زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۵۱
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط rorschach.)
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
این آخرین روزنه امید ارشده Confused وقتی جوابا اومد دو سته میشیم ...
یه سری که قبول می شن..خوشحال (به قبول نشده ها دلداری بدین واسه سال بعد...بی معرفت نباشینا)
یه سری نمی شنو ناراحت( (به قبول شده ها تبریک بگیمو ایشالا سال بعد(از این بدترم میتونه باشه آروم باش))
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد پنج شنبه ها تعطیل است پس منتظر نباشید
هفته پیش ۶ مهر (پنجشنبه ) نتایج دکترا رو درج کردن ، این استدلال ا از کجا میاد آخه :دی
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: petenet
ارسال: #۱۵۳
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)xaniar88 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد پنج شنبه ها تعطیل است پس منتظر نباشید
هفته پیش ۶ مهر (پنجشنبه ) نتایج دکترا رو درج کردن ، این استدلال ا از کجا میاد آخه :دی

آورین...نمی دونم از کجا میارن فقط می خوان یه چی بگن دیگه
۳
۱
ارسال: #۱۵۴
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)xaniar88 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد پنج شنبه ها تعطیل است پس منتظر نباشید

دوست عزیز مودب باش
امروز از صبح دارم شماره سازمان رو می گیرم کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟
تو باشی چه نتیجه ای میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟
۳
۴
ارسال: #۱۵۵
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط amirh.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  

دوستان عزیز توجه کنند که اعلام نتایج و ثبت نام و این حرف ها کلا هرچی...که به تعطیلی غیر تعطیلی ربطی نداره ...برنامه نویسان دانشگاه آزاد میان یه بازه زمانی تعریف می کنندIdea اگه دقت کرده باشید مثلا می گن اعلام نتیجه فلان کنکور از روز فلان از ساعت فلان قابل رویته همین و بس ExclamationExclamationExclamation
حالا بستگی داره که تاریخ اعلام نتیجه کی بخواهند بنا بر دستور مدیران مرکز آزمون اعلام کنند

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  

دوست عزیز مودب باش
امروز از صبح دارم شماره سازمان رو می گیرم کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟
تو باشی چه نتیجه ای میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه دوست عزیز این که نشد دلیل .!!!!.خوب منم چند روز اخیر مدام شماره سازمان می گرفتم کسی جواب نمی دادWinkیعنی هر روز سازمان تعطیلهDodgy
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: petenet
ارسال: #۱۵۶
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
بچه ها چرا دعوا میکنینBig Grin تقصیر دانشگا آزاده هاااااااااا
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_f123456 , farshid , maryam.sh
ارسال: #۱۵۷
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۵۸
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط taha.maten.)
ما که رفتیم خداحافظ تا شنبه.........
انشاله به زودی جوابا بیاد برزخ ماتمتمبشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
ارسال: #۱۵۹
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  ما که رفتیم خداحافظ تا شنبه.........

واااااااای این سایتی که دوستمون اعلام کرده زده اعلام نتایج بین ۱۵ تا ۲۰ ام.مگه نگفته بودن حداکثر تا ۱۵ام؟!!!Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال: #۱۶۰
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط sohail0098.)
تمام زندگی من که شده ازمون شما رو نمی دونم ؛میخام برم داشگاه آزمون میدم ؛میخام برم سر کار آزمون میدم ؛اگه ان شا... موفق به کسب مقام فوت بشم بعد از زیر خاک کردن شب اول میان آزمون میگیرن و .......
هر چند اینا که برای من خیالی نیست من که در تمامی آزمون های زندگیم با سر بلندی تمام سر افکنده بیرون میام
همیشم میگیم این یکی رو بدیم دیگه راحت میشیم که نمیشیم
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , *Najmeh* , farnaz55 , arman4343
ارسال: #۱۶۱
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  تمام زندگی من که شده ازمون شما رو نمی دونم ؛میخام برم داشگاه آزمون میدم ؛میخام برم سر کار آزمون میدم ؛اگه ان شا... موفق به کسب مقام فوت بشم بعد از زیر خاک کردن شب اول میان آزمون میگیرن و .......
هر چند اینا که برای من خیالی نیست من که در تمامی آزمون های زندگیم با سر بلندی تمام سر افکنده بیرون میام
اوه اوه منو بردی تو فکر...
چرا منو توی این موقعیت قرار می دی آخه؟؟Confused
چرا همش عمرو جوونیمون اینجوری...کیه...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid , شاپری
ارسال: #۱۶۲
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
دوستان کسی خبر جدید از زمان اعلام نتیجه نداره؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۶۳
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط sohail0098.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  دوستان کسی خبر جدید از زمان اعلام نتیجه نداره؟؟؟
قبلا که شنیده بودم حداکثر تا نیمه اول مهر ولی الان بچه ها یه لینک گذاشتن که میگه از ۱۵ تا ۲۰
ان شا... که قبولید ولی حالا چه عجله اییه میدونم که زیاد کشش دارند میدند و زود تر از این باید نتایج رو اعلام می کردند مهم اینه که آدم قبول شه مهم نیست که کی ما که تو کارشناسی میرفتیم انتخاب واحد بعدشم سرکلاس یا چرت میزدیم یا سر کلاس نمیرفتیم یا ....... ته ترمم که منت کشی واسه جزوه و کپی حالا اینا دارند لطف میکنند و یهو میکند بایید ته ترم آزمون بدید، بده ؟ برای من که فرقی نداره الان برم یا ته ترم مهم اینه که برمBig Grin
۴
۱
ارسال: #۱۶۴
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  تمام زندگی من که شده ازمون شما رو نمی دونم ؛میخام برم داشگاه آزمون میدم ؛میخام برم سر کار آزمون میدم ؛اگه ان شا... موفق به کسب مقام فوت بشم بعد از زیر خاک کردن شب اول میان آزمون میگیرن و .......
=)) خیلی جالب بود..
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  دوستان کسی خبر جدید از زمان اعلام نتیجه نداره؟؟؟
والا ما گشتیم نبود شما نگردید چون نیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۶۵
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
بچه ها من میترسم واحدای تهران تکمیل ظرفیت اعلام نکننConfused
شما خبری ندارین؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۵۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۲۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۳۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close