زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به انتخاب رشته مجدد

ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط ۲۹۹۵.)
سلام دوستان خیلی ها فکر میکردن که تو انتخاب مجدد رشته (همون تکمیل ظرفیت) تو یکی از دانشگاهای خوب قبول میشن اما با شروع انتخاب مجدد رشته که تمام دانشگاه های بدرد نخور گذاشتن برای انتخاب گذاشتن
به نظرم اینطوری نمیشه باید خودمون کاری برای خودمون انجام بدیم
هرکاری پایه همکاری هست و نظر خوبی هم داره اینجا بگه تا دسته جمعی کاری کنیم
۰
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
اتفاقا انتخاب رشته خیلی خوب است !
دانشگاه هایی که داخل دفترچه اولیه هست نباید اینجا میذاشتن چون اونطور حق کسایی که اونجا امتحان داده بودن و امید به قبولی در همون واحد امتحانشون داشتن ضایع میشد !
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: casmany , peyman.rasouli
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  اتفاقا انتخاب رشته خیلی خوب است !
دانشگاه هایی که داخل دفترچه اولیه هست نباید اینجا میذاشتن چون اونطور حق کسایی که اونجا امتحان داده بودن و امید به قبولی در همون واحد امتحانشون داشتن ضایع میشد !

اتفاقا اشتباه میکنید چرا با ید واحد علوم تحقیقات کرمان الان چهار سال هست احداث شده ولی تو دفترچه نباید باشه؟
چرا نباید بقیه همون اول تو دفترچه باشن؟
۱
۱
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  اتفاقا انتخاب رشته خیلی خوب است !
سلام
دوست عزیر من دوستم ترازش ۷۰۰۰ شده و رتبش ۴۰ هست یعنی طبق هرسال باید تو همون واحد امتحانیش که علوم تحقیقات هست قبول بشه حالا طبق گفته شما یعنی تو همون واحد خودش قبول میشه؟ و این روش به نفعش تموم شده؟ می شه راهنماییم کنید.......HuhHuhHuh
۱
۱
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
آهان
یعنی به نظر شما اون سیستم قبلی هنوز پا برجاست و این انتخاب برای کسایی هست که امید به قبولی در واحد انتخابی خودشون رو ندارن؟

خب الان من از کجا بدونم قبول میشم یا نه .
ترازم خوبه رتبم همخوبه اما نمیدونم قبول میشم یا نه.

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۱
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ
سلام.من هوش علوم تحقیقات شرکت کردم.۹۷ شدم.
الان تو تکمیل ظرفیت اصلا علوم تحقیقات تهران نیست.مشهدم نیست.یعنی چی؟پس اونا بقیه صندلیهاشونو چطور پر میکنن؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط شاپری.)
اول هرکس تو هر شهری که کنکور داده سنجیده میشه

این به نفع همه هست که!!! خوب فکر کنید!
وگرنه کسایی دیگه ممکن بود با تراز بالاتر جای شمارو بگیرن!

پارسالم تکمیل ظرفیت تقریبا همینجوری بود دیکه! امسال فقط حق انتخاب شهر با شماس! پس فرق آن چنانی نکرده

چرااا.... چرا....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid , arman405 , peyman.rasouli
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  آهان
یعنی به نظر شما اون سیستم قبلی هنوز پا برجاست و این انتخاب برای کسایی هست که امید به قبولی در واحد انتخابی خودشون رو ندارن؟

خب الان من از کجا بدونم قبول میشم یا نه .
ترازم خوبه رتبم همخوبه اما نمیدونم قبول میشم یا نه.

آره..یعنی اگه تو همون رشته ای که اول زده بودی دوباره قبول نشی از بین ۱۰ تا انتخابی که خودت زدی تو یکیش قبول میشی....
۱
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
ضایع شدن حق چیه!!!!
هر کی علم بیشتری داره باید وارد دانشگاه بهتری بشه!
این سیستم انتخاب رشته مجدد افتضاحه!
فقط اونایی که نرم و معماری تهران(شمال - جنوب -مرکز ) رو زدن .سود کردن چون تمام تهران ها با هم سنجیده میشه اما من که علوم تحقیقات زدم بد شانسی چیکار کنم!
ترازم به قزوین می خوره اما باید اونایی که ترازشون کمتره و اولین انتخابشون قزوینه قبول بشن!
این کجاش انصافه؟
۲
۲
ارسال: #۱۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
یعنی واقعا تو انتخاب اولمون چک میشیم یا اینم فقط حرفه..من علوم تحقیقات تهران زدم معماری کامپیوتر با تراز ۷۴۸۹ و رتبه ۲۶//////اما الان ۴ تا شهری که زدن هیچ کدوم رو نمی خوام:-s
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
الان یکی مثلا ۱۰۰ علوم تحقیقات شده باشه .. بخواد اونجا یا یه ازاد تو تهران قبول شه که شهر خودش باشه چی میشه؟ به زور باید شهرهایی دیگه و انتخاب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط byb.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  یعنی واقعا تو انتخاب اولمون چک میشیم یا اینم فقط حرفه..من علوم تحقیقات تهران زدم معماری کامپیوتر با تراز ۷۴۸۹ و رتبه ۲۶//////اما الان ۴ تا شهری که زدن هیچ کدوم رو نمی خوام:-s
آره تو متن خبر نوشته..

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  الان یکی مثلا ۱۰۰ علوم تحقیقات شده باشه .. بخواد اونجا یا یه ازاد تو تهران قبول شه که شهر خودش باشه چی میشه؟ به زور باید شهرهایی دیگه و انتخاب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقظ باید امیدوار باشه که تو همون انتخاب اولش قبول شه...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
متن خبر رو منم خوندم......اما از کجا بدونیم مثلا فلان دانشگاه که انتخاب اولمون بود تکمیل ظرفیت میگیره یا نه..زنگ هم میزنم جواب نمیدن.....
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
اینکه میگن اگه علوم قبول نشی تو سایر واحدهای تهران محاسبت میکنن راسته؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
دوستان من هنوز نمیدونم آیا اشکالی نداره که رشته ایی که احتمال کمتری داره بیاریمو
اول بزنیم؟ آیا اول ۱۰ تا انتخاب ما بررسی میشه بعد میرن سراغ نفر بعد
یا اول انتخابای اول همه بعد دوم و به همین ترتیب

لطفا کسایی که میدونن منو راهنمایی کنن- مرسی

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۹ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close