زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به انتخاب رشته مجدد

ارسال: #۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
RE: اعتراض به انتخاب رشته مجدد
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  یعنی واقعا تو انتخاب اولمون چک میشیم یا اینم فقط حرفه..من علوم تحقیقات تهران زدم معماری کامپیوتر با تراز ۷۴۸۹ و رتبه ۲۶//////اما الان ۴ تا شهری که زدن هیچ کدوم رو نمی خوام:-s

شما قبولید دوست منم ۲۵ شده با تراز ۷۵۷۴ انشالله هردو قبولید

دوستت زنگ زده دانشگاه بپرسه پذیرش دارن یا نه؟من هرچی زنگ زدم جواب ندادن

دوستان اعلام کردن که اول اون رشته ایی که توی اعلام نتیجه مردود شدین بررسی میشه بعد میرن واسه ۱۰ تا انتخاب ...

شما که ۲۵ و ۲۶ شدین که مشخصه قبولین!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
بچه ها نظرتون درباره ۴۰ معماری کامپیوتر و تراز ۷۰۰۰علوم تحقیقات چیه ؟؟؟ قبوله....دوستمه
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط hildar.)
نقل قول از hamid_c :
الان یکی مثلا ۱۰۰ علوم تحقیقات شده باشه .. بخواد اونجا یا یه ازاد تو تهران قبول شه که شهر خودش باشه چی میشه؟ به زور باید شهرهایی دیگه و انتخاب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره منم با نظر شما موافقم.مثلا من رتبه ۵۴ علوم و تحقیقات خوزستان شدم، اگه تو تکمیل اهواز قبول نشدم، خوب باید کجا رو بزنم؟با این رتبه آخه برم مثلا یکی از شهرستانای کوچیک یا پردیسا رو بزنم؟؟؟؟!!!
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
بچه ها برای چی نگرانید آخه کسی که تراز بالای ۷۰۰۰ داره معلومه که قبوله بحث سر دانشگاه علوم تحقیقاته که مطمئن باشید از ۲۳ نفر حتما ۵ -الی ۶ نفری نمیرن ثبت نام حالا اینها که از پول بدشون نمی یاد و کلاسها خالی نمی مونه پس کسی که تراز بالا داره توی انتخاب مجدد همون دانشگاه انتخابی مرحله اولشو قبوله .

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  اول هرکس تو هر شهری که کنکور داده سنجیده میشه

این به نفع همه هست که!!! خوب فکر کنید!
وگرنه کسایی دیگه ممکن بود با تراز بالاتر جای شمارو بگیرن!

پارسالم تکمیل ظرفیت تقریبا همینجوری بود دیکه! امسال فقط حق انتخاب شهر با شماس! پس فرق آن چنانی نکرده

آخه این کار که اصلا منطقی نیست.مثلا من با تراز ۶۶۰۰ تو علوم تحقیقات قبول نشم و باس برم به ۴ تا شهری که اضافه کردن ویکی ترازش ۶۰۰۰ بشه و بره قزوین.آخه پس نظر ما چی میشه.اخه اگه تهران قبول نمیشدم میخواستم برم قزوین .نه اینکه برم به این شهرایی که اضافه کردن.نمیدونم فکر نکنم اینجوری روش خوبی باشه

دوست عزیز متن خبر رو با دقت بخون..این روش انتخاب رشته اتفاقا کمک میکنه که تراز واقعی هر شهر معلوم بشه و اگر شما زده باشی قزوین حتما اول شما قبول میشی چون تراز شما بالاتره پس سیستم انتخاب رشته اول انتخابهای شما رو بررسی میکنه..و به همین ترتیب ترازهای پائین تر..درست مثل انتخاب رشته سراسری
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)yas2000 نوشته شده توسط:  ضایع شدن حق چیه!!!!
هر کی علم بیشتری داره باید وارد دانشگاه بهتری بشه!
ترازم به قزوین می خوره اما باید اونایی که ترازشون کمتره و اولین انتخابشون قزوینه قبول بشن!
این کجاش انصافه؟
دانشگاه آزاد ، انتخاب اول محوره.. شما علوم تحقیقات قزوین قبول میشید چرا نگرانید؟

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  متن خبر رو منم خوندم......اما از کجا بدونیم مثلا فلان دانشگاه که انتخاب اولمون بود تکمیل ظرفیت میگیره یا نه..زنگ هم میزنم جواب نمیدن.....
همه دانشگاههایی که انتخاب اولتون بودن ۱۰۰% تکمیل برمیدارن.
به نظر من این سیستم دقیقا مثل پارساله با این تفاوت که فقط خواستن واحد های دانشگاهی ای که کم طرفدارن به طریقی پر بشن . بالاخره یه کسایی هم پیدا می شن که راضی باشن اونجاها برن . فقط همین . پس بیخودی نگران نباشید . به همون سیستم پارسال تکمیل انجام میشه.

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  دوستان من هنوز نمیدونم آیا اشکالی نداره که رشته ایی که احتمال کمتری داره بیاریمو
اول بزنیم؟ آیا اول ۱۰ تا انتخاب ما بررسی میشه بعد میرن سراغ نفر بعد
یا اول انتخابای اول همه بعد دوم و به همین ترتیب

لطفا کسایی که میدونن منو راهنمایی کنن- مرسی
شما دقیقا بر اساس شرایطتون و اولویتتون انتخاب کنید. از اول دونه دونه بررسی میشه و نمره های بالاتر ظرفیت ها رو میگیره.

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  پس منو چی میگی که ترازم ۷۴۸۹ شده..اما بهترین انتخابم پردیس قزوینه که هیچ اطلاعاتی هم راجع بهش پیدا نکردم

خدا کنه پذیرش کنه ...من همین الانش دارم روانی میشم...چه برسه به اینکه قبول نشمSadSad
شما قبولی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰%حتما ... نگران نباشید. می خواید تضمین بدم؟!

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۱
ارسال: #۳۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ
کسی میدونه نمره کل آخرین نفر هوش علوم تحقیقات تهران سال قبل چندبوده؟
یاحداقل کسی میدونه که معمولا هرسال حدودا چند نفر میگیره تو هوش؟
۰
۱
ارسال: #۳۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط sohail0098.)
این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید
این چه وضعشه آخه پارسال تا رتبه ۴۰ رو خود دانشگاه آزاد قزوین گرفته بود حالا من که ۱۳ تا اختلاف تا آخرین نفر دارم باید برم علوم تحقیقات قزوین
نمیدونم چرا همیشه هر چی به من میرسه باید عوض شه
خوشبحال دوستام که پارسال شرکت کردند کشکی کشکی هم قبول شدند

به نظر شما من تو همون انتخاب اولی که مردود شدم قبولم یا نه؟
رشته:فناوری اطلااعات تجارت الکترونیک
رتبه:۳۹
تراز:۶۶۰۳
رتبه آخرین نفر قبولی :۲۶
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  کسی میدونه نمره کل آخرین نفر هوش علوم تحقیقات تهران سال قبل چندبوده؟
یاحداقل کسی میدونه که معمولا هرسال حدودا چند نفر میگیره تو هوش؟

رتبه ۹۷
تراز ۶۶۰۹
رشته هوش علوم تحقیقات
آیا امید قبولی تو علوم تحقیقاتو دارم یا باید از این ۴تا دانشگاهی که گذاشتن انتخاب کنم؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید
این چه وضعشه آخه پارسال تا رتبه ۴۰ رو خود دانشگاه آزاد قزوین گرفته بود حالا من که ۱۳ تا اختلاف تا آخرین نفر دارم باید برم علوم تحقیقات قزوین

دوست عزیز اول انتخاب اولی که کرده بودین بررسی میشه بعد اون ۱۰ تا بررسی میشه.
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید

دوست عزیز ، هیچ وقت نگو کشکی کشکی قبول شدن . مطمئن باش اونا هم همه استرسی که شما الان داری رو داشتن.
به نظر من شما اصلا نگران نباش. حتما قبول میشید و به ۱۰ تا انتخابتون نمیرسه
یک قانون کلی با اعتبار ۹۰%با توجه به تجربه ام میگم : ترازهای بالای ۶۰۰۰ حتما بدون شک در واحد انتخابی خودشون قبولند( البته در مورد تهران بالای ۶۷۰۰)

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال: #۴۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ

بله شما در انتخاب اولتون قبولید ...
۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضعیه؟؟؟ سه تا رشته شبکه کامپیوتری -تجارت الکترونیک-طراحی نرم افزار رو جزو رشته های مجاز برای انتخاب دانشگاه گذاشته اونوقت میری توی رشته های فناوری اطلاعات رو میگردی فقط شبکه های کامپوتری رو گذاشته اونم ۴ تا شهرستان ،اونوقت میگه ۱۰ تا انتخاب دارید

دوست عزیز ، هیچ وقت نگو کشکی کشکی قبول شدن . مطمئن باش اونا هم همه استرسی که شما الان داری رو داشتن.
یک قانون کلی با اعتبار ۹۰%با توجه به تجربه ام میگم : ترازهای بالای ۶۰۰۰ حتما بدون شک در واحد انتخابی خودشون قبولند( البته در مورد تهران بالای ۶۷۰۰)
ممنونم از این که پاسخ دادید.شما هم اگه میدونستی که من بعداز فارغ التحصیلی چقدر بد آوردم بهم حق میدادی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۴۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط javid_1110.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  

من با تراز ۶۲۱۲ رتبم تو قزوین - شبکه شده ۱۳۰ ... بنظرت تو همین انتخاب اول قبول میشم ؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  

من با تراز ۶۲۱۲ رتبم تو قزوین - شبکه شده ۱۳۰ ... بنظرت تو همین انتخاب اول قبول میشم ؟

بنظر من احتمال قبولی تو علوم تحقیقاتش قطعیه اما خود دانشگاه آزاد هم امکان داره نمی دونم چند نفر ولی اینو می دونم که کلا پارسال قزوین کولاک کرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۹ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close