زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۱۲۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
اتفاقا خوب کاری میکنید بروز میدید،سعی کنید به این قضیه کمتر فکرکنید و بیشتر به آیندتون فکرکنید
تواین دنیا هیچکس مثل خود آدم به فکرش نیست ، تصمیم جدی بگیر و تلاش کن ایشالا موفق میشید مطمین مطمینمSmile

چیزهای خوب به سراغ کسانی میروند که صبرمیکنند،اما چیزهای بهتر به سراغ کسانی میروند که برایش تلاش میکنند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , m@hboobe , pita
ارسال: #۱۲۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
واسه تابستون برنامه خوبی داشتم طبقش پیش رفتمو راضی بودم. الان که مهره برام مشکله دوبار برنامه بریزم میخواستم طبق برنامه های پارسه یا نصیر پیش برم ولی اونا تا آخر دی ماه طول میکشه و اگه عقب افتادی فرصتی واسه جبران نمیزاره به نظرتون طبق این برنامه ها پیش برم یا خودم فکری بکنم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۱۲۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم تصمیم گرفتم خلاصه نویسی کنم اما دیدم هم وقتم رو میگیره هم ممکنه دیگه نیام سراغ کتاب . واسه همین گذاشتم واسه دور بعد. چه جوری میشه جعبه لایتز درست کرد? میشه بگید?
جعبه لایتنر بخرید بهتر از اینه که درست کنید. من خودم چندبار درست کردم بعد یه مدت خراب میشد چون با مثلا جعبه کفش و این چیزا درست میکردم ولی ۲سال پیش توی نمایشگاه یکی گرفتم
فکر کنم توی خیابان معدل باشه سارا جان
راستی سارا جزوه های پارسه رو کامل گرفتی؟
نمیدونم برم دهنادی سیستم و زبان گیرم میاد یا نه

ممنون من تاحالا استفاده نکردم اصلا. چه جوریه? خلاصه هامو باید بذارم توش? بعد منظورت از معدل کجاشه?
پارسه هم سیستم عامل رو از خودشون گرفتم ریاضی مهندسی و آمار دوستم از تهران خرید برام فرستاد دهنادی اون موقع که من رفتم چیزی نداشت! راستی نیومدی که!

بیشتر واسه حفظ کردن لغات زبان هست یا فرمولها چون یه سری برگه های کوچیک هستند
توی کتاب برنامه ریزی قلم چی که واسه کنکور کارشناسیه کامل توضیح داده
توی خیابون معدل از طرف ملاصدرا که بری نزدیکتره تا از ستاد.
همین ۲روز پیش تونستم گواهی فارغ التحصیلی بگیرم از بوشهر
میام تو همین یکی دو روز .نحوه کارکردن با لاینتر هم واست میارمShy

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۲۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  واسه تابستون برنامه خوبی داشتم طبقش پیش رفتمو راضی بودم. الان که مهره برام مشکله دوبار برنامه بریزم میخواستم طبق برنامه های پارسه یا نصیر پیش برم ولی اونا تا آخر دی ماه طول میکشه و اگه عقب افتادی فرصتی واسه جبران نمیزاره به نظرتون طبق این برنامه ها پیش برم یا خودم فکری بکنم؟
من احتمالا یک هفته ی دیگه ۲۵% پارسه رو تموم کنم و خودم آزمونشون رو با مهستان بزنم
اگه بخای طبق اون بری که خیلی زیاد معطلی داره....ولی سعی کن طبق بودجه ی اون پیش بروووو
بعدش زود تموم میکنی و دوباره دوره میکنی.....

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۱۲۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  [quote='Mehran' pid='131278' dateline='1348484711']
Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(
مرسی فریما
آره زمان حل میکنه . اما مشکل من اینه که باید خیلی زود خودم رو جمع و جور کنم. ۴سال رو باید تو چند روز فراموش کنم و سریع به خودم بیام، یه تجربه بزرگی واسم شد ، به نظرم واسه هر کسی لازمه ولی من اهل این نیستم که چیزی رو تو دلم بریزم واسه همین اینجا بروز دادم... که مشکلم حل شه. شاید خیلی از بچه های اینجا تجربه کرده باشن اما نخوان مثل من بروز بدند. اما من نمی تونم ... آروم باید شم زودترSad

من شهریور ماه همین مشکل واسم پیش اومد خیلی شبیه به مشکل شما ،کلا فراگیر شده!(نمیدونم کی این وسط به طرفش میرسه!)
ولی برخلاف تصورم زودتر از اونی که فکر میکردم تونستم باهاش کنار بیام
چون سعی کردم به جای فکر کردن به قربانی شدن به این فکر کنم که تا کی قراره
زندگی و اهدافم به خاطر دیگران تباه باشه
سخت بود ولی سعی میکردم اصلا بهش فکر نکنم
اصلا آهنگ گوش نمیدادم سعی کردم با سر زدن مرتب به مانشت بیام توی جو درس
زیاد بهش بها ندید سعی کنید توی ذهنتون این ماجرا کم ارزش بشه
از همین امروز شروع کنید به خوندن مطمئن باشید به زودی همه چیز عادی میشه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , m@hboobe , Mehran , pita , Mahbanoo313 , sara_sb92
ارسال: #۱۲۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  پدر عاشقی بسوزه منم هر دفعه یکی عاشقم میشه و از کار و زندگی میندازتم Big Grin

میگن عاشقی بد دردیه Big Grin

یه موضوعی از اونا که CLRS خوندن یه فایل پی دی اف بود که
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اونایی که جلد دومش خوندش به نظرشون ارزش داره یا از همون پوران بخونیم کافیشه! اخه انگار بیشتر مباحثش به گرافها و درخت بر میگرده
من مشکل زیادم واسه جستجو ها و مرتبه اجرا ها بود که الان احساس میکنم به حد متوسط رو بالا رسیدم Rolleyes

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , jameshenas
ارسال: #۱۲۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  یه موضوعی از اونا که CLRS خوندن یه فایل پی دی اف بود که
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اونایی که جلد دومش خوندش به نظرشون ارزش داره یا از همون پوران بخونیم کافیشه! اخه انگار بیشتر مباحثش به گرافها و درخت بر میگرده
من مشکل زیادم واسه جستجو ها و مرتبه اجرا ها بود که الان احساس میکنم به حد متوسط رو بالا رسیدم Rolleyes

با پوران شروع کردی اشکالی نداره ولی حتما باید به CLRS هر دو جلدشم یه نگاهی بندازی و تمریناتشو حل کنی گاهی همین مثال ها و تمرین ها سوال بوده
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  [quote='Mehran' pid='131278' dateline='1348484711']
Sad بچه ها من خیلی بد آوردم یه ضریه روحیه شدید تو اول مهر خوردم الان داغونم نمی تونم چطور درس بخونم ، اصلا درس به کنار الان خودم حال روحیم افتضاحه... داغونم آروم نمیشم...Sad(
مرسی فریما
آره زمان حل میکنه . اما مشکل من اینه که باید خیلی زود خودم رو جمع و جور کنم. ۴سال رو باید تو چند روز فراموش کنم و سریع به خودم بیام، یه تجربه بزرگی واسم شد ، به نظرم واسه هر کسی لازمه ولی من اهل این نیستم که چیزی رو تو دلم بریزم واسه همین اینجا بروز دادم... که مشکلم حل شه. شاید خیلی از بچه های اینجا تجربه کرده باشن اما نخوان مثل من بروز بدند. اما من نمی تونم ... آروم باید شم زودترSad

من شهریور ماه همین مشکل واسم پیش اومد خیلی شبیه به مشکل شما ،کلا فراگیر شده!(نمیدونم کی این وسط به طرفش میرسه!)
ولی برخلاف تصورم زودتر از اونی که فکر میکردم تونستم باهاش کنار بیام
چون سعی کردم به جای فکر کردن به قربانی شدن به این فکر کنم که تا کی قراره
زندگی و اهدافم به خاطر دیگران تباه باشه
سخت بود ولی سعی میکردم اصلا بهش فکر نکنم
اصلا آهنگ گوش نمیدادم سعی کردم با سر زدن مرتب به مانشت بیام توی جو درس
زیاد بهش بها ندید سعی کنید توی ذهنتون این ماجرا کم ارزش بشه
از همین امروز شروع کنید به خوندن مطمئن باشید به زودی همه چیز عادی میشه

مرسی مریم .
اومدم یه سفر به یه شهر دیگه، خونه عموم چند روز...
بچه ها مرسی که باهام هم دردی می کنید. دارم سعی خودم رو می کنم من خودم رو بدجور سر عشقی که داشتم کوچیک کردم...
دیگه همتون می دونیدچی دردی داره جدایی... دارم تلاش می کنم. واسم دعا کنید همتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , Mahbanoo313 , maryam.raz
ارسال: #۱۲۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط pita.)
CLRS ترجمه کی خوبه؟ دو جلدی جعفر نژاد خوبه یا دهقان طرزه یا قلزم؟ کتاب حل تمریتات CLRS کامله یا فقط چند فصلشو داره؟

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ ب.ظ
سلام دوستان
من هر کاری می کنم امار پارسه رو گیر نمیارم اگه بخوام یه منبع دیگه ای رو بخونم چه منبعی رو پیشنهاد می کنید
لطفا
خیلی مهمه چون هیچی امار نخوندم
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
کمک کنیدHuhHuhHuhHuhHuh
برا pl چه کتاب کنکوری روان هست به نظرم مقسمی خیلی داغونه (البته شاید برا من اینجوری باشه) حوصله ی خوندن پرت رو هم ندارم چی کنم ؟؟SadSadSadSad
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  CLRS ترجمه کی خوبه؟ دو جلدی جعفر نژاد خوبه یا دهقان طرزه یا قلزم؟ کتاب حل تمریتات CLRS کامله یا فقط چند فصلشو داره؟

من جعفرنژاد دارم ولی میگن دهقان طرزه بهتر ترجمه کرده. کتابی که تمام تمریناتو حل کرده باشه نیست ولی همینا رو که حل کنی بقیو رو هم میتونی مثال ها و ... هم که تو خود فصلا هست فراموش نشه

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)MAHSAN65 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من هر کاری می کنم امار پارسه رو گیر نمیارم اگه بخوام یه منبع دیگه ای رو بخونم چه منبعی رو پیشنهاد می کنید
لطفا
خیلی مهمه چون هیچی امار نخوندم

بهتره هرجور شده گیرش بیاری من کتابی کاملتر و آسونتر از این واسه کنکور ندیدم مطلبو واست مثل اول ابتدایی راحت کرده خیلی سریع هم تموم میشه
بچه های تالار کتاباشونو واسه فروش گذاشتن از اونا بگیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۱۳۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)ana_ana نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  برای هوش پوران خوبه یا راهیان ارشد؟

راهیان ارشد مناسب تره

(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  جزوه ی من ۱۱۱ صفحه هست همونه؟؟؟

لینکشو ندارم ایمیلتونو بدید تا واستون بفرستم

saan_paul@yahoo.com

ممنون میشم برام بفرستین

سلام،واسه منم بفرستید ممنون میشم،
atefehfact@ymail.com
حتما عزیزم
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط مهربان.)
سلام به همه دوستان مانشتی
دوباره بعد از سالها اومدم به مانشت تا در جو درس و کنکور قرار بگیرم
خیلی از خودم ناراحتم
چون هنوز درست استارت نزدم واسه درس خوندن
انگار دارم ازش فرار میکنم
هم دوست دارم بخونم هم هی امروز و فردا میکنم و الکی میخوابم
من عصر ها از ساعت ۴ تا ۸ سر کارم( البته سر کار هم میشه مفید ۱ الی ۱/۳۰ درس خوند)
صبح ها هم ۲ ساعت مفید میشه خوند
بقیه روز هم کارای خونه و سر کار
بنظرتون من چکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
من امروز کلی درس خوندم
۳ فصل مدیریت
۱ فصل سیستم عامل
۱ فصل طارحی الگوریتم
هوراااااااااااااااا
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , pita

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close