زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۸۱
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
نرم افزار تهران جنوب بهتره یا نرم افزار تهران مرکز ؟شما بودید کدام رو اول می گذاشتید؟
چرا علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت بر نمیداره. من ترازم ۶۷۰۰ هست. یعنی وافعا همه اونایی که علوم تحقیقات قبول شدن ثبت نام کردن؟

و هر چه را که بدان امید می رود نزدیک است که برسد.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
وای
با تراز ۶۷۰۰ ها هنوز موندن که!!!! کلاه ما پس معرکه هست

چرااا.... چرا....
۴
۱
ارسال: #۱۸۳
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
سلام
به تمام بچه ها

من این احتمال می دم ۶۰ درصدد بچه هایی که قبول نشدن . قبول می شن چون دانشگاه آزاد در حال ورشکستگی کامل و ظرفیت های کارشناسی خالی مانده و مجبور ارشد ظرفیت بسیار بالایی بگیره.
دلیل دارم من کارشناسی کرمان خوندم و مقاله زیاد دارم اکسپت شده و چاپ شده ونمی دونم اطلاع دارین یا نه به مقاله ها چاپ شده پول می ده . من ۵/۲ میلیون از دانشگاه آزاد چک دارم پول نداره ۲ ماه که می گه بودجه نیست . گفتن دانشجو ارشد بگیریم چکت پاس می شه .
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya , aatwo
ارسال: #۱۸۴
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ
RE: مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
سلام
شما کرمان درس میخونید؟
در مورد سطح دانشگاهش میشه توضیح بدین؟
ساخت وتولید نرم افزارش خوبه؟
میشه قبول شد؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya
ارسال: #۱۸۵
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط persianboy_333.)
سلام دوستان
کسی میدونه تراز کیش و قشم چنده؟؟

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ)persianboy_333 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

کسی نیست جواب بده؟
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya
ارسال: #۱۸۶
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
با سلام خدمت بچه های عزیز
به فرض که تراز های بالای ۶۰۰۰ در آزمون کارشناسی ارشد نرم افزار در مرحله اعلام نتایج اولیه و در مرحله اول تکمیل ظرفیت پذیرفته شده باشن،با توجه به اینکه در مرحله اصلی ۲۰ حوزه امتحانی وجود داشتند و اینکه اگر به فرض هر حوزه امتحانی به طور میانگین ۱۰۰۰ داوطلب شرکت کننده داشته باشه ۲۰۰۰۰=۱۰۰۰*۲۰ داوطلب در رشته نرم افزار داریم.در اینجا بنده یه سری محاسبات رو انجام دادم که توجه شما عزیزان رو به اون جلب میکنم:
۱/در مرحله اول تکمیل ظرفیت نمره آخرین نفر قبولی در اکثر واحد ها زیر ۶۰۰۰ بوده است.
۲/در اینجا ما میخوایم افرادی که ترازشون بین ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ هست رو در کل واحد ها مورد بررسی قرار بدیم.
۳/به فرض که اختلاف تراز(نمره)هر داوطلب با نفر بعدی ۲/۵ باشد با یه حساب ساده میتونیم بنویسیم
۵۰۰=۶۰۰۰-۵۵۰۰ و ۲۰۰=۵۰۰/۲/۵
توجه:اختااف تراز در رتبه های بالاتر، بیشتر و و در رتبه های پایین تر، کمتر است که ما به طور میانگین این اختلاف تراز را ۲/۵ در نظر گرفتیم.
۴/بیست حوزه امتحانی در مرحله اصلی داشتیم ۴۰۰۰=۲۰۰*۲۰ نفر می باشد که اگر این ۴۰۰۰ نفر را در ۵۳ واحدی که در مرحله دوم تکمیل ظرفیت اعلام پذیرش کردن تقسیم کنیم ۷۵=۴۰۰۰/۵۳ نفر پذیرش دارن(با توجه به اینکه بعضی از دوستان در تکمیل ظرفیت سراسری قبول شدن و بعضی هم در آذرماه به خدمت سربازی اعزام شدن و بعضی هم تمایل به ثبت نام در این مرحله از تکمیل ظرفیت رو ندارن به طور تقریبی میتونیم بگیم که از این ۴۰۰۰ نفر ۳۰۰۰ نفر در تکمیل ظرفیت شرکت میکنن که ۵۶=۳۰۰۰/۵۳) به نظر میرسه افرادی که ترازشون بین ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ است تو این مرحله از تکمیل ظرفیت شانس قبولی دارن.البته محاسبات بنده تقریبیه و اگه دوستان نظری دارن اعلام کنن....
با تشکر
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya , reza_shadow
ارسال: #۱۸۷
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان..در ابتدا از همه دوستانی که وقت میگذارن و جوابگوی ما هستن خیلی ممنونم...
دوم اینکه من انتخاب دانشگاهم به این صورته کمکم کنید که دیگه میخوام برم برای انتخاب...
۱-واحد یزد
۲-واحد اراک
۳-واحد میبد
۴- واحد آشتیان
۵-علوم تحقیقات یزد
۶-علوم تحقیات اراک
۷-علوم تحقیقات خمین
۸-واحد محلات
۹-واحد بروجرد
۱۰-علوم تحقیات بروجرد
اینک بگم که من اصفهانیم و ترازم ۵۷۳۹ می باشد...وخواهشمندم اگر باید جابه جایی انجام بدم یا جایی رو اضافه کنم بهم بگین...(علوم تحقیقات اصفهان رو هم چون دیدم تراز بالا میخواست نزدم...به نظرتون درسته یا نه)
با سپاس فراوان....

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ

کسی نیست جواب بده؟

تراز قشم تو تکمیل ظرفیت اول ۵۵۰۰ بود که البته تعداد کمی از افراد واسه ثبت نام رفته بودند و دانشگاه هم مجبور شده بود تا ۴۰۰ ۵۰۰ تراز پایین ترو هم بگیره مثلا به من هم با تراز ۵۰۷۵ اس ام اس دادن که واسه ثبت نام برم ولی چون هزینش زیاد بود نرفتم..تراز کیش هم همین حدودا بود

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianboy_333
ارسال: #۱۸۹
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط gnostic.)
دوستان به نظرتون چه ارتباطی بین این سه وجود داره :

۱-تعداد پذیرش دانشجو در نتایج شهریور ماه یک دانشگاه۲- تکمیل ظرفیت مهر داشتن یا نداشتن اون دانشگاه ۳- تکمیل ظرفیت آذر اون دانشگاه

منظورم اینه که آیا میشه گفت دانشگاهی که پذیرش اولیه اش بالا بوده مثلا ۱۴۰، و تکمیل ظرفیت مهر نداشته، توی تکمیل ظرفیت آذر دوباره همون تعداد بخواد ؟ یا بلعکس تعداد کمتری بخواد ؟ اصولا ارتباط بین پذیرش اولیه و تکمیل ظرفیت ها چی هست و چطور میشه حدس زد چه دانشگاهی پذیرش بیشتری خواد داشت ؟
۱
۰
ارسال: #۱۹۰
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)gnostic نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون چه ارتباطی بین این سه وجود داره :

۱-تعداد پذیرش دانشجو در نتایج شهریور ماه یک دانشگاه۲- تکمیل ظرفیت مهر داشتن یا نداشتن اون دانشگاه ۳- تکمیل ظرفیت آذر اون دانشگاه

منظورم اینه که آیا میشه گفت دانشگاهی که پذیرش اولیه اش بالا بوده مثلا ۱۴۰، و تکمیل ظرفیت مهر نداشته، توی تکمیل ظرفیت آذر دوباره همون تعداد بخواد ؟ یا بلعکس تعداد کمتری بخواد ؟ اصولا ارتباط بین پذیرش اولیه و تکمیل ظرفیت ها چی هست و چطور میشه حدس زد چه دانشگاهی پذیرش بیشتری خواد داشت ؟

این سوال منم هست اگه کسی میدونه لطفا سریع تر راهنمایی کنه

هنگامی که آرزوی چیزی را داری،سراسر کیهان همدست می شود تا بتوانی آرزویت را تحقق بخشی.
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
چرا کسی سوال من رو جواب نمیده...انتخاب من خوبه؟؟؟؟؟

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
ارسال: #۱۹۲
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Manix.)
(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)gnostic نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون چه ارتباطی بین این سه وجود داره :

به نظر من این تکمیل ظرفیت در واقع افزایش ظرفیت است. یعنی بعضی از واحدها اگر ۳ نفر ظرفیتشان در مرحله اول باقی مانده بود ، در این مرحله تنها آن ۳ نفر را جذب نمی کنند ، بلکه سعی می کنند کلاس را پر کنند و به همین علت به نظر من همانند مرحله اول اقدام به جذب دانشجو خواهند کرد.

ضمن اینکه دانشجوی ارشد در واقع منبع درآمد زیادی محسوب شده (تقریبا ۳ برابر کارشناسی ها) و با توجه به نزول سیر ورود دانشجویان به اکثر دانشگاه های شهرستان ها ، این واحدهای دانشگاهی قطعا سیاست هایی برای درآمد زایی پیش خواهند گرفت که بهترینش همین افزایش ظرفیت دانشجو در مقطع ارشد است.

به نظر من تنها ارتباط پذیرش دانشجو در این مرحله با مراحل قبل ، احتمالا تعداد پذیرش به اندازه دو دوره قبل است که در این مرحله نیز تکرار خواهد شد.

(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mahaya نوشته شده توسط:  دوم اینکه من انتخاب دانشگاهم به این صورته کمکم کنید که دیگه میخوام برم برای انتخاب...
۱-واحد یزد
۲-واحد اراک
۳-واحد میبد
۴- واحد آشتیان
۵-علوم تحقیقات یزد
۶-علوم تحقیات اراک
۷-علوم تحقیقات خمین
۸-واحد محلات
۹-واحد بروجرد
۱۰-علوم تحقیات بروجرد
اینک بگم که من اصفهانیم و ترازم ۵۷۳۹ می باشد...وخواهشمندم اگر باید جابه جایی انجام بدم یا جایی رو اضافه کنم بهم بگین...(علوم تحقیقات اصفهان رو هم چون دیدم تراز بالا میخواست نزدم...به نظرتون درسته یا نه)
با سپاس فراوان....

البته هیچکس به جز شما نمی تواند بهترین انتخاب و تصمیم را بگیرد چون از شرایط خود بیشتر اطلاع دارید (در مورد مسافت و اهدافتون و..)

به نظر می رسد انتخاب های خوب و منطقی داشته اید. فکر می کنم در بدترین حالت و بدشانسی، شما در واحد آشتیان (انتخاب چهارمتان) قبول خواهید شد. البته باز برمیگردد به تعداد کسانی که این واحدها را انتخاب کرده اند و نمره هایشان بالاتر از شما بوده یا پایین تر. کلا این نوع انتخاب رشته/شهر بیشتر به شانس بر میگردد. ولی باز احتمالا خوب انتخاب کرده اید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gnostic
ارسال: #۱۹۳
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)Afra نوشته شده توسط:  نرم افزار تهران جنوب بهتره یا نرم افزار تهران مرکز ؟شما بودید کدام رو اول می گذاشتید؟
چرا علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت بر نمیداره. من ترازم ۶۷۰۰ هست. یعنی وافعا همه اونایی که علوم تحقیقات قبول شدن ثبت نام کردن؟

تراز ۶۷۰۰ قبول نشششششششششششششششششششششششششدیHuhExclamation

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۹۴
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)Afra نوشته شده توسط:  نرم افزار تهران جنوب بهتره یا نرم افزار تهران مرکز ؟شما بودید کدام رو اول می گذاشتید؟

تراز ۶۷۰۰ قبول نشششششششششششششششششششششششششدیHuhExclamation

آخرین قبولی تهران ۶۶۸۸ بود ، چطور میشه با ۶۷۰۰ قبول نشده باشن؟؟؟؟؟

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۹۵
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ
سلام بچه ها
من ترازم ۵۲۷۹ و سهمیه بسیجی فعالم دارم،۱۰تا انتخابم به صورت زیره،به نظرتون شانس قبولی دارم؟
۱/پردیس علوم تحقیقات لرستان
۲/واحد بروجرد
۳/پردیس علوم تحقیقات بروجرد
۴/واحد ملایر
۵/واحد علوم تحقیقات کرمانشاه
۶/پردیس علوم تحقیقات همدان
۷/پردیس علوم تحقیقات کردستان
۸/پردیس علوم تحقیقات خمین
۹/واحد محلات
۱۰/پردیس علوم تحقیقات کهگیلویه و بویراحمد
۰
۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۳۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۱۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close