زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۵۱
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ
RE: مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
شرط پذیرش با سهمیه بسیجی اینه که ۹۵%نمره آخرین فردی که به صورت عادی پذیرش شده رو کسب کنی،به نظرتون این شرط لازم و کافی برای قبولیه؟یعنی هر کی ۹۵%نمره آخرین نفری که به صورت عادی پذیرش میشه رو کسب کنه حتماً قبول میشه یا اینکه شرایط دیگه ای هم داره؟دوم اینکه به نظرتون ترازها تو این مرحله چقد پایین میاد؟
وقتی که خود دانشگاه آزاد چنین چیزی رو اعلام کرده ، شما شک داری؟ منتها اینکه آخرین نفر قبولی در یک واحد دانشگاهی چه ترازی داره بحث دیگری است. معمولا سهمیه بسیجی فعال بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ تراز شما رو بالا میاره. احتمالا به همین مقدار هم ترازهای قبلی پایین بیاد.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ، توسط farzi.)
سلام.
من بازم سوال دارم.
کلاسای قزوین و علوم تحقیقات قزوین و بوئین زهرا چه روزهایی تشکیل می شه.
ساوه و دماون چه طور؟ نمی خوام جایی رو انتخاب کنم و بعد نتونم برم. این خیلی بده.
اگر کسی می دونه و جوابمو بده. ممنون می شم.
۰
۲
ارسال: #۱۵۳
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)farzi نوشته شده توسط:  سلام.
من بازم سوال دارم.
کلاسای قزوین و علوم تحقیقات قزوین و بوئین زهرا چه روزهایی تشکیل می شه.
ساوه و دماون چه طور؟ نمی خوام جایی رو انتخاب کنم و بعد نتونم برم. این خیلی بده.
اگر کسی می دونه و جوابمو بده. ممنون می شم.

گرامی ، شما می توانید وارد سایت هر یک از این دانشگاه ها شوید و از قسمت اتوماسیون آموزشی (سیستم ثبت نام و اعلام نمرات) بعوان دانشجوی میهمان وارد شوید و از روزهای تشکیل کلاس ها و اساتید رشته مورد نظر خودتون مطلع گردید.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۲
ارسال: #۱۵۴
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ
سلام
من با تراز آخرین فرد قبولی در واحد تبریز ۲۰۰ نمره فرق دارم در واحد علوم تحقیقات آذربایجان شرقی با تراز آخرین نفر۳۰۰ نمره امیدی به قبولی داشته باشم؟گرایش معماری زدم ممنون
۰
۱
ارسال: #۱۵۵
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط MONA_STAR.)
سلام به دوستان مانشتی خودم

با توجه به نگرانی دوستان واسه قبولی میخام برای تکمیل ظرفیت دوم گرایش نرم افزار یه دستورالعمل بدهیم. ( بیانیه، چه میدونم خواهشنامه) Big Grin ایشالله همتون قبولید.

دوستان منفی ندید تورو خدا، واسه اینکه روحیه دوستان بهتر شه وقت گذاشتم نوشتم.

اولا) با توجه به اینکه هر کدوم ۱۰ انتخاب از ۴۹ واحد انتخابی دارید (صرف نظر از واحدهای خارجی و بین الملل)، بخاییم خوشبینانه حساب کنیم مثلا هر واحدی حدود ۵۰ نفر بگیره، میشه حدود ۲۴۵۰ نفر=۵۰*۴۹ یا مینیممش ۲۰۰۰نفر (چونه نزن حالا Big Grin آخرش ۱۰۰۰ نفر دیگه Sad).

دوما) با توجه به اینکه تراز قبولی های آزمون اصلی رنج بین تقریبا ۸۳۰۰ تا ۶۹۰۰یا ۶۷۰۰یا ۶۴۰۰یا بعضی جاها کمتر (چیزی حدود ۱۰۰۰ تا تراز )
و تراز قبولی های تکمیل ظرفیت اول بین ۶۹۰۰ تا ۵۸۰۰یا ۵۷۰۰یا ۵۶۰۰ بوده (چیزی حدود ۱۳۰۰تا تراز ) ممکنه کسانی این وسط مانده باشن به دلایل دوری و ... انتخاب نکرده باشن

در نتیجه برای تکمیل ظرفیت دوم تراز ۵۷۸۰ برابر با تراز ۶۹۰۰ یا ۶۷۰۰ تکمیل ظرفیت اوله. بنابراین انتظار میره ترازهای بالای ۵۰۰۰ یا ۴۸۰۰ قبول شن (خوشبینانه ترین حالت ترازای بالای ۴۰۰۰ هم شانس قبولی دارن یعنی چیزی حدود ۱۷۰۰ تراز باقی موندن)، البته اگر دوستان تراز بالا انتخاب درست انجام بدن و از نگرانی قبولی هول نشن و واحدهای تراز پایینو انتخاب کنند و واحدهای تراز بالا رو کسی انتخاب نکنه و به قول یکی از دوستان، مانشت تراز شهرهای پایین رو بالا میکشه و تراز شهرهای بالا رو پایینTongue اینه دیگه.
جا برای همه هست به شرطی که درست انتخاب کنید ترازهای بالا بین ۵۷۸۰ تا ۵۵۰۰یا ۵۴۰۰ شهرهای بزرگ- ترازهای ۵۴۰۰تا ۵۱۰۰ شهرای متوسط- ترازهای بین ۵۱۰۰ تا ۴۸۰۰ واحد ها یا شهرهای کوچک انتخاب کنند.

دوستان چند نکته هم رعایت کنند تا حق دیگران ضایع نشود
۱) دوستانی که شهرهای دور انتخاب کردن و اگه قبول شن نمیرن، لطفا خواهشن انتخاب رشته نکنند و این امتیاز به کسانی بدن که حاضرن برن.
۲) یا دوستانی که فقط میخان امتحان کنن آیا قبول میشن یا نه و قصد رفتن ندارن، یا خدایی ناکرده توانایی مالی ندارن و همین جوری انتخاب رشته میکنن خواهشا انتخاب رشته نکنن و امتیاز رو به کسایی بدن که قصد رفتن دارن ( خیر دنیا و آخرت درش هستBig Grin)

منفی ندید تورو خدا خواهش کردیم که اگر به دلایل دوری، مالی ، آزمودن خود یا دلایل دیگر اگه قبول شید نمیروید این فرصت به کسانی بدهید که قصد رفتن دارن.ممنون.

دوستان همتون موفق باشیدSmile
(دوستان عاقبت به خیر شید، منفی ندید، خاستم استرس بچه ها رو کم کنم خودم استرس منفی دادن گرفتم. حالا اگه گرفتم تورو خدا مثبت بدید.)

راستی دوستان، یکی از دوستام یه فامیل دارن تو مرکز آزمون، ازش پرسیده، میگه خیلی کم پیش میاد ۲ نفر یا بیشتر تراز یکسان داشته باشن و ترازها سراسریه (البته اولش گفته بود احتمالش صفره، بعد دوستم در مورد کارنامه هایی با تراز یکسان تو همین سایت اشاره کرده، تعجب کرده و گفته شاید ولی خیلی کم پیش میاد). امیدوارم همینطور باشه وهمتون شاد شید.Smile

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۲۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: simin_3 , Manix , miladonline , moh65 , تینا , شاپری , نگین ارشد , *Najmeh* , azz , ainaz68 , aahmadi83
ارسال: #۱۵۶
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ق.ظ
ممنون از دوست خوبم MONA_STAR
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR
ارسال: #۱۵۷
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
البته من منفی ندادم مونا خانم ، ولی اینکه ۳ بار تاکید کنی بهم منفی ندین ، آدم تحریک میشه منفی بده ، مثل همین دوست ناشناسی که بهتون منفی دادن

با اینکه آرزو دارم تمامی صحبت های شما درست باشد ، ولی به نظر غیر منطقی میرسه ، چون شما فراوانی ترازها رو فراموش کردید. مشخصه که فراونی ترازهای ۷۰۰۰ به بالا خیلی کمتر از ۶۰۰۰ هست و همینطور ترازهای پایین تر.
یادمه در مانشت ۲ نفر بودن که دقیقا یه تراز داشتن.

در واقع با نگاه به کارنامه بچه ها مشخص هست که بیشترین فراوانی بین ۵۰۰۰ هست تا ۶۰۰۰ ، فکر می کنم چیزی بیش از ۷۰% شرکت کنندگان شامل این محدوده باشند.

به همین علت مثلا اگر ۲۰ نفر اول بین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ بودن ، ۲۰ نفر بعدی میتونن بین ۶۲۰۰ تا ۶۵۰۰ و بیست نفر بعدیشون بین ۶۰۰۰ تا ۶۲۰۰ باشن. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم.

ولی امیدوارم انشاالله بزودی خبر قبولی همه بچه ها رو بشنویم. فقط لطفا کسایی که قبول شدن یا نشدن ، بعد از اعلام نتایج ، بی خیال مانشت نشن و برن دنبال کارشون ؛ لطفا کارنامه های تکمیل ظرفیت دوم رو قرار بدن تا در آینده بقیه هم بتونن از این اطلاعات استفاده کنن.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: miladonline , MONA_STAR , pilyo , ainaz68
ارسال: #۱۵۸
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط شاپری.)
منم میخواستم همین حرفو بزنم
این دیگه غیر منطقیه که ترازای ۴۸۰۰ یا ۴۹۰۰ رو بگیرن( رشته های دیگه رو با این ترازا حتی پایین تر میگیرن اما کامپیوترو نه)
چون ترازا در مهر خیلی بالا بوده . بچه های با تراز بالاتر اکثرا جای دلخواه یا واحد دلخواه قبول نشدن و مجبور شدن برن راه دور یا پردیس با اینکه دلشون نمیخواسته( اگه الان با تراز خیلی پایین دانشگاههارو پر کنن همه اعتراض میکنن که!!!! )
خوب این غیر منطقیه که مهر طرف با ۶۰۰۰ پردیس قبول شده الان یه نفر دیگه با ۵۵۰۰ یا کمتر واحد قبول شه یا بقول شما با ۵۰۰۰ یا ۴۸۰۰ قبول شه! بنظر من محاله! سهمیه دارا بله! اونا بحثشون جداس!!!!!
برای سهمیه عادی شاید دو سه واحدی تا ۵۰۰۰ بگیرن ( زاهدان یا... به دلیل اینکه مهر تا ۵۵۰۰ گرفته) اما بقیه جاها نهایتا تا۳۰۰_ ۴۰۰ تا تراز میان پایین. چون هرگز ترازا به اون حد پایین نخواهد امد. سیستم ارشد با سیستم کارشناسی فرق داره.

نمیخوام کسی رو ناامید کنم(من خودم ترازم بالا نیست و احتمال قبولیم خیلی کم هست!)
اما میخوام نظر خودمو بگم :
ولی فکر کنم نرم افزار تا ۵۴۰۰،۵۵۰۰ قبولن ،شهرای کوچکتر تا ۱۰۰ تا کمتر( بر اساس تجربم میگم)
چون مهر اکثر جاها تا ۵۸۰۰ گرفتن به استثنا چند واحد ۵۷۰۰_ ۵۵۰۰ گرفتن، الانم بر اساس قانونشون ۴۰۰ الی ۵۰۰ تا میاد پایین! چون بقول آقای manix بیشترین فراوانی روی ترازای ۵۰۰۰ هست !!
اگه تا زیر ۵۰۰۰ رو بگیرن همه قبولن دیگه! فقط ۲۰ ۳۰ نفر مردودن میشن که!
اینو گفتم واسه اینکه زیاد دل نبدین و درستونو بخونین عزیزان ، خودمم استرسم زیاده، اما دیگه هم نباید اینقدر امیدوار بود که بعد خدانکرده ضربه روحی نخوریم و بتونیم خودمونو جمع وجور کنیم!
امید ناامیدان خداست، خودتونو نبازین و شاد باشین
راستی خانم mona_star اون منفی رو منم ندادم، یه مثبتم دادم به دلیل اینکه بیشتر حرفتونو پسندیدم و خوشم اومد
اما دوستان هرکی هر نظری داره صادقانه بگه حتی منفی، فقط خواستم منطقی و صادق باشم

ایشالا همه مانشتی ها قبولن

چرااا.... چرا....
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR , aatwo , Manix , miladonline , ainaz68
ارسال: #۱۵۹
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
مونا خانم ممنون از دلگرمی ای که به ما دادید.امسال با توجه به ترازهای بالا نسبت به سالهای گذشته تفاوت زیادی داشته است. اما همیشه باید امیدوار بود.(راستی منم به شما مثبت دادم)واقعا از حرفتون روحیه گرفتم.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR
ارسال: #۱۶۰
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ
اقا منم ترازم ۵۲۷۵ هستش تو نرم افزار
افزار بومی آذربایجان غربی هستم امیدی هست جایی قبول شم؟؟؟
کجاها رو بزنم بهتره ممنون میشم
۰
۱
ارسال: #۱۶۱
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ
سلام
دوستان به نظر شما قزوین یا علوم تحقیقات قزوین ۵۸۰۰ هوش رو میگیره؟

سعدیاآنکه هفت اقلیم عالم را نهاد هر کسی را آنچه لایق بود داد
۰
۱
ارسال: #۱۶۲
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
در مورده قبول شدن فقط میتونم بگم شاید یکی یه جایی رو بزنه با تراز ۴۵۰۰ و هیچ کس اونجارو نزنه و اون قبول بشه.مونده به اینکه آیا همه اون تراز های بالا شرکت میکنند تویه فامیلهای ما ۳ نفر مرحله دوم تکمیل شرکت نکردن ولی من خودم شرکت کردم ترازه من بالای ۵۰۰۰ هستش کاش یه جای قبول بشم برم بخون دعام کنید هرکی دعا کرد یه مثبت بده

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۴
۱
ارسال: #۱۶۳
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)Nashena3 نوشته شده توسط:  اقا منم ترازم ۵۲۷۵ هستش تو نرم افزار
افزار بومی آذربایجان غربی هستم امیدی هست جایی قبول شم؟؟؟
کجاها رو بزنم بهتره ممنون میشم
Confused
۰
۱
ارسال: #۱۶۴
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
راستش منم امیدوارم حرف خانوم منا درست از آب در بیاد اما اگه بخوایم منطقی باشیم حرف خانوم شاپری و اقای manix درست تره....

با این حال ترازای تکمیل ظرفیت اول امسال نسبت به پارسال خیلی بالاتر بود ولی پارسال دیگه تکمیل ظرفیت دوم نداشتیم پس احتمالش هست ترازای تکمیل ظرفیت دوم امسال به اندازه ی تکمیل ظرفیت پارسال پایین بیاد یعنی تا حد ۵۰۰۰ برای شهرای خیلی کوچیک....

منم نظرم اینه که دوستان بشنید بخونید اگه قبول شدید که فبها نشدید لااقل وقتو از دست ندادید...

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۶۵
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  در مورده قبول شدن فقط میتونم بگم شاید یکی یه جایی رو بزنه با تراز ۴۵۰۰ و هیچ کس اونجارو نزنه و اون قبول بشه.مونده به اینکه آیا همه اون تراز های بالا شرکت میکنند تویه فامیلهای ما ۳ نفر مرحله دوم تکمیل شرکت نکردن ولی من خودم شرکت کردم ترازه من بالای ۵۰۰۰ هستش کاش یه جای قبول بشم برم بخون دعام کنید هرکی دعا کرد یه مثبت بده

به نظرم اونهایی که امید به قبولی ندارن یا رتبشون بده شهرهای تهران و قزوین ............. رو بزنن چون هیچکی دیگه اونجا رو نمی زنه همه خمین محلات .... رو میزننBig GrinTongue
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۰۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۱۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۱۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close