زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۹۱
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان فکر می کنید من با این ترازا تو تکمیل کجا قبول می شم (انتخاب اولم نرم افزار نجف آباد بوده) ممنون از راهنماییتون

نرم افزار : ۶۰۸۳
هوش : ۵۸۶۳
معماری:۵۷۶۶
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
RE: مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  سلام دوستان فکر می کنید من با این ترازا تو تکمیل کجا قبول می شم (انتخاب اولم نرم افزار نجف آباد بوده) ممنون از راهنماییتون

نمره نرم افزار شما خیلی خوبه. آخرین نفر قبول شده در مرحله اول تکمیل ظرفیت ۶۶۳۹ بود که نسبتا بالاست ولی در عین حال می بینیم که شما با نمره ای که دارید، در مرحله قبل می تونستید یکی از واحدهای یزد ، علوم تحقیقات ساوه ، بابل ، سمنان و... قبول شوید.

اگر شما کمی خوش شانس باشید احتمالا در این مرحله می تونید واحدهای خوبی قبول بشید. من فکر کنم احتمالا قزوین ، علوم تحقیقات اصفهان ، ساری یا دماوند قبول شوید.

البته اینها همه حدس و گمان هست و همه چیز بر میگردد به انتخاب سایرین و تعداد شرکت کنندگان.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۹۳
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ق.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  سلام دوستان فکر می کنید من با این ترازا تو تکمیل کجا قبول می شم (انتخاب اولم نرم افزار نجف آباد بوده) ممنون از راهنماییتون

نمره نرم افزار شما خیلی خوبه. آخرین نفر قبول شده در مرحله اول تکمیل ظرفیت ۶۶۳۹ بود که نسبتا بالاست ولی در عین حال می بینیم که شما با نمره ای که دارید، در مرحله قبل می تونستید یکی از واحدهای یزد ، علوم تحقیقات ساوه ، بابل ، سمنان و... قبول شوید.

اگر شما کمی خوش شانس باشید احتمالا در این مرحله می تونید واحدهای خوبی قبول بشید. من فکر کنم احتمالا قزوین ، علوم تحقیقات اصفهان ، ساری یا دماوند قبول شوید.

البته اینها همه حدس و گمان هست و همه چیز بر میگردد به انتخاب سایرین و تعداد شرکت کنندگان.
ممنون از راهنماییتون من مرحله اول تکمیل ظرفیت دیر متوجه شدم و انتخاب شهر نکردم شما در مورد سطح علوم تحقیقات اصفهان اطلاعی ندارید و اینکه پردیس های علوم تحقیقات بهترند یا واحدهای علو م تحقیقات ؟
۰
۰
ارسال: #۹۴
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ق.ظ
به نظر من علوم تحقیقات باید بهتر باشه البته فقط از نظر ارزش مدرک
چون اونطوری که میگن پردیس زیر مجموعه علوم تحقیقات

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۹۵
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ق.ظ
بنظر من نگاه کنین که کلاس ها کجا برگزار میشن و استادهاش چطورن .. نه اسم دانشگاه ..

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۹۶
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
سلام وقت بخیر
ترمازم واسه نرم افزار ۵۳۸۹ هستش. مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم.
و بومی رشت هستم.
فکر میکنید امیدی هست یا کلا بیخیال بشم. اگه میشه راهنماییم کنید .در ضمن کارمند هستم
۱
۰
ارسال: #۹۷
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
سلام من با تراز۵۰۹۸ و رتبه ۲۴۳ می تونم پردیس زنجان قبول بشم؟تراز اخرین نفر ۵۸۵۷ و رتبه ۱۲۳ بوده .میشه بگید به ترتیب کدوم واحدها رو انتخاب کنم؟
۰
۰
ارسال: #۹۸
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
Shocked مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
Undecidedسلام دوستان برای مجموعه it سه تا رشته وجود دارد : تجارت الکترونیک و تولید نرم افزار و شبکه می خواستم بدو ایا مثل تکمیل ظرفیت نوبت اول باز هم همه می تونن رشته محله ای هر سه رشته رو انتخاب کنن؟
۰
۰
ارسال: #۹۹
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط Manix.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)parisaaa نوشته شده توسط:  سلام وقت بخیر
ترمازم واسه نرم افزار ۵۳۸۹ هستش. مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم.
و بومی رشت هستم.
فکر میکنید امیدی هست یا کلا بیخیال بشم. اگه میشه راهنماییم کنید .در ضمن کارمند هستم

آخرین تراز قبولی در علوم تحقیقات گیلان ۵۸۷۵ بوده ، البته من اطلاعی ندارم که تکمیل ظرفیت مرحله ۲ دارن یا خیر ، ولی اگر داشته باشن احتمال قبولی شما نسبت به قبل باید خیلی بیشتر باشه ، چون خیلی از دانشگاه هایی که دوره قبل در تکمیل ظرفیت نبودند ، الآن اومدن و داوطلبان به سمت انتخاب اون شهرها میرن ضمن اینکه احتمالا تعداد شرکت کننده در این دوره خیلی کمتر از دوره پیشین باشه.

ولی از شهرهای نزدیکتون هم میتونید استفاده کنید ، ۲ روز که تو هفته بیشتر نیست..

(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  سلام من با تراز۵۰۹۸ و رتبه ۲۴۳ می تونم پردیس زنجان قبول بشم؟تراز اخرین نفر ۵۸۵۷ و رتبه ۱۲۳ بوده .میشه بگید به ترتیب کدوم واحدها رو انتخاب کنم؟

قطعا برای هرکس درجه ای از شانس وجود داره و شما هم شانس قبولی دارید ، ولی خوب چون برای نخستین بار هست که این نوع سیستم پذیرش بوجود آمده واقعا نمیشه پاسخی با دقت درستی بالا داد. شما ۱۰ انتخاب دارید ، زنجان رو بزنید ولی اگر می خواهید که حتما قبول شوید، ۳-۴ انتخاب آخر دانشگاه هایی با تراز پایین تر مثل آشتیان ، سیرجان ، بافت ، کرمان ، خمین ، محلات و... انتخاب کنید.

(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)sadegh_anzan نوشته شده توسط:  Undecidedسلام دوستان برای مجموعه it سه تا رشته وجود دارد : تجارت الکترونیک و تولید نرم افزار و شبکه می خواستم بدو ایا مثل تکمیل ظرفیت نوبت اول باز هم همه می تونن رشته محله ای هر سه رشته رو انتخاب کنن؟
بله ، شما می تونید تمامی گرایش های مجموعه امتحانی خودتون رو مانند مرحله قبل انتخاب کنید.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisaaa
ارسال: #۱۰۰
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ق.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  سلام دوستان فکر می کنید من با این ترازا تو تکمیل کجا قبول می شم (انتخاب اولم نرم افزار نجف آباد بوده) ممنون از راهنماییتون

ممنون از راهنماییتون من مرحله اول تکمیل ظرفیت دیر متوجه شدم و انتخاب شهر نکردم شما در مورد سطح علوم تحقیقات اصفهان اطلاعی ندارید و اینکه پردیس های علوم تحقیقات بهترند یا واحدهای علو م تحقیقات ؟
سلام هیچ کس از شما تراز علوم تحقیقات خوزستان رو نمی دونه
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط ainaz68.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  [quote='elena-nasim' pid='148701' dateline='1355371264']
[quote='Manix' pid='148681' dateline='1355344843']
[quote='elena-nasim' pid='148671' dateline='1355342345']

سلام هیچ کس از شما تراز علوم تحقیقات خوزستان رو نمی دونه

علوم تحقیقات خوزستان : آخرین رتبه قبولی ۲۳ با تراز ۶۷۰۰٫

فک کنم تکمیل اول برنداشت .. پس الان تعداد نفرات بیشتری باید برداره

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۱۰۲
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
سلام وقت بخیر
ترازم واسه نرم افزار ۵۳۸۹ هستش. مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم.
و بومی رشت هستم.
[/quote]

آخرین تراز قبولی در علوم تحقیقات گیلان ۵۸۷۵ بوده ، البته من اطلاعی ندارم که تکمیل ظرفیت مرحله ۲ دارن یا خیر ، ولی اگر داشته باشن احتمال قبولی شما نسبت به قبل باید خیلی بیشتر باشه ، چون خیلی از دانشگاه هایی که دوره قبل در تکمیل ظرفیت نبودند ، الآن اومدن و داوطلبان به سمت انتخاب اون شهرها میرن ضمن اینکه احتمالا تعداد شرکت کننده در این دوره خیلی کمتر از دوره پیشین باشه.

ولی از شهرهای نزدیکتون هم میتونید استفاده کنید ، ۲ روز که تو هفته بیشتر نیست..

ممنون از راهنمایی که کردید
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)elena-nasim نوشته شده توسط:  سلام هیچ کس از شما تراز علوم تحقیقات خوزستان رو نمی دونه

سلام من توی تکمیل اهواز قبول شدم من که ترازم ۶۴۶۰ ولی فکر میکنم اخرین نفر قبولی توی ۶۴۰۰ باشه چون توی مرحله ۲ هم ۲۳ نفر رو گرفته

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط mmd2009.)
سلام دوستان

من ترازم و نمرات و انتخاب های تکمیل اولم به صورت زیره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی متاسفانه قبول نشدم

به نظرتون ۱۰ انتخاب روچطوری انجام بدم که شانسم زیاد باشه. من ترم اخر بهمن هستم و نیاز به قبولی ۱۰۰ درصدی دارم البته با این نمراتم شانس خیلی خیلی کمه ولی خب همون یک درصد شانسی که دارمو دوست دارم به درستی ازش استفاده بکنم

لطفا یک راهنمایی بکنید

با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)mmd2009 نوشته شده توسط:  من ترازم و نمرات و انتخاب های تکمیل اولم به صورت زیره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی متاسفانه قبول نشدم
به نظرتون ۱۰ انتخاب روچطوری انجام بدم که شانسم زیاد باشه. من ترم اخر بهمن هستم و نیاز به قبولی ۱۰۰ درصدی دارم البته با این نمراتم شانس خیلی خیلی کمه ولی خب همون یک درصد شانسی که دارمو دوست دارم به درستی ازش استفاده بکنم

نا امید نباشید ، نمره شما خیلی هم بد نیست. به نظرم شما می توانید شانس خودتون رو در واحدهای سمنان ، خمین ، محلات ، همدان ، آشتیان ، سیرجان ، بافت و کرمان امتحان کنید. انشاالله موفق خواهید بود و خبر قبولی خودتون رو بزودی برای بچه های مانشت اعلام می کنید.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmd2009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۳۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close