زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۶۱
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط Sadeghq1.)
شرایط خاص تکمیل ظرفیت امسال
تکمیل ظرفیت امسال فرقی با سال های گذشته نداره . سال های گذشته ابتدا در محل خودش سنجش میشد سپس در سایر محل هایی که در دفترچه اولیه نبودند .
فقط سال های گذشته اگه در محل اولی قبول نمیشدی خود دانشگاه انتخاب میکرد امسال خودت.
مگه پارسال کسی که ترازش پایین بود یهو میومد تهران قبول میشد ؟ نه
هیچ جا هم خبری نگفته ظرفیت رو کاهش دادیم . همه جا من خوندم گفتن افزایش ظرفیت امسال

البته اینکه الان تو همین انجمن هزاران پست میدن انتخابام ایناست و بعدش یکی میاد میگه فلان جا قبولی ی کمی عجیبه .
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط fmka2f.)
RE: شرایط خاص تکمیل ظرفیت امسال
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  تکمیل ظرفیت امسال فرقی با سال های گذشته نداره . سال های گذشته ابتدا در محل خودش سنجش میشد سپس در سایر محل هایی که در دفترچه اولیه نبودند .
فقط سال های گذشته اگه در محل اولی قبول نمیشدی خود دانشگاه انتخاب میکرد امسال خودت.
مگه پارسال کسی که ترازش پایین بود یهو میومد تهران قبول میشد ؟ نه
هیچ جا هم خبری نگفته ظرفیت رو کاهش دادیم . همه جا من خوندم گفتن افزایش ظرفیت امسال

البته اینکه الان تو همین انجمن هزاران پست میدن انتخابام ایناست و بعدش یکی میاد میگه فلان جا قبولی ی کمی عجیبه .

یه سوال پارسال فردی رو دیدم که تراز ۵۲۰۰ داشت و جایی قبول نشد ولی یکی ۴۹۰۰ بود و علوم تحقیقات سمنانو اورد.این چطور قابل توجیهه؟در حالیکه به نظر من بومی بودن هم نقشی نداشته چون فردی از مشهد بوشهر رو اورده بود.....البته ایشون بیشتر منظورش رو ترازای متوسطی هست که شهرای بزرگترو زدن

ولی امسال همه چی بستگی به این داره که افراد بیشتر چه شهرایی رو میپسندن.......مثلا من که هرمزگانم میبینم کسی تمایلی به زدن هرمزگان نداره پس من حتی با تراز ۵۰۰۰ هم امیدوارم که بیارم.... شاید این دوستمون منظورش این بوده که توهم افرادی مثل من رو برطرف کنید....البته این دوستمون بیشتر منظورش افراد با تراز متوسطی هست که شهرای پر طرفدارو زدن....

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۰
۱
ارسال: #۶۳
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط Sadeghq1.)
در مورد اینکه فردی از مشهد بوشهر قبول شده
سالهای گذشته افراد اگه در همون واحد خودشون قبول نمیشدن در یکی از واحد های که توی دفترچه اولیه نبود در تکمیل ظرفیت قبول مشدن . اما به چه صورت .
نحوه اینطور بود که اول بومی ها و کسایی که نزدیکن رو میگرفتن بعد ی گروهی که موندن رو پخش میکردن در سراسر ایران
خوب کسی که مشهد هوش مصنوعی امتحان داده و بوشهر قبول شده . فرض کنیم تا رتبه پنجاه رو خود مشهد گرفته حالا رتبه های ۵۰ به بالا کجا میتونه بذاره ؟ هوش که نزدیک مشهد باشه کرمان . فرض که ی عده ای رو هم بده کرمان بعدش اونایی باقی مونده اگر قرار باشه چند تا شونو قبول کنه . نمیشه بیاد نیشابور قبول کنه که چون هوش نداره پس میندازه جاهای مختلف حالا مثل بوشهر
حالا مثلا کسی که نرم افزار مشهد داده رتبه های بالای پنجاه میبینی تعداد بیشتریشون همون بیرجند و نیشابور قبول شدن که خوب تراز بالایی هم دارن . ولی من دیدم رتبه های سیصد سیصد و ده ساری هم اومده بودن بیرجند قبول شده بودند (تراز حدود ۵۵۰۰ ) یعنی کسایی ساری بودن اول همون امل و بابل و اینا قبول شدن باقیمانده ها تو کشور پخش شدن که حالا مثل بیرجند و اینا . (اینم برا کسایی که میگن پارسال با تراز فلان هم فلان جا قبول شدن )

در مورد ۴۹۰۰ که از تهران قبول شده . به نظر از هر واحدی تا رتبه ۳۰۰ (حالا بالا پایین ی کم ) رو تکمیل ظرفیت گرفتن . در مورد تهران چون چهار واحد هست تا حدود ۱۲۰۰ که شده حدود تراز ۴۹۰۰ . ( ولی خوب ی جا دیگه تراز ۵۲۰۰ ممکن بوده بشه رتیه ۶۰۰ . بهرحال ۶۰۰ تا از ی واحدو نمیتونن قبول کنن ظرفیت نباید باشه اونقدر )
۱
۰
ارسال: #۶۴
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ
RE: شرایط خاص تکمیل ظرفیت امسال
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  در مورد اینکه فردی از مشهد بوشهر قبول شده
سالهای گذشته افراد اگه در همون واحد خودشون قبول نمیشدن در یکی از واحد های که توی دفترچه اولیه نبود در تکمیل ظرفیت قبول مشدن . اما به چه صورت .
نحوه اینطور بود که اول بومی ها و کسایی که نزدیکن رو میگرفتن بعد ی گروهی که موندن رو پخش میکردن در سراسر ایران
خوب کسی که مشهد هوش مصنوعی امتحان داده و بوشهر قبول شده . فرض کنیم تا رتبه پنجاه رو خود مشهد گرفته حالا رتبه های ۵۰ به بالا کجا میتونه بذاره ؟ هوش که نزدیک مشهد باشه کرمان . فرض که ی عده ای رو هم بده کرمان بعدش اونایی باقی مونده اگر قرار باشه چند تا شونو قبول کنه . نمیشه بیاد نیشابور قبول کنه که چون هوش نداره پس میندازه جاهای مختلف حالا مثل بوشهر
حالا مثلا کسی که نرم افزار مشهد داده رتبه های بالای پنجاه میبینی تعداد بیشتریشون همون بیرجند و نیشابور قبول شدن که خوب تراز بالایی هم دارن . ولی من دیدم رتبه های سیصد سیصد و ده ساری هم اومده بودن بیرجند قبول شده بودند (تراز حدود ۵۵۰۰ ) یعنی کسایی ساری بودن اول همون امل و بابل و اینا قبول شدن باقیمانده ها تو کشور پخش شدن که حالا مثل بیرجند و اینا . (اینم برا کسایی که میگن پارسال با تراز فلان هم فلان جا قبول شدن )

در مورد ۴۹۰۰ که از تهران قبول شده . به نظر از هر واحدی تا رتبه ۳۰۰ (حالا بالا پایین ی کم ) رو تکمیل ظرفیت گرفتن . در مورد تهران چون چهار واحد هست تا حدود ۱۲۰۰ که شده حدود تراز ۴۹۰۰ . ( ولی خوب ی جا دیگه تراز ۵۲۰۰ ممکن بوده بشه رتیه ۶۰۰ . بهرحال ۶۰۰ تا از ی واحدو نمیتونن قبول کنن ظرفیت نباید باشه اونقدر )

در مورد قسمت اول صحبتتون راجع به مشهدو بوشهرو اینا حرفتون کاملا منطقی به نظر میرسه...
ولی قسمت دوم حرفتونو نمیتونم قبول کنم....اگه فرض کنیم که تراز کشوری محاسبه میشه (که من معتقدم اینجوریه)پس چرا یک نفر صرف اینکه تو واحد تهران امتحان داده باید با تراز کمتر بتونه تکمیل قبول شه ولی تراز بالاتر نه؟
واگه بگیم تراز مربوط به همون دانشگاهه که کلا عدالت رو زیر سوال بردیم.یعنی من که علوم تحقیقات تهران امتحان دادم چون جای شلوغتری امتحان دادم ترازم ۵۰۰۰ شده و اگه همین امتحانو تو هرمزگان میدادم ترازم بالاتر میرفت؟غیر منطقی و غیر عادلانست

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۱
۱
ارسال: #۶۵
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
بعید نیست سقف رتبه ای هم وجود داشته باشه و چه بسا سال گذشته رتبه هم دخالت داشته

بهرحال وقت ثبت نام شما برای رقابت در اون واحد دانشگاهی ثبت نام میکنین (و میپذیرید این مسیله رو )
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط genius.)
تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار
سلام بچه ها به نظرتون من تو تکمیل ظرفیت مهندسی نرم افزار قبول میشم ؟؟؟؟!!!!

رتبه امتحان مهندسی نرم افزار علوم تحقیقات خوزستان = ۸۴۵ شده (من بومی خوزستانم-اهواز)
نمره یا همون ترازم شده = ۴۸۹۷ شده تقریبا میشه گفت ۴۹۰۰ دیگه
شهرهایی که تکمیل ظرفیت انتخاب کردم به ترتیب زیر است .

۱-پردیس علوم تحقیقات ایلام
۲-پردیس علوم تحقیقات کهگیلویه و بویراحمد
۳-پردیس علوم تحقیقات لرستان
۴-پردیس علوم تحقیقات کردستان
۵-واحد گرمی
۶-واحد میبد
۷-واحد بافت
۸-پردیس علوم تحقیقات هرمزگان
۹-پردیس علوم تحقیقات خراسان جنوبی
۱۰-پردیس علوم تحقیقات سیستان و بلوچستان

خواهشمندم جوابمو سریع بدید به نظرتون اصلا امید قبولی هست ؟؟؟؟؟ !!!!!!! SadSadSadSadSadSadSad
اگه برای جوابتونم دلیل علمی و محکمی دارید بفرمایید ممنون میشم
۱
۳
ارسال: #۶۷
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط Sadeghq1.)
بجای جواب بله خیر بذارید یک جمع و تفریق ساده انجام بدیم

تعداد حدود ۲۰ واحد در دفترچه اولیه بودند . به فرض اینکه در تکمیل ظرفیت هر کدام تا رتبه ۵۰ را پذیرش کنند از رتبه های ۵۱ به بالا میمانند برای واحد های اعلام شده در تکمیل ظرفیت
در تکمیل ظرفیت حدود ۴۰ مکان بود که اگر هر کدام باز ۵۰ نفر پذیرش کنند میشه ۲۰۰۰ نفر ! اگر بخوایم این دو هزار نفر رو بین باقیمانده های اون ۲۰ واحد پخش کنیم میشه هر واحدی تقریبا ۱۰۰ تا . فرض که نسبت پراکندگی تراز و نمره تو همه واحد های یکسانه هر واحد تا صد نفر دیگه رو میتونه بفرسته اینجا بر فرض ۵۰ تا ۱۰۰ نفر هم انصراف بدن از تکمیل ظرفیت یعنی چیزی حدود رتبه های ۵۱ تا ۲۵۰ ! (فرض کنید باقیماندده های بعضی واحد ها تراز بالاتری دارند و اگر بخوایم به رتبه نگاه کنیم بیشتر از این عدد میشه و واحد هایی تراز پاین تر مونده که کمتر از این )
رتبه های ۲۵۰ هر واحد هم متوسط ترازی حدود ۵۵۰۰ دارند ! (بعضی پایین تر بعضی بالاتر )
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi67ma
ارسال: #۶۸
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام من رتبم در نرم افزار ملایر شده ۲۳۲ با تراز ۵۱۰۰به نظر شما امیدی هست در پردیس علوم تحقیقات همدان یا قزوین یا جای دیگه قبول بشم
۰
۱
ارسال: #۶۹
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار
Cool
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)samin66 نوشته شده توسط:  سلام من رتبم در نرم افزار ملایر شده ۲۳۲ با تراز ۵۱۰۰به نظر شما امیدی هست در پردیس علوم تحقیقات همدان یا قزوین یا جای دیگه قبول بشم

قبولی
۰
۱
ارسال: #۷۰
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار
[quote='Sadeghq1' pid='134285' dateline='1349419740']
بجای جواب بله خیر بذارید یک جمع و تفریق ساده انجام بدیم

تعداد حدود ۲۰ واحد در دفترچه اولیه بودند . به فرض اینکه در تکمیل ظرفیت هر کدام تا رتبه ۵۰ را پذیرش کنند از رتبه های ۵۱ به بالا میمانند برای واحد های اعلام شده در تکمیل ظرفیت
در تکمیل ظرفیت حدود ۴۰ مکان بود که اگر هر کدام باز ۵۰ نفر پذیرش کنند میشه ۲۰۰۰ نفر ! اگر بخوایم این دو هزار نفر رو بین باقیمانده های اون ۲۰ واحد پخش کنیم میشه هر واحدی تقریبا ۱۰۰ تا . فرض که نسبت پراکندگی تراز و نمره تو همه واحد های یکسانه هر واحد تا صد نفر دیگه رو میتونه بفرسته اینجا بر فرض ۵۰ تا ۱۰۰ نفر هم انصراف بدن از تکمیل ظرفیت یعنی چیزی حدود رتبه های ۵۱ تا ۲۵۰ ! (فرض کنید باقیماندده های بعضی واحد ها تراز بالاتری دارند و اگر بخوایم به رتبه نگاه کنیم بیشتر از این عدد میشه و واحد هایی تراز پاین تر مونده که کمتر از این )
رتبه های ۲۵۰ هر واحد هم متوسط ترازی حدود ۵۵۰۰ دارند ! (بعضی پایین تر بعضی بالاتر )
[/quote
با این حساب کتاب باید امیدوار بود.من ترازم ۵۰۹۸ رتبه ۲۴۳ نرم افزار زنجان اخرین نفر ۶۲۳۹ با این محاسبات شاید پردیس زنجان قبول بشم.
۱
۰
ارسال: #۷۱
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ
دوستانی که صحبت از قبولی با ترازهای زیر ۵۵۰۰ میکردند کجان که ببینند بچه های زیر ۵۶۲۴ اصلا جایی قبول نشدن.
عرض کردم خدمتشون که امسال متفاوته، نپذیرفتن.

آیا تکمیل ظرفیت دیگه ای هم هست ؟
۱
۰
ارسال: #۷۲
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
قبولی کارشناسی ارشد نرم افزارکامپیوتر در دانشگاه علوم تحقیقات فارس هستم و خواستار جابجایی با همتای خود در دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان می باشم
ورودی ۹۱
تلفن تماس:
۰۹۱۶۳۰۰۸۷۸۹

همواره تلاش راهی است برای جبران گذشته ها همه می دانند ولی باور ندارند
۱
۰
ارسال: #۷۳
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)alirezakamyar نوشته شده توسط:  Cool
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)samin66 نوشته شده توسط:  سلام من رتبم در نرم افزار ملایر شده ۲۳۲ با تراز ۵۱۰۰به نظر شما امیدی هست در پردیس علوم تحقیقات همدان یا قزوین یا جای دیگه قبول بشم

قبولی
من۶۳۰۰ زنجان بودم-تکمیل ظرفیت سنندج-همدان-کرمانشاه-قزوین روزدم که هیچکدوم رو قبول نشدم

خدا را عشق است و دیگر هیچ
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
RE: مکانیسم تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
تو خبرا خوندم که او نایی که مجاز نبودن هم تو تکمیل ظرفیت حق انتخاب رشته پیدا کردن
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
مکانیسم تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بهمن هم تکمیل میدن؟
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۲۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close