زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا این ژورنال معتبر است؟

ارسال: #۱۰۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ
دوست عزیز این isi و isc نیست
برای پرکردن رزومه بد نیست ... توی لیست نشریات نامعتبر وزارت علوم هم نیست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ
سلام دوستان
لطفا نظرتون رو در مورد دو ژورنال زیر هم میگید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینکه از بین این دو ژورنال کدام یک رو بهتر میدونید؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ
کسی نظری نداره؟؟
ژورنال اول روی وب سایتش نوشته ISC هست اما توی سایت ها که بررسی کردم به نظر میرسه نیست!
یعنی چی؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ
ژورنال اول ISC هست و اتفاقا تحت حمایت انجمن کامپیوتر ایران هم هست (تفاهمنامه امضا شده)
به جرئت می تونم بگم تنها ژورنال یا کیفیت داخلی در زمینه مهندسی کامپیوتر همین ژورنال JACR هست.

ژورنال دومی هم یک ژورنال غیر ISI هست که در جاهای خوبی ایندکس میشه (از جمله google scholar، DOAJ و ...). هرچند در سطح ژورنال های ISI و ISC نیست، اما برای پر کردن رزومه خوبه.

اگر به دنبال این هستید که وزن رزومه خودتون رو سنگین کنید، ژورنال JACR انتخاب بهتری هست.
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
این اطلاعات در مورد ژورنال اول رو از کجا آوردین؟ یعنی کجا نوشته شده؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
این لینک خبر امضای تفاهنامه با انجمن کامپیوتر و ژورنال JACR هست:

خوده من توی issue آخر ژورنال یک مقاله چاپ شده دارم. اگر مقالات issue آخر رو دانلود کنید بالای تمامی مقالات، لوگوی انجمن کامپیوتر ایران و همچنین ISC وجود داره. ضمن اینکه تمام مقالات در SID.ir ایندکس میشه و این نشان دهنده اینه که تمامی رفتارهای این ژورنال تحت حمایت و نظارت SID هست. اینم لینکش:

ضمن اینکه سردبیر این ژورنال، آقای پروفسور موقر هستند که فک میکنم همه دنیا ایشون رو در علم کامپیوتر بشناسن.
ژورنال کاملا منظم و قانونمند هست و واقعا میشه گفت با کیفیت ترین ژورنال در زمینه کامپیوتر در ایران (و حتی بین تمامی ژورنال های ISC ) هست.
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)man123 نوشته شده توسط:  این لینک خبر امضای تفاهنامه با انجمن کامپیوتر و ژورنال JACR هست:

خوده من توی issue آخر ژورنال یک مقاله چاپ شده دارم. اگر مقالات issue آخر رو دانلود کنید بالای تمامی مقالات، لوگوی انجمن کامپیوتر ایران و همچنین ISC وجود داره. ضمن اینکه تمام مقالات در SID.ir ایندکس میشه و این نشان دهنده اینه که تمامی رفتارهای این ژورنال تحت حمایت و نظارت SID هست. اینم لینکش:

ضمن اینکه سردبیر این ژورنال، آقای پروفسور موقر هستند که فک میکنم همه دنیا ایشون رو در علم کامپیوتر بشناسن.
ژورنال کاملا منظم و قانونمند هست و واقعا میشه گفت با کیفیت ترین ژورنال در زمینه کامپیوتر در ایران (و حتی بین تمامی ژورنال های ISC ) هست.
ایا این ژورنال علمی پژوهشی هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
سلام
این دو تا ژورنال چقدر معتبر هستند؟ به من گفتن ژورنال های بین رشته ای هستن زمان پذیرشون هم یک ماه است.
به نظر شما خوبه برای رشته کامپیوتر تو این ژورنال مقاله ها چاپ کنیم. من کلا نمیدونم باید چیکار کنم. تو سایت تامسون هم نگاه کردم ISI هستن. اما درباره IF شون شک دارم.
میتونید راهنماییم کنید

GMP Review
ISSN: 1476-4547

و
Saussurea)ISSN: 0373-2525)
Multidisciplinary International Peer Reviewed Journal

۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط razmin64.)
اعتبار این ژورنال چقدر است؟
اصلا اعتبار دارد؟

۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
RE: ایا این ژورنال معتبر است؟
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ)razmin64 نوشته شده توسط:  اعتبار این ژورنال چقدر است؟
اصلا اعتبار دارد؟

یک راه برای بررسی اعتبار یک ژورنال، جستجوی اسم یا ISSN اون ژورنال در سایت scimagojr.com می باشد ( به منوی سمت چپ صفحه نگاه کنید). اگر در سایت نبود نشونه خوبی نیست. اگر بود یه سری مربع رنگی سبز و قرمز و نارنجی داره که داخش اعداد Q1 تا Q4 نوشته. اگر Q1 بود یعنی ژورنال خیلی عالیه الی اخر.
در ضمن سایت تامسون رویترز هم ایمپکت ژورنال ها رو میزنه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , razmin64 , shayesteb
ارسال: #۱۱۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ
اعتبار این جورنالا در چه سطحیه؟
سلام دوستان کسی میتونه در مورد اعتبار این جورنالها کمکم کنه؟
۱- Ciencia e Natura
issn: 0100-8307

۲- International Journal of Natural and Engineering Sciences(IJNES)
issn: 1307-1149

International%20Journal%20of%20Natural%20and%20%20
Engineering%20Sciences&Islem=Issue

۳- Cumhuriyet Science Journal
issn: 1300-1949

۴- Indian Journal of Natural Sciences
۰۹۷۶-۰۹۹۷

۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
سلام وقت همگی بخیر من یه ژورنال می خوام خیلی هم معتبر نباشه اشکال نداره غیر ای اس ای فقط زمان مهمه با اعتبار نسبی که خیلی زود اکسپت کنه و چاپ بده واسه نمره پایان نامم می خوام لطفا کمکم کنید. اگه ای اس سی هم که باشه خوب میشه نباشه هم مهم نیست
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ
سلام ژورنال غیر آی اس آی می خوام مقاله چاپ کنم باید کجاها ایندکس شده باشه که اعتبار داشته باشه. از این ژورنال هایی که زود اکسپت میده واسه نمره پایان نامم می خوام مثلا کدوم یک از این ژورنالهای زیر بهتره؟ سریع اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۰۵ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ
سلام. من مقالم از طریق کنفرانس تو ژورنال ISI چاپ شده. فقط اسمس دادن مقالات چاپ شده و لینک ژورنال توش هست که چکیده مقاله ها رو داره.. میخواستم بپرسم چیا باید ازشون بخوایم که تو مصاحبه دکترا ارائه بدیم؟ مقاله چاپ شده یا سی دی ؟. ببخشید سوالم خیلی ناشیانست.
۱
۰
ارسال: #۱۲۰
۰۵ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)vanoooshe نوشته شده توسط:  سلام. من مقالم از طریق کنفرانس تو ژورنال ISI چاپ شده. فقط اسمس دادن مقالات چاپ شده و لینک ژورنال توش هست که چکیده مقاله ها رو داره.. میخواستم بپرسم چیا باید ازشون بخوایم که تو مصاحبه دکترا ارائه بدیم؟ مقاله چاپ شده یا سی دی ؟. ببخشید سوالم خیلی ناشیانست.

چه کنفرانسی بوده و چه زورنالی چاپ شده؟

توی مصاحبه اسم مقالتون رو بگین خودشون آنلاین چک میکنن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۷۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۲۸۷ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  درخواست معرفی ژورنال ریحانه ۳۴ ۲۶,۵۹۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hhp59
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۹۹ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  کدام یک از این کنفرانس ih؟ siiib70 ۳ ۲,۷۹۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close