زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا این ژورنال معتبر است؟

ارسال: #۶۱
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ
Thumbs Down RE: Applied Mathematics in Engineering, Management and Technology (AMIEMT) (ISSN: 2322-55
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ)آینده نوشته شده توسط:  سلام.طاعات و عبادات همگی قبول
دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم؛ اگر در مورد اعتبار ژورنال زیر چیزی میدونین، به من بگید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ژورنال open access هست ولی در عوض ISC شده.تازه کاره و در داورهاش چندتا استاد ایرانی هم داره...این تمام چیزیه که من از سایتش فهمیدم.

تو رو خدا اگه نظری دارین بگین، پست قبلی هم که گذاشتم متاسفانه کسی جواب نداد. میخوام ببینم ارزش داره بفرستم اینجا یا نه
ممنونHuh

چرا اینجا اینقدر غیر فعال شده؟!!!! هیچ کدوم از دوستان اینجا نمیان دیگهSad ... بابا تو رو خدا، اینجا هم یه سری بزنین دیگه...Confused از مدیران فعال سایت هم اینجا خبری نیست... کم کم داره متروک میشهHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
خیلی معتبر نیست.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آینده
ارسال: #۶۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ
imact factores 0.395

اما open access هستش
یعنی پولیه
از نظر خیلیا ژورنال پولی معتبر نسیت
اما ازنظر خیلیا هم به نو مقالاتی که اکسپت میده بستگی داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آینده
ارسال: #۶۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: ایا این ژورنال معتبر است؟
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)mehran.n407 نوشته شده توسط:  imact factores 0.395

اما open access هستش
یعنی پولیه
از نظر خیلیا ژورنال پولی معتبر نسیت
اما ازنظر خیلیا هم به نو مقالاتی که اکسپت میده بستگی داره

ببخشید دوست عزیز میشه بگید این ایمپکت فکتور رو از کجای سایت ژورنال پیدا کردید؟من هرچی گشتم ندیدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ
سلام میشه بگین این ژورنال پولیه یا نه ؟ ای اس ای هست یا نه؟ چقد زمان اکسپتش طول میکشه؟ معتبر هست؟

journal of current life sciences
این دو تا رو بگید ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)masome12345 نوشته شده توسط:  سلام میشه بگین این ژورنال پولیه یا نه ؟ ای اس ای هست یا نه؟ چقد زمان اکسپتش طول میکشه؟ معتبر هست؟

journal of current life sciences
این دو تا رو بگید ممنون
چرا کسی نمی گه من هر چه سریع می خوام بفرستم یکی جواب بده ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط banafshe.)
این ژورنال چقدر معتبره؟
سلام
این ژورنال چقدر معتبره؟
برای چاپ مقاله بعد از پذیرش گفته پول پرداخت کنیم.(مقاله پذیرفته شده)

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
سلام بچه ها میشه بگید ACM Transactions on Knowledge Discovery from Data این ژورنال پولیه یا نه از کجا میشه فهمید چقد اکسپتش طول میکشه اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم.
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)masome12345 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها میشه بگید ACM Transactions on Knowledge Discovery from Data این ژورنال پولیه یا نه از کجا میشه فهمید چقد اکسپتش طول میکشه اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم.
سلام
همیشه جواب اینجور سوالا رو تو قسمت هایی که راهنمای Author هست پیدا می کنین
این ژورنال پولی نیست و فقط برای اینکه مقالتون open access بشه بصورت optional این انتخاب رو دارین و بابتش پول می پردازین که مزایای خاص خودش داره
مدت زمان اکسپت رو نگفتن چقدر طول می کشه ولی گفتند که از تاریخی که شما مقاله رو سابمیت کنید ۵ ماه بعد اولین پاسخ رو راجع به مقالتون دریافت می کنید. البته اگر مقالتون مرتبط نباشه و شرایط لازم رو نداشته باشه ادیتور در یک بازه ی خیلی کوتاه تر مقاله رو رد می کنه و بهتون اطلاع میده و اصلا به داوری نمی کشه.
این ژورنال ISI هم هست و IF اون ۱/۶۸ توی سایت ریسرچ گیت دیدم گزارش شده بود ...
پذیرش مقاله تو اینجور ژورنال ها کار ساده ای نیست ...

The best defense against logic is ignorance
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masome12345
ارسال: #۷۰
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ

می خوام درمورد وب کاوی به یه ژورنال مقاله بفرستم یکی کمکم کنه این ژورنال مناسبه؟ مدت زمان و هزینش چقده؟ مرتبط هست؟
۰
۱
ارسال: #۷۱
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ
سلام بچه ها.بالای مقاله ای که دارم میخونم نوشته applied mathematical modelling . این مقاله معتبره یا نه؟در چه رده ای از اعتبار قرار داره.میشه منو راهنمایی کنید؟
۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ)mona23 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.بالای مقاله ای که دارم میخونم نوشته applied mathematical modelling . این مقاله معتبره یا نه؟در چه رده ای از اعتبار قرار داره.میشه منو راهنمایی کنید؟

برو تو این ادرس , سرچش کن :

و توی این لینک هم کیفیت ژورنال ها و ایمپکت و... رو میتونی بیاری در مقایسه با بقیه ژورنال ها :

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mona23
ارسال: #۷۳
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط mona23.)
بچه ها من مقالم رو توی سایتی که Berkeley دادن پیدا کردم از نظر رنکینگ.تصویرش رو ضمیمه کردم.میشه در مورد چیزایی که نوشته یه نفر شفاف سازی کنه.

اینم تصویر رنکینگ مقاله:

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط berkeley.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)mona23 نوشته شده توسط:  بچه ها من مقالم رو توی سایتی که Berkeley دادن پیدا کردم از نظر رنکینگ.تصویرش رو ضمیمه کردم.میشه در مورد چیزایی که نوشته یه نفر شفاف سازی کنه.

اینم تصویر رنکینگ مقاله:
این ژورنال دو قسمت داره , و کیفیت هردو هم تو قسمت عالی هستش

حالا توی قسمت journal ranking همین سایت , فیلدها applied mathmatics رو وارد کنید بعدش تما ژورنال ها رو توی این سایت می تونید بیارید و ببینید که چقد معتبره نسبت به ژورنال های همین حوزه

و صد البته برید توی سایت خود همین ژورناله (همه ژورنالهای الزویر این قسمت رو دارن ):
توی این قسمت مثلا :

خب سه تا فیلد دارید. مثلا تو فیلد authors میتونید ببینید که بیشتر توی چه کشورهایی تو این ژورنال مقاله دادن

مثلا تو این ژورناله چین هزار ماشاا... نزدیک ۲۰۰۰تا نویسنده داره و مثلا کشور آمریکا ۳۷۶ نویسنده داره پس به نظرم این زیاد خوب نیس چون چینی ها توش زیاد مقاله دادن!!!!

همچنین توی این قسمت :

میانگین زمان ریواز رو گفته که ۴۸ هفتس و برای چاپ شدن مقالات هم ۵۴ هفته .

موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mona23
ارسال: #۷۵
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ
با سلام این ژورنال معتبریه؟bretj.com زمان اکسپتشو می گین بهم؟ اینکه پولیه یا نه ممنون اینم بگید
بچه ها من تا فردا می خوام مقاله بفرستم کدوم بهتره در زمینه داده کاوی یا وب کاوی ممنون اگه جواب بدین
journal of statistical software اینم یکی از گزینه هامه گیج شدم کدوم بهتره و سریع جواب میده؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۷۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۷۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۲۸۸ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۴۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  درخواست معرفی ژورنال ریحانه ۳۴ ۲۶,۵۹۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hhp59
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۲۰۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  کدام یک از این کنفرانس ih؟ siiib70 ۳ ۲,۷۹۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close