زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دلسردی در حد درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
سلام ، شاید نوشتن این مطلب اینجا جای مناسبی نباشه بابت این از مدیران پوزش می طلبم.
من با رتبه ۲۷۴ هوش مصنوعی اصفهان رو قبول شدم. دیروز اونجا بودم . به دلایلی اگه امکان داشته باشه از دوستانی که هوش مصنوعی کردستان و یا اصفهانی های که دانشگاه تهران و یا حتی خوارزمی قبول شدن
اگه مایل به جابه جایی با هوش دانشگاه اصفهان هستند بفرمایید. اگه دوستان عزیز مانشتی ، دوستانی رو سراغ دارید که این شرایط رو دارن لطفا هر چه سریعتر با من تماس بگیرن.

پ.ن : طبق توضیحات دوستان احتمال اتفاق این امر خیلی کمه و یه جورای غیر ممکن و شاید فقط انصراف راه حل باشه.
Fardad-A، در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

مطابق توضیح پست بعدی جابجایی در ارشد ممنوع هست .

abandoned
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم
ممنون از توضیحاتتون. مشکل من با اصفهان با خوابگاهاش هستش. اونجا ریس دانشگاه با معاونت آموزش با هم مغازه زدن. داخل دانشگاه خوابگاه ساختن اون هم از جنس خودگردان و ترمی ۶۵۰ هزار تومان.
در انتخاب رشته هوش مصنوعی جلوی دانشگاه اصفهان نزده بود فاقد خوابگاه اما جلوی دانشگاه همدان زده بوده فاقد خوابگاه . در حالی که در مورد اصفهان در پاورقی ضمیه دوم یه نکته کوچولو زده بود. وقتی هم با ریس دانشگاه صحبت می کنه بهت میگه چه اشکالی داره ، هر ترم میشه ۶ ماه ، ۶ ماه هم میشه ۱۸۰ روز و ۶۵۰ تقسیم بر ۱۸۰ میشه روزی پول یه بستنی .
دیگه چه انتظاری میشه داشت. به دوستم که دانشگاه علم و صنعت میگم میگه من ۴ ترم اینجا تو اتاق ۲ تخته به اندازه یه ترم اونجا پول ندادم. این واقعا ستم نیست؟ حالم از اونجا بهم میخوره. این مدیر کل آموزش هم آقای XXX به من میگه وزارت علوم اجازه نمی ده خوابگاه بسازیم (اما جونه مادرش اجازه میده زیر زیرکی داخل دانشگاه خوابگاه خودگردان بسازن ). به این میگن کاسبی . خدا ازشون نگذره. با این همه امید و آرزو درس خوندیم که این بلا سرمون بیاد. شاید کلا انصراف بدم بیام. اگه میدونستم خوابگاه نداره و اینطوری عمرا میزدم اصفهان.

abandoned
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
RE: درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم
دوست عزیز ، احساسی نشو
درسته خیلی پول میگیرن اما اگه انتقالیت جور نشه و با این دید و دل چرکی بری سر کلاس ، یا مشروط و بعدش هم اخراج میشی و یا با معدل بسیار پایینی فارغ التحصیل میشی
بگرد و خونه پیدا کن ، دوستان خونه های ارزونی اونجا پیدا کردن که البته کمی کوچیکه ولی با توجه به اینکه دانشگاه اصفهان در خود شهره ، میتونی یه خونه ای بگیری که با دانشگاه مقداری فاصله باشه ، رفت وامد هم که نباید زیاد باشه ( نهایتاً ترم ۱ اذیت میشی) در ضمن به احتمال زیاد خونه برای شما تبدیل به خوابگاه میشه!! یعنی اینکه در طول روز کتابخونه و یا دانشگاهی و شب برای استراجت میری اونجا

اصفهان دانشگاه خیلی خوبیه و خیلیا آرزو دارن برن اونجا با اون محیط زیبا، پس با اشتیاق برو سمتش و امید داشته باش که با خواست خدا یه خونه مناسب پیدا میکنی Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , sherkat , GoodStudent67 , equilibrium , pos , SaMiRa.e , Abrekhoshhal , diligent , ف.ش , fatemeh85 , - rasool - , esi , 1-1 , enigma2
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم
ممنون از دلداریتون و همین که مطلب رو میخوانید.
راستش ۶۵۰ تومن هم به قول شما پول زیادی نیست و میشه به هر ترتیبی که شده جورش کرد. اما لج من از این جور آدم هاست . یعنی واقعا اکثر اساتید و انسان های که در دانشگاه اصفهان هستند اینقد همه چیز رو منفع طلبانه می بینن. وقتی می بینم ریس کل امور دانشجوی آقای XXX و حتی رییس داشنگاه این طرز تفکر رو دارن و بوی از انسانیت نبردن دلم میگره و حالم از اونجا بهم میخوره. وقتی فکر می کنم اساتید اونجا هم اینجوری باشن واقعا افسرده میشم و دلم میگره. نظر شما چیه دوست عزیز ؟

abandoned
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
با سلام
دوست عزیز، از اینجور موارد همه جا هست حتی دانشگاه شریف، تهران و همه جای ایران.
از چیزهائی که گفتی میتونم برداشت کنم که هنوز تویه جامعه وارد نشدی، من هم دقیقا اوایلی که وارد دانشگاه شدم خیلی احساساتی شدم و فکر میکردم این اساتید یا روسا دانشگاهها و یا حتی مردان بلندپایه جامعه ما از جنس دیگه ای هستند و باید باشند ولی وقتی وارد بطن جامعه میشی، می بینی خیلی از این افراد لیاقت جائی که هستن رو اصلا ندارن پس فکر نکن فقط اصفهانه یا اینکه جاهای دیگه بهترن، به فکر خودت باش ضمنا پستهای قبلیت رو که اسم زدی پاک کن، بخاطر خودت و آینده خودت میگم.

موفق باشی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , pofef , reza777gh
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ
دوست من خودتو ناراحت نکن منم مشکلاتی از جنس شما داشتم با این تفاوت که محقق اردبیلی بودم دیروز انصراف دادم .و یکسال از کنکور روزانه محروم شدم

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
کسی نیست انجا بگه ، خوب وقتی میخوای دانشجوی ارشد بشی آیا باید وقتتو پای این بگذاری که یه جوری خرج درست رو در بیاری؟
مشکل من با این جنس آدم هاست. از یه طرف میگن وزارت علوم به اصفهان اجازه نمی ده خوابگاه بسازه و از یه طرف دیگه دقیقا تو دانشگاه خوابگاه خود گردان زدن بعد هم میگن خوابگاه داخلی ( دولتی جا نداره ) که جیب خودشون رو پر کنن . دلم از این جور آدم ها میگره. خیره سرم دانشگاه دولتی قبول شدم. اگه همین شبانه های تهران ، حتی علم و صنعت و بهشتی رو میزدم شاید هزینه اش بیشتر بود اما فردا که میخوای بری دیگه نمگه یالا زود باش ۱۰-۱۵ میلیون پول بده ما از بوجه ملت صرف تو کردیم. دلم اینجاست که میسوزه میگره والا استاد خوب و بد که همه جا هست حتی تو همون شریف و دانشگاه تهران و حتی من بهترین اساتید رو هم در دور افتاده ترین نقاط کشور دیدم که خیلی فوق العاده هستن . دل من از اینجا میسوزه که کی باعث شده جلوی اسم اصفهان نزده فاقد خوابگاه در حالی که در پا ورقی ضمیه دوم گفته خوابگاه نداره و الا شیراز رو میزدم یا خوارزمی کرج و یا حتی همین سنندج
Artifical_Intelegence_only_uni_range.pdf
اندازه فایل: ۶۶/۳۶ KB
Fardad-A، در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ویرایش شد.
لطفا" رعایت کنید.

abandoned
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ای بابا این قدر ناراحت نباشید Smile

ما ترم اول اومدیم اینجا تا یکی دو هفته نماز خونه! بچه هایی که سنوات خورده بودن هنوز بودن تا یک ما و نیم ۷ نفر توی اتاق ۴ نفره! بعد جابجا شدیم Smile تا بعد از تعطیلات عید اینترنت نداشتیم واسه چک کردن میل هم می بایست بریم دانشگاه!!(علت دوری از مانشت Big Grin) کلا چند رو ز یه بار اداره امور خوابگاه ها. تهشم جواب درستی نمی گرفتیم. سال بعد به این نتیجه رسیدن ما رو جابجا کنن. بفرستن یه خوابگاه دیگه. بعد تو اون خوابگاه جا کم بود! هر چی میرفتیم می گفتیم که بابا جا ندارید همه رو ببرن اون خوابگاه مجبور می شید دوباره جابجا کنید قبول نمی کردن Big GrinBig Grin خب الان ما شدیم سنوات چون دفاع نکردیم ولی ورودی های جدید اولویت دارن. کلا همه جا مشکلات هست. فکر نکنید بقیه دانشگاه ها بهترن Smile کلا بعضی وقتا که دوستان از برخورد کارمندان دانشگاه با دانشجو صحبت می کنن ادم احساس می کنه همه از ما بهترونن Big GrinBig Grin دیگه بخواید واسه این چیزا ول کنید برید که نمی شه! اینا رو گفتم که بدونید هیچ جا بدون مشکل نیست Smile با این حال کلا کسی واسه شما کاری انجام نمی ده همش باید پیله بود و رفت و اومد و ...Big GrinBig Grin سطح توقع رو بیارید پایین تا این چیزا ناراحتتون نکنه. چون در اینده زیاد خواهید دید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , SaMiRa.e , diligent , Masoud05 , alirrrrrr , ف.ش , - rasool - , pofef , svk7 , ریحان
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
RE: دلسردی در حد درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم
دانشگاه تهرانم به ورودی های جدید خوابگاه نداده(یعنی خوابگاه در حال اماده سازیه)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , pofef
ارسال: #۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: دلسردی در حد درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  دانشگاه تهرانم به ورودی های جدید خوابگاه نداده(یعنی خوابگاه در حال اماده سازیه)

واقعا؟ پس شما چیکار می کنید؟ حداقل بهتون گفتن تا فلان روز آماده میشه . اما شما آیا ۶۵۰ هزار تومن برای یه ترم خوابگاه پول می دید؟

abandoned
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
[quote='lonelyforever' pid='128469' dateline='1347778091']
ممنون از توضیحاتتون. مشکل من با اصفهان با خوابگاهاش هستش. اونجا ریس دانشگاه با معاونت آموزش با هم مغازه زدن. داخل دانشگاه خوابگاه ساختن اون هم از جنس خودگردان و ترمی ۶۵۰ هزار تومان.
در انتخاب رشته هوش مصنوعی جلوی دانشگاه اصفهان نزده بود فاقد خوابگاه اما جلوی دانشگاه همدان زده بوده فاقد خوابگاه . در حالی که در مورد اصفهان در پاورقی ضمیه دوم یه نکته کوچولو زده بود. وقتی هم با ریس دانشگاه صحبت می کنه بهت میگه چه اشکالی داره ، هر ترم میشه ۶ ماه ، ۶ ماه هم میشه ۱۸۰ روز و ۶۵۰ تقسیم بر ۱۸۰ میشه روزی پول یه بستنی .
دیگه چه انتظاری میشه داشت. به دوستم که دانشگاه علم و صنعت میگم میگه من ۴ ترم اینجا تو اتاق ۲ تخته به اندازه یه ترم اونجا پول ندادم. این واقعا ستم نیست؟ حالم از اونجا بهم میخوره. این مدیر کل آموزش هم آقای XXX به من میگه وزارت علوم اجازه نمی ده خوابگاه بسازیم (اما جونه مادرش اجازه میده زیر زیرکی داخل دانشگاه خوابگاه خودگردان بسازن ). به این میگن کاسبی . خدا ازشون نگذره. با این همه امید و آرزو درس خوندیم که این بلا سرمون بیاد. شاید کلا انصراف بدم بیام. اگه میدونستم خوابگاه نداره و اینطوری عمرا میزدم اصفهان.
منم این مشکلو با دانشگاه ارومیه دارم ، ترمی ۲۷۵ هزار تومن حالا اگه امکانات داشت اشکال نداشت ، تو هر طبقه نزدیک ۳۰-۴۰ نفرن که فقط دوتا سرویس بهداشتی دارن ، تا دانشگاه یه ساعت راهه تازه این وضعیت خوابگاه لوکسشونه وای به حال بقیه.
به هر حال من که دارم انصراف میدم ، به نظر من دانشگاههای شهرستان ارزش این همه زجرو ندارن و برا ارشد فقط دانشگاههای تهران خوبن ، البته من خودم تو کرج زندگی می کنم .

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۱۲
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  [quote='lonelyforever' pid='128469' dateline='1347778091']
..................
به هر حال من که دارم انصراف میدم ، به نظر من دانشگاههای شهرستان ارزش این همه زجرو ندارن و برا ارشد فقط دانشگاههای تهران خوبن ، البته من خودم تو کرج زندگی می کنم .

ما که خوارزمی هستیم از این خبرا نیستSad . شاید تو شریف و امیرکبیرو تهران از این خبرا باشه!!!!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۱۳
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
سلام

بابا ول کن دیگه!هی میگه بقالی زدن بقالی زدن!

محکم باش!برو یک کتاب تاریخ بردار بخون تا ببینی چه حق خوری ها و ظلم هایی که در این دنیا از ابتدای تاریخ تا به حال به حال کیا و در چه موقعیت هایی که وارد نشده!

با جلز و ولز کردن که کار درست نمیشه!میشه به نظرتون؟

دیدید که همه دوستان اشاره کردن که در همه جا و در هر دانشگاهی با هر سطحی این مشکلات هست!

درسته که گفتا مثل کوه باید جلوی مشکلات وایستاد، اما این مشکل مثل آب میمونه اگه زیاد جلوش وایستی یا کلا تورو مثل کوه های بزرگ میشوره می بره یا سوراخت میکنه و درب و داغون میشی!

پس مسیر رودخانه ای براش باز کن و آب رو به کوه پایه هات هدایت کن و یه دشت زیبا بساز!

این تویی که انتخاب شدی برای این مورد.پس محکم و عاقلانه و بدور از احساسات برو جلو.

منم وقتی جملات تورو خوندم درونم داغ شد و گفتم پاشم بیام اصفهان خرخره طرف رو بجوم که خونسردانه این جملات رو میگن! اما یادم اومد که

"هر کسی از ظن خود شد یار من"

اصلا شاید با این اذیت شدن های تو روزی برسه که یکی زیر دست تو بیفته که کپی مشکل تورو داشته باشه و تو با حل کردن مشکلش کلی دعا برای خودت بخری!

توکل کن به خدا، محکم شروع کن، از راههای قانونیش هم پیگیری بی عدالتی ها باش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۴
۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ق.ظ
من فارغ التحصیل ارشد دانشگاه اصفهانم و شکر خدا این مسائل را نه دیدم و نه برایم پیش آمد میخواستم چند نکته را یادآوری کنم
۱- با افزایش ظرفیت ارشد از سال ۹۰ طبیعی بود که خوابگاه ها ظرفیت این همه دانشجو را نخواهند داشت پس یا باید خوابگاه جدید ساخته می شد و یا .... و حتی افزایش تعداد دانشجو سبب شده تا مهر ۹۱ با ایجاد دو سایت مجزا دانشجویان دختر و پسر از هم تفکیک بشوند
۲- اگر مشکلی هم باشد، برای همه است!! آیا همه دانشجویان ارشد قصد انتقالی گرفتن دارند؟ پس باید سازگاری خود را با آنچه که خلاف میل ما است افزایش دهیم هیچ یک از کارکنان دانشگاه، پدر یا مادر و برادر ... ما نیستند که به اصطلاح ناز ما را بخرند و آنها هم مشکلات و گرفتاری های خودشان را دارند پس باید آنها را هم درک کنیم و سعی کنیم با برقراری ارتباط و حتی دوستی، در حین مشکلات آتی از آنها کمک بگیریم. مثلا در درسی نمره کم دادند! از طریق آنها شاید بتوانید چند نمره ای از اساتید بگیرید
۳- اما در مورد مسائلی چون مغازه زدن برخی از مسئولان دانشگاه و مسائل مشابه!! با فرض صحت عرایض شما!! اگر میتوانستید و یا از دستتان بر می آمد شک ندارم، شما هم همین کار را میکردید!! پس هر آنچه برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۵
۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
بخون با رتبه اولی و قبولی تو دکترا حالشونو بگیر
اون التماس می کنن همون دانشگاه بمونی و دکترا رو بخونی (اگه رتبه خوب دکترا بیاری) اونوقت می تونی حرفاتو بگی
در کل زیاد سخت نگیر و سعی کن با توجه به شرایط بهترین نتیجه رو بگیری.
من به خاطر لجبازی با اونا هم که شده تلاشمو دوبرابر می کردم تا هم خودم از نتیج بدست آمده بعد این همه هزینه و سختی راضی باشم و هم اینکه یه حالی هم از اونا گرفته باشم.
واقعا تو خیلی جاها(شاید هم همه جا) تو یونی های داخل ارزش خاصی به دانشجویان قائل نیست متاسفانه و بدید یه مزاحم، وقت گیر یا مانعی جهت رفتن به ناهار (نزدیکای ناهار میری پیش یه مسئول تا کارتو انجام بدی ، نزدیکای ناهار که می گم یعنی ۱۱ !!! که ناهار ۱۲ هستش و طذف داره آماده میشه واسه ناهار !!!) ، یا مانع خوش گدرانی در اوقات اکثرا بیکار !!! به دانشجو نیگاه می کنن.
حس بی مسدولیتی یا در واقع نبود مسئولیت پذیری یا همان معادل با کمبود تعهد کاری خیلی جاها بیداد می کنه.
امیدوارم تو دانشگاه ها ما اینطوری نباشه !!!
با مسائل کنار بیا رفیق، اکثر ماها با همچین مشکلاتی در گیریم ، صبور باش و فقط به تلاش و درس خوندن فکر کن و موفقیت آینده

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۴
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۷۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۷۹ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close