زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من رتبه ۱ معماری آزاد نجف آبادم با تراز ۸۸۸۷/ اگه تراز بیشتری دارید لطفا" بمن بگید.

ارسال: #۱۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
من رتبه ۱ معماری آزاد نجف آبادم با تراز ۸۸۸۷/ اگه تراز بیشتری دارید لطفا" بمن بگید.
چه خبره؟
من نفهمیدم کاین همه پستهای طولانی برای چیه ؟ چیو میخواین به هم ثابت کنید که هیچکدام نمیتونید ثابتش کنید.
بنظرم اقا یا خانم shokoo اگه بین ده نفر هم رتبه اول شده باشند ارزشمنده. و باید اعلام کنه. شما هم جایی اول شدید بفرمایید اعلام کنید تا بشما هم تبریک بگیم.
ایشان یه درخواستی کردند . شما یا ترازت بالاتره یا نیست.
اگه هست بفرمایید پست بزنید.
اگه نیست چرا مانع کار میشید؟ یعنی چی ایه قران میارید. این آیه چه ربطی باین بحث داره؟
اینجا یه انجمن علمی هست. هر کس هر موفقیتی تو هر زمینه ای داشته بیاد بگه ، بقیه استفاده کنند ولو بنظر یک یا چند نفر این موفقیت کوچک باشه.
اگه کسی دیگه بحث خارج از موضوع کنه پستش حذف میشه. پستهای بی ربط بالا راهم بزودی حذف میکنیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲۵
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , hamid_c , Breeze , puneh , atefeh , diligent , aka1111 , phoenix021 , GoodStudent67 , Payam92 , sara_sb92 , sepid , memco , Mohammad-A , kerm , maryami , Afroz , peniya , aatwo
ارسال: #۱۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
دوست عزیز گل کاشتی واقعا عالیییییه
یکی از دوستان من رتبه ۱۰ علوم تحقیقات بود البته نه توی معماری که ترازش از شما کمتره شاید این کمکت کنه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shokoo
ارسال: #۱۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ
بچه ها میشه لطفا شماره ای که باهاش تماس می گیرید رو بگید من دو سه تا شماره دارم ولی هرچی می گیرم اشغاله ولی اینجا هرکس رو می بینم تونسته تماس بگیره خواستم شمارش رو بدونم.... مرسی
۲
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط shokoo.)
شماره ی کدو م بخش رو میخوای عزیز؟
این لینکه تموم شماره تلفن های سازمانه
از رییس تا آبدارچی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعااااا دمت گرم عزیز...
من احتیاج به همچین پاسخ هایی دارم...
این که واقعا درست فک میکنم یا غلط ...
با دلیل و مدرک...
ممنونم از راهنماییت...بله خیلی کمک می کنه...چون فکر کنم کلا متقاضی معماری تو ایران کمتر از نرم افزار چون رشته محل هاش هم کمتره...پس اگه رتبه ی ۱۰ علوم تحقیقات نرم افزار ترازش کمتره احتمال این که تراز معماری ها هم کمتر باشه بیشتر میشه
۳
۱
ارسال: #۲۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)shokoo نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنماییت...بله خیلی کمک می کنه...چون فکر کنم کلا متقاضی معماری تو ایران کمتر از نرم افزار چون رشته محل هاش هم کمتره...پس اگه رتبه ی ۱۰ علوم تحقیقات نرم افزار ترازش کمتره احتمال این که تراز معماری ها هم کمتر باشه بیشتر میشه
رتبه ۱ نرم افزار علوم تحقیقات با تراز ۸۳۸۷ کارنامه اش رو توی مانشت آپلود کرده.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۲۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
RE: من رتبه ۱ معماری آزاد ...
دوستان میگن نمره تراز در دانشگاه های مختلف متفاوت است (تراز شما سراسری نیست) پس دانستن تراز یک نفر رتبه یک مثلا در تهران برای شما فایده ای نخواهد داشت.
۲
۴
ارسال: #۲۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ق.ظ
تراز تا دنیا دنیا بوده سراسری بوده....میتونین با یه سرچ در اینترنت بفهمیم معنیه تراز چیه
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: coffee
ارسال: #۲۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
هرکسی ک به موقعیت و رتبه ای دست پیدا کرده شایسته تقدیره، تراز این دوستمون(رتبه یک معماری) واقعا" عالیه و جای هیچ حرفی نداره و منم به ایشون تبریک میگم، میشه از حضور چنین افرادی و تجربه ای که داشتن استفاده کرد، امیدوارم که حضورشون مستمر باشه.
در مورد تراز هم بدون شک ترازها ســــراســـری هست و این "رتبه ها" هستند که فقط مختص به اون انتخاب اول هر فرد هستند.
۱۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: من رتبه ۱ معماری آزاد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ق.ظ)shokoo نوشته شده توسط:  تراز تا دنیا دنیا بوده سراسری بوده....میتونین با یه سرچ در اینترنت بفهمیم معنیه تراز چیه

وقتش رو نداریم لطف کن خودت سرچ کن و نتیجه اش رو بذار
۱
۲
ارسال: #۲۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)manesht2 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ق.ظ)shokoo نوشته شده توسط:  تراز تا دنیا دنیا بوده سراسری بوده....میتونین با یه سرچ در اینترنت بفهمیم معنیه تراز چیه
وقتش رو نداریم لطف کن خودت سرچ کن و نتیجه اش رو بذار
معنیشو نمی دونم ولی فرمولش اینه :
نمره منهای میانگین، تقسیم بر انحراف معیار
تراز از ده هزار : حاصل قبلی بعلاوه یک، ضربدر ۵۰۰۰

من نمیدونم سراسری یا نه ولی سراسر نبودن مزیتش (برای مسئولین) اینه که تراز دانشگاه های کوچک خیلی پایین اعلام نمیشود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۶۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۳ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۱۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۱۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۸۴۲ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۳۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۵۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۶۰ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
  کمک کنین لطفا Sanazzz ۲ ۲,۵۹۱ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close