زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رده‌بندی برترین کاربران مانشت

ارسال: #۳۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
RE: رده‌بندی برترین کاربران مانشت
یادش بخیر سال ۸۹ یا کنکور ۹۰ ارشد یه گزینه ای بود تو سایت به نام امتیاز اگر اشتباه نکنم
خود من همش دنبال این بودم که تو مانشت امتیازم بره بالا تر که جزء کاربران اول باشم یه بار تا سوم اومدم فک کنم!!!!
واقعا این جو رقابتی خیلی عالیه و باعث میشه فعالیت بره بالاتر و انگیزه ای بشه برای اعضای فعال
حتی میشه جایزه و اینا تعیین کرد و خیلی امتیازات بیشتری قائل شد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205
ارسال: #۳۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
امتیاز کاربران به صفحه شخصی افراد هم اضافه شد. از این پس با مراجعه به پروفایل هر شخص می‌تونید امتیاز کلی و چارتش رو ببینیدBig Grin
مثال:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , maryami , banou , narges_r , homa , Lantern , Shady205 , **sara**
ارسال: #۳۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: رده‌بندی برترین کاربران مانشت
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آقا جواد عزیز کاش اینجا جناب دکتر بی خیال این امتیاز بندی میشد.Smile
من بعنوان مدیر اینجا پوستم کنده شد از بس راجع به سیستم مقبولیت و سوال و جواب و انتقاد در مورد اون توضیح دادم.
از اینکه فلانی با فلان کار مقبولیتش رفته بالا و فلانی با فلان کار مقبولیتش را آوردن پایین.
بنظرم وقتی اینجور سیستمها باید ایجاد بشه که کاملا" هیچ روزنه ای برای تو صف زدن نباشه.
من شخصا"مشکلی ندارم کاش میرفتم آخر صف ، فقط از اینکه باید در مورد تخلفات اینجوری قضاوت کنم و وقت زیادی بذارم واقعا" آزرده ام.
با احترام به دکتر این سیستم رتبه بندی منو یاد سیستم درجه بندی اساتید انداخته!
۰
۳
ارسال: #۳۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با احترام به دکتر این سیستم رتبه بندی منو یاد سیستم درجه بندی اساتید انداخته!
بستگی داره برای خودتون چقدر اهمیت داشته باشه. یه ابزاره در دست کاربران: برای شناختن بچه‌های فعال.
در بدترین حالت می‌تونید هیچ توجهی به این سیستم نکنید.Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۲۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۷۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close