زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دفترچه آزاد ۹۱

ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط farazin.)
دفترچه آزاد ۹۱
دفترچه آزاد ۹۱

- ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۱ امروز چهارشنبه آغاز می شود و تا ۱۵ بهمن ادامه دارد
داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۱دانشگاه آزاد اسلامی با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(کلیک کنید) می توانند در این دوره از پذیرش شرکت کنند.
خرید کارت اعتباری تنها به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان می توانند از سامانه مذکور فایل پی. دی. اف دفترچه راهنما را دانلود کنند. همچنین خرید رمزعبور و کارت اعتباری ثبت نام از طریق کارتهای عضو شتاب یا دستگاههای خودپرداز از روز چهارشنبه امکانپذیر می شود.
هزینه خرید کارت اعتباری با آزمون ۳۳ هزار تومان و هزینه خرید کارت اعتباری بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه ۱۰ هزار تومان اعلام شده است.
۲ هزار و ۱۴۵ رشته محل در این دوره از پذیرش در نظر گرفته شده که افزایش ۲۹ درصدی را نشان می دهد.
کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال آینده برگزار و نتایج نهایی آن در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد شد.

فایل‌(های) پیوست شده
Help.pdf
اندازه فایل: ۱/۵ MB

Your education can change your life
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , mat , firouzi.s , mahi_24 , پشتکار , IT89 , Aurora
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط maryami.)
دفترچه آزاد ۹۱
کلا معماریو حذف کردن. [تصویر:  64451_1_1379095741.gif]

آخه چرا جزو دروس تخصصی هوش مصنوعی، پایگاه داده گذاشتن؟ Dodgy

شبکه های کامپیوتری هم حذف شده. تصمیمشون عوض شده، پشیمون شدن از شبکه؟ چرا اینا هر روز یه تصمیم جدید می گیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [تصویر:  64451_2_1379095741.gif]

الان من که هوش مصنوعیم، نظریه هم جزو درسای تخصصیمه، هم مشترک؟؟ یعنی چی؟؟؟؟ نظریه هم بد قلق ....... من طراحی الگوریتم می خوام. ای خداااااااااااا [تصویر:  64451_3_1379095741.gif]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ق.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
چرا هوش ۲ تا نظریه داره پس؟؟؟

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط maryami.)
RE: دفترچه آزاد ۹۱
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  چرا هوش ۲ تا نظریه داره پس؟؟؟

آره همون.

یه چیز دیگه. ضرایب هم تغییر کرده.
زبان ضریب۲
ریاضیات ضریب۲
مشترکا ضریب ۳
دروس تخصصی ضریب ۴؟؟؟؟؟؟ HuhConfused

بعدشم حالا من ۲ بار باید نظریه بزنم؟؟؟؟؟ هم جزو تخصصیا هم مشترک؟؟؟؟؟ یه جورایی ضریب ۷ پیدا می کنه. اونم همچین درس بد قلقی؟؟؟؟؟ اومدن ۲ بار ۲ بار گذاشتنش جزو درسای هوش Sad

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط Amin.rad.)
سلام یکی میتونه بگه مهندسی نرم افزار چی هست منابع چیه چه کتابی باید بخونیم؟
گسترش یا پوران کتاب داره ضریب ۴ هم است سخت یا حفظیه؟
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Amin.rad نوشته شده توسط:  سلام یکی میتونه بگه مهندسی نرم افزار چی هست منابع چیه چه کتابی باید بخونیم؟
گسترش یا پوران کتاب داره ضریب ۴ هم است سخت یا حفظیه؟
فکر کنم خوبه که در مورد منابع درس در بخش مربوط به منابع بحث بشه ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
مسخره بازی‌ها چیه؟!! درس‌ها دوباره عوض شد؟!!!! شبکه حیف شد که!!!!!!!!

بعد واسه هوش مگه میشه دو تا نظریه بیاد اشتباه شده ها!!!
یکی از آقایون زنگ بزنه مرکز ازمون بگه اینو بخدا اشتباه شده ها!!!!!!!! Huh
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
اگر مثل کنکور دولتی میشد تو رشته های هوش و نرم افزار امتحان داد خیلی خوب میشد.
چرا این دانشگاه آزاد اینجوریه؟!

یا علی جان تربت زهرا کجاست؟
یادگار غربت زهرا کجاست؟
تا ز نورش دیده را روشن کنم
بر مزارش شعله‌ها بر تن کنم
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ)ehsan_nekooee نوشته شده توسط:  اگر مثل کنکور دولتی میشد تو رشته های هوش و نرم افزار امتحان داد خیلی خوب میشد.
همین اتفاق هم امسال افتاده .. یعنی اگه تو گرایش انتخاب خودتون قبول نشید تو گرایشهای دیگه با توجه به نمره تون ممکنه قبول بشید

بچه‌ها به همگی بگم... نظریه خیلی تو گرایش هوش مهمه... درسا خیلی بهش ربط پیدا میکنن...
ولی در مورد پایگاه داده نمیدونم واقعا چه ربطی به هوش داره؟؟؟....!!! ولی تست هاشو خوب میشه زدBig Grin

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ)ehsan_nekooee نوشته شده توسط:  اگر مثل کنکور دولتی میشد تو رشته های هوش و نرم افزار امتحان داد خیلی خوب میشد.
همین اتفاق هم امسال افتاده .. یعنی اگه تو گرایش انتخاب خودتون قبول نشید تو گرایشهای دیگه با توجه به نمره تون ممکنه قبول بشید

بچه‌ها به همگی بگم... نظریه خیلی تو گرایش هوش مهمه... درسا خیلی بهش ربط پیدا میکنن...
ولی در مورد پایگاه داده نمیدونم واقعا چه ربطی به هوش داره؟؟؟....!!! ولی تست هاشو خوب میشه زدBig Grin

اگه اینطوریه که خیلی خوبه. پس من اگه نرم ثبت نام کنم سوالای تخصصی هوش رو هم بهم میدن سر جلسه؟
نظریه آزاد چه جوریاس؟
سخته؟ آسووونه؟ متوسطه؟

یا علی جان تربت زهرا کجاست؟
یادگار غربت زهرا کجاست؟
تا ز نورش دیده را روشن کنم
بر مزارش شعله‌ها بر تن کنم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  ولی در مورد پایگاه داده نمیدونم واقعا چه ربطی به هوش داره؟؟؟....!!! ولی تست هاشو خوب میشه زدBig Grin

منم شنیدم تستاش گلابیه. آخ جون من گلابی دوس دارم Tongue Big Grin

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ب.ظ
میخواد یه تنوعی تو کارش باشه حالا چی و به چی قیمتی زیاد مهم نیست!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
سلام‌، گفتن امسال بیشتر از ۱ انتخاب می تونیم داشته باشیم راسته؟

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ehsan_nekooee نوشته شده توسط:  اگه اینطوریه که خیلی خوبه. پس من اگه نرم ثبت نام کنم سوالای تخصصی هوش رو هم بهم میدن سر جلسه؟
نظریه آزاد چه جوریاس؟
سخته؟ آسووونه؟ متوسطه؟
والله نمیدونم سوالات گرایشهای دیگه رو بدن یا نه .... ولی چندین بار تو اخبار امسال خوندم که قراره کسانی که نمره شون بالاست اگه تو گرایش انتخابی خودشون نمره نیارن تو گرایشهای دیگه انتخاب بشن و در صورت تمایل در گرایش دیگه ای ادامه تحصیل بدن... ولی این سؤال رو از روابط عمومی بپرسید .. پارسال که زود جواب میدادن...
سوالها هم در حد متوسطه... البته امسال که کلا فرق کرده ضرایب هم عوض شده

(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  سلام‌، گفتن امسال بیشتر از ۱ انتخاب می تونیم داشته باشیم راسته؟
منم این خبر رو شنیدم ولی تو دفترچه که فقط یک انتخاب هستش!!!

(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  منم شنیدم تستاش گلابیه. آخ جون من گلابی دوس دارم Tongue Big Grin
حواست باشه سر جلسه زیادی گلابی نخوری سردیت میکنه ...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  حواست باشه سر جلسه زیادی گلابی نخوری سردیت میکنه ...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آره باید مواظب باشم TongueBig GrinBig GrinBig Grin

واسه نظریه ناراحتم. تستاش ناجوره، استاد منم خوب نگفته Confused

جزو درسای مشترک و تخصصی هوش گذاشتنش که الان ضریبش ۷ شده واسمون نمی خواستن احتمالا یه سری همراه ریاضیات و یه سری هم همراه زبان بذارنش؟؟؟؟؟؟؟؟ آخیییییی حتما تعارف کردن، طفلیا روشون نشده دیگه Cool

چه کارایی می کنن اینااااااااا HuhDodgyHuh

Henry David Thoreau
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۴۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۲۵ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  تک دفترچه ایی شدن آزمون ارشد Moh3nRezaei ۴ ۲,۶۵۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  دفترچه دکترا گلاره ۰ ۱,۹۱۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: گلاره
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۰۳ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  [دانلود]دفترچه کنکور ارشد گروه کامپیوتر،آی تی،علوم کامپیوتر ۸۶ تا ۹۴ + کلید سنجش good-wishes ۱۲ ۱۶,۱۱۳ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: htmg
  نحوه توزیع دفترچه سوالات کنکور ارشد ای تی naserqw ۳ ۳,۸۴۸ ۱۸ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahsash
  مباحث پیرامون دفترچه کنکور ارشد ۹۵ mmirzay ۱۷ ۷,۷۹۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  دفترچه دکتری ۹۵ matias ۲۷ ۱۵,۶۲۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close