زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دفترچه آزاد ۹۱

ارسال: #۱۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
RE: دفترچه آزاد ۹۱
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  هزینه خرید کارت اعتباری با آزمون ۳۳ هزار تومان و هزینه خرید کارت اعتباری بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه ۱۰ هزار تومان اعلام شده است.

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
بدون آزمون برای ممتاز هاست و کارت اعتباری میگیرن و ثبت نام میکنن.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط maryami.)
دفترچه آزاد ۹۱
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  نکته مهم‌: ( کسانی که سابقه خرید اینترنتی دارند حتما این نکته می دونن ولی برای بقیه که نمی دونن )

برای خرید کارت اعتباری آزمون ارشد حتما از مرورگر IE همان اینترنت اکسپلورر خودمان استفاده کنید.

چرا ؟
خیلی ساده‌: بعد از واریز هزینه باید به صورت اتوماتیک از سایت بانک به سایت سازمان سنجش منتقل شوید ولی اگر از مرورگری مثل فایرفاکس استفاده کنید بنا به دلایل امنیتی این انتقال صورت نخواهد گرفت بنابراین مدتی طول می کشد تا خرید شما به صورت دستی از طرف سازمان سنجش بررسی شده و اطلاعات کارت خریدی ارسال شود.

مطلبی رو که یکی از دوستان واسه خرید کارت اعتباری آزمون سراسری تو یکی از تاپیکا نوشته بودن اینجا نقل قول کردم. شاید واسه بعضی از دوستان که نمی دونن مفید باشه. منم نمی دونستم.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ)ehsan_nekooee نوشته شده توسط:  اگر مثل کنکور دولتی میشد تو رشته های هوش و نرم افزار امتحان داد خیلی خوب میشد.
چرا این دانشگاه آزاد اینجوریه؟!
همین اتفاق هم امسال افتاده .. یعنی اگه تو گرایش انتخاب خودتون قبول نشید تو گرایشهای دیگه با توجه به نمره تون ممکنه قبول بشید

خب این درصورتیه که به سوالای گرایشای دیگه جواب بدیم دیگه؟
یا نه ؟؟؟HuhHuh
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
سلام
یه سوال از دوستان داشتم
من الان ترم ۵ رشته نرم افزار رو تموم کردم‌، میخواستم بدونم میتونم در این امتحان ارشد آزاد ۹۱ بصورت آزمایشی شرکت کنم؟
و اینکه برای آزمایشی شرکت کردن باید کار خاصی انجام بدم یعنی مثلا فرمی رو از دانشگاه بگیرم مبنی بر اینکه من الان در حال تحصیلم؟
ممنون.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ق.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
سلام
تورو خدا یکی ۱ زنگ بزنه بپرسه فکر کنم درسا اشتباه باشن آخه طراحی واسه هوش کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲ بار نظریه خداااااااااااااااااااااااااااا
این نتیجه نهایی یا هنوزم وقت اضافه داره بازی شایدم به پنالتی بکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما چکار میکنین؟ یعنی همینه. تغییر نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۲
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط Breeze.)
بچه‌ها سوالاتتون رو از این لینک بپرسید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
سام عزیز لینک بالا فعلاً جوابگو نیست و گفتن که سؤالات خودتون رو فعلاً در سایت azmoon.org مطرح کنید. از طریق این لینک میشه سؤال پرسید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  [تصویر:  64622_1_1379095681.gif]
[تصویر:  64622_2_1379095681.gif]

من نمی دونم چی بگمBig Grin
این شکلک‌ها خیلی باحالند.
هنوز دارم میخندمBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  سام عزیز لینک بالا فعلاً جوابگو نیست و گفتن که سؤالات خودتون رو فعلاً در سایت azmoon.org مطرح کنید. از طریق این لینک میشه سؤال پرسید:

عزیزم وقتی ثبت نام شروع شده و دفترچه‌ها رو سایت قرار گرفته واسه دانلود دیگه همه چی قطعیه. حتما تصویب شده بعد ملتو خبر می کنن. من که الان دارم واسه سراسری می خونم یه کم تنبلی کردم الان وقت کم دارم. فکرم نکنم اینا به سوالا جواب بدن.

دیگه همینه. نظریه رو باید ۲ بار ۲ بار بخونیم و تست بزنیم Big Grin

سر جلسه هم ۲ بار تستای قشنگشو می بینیم Confused

هرچند که منطقی نیست. بعد طراحی الگوریتم نداریم Huh

من که امروز ثبت نامیدم. هوش مصنوعی مشهد انتخاب کردم. خدایا کمک کن Angel

Henry David Thoreau
۱
۰
ارسال: #۲۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  نرم افزار ۱۰۰۰شهر داره هوش با انگلستان ۴ شهرررررررررررر

بدون محاسبه واحدهای خارج کشور که هوش یه واحد انگلستان داره و نرم واحدهای انگلیس و امارات:

واحدهای دانشگاه آزاد داخل کشور واسه هوش مصنوعی ۳ تاس، واسه نرم افزار ۱۸ تا. یعنی تو آزاد، ظرفیت هوش مصنوعی، یک ششم برابر ظرفیت نرم افزاره [تصویر:  64634_1_1379095681.gif]

همینه دیگه . . . . . کلا زندگی ستمگره [تصویر:  64634_2_1379095681.gif]

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
من که به اینا اعتماد ندارم. بعید نیست دو سه تا درس و حذف یا اضافه کنن. دانشگاه آزاده دیگه. تازه حالا که اینروزا رئیس نداره اوضاعش هم باید خرابتر باشه!

یا علی جان تربت زهرا کجاست؟
یادگار غربت زهرا کجاست؟
تا ز نورش دیده را روشن کنم
بر مزارش شعله‌ها بر تن کنم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ
دفترچه آزاد ۹۱
کسی میدونه علوم تحقیقات چند شعبه داره واسه نرم و هوش

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط Pegasus.)
Rainbow دفترچه آزاد ۹۱
از دوستان کسی میدونه که من که در حال تحصیلم و ترم ۵، میخوام آزمایشی شرکت کنم‌، باید کدوم بند از بندهای خدمت وظیفه عمومی رو انتخاب کنم؟
هیچ بندی شامل حال من نمیشه.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط maryami.)
دفترچه آزاد ۹۱
به خودم می گم حالا که دفترچه دادن، دیگه قطعیه اما بازم از اینا می ترسم. آقایون محترم تصمیم گیرنده در مورد آزمون دانشگاه آزاد، من این جزوه و ویس های شبکه رو از تو لپ تاپم پاک کنم؟ برم کتاب پایگاه داده بخرم؟ دوباره نظرتون عوض نمی شه؟ نکنه سر جلسه از یه درسای دیگه سوال بدن؟؟؟؟؟؟؟؟ جدی می گم. می ترسم ازشون ConfusedSad

Henry David Thoreau
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۴۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۲۴ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  تک دفترچه ایی شدن آزمون ارشد Moh3nRezaei ۴ ۲,۶۵۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  دفترچه دکترا گلاره ۰ ۱,۹۱۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: گلاره
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۰۳ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  [دانلود]دفترچه کنکور ارشد گروه کامپیوتر،آی تی،علوم کامپیوتر ۸۶ تا ۹۴ + کلید سنجش good-wishes ۱۲ ۱۶,۱۱۳ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: htmg
  نحوه توزیع دفترچه سوالات کنکور ارشد ای تی naserqw ۳ ۳,۸۴۸ ۱۸ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahsash
  مباحث پیرامون دفترچه کنکور ارشد ۹۵ mmirzay ۱۷ ۷,۷۹۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz
  دفترچه دکتری ۹۵ matias ۲۷ ۱۵,۶۲۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close