زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مباحث پیرامون دفترچه کنکور ارشد ۹۵

ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
معلوم نیست که دیگه قراره چه بلاهایی سرمون بیارن، کمترین کاری که کردن این بود که تاریخ کنکور رو عوض کردن که آخرش نفهمیدم به نفعمون بود یا به ضررمون، خلاصه اینو بگم شدیم موشه آزمایشگاهی، حالا این همه مدت هم درس نخوندیم گفتیم بذار دفترچه بیاد اون وقت یه خاکی تو سرمون می کنیم، الانم دفترچه میاد و ما نمیتونیم هیچ قلطی بکنیم چرا که ممکنه:
۱- گرایش های آی تی تغییر می کنه
۲- ضریب درس نرم افزار صفر میشه
۳- ضریب درس هوش صفر میشه
۴- سطح سوالات سخت تر میشه
۵- ظرفیت گرایش کامپیوتر بالا میره
۶- دو راهی بین خوندن آی تی یا کامپیوتر شروو میشه
و و و ...

خلاصه خدا بهمون رحم کنه، خیلی از ماها براش مهم نیست و سرش تو کاره خودشه، و خیلیا هم مرگ و زندگیشون ارشدشون شده، دیدم که می گم!!!!!
کمترین کاری که می تونید بکنید، اینه واسه خودتون دعا کنید، یا حداقل آرزوی موفقیت

Full of nothing but me!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ
اینم از دفترچه....
۱
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
RE: مباحث پیرامون دفترچه کنکور ارشد ۹۵
خدا رو شکر آیتی تغییر نکرد
انصافا اگه عوض میشد ظلم مسلم در حق ورودی های ۹۱ بود
خدا رو شکر
۲
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط mmirzay.)
خدایا شکرت عوض نشد!!!! ولی ممکنه اصلحش کنن؟

آخه من از طریق سیستم پاسخگووی که باهاشون صحبت کردم گفتن عوض میشه و پارسالم یادتوه که چه جنجالی به پا کردن
از یه طرف گرایش های به جای ۱ و ۴ و ۲و ۳ شده ۱و ۲ و ۳ و ۴ شاید منظورشون این بووده عوض میشه!! :-)

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  خدا رو شکر آیتی تغییر نکرد
خدا رو شکر

از چه لحاظ؟ چطوری ظلم میشد؟ من الانم نمیدونم به ضررمون شده یا به نفعمون

Full of nothing but me!
۰
۱
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  خدایا شکرت عوض نشد!!!! ولی ممکنه اصلحش کنن؟

آخه من از طریق سیستم پاسخگووی که باهاشون صحبت کردم گفتن عوض میشه و پارسالم یادتوه که چه جنجالی به پا کردن
از یه طرف گرایش های به جای ۱ و ۴ و ۲و ۳ شده ۱و ۲ و ۳ و ۴ شاید منظورشون این بووده عوض میشه!! :-)

(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  خدا رو شکر آیتی تغییر نکرد
خدا رو شکر

از چه لحاظ؟ چطوری ظلم میشد؟ من الانم نمیدونم به ضررمون شده یا به نفعمون

چون تغییرات مربوط به کارشناسی از سال ۹۲ اتفاق افتاده و ورودی ۹۱ طبق سرفصل ها و برنامه گذشته پذیرش شدند
اما از سال دیگه کنکور ارشد رسما همه زیر مجموعه کامپیوتر میشن، حتی خود آیتی
۲
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
دوستان آی تی که صد در صد دارن بال در میارن!!
ولی هیچ ظلمی نبود و نیست اگر رشته شبکه و امنیت باهمون منوالی که همه داشتن میگفتن زیر رشته کامپیوتر میشد!!
واقعا عجیب که همه یک صدا میگفتن قرار امسال تغییر رخ بده!!
حالا ما باید با کسایی که میخاسن دروس مدیریت آی تی ازمون بدن برای رشته شبکه رقابت کنیم اونم وقتی که چندتا درس اصلی رو کنار گذشته بودیم...
موندم چی تو سر سنجش میگذره:-|
۲
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۳ ب.ظ)mr saeed نوشته شده توسط:  دوستان آی تی که صد در صد دارن بال در میارن!!
ولی هیچ ظلمی نبود و نیست اگر رشته شبکه و امنیت باهمون منوالی که همه داشتن میگفتن زیر رشته کامپیوتر میشد!!
واقعا عجیب که همه یک صدا میگفتن قرار امسال تغییر رخ بده!!
حالا ما باید با کسایی که میخاسن دروس مدیریت آی تی ازمون بدن برای رشته شبکه رقابت کنیم اونم وقتی که چندتا درس اصلی رو کنار گذشته بودیم...
موندم چی تو سر سنجش میگذره:-|
آره خب مثل همون زمانی ک خبر اومدن شبکه ب کامپیوتر شد و شما بال در آوردین

نوبتی هم باشه نوبت ماست

موندم چرا تا وقتی اوضاع بر وفق مرادتونه همه چی خیلی ایده آل و رویاییه

اون زمانی ک در حق ما آی تی ها ظلم شده بود همه بچه های کامپیوتر از ناراحتی ما ذوق میکردن و خوشحال بودن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۲
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ
من هیچ بالی اون موق در نیوردم ولی حداقل فکر کردیم تکلیفمون مشخص!!
همه درسا رو تو زمان کارشناسی خوندیم پس مطمئن باشین برای ما فرقی نداشت که هوش بخونیم یا نظریه زبانها!!
چیزی که مطمئنم خیلیا رو خوشحال کرد تخصصی شدن این رشته بود میدونسیم اکثر کسایی که میان تو رقابت برا خوندن شبکه اومدن چون چینش درسا تخصصی تر شده !!
ولی الان همه کسایی تجارت و آی تی میخونن دیگه خیالشون راحت که دارن برا شبکه و امنیت هم میخونن!! مضحک حداقل ی تفاوتی بین دروس این رشته ها میزاشتن!!
۲
۱
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ)mr saeed نوشته شده توسط:  من هیچ بالی اون موق در نیوردم ولی حداقل فکر کردیم تکلیفمون مشخص!!
همه درسا رو تو زمان کارشناسی خوندیم پس مطمئن باشین برای ما فرقی نداشت که هوش بخونیم یا نظریه زبانها!!
چیزی که مطمئنم خیلیا رو خوشحال کرد تخصصی شدن این رشته بود میدونسیم اکثر کسایی که میان تو رقابت برا خوندن شبکه اومدن چون چینش درسا تخصصی تر شده !!
ولی الان همه کسایی تجارت و آی تی میخونن دیگه خیالشون راحت که دارن برا شبکه و امنیت هم میخونن!! مضحک حداقل ی تفاوتی بین دروس این رشته ها میزاشتن!!
واسه ما هم فرقی نداشت چون ما هم نظریه خوندیم هم منطقی هم آمار فقط یه محاسبات نخونده بودیم

مهم اینه ک میخواستیم شبکه توی گروه خودمون باشه ک باقی موند
۲
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ)mr saeed نوشته شده توسط:  من هیچ بالی اون موق در نیوردم ولی حداقل فکر کردیم تکلیفمون مشخص!!

با حرفت کاملن موافقم، باید یه تفاوتای می بود، ولی چیزی که این وسط فرق نمی کنه حاله ما آی تی هاست، اگه اونجوری که تو می گی می شد، هم تو کارشناسی ضرر می کردیم هم تو ارشد‍!!!

Full of nothing but me!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ ب.ظ
به نظر من شمایی ک اینجوری میگی الانم نباید براتون فرقی بکنه در هر صورت شما که همه درسها رو خوندین و به خودتون مطمئنین بیاین توی رقابت و خودتون رو نبازید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
خدایا شکرت که واسه شبکه نخوندم
به سرم زده بود کنار گرایش اصلی خودم که هوشه بشینم واسه شبکه هم بخونم. یه هفته هم خوندم بعد یهو خود به خود منصرف شدم گفتم چه کاریه ! Big Grin
خدا رو شکر همه چی امن و امانه انگار.

راستی ضرایب کامپیوتر مثل پارساله یا عوض شده؟
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۱ ب.ظ
الان معماری اهمیتش برای شبکه چقدره؟
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  الان معماری اهمیتش برای شبکه چقدره؟
معماری برای شبکه ضریب ۱ داره
۲
۰
ارسال: #۱۵
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط saberz.)
دورود بر همه
توی دفترچه نوشته بود دانشجویان سال آخر یا ترم آخر نامه ای رو مبنی بر اینکه چند واحد پاس کردن باید از دفترچه پرینت بگیرن خودمون امضا کنن ببرن آموزش دانشگاه اونا هم تایید کنن که تا این تاریخ این تعداد واحد پاس کرده این داشنجو
واسه منی که ترم هفت هستمو هنوز یک ترم دیگه مونده واسم.این نامه رو کی باید ببرم به آموزش دانشگاه تحویل بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

آبی تر از آنیم که بیرنگ بمانیم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۶۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۵۸ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۲۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۷۲ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۵۸ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  اموزش روزانه مباحث بازار کار شبکه های کامپیوتری cisco_man ۲ ۲,۸۸۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeidkhan
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۱۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close