زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوران جمع‌بندی

ارسال: #۶۱
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: دوران جمع‌بندی
(۳۰ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  سلام من یه سوال داشتم که مرتبط با دوران جمع بندی می شه گفتم بیام اینجا بپرسم
من از تابستون شروع کردم به خوندن درس های مشترک و هم زمان که می خوندم تست هم می زدم . از اول مهر هم اختصاصی‌ها رو شروع کردم و ریاضی هم چون نه ازش خوشم می اومد و نه زیاد چیزی ازش سر در می آوردم خیلی کم روش وقت گذاشتم . چون این ترم مرخصی بودم وقتم خیلی آزاد بود و تقریبا یک ماهی می شه که درس‌ها رو تموم کردم . توی این یک ماه هم هرچی تست پیدا کردم زدم الان اصلا نمی دونم دیگه باید چی کار کنم؟! وضعیتم جوری نیست که همچی رو فول بلد باشم و تقریبا هرچی رو که می فهمیدم خوندمو تست‌ها شو زدم و هرچی رو که نمی فهمیدم کلا گذاشتمش کنار(مثل ریاضی مهندسی)! لطفا دوستانی که تجربه دارند یه راهنمایی بکنن که من چی کار می تونم بکنم که این یک ماه باقی مونده هدر نره؟
ممنون
سلام.به نظرمن همون درسایی را که خوندی مرور کن وهر۲روز یکبار آزمونهای سالهای گذشته را با زمانبندی بزن.تست ونکات تست را خوب متوجه بشو.روی قسمتهایی که بیشتر درکنکوراومده تمرکز کن.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال: #۶۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
مرور خلاصه هات + آزمونهای ۵ سال اخیر رو شبیه سازی کردن.میگن وقتی داری در ماههای اول تست می زنی تستهای ۲ سال اخر رو اصلا نزن وبزار برای ماه اخر .برای اینه !!!!!!!!!!!!!
ولی خداییش اگه مرور نکنی وشل کنی خدای نا کرده دچار فراموشی میشی . یک ماه خیلیه .تازه باید شدیدتر موتورت رو روشن کنی .اگه هم حس زیاد فولی هم داری باز هم دوره کنم دوره وباز هم دوره .معجزه بزرگیه این دوره‌ها .خدا رو چه دیدی شاید نفر اول کنکور شدی !!!!!!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
ارسال: #۶۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
به نظرم شما اگه مطالب خاصی رو کاملا مطالعه کردید شروع کنید مباحث جدید یاد گرفتن.
فقط یادگیری به نظرم همراه تست باشه خیلی خوبه توی این مدت
این که ناراحتی نداره.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
خوندن مطلب جدید به شرطی درسته که مطالب قبل رو کامل کامل کامل مسلطی ومی دونی اصلا وابدا تا ۱ ماه دیگه در اونا دچار راموشی نمی شی .حتی اگه یه حد معمول هم داری باز هم به نظر من خوندن مطلب جدید اونم الان یکم ریسکش زیاد هست البته مشکل زیاد بزرگی نداره فقط عدم وقت گذاشتن برای مطالب قدیمی امکان فراموشی میاره.
حل شما مثل کسی هست که تو مسابقه دو سرعت با تمام قوا تا حالا دویده وجز نفرات اوله حالا یه دعه سرد کنه وندونه چه کنه خوب معلومه چی میشه ؟
به نظر من تازه باید با سرعت وتوان بیشتری خوند ت موفق بشید براتون آرزوی قبولی دارم وازتون می خوام نگید نمی دونم چه کنم بعضی اوقات فکر می کنی یه چیز رو بلدیومطمئنی اما مری تست بزنی ..... خودت رو تو هر بخش امتحان کن با تستها ببین یادتن و در ضمن تستها رو باید عمیق فهمیده باشی نه ببخشید حفظ کرده باشی

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۶۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
دوستان به خاطر راهنمایی هاتون ممنون .
یه برنامه ۲۰ روزه ریختم که هرچی از اول تا حالا خوندم رو دوره کنم و تست هاشو بزنم . هفته آخر هم فقط تست های کنکور های سال‌ها گذشته . فکر کنم برنامه نسبتا معقولی باشه ٬ بلاخره هرچی باشه بهتر از بیکار نشستنه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Manix
ارسال: #۶۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط maryami.)
دوران جمع‌بندی
انبوه کتابها و جزوه‌ها دارن بهم سلام میکنن. همه شونو قبلا خوندم، تجزیه تحلیل کردم، فهمیدم، اما بازم مشکل دارم، یادم میره، حجم مطالب زیاده [تصویر:  63876_1_1379095861.gif]

سلام به روی ماهتون درسای بدجنس [تصویر:  63876_2_1379095861.gif]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۶۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
(۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  انبوه کتابها و جزوه‌ها دارن بهم سلام میکنن. همه شونو قبلا خوندم، تجزیه تحلیل کردم، فهمیدم، اما بازم مشکل دارم، یادم میره، حجم مطالب زیاده [تصویر:  63908_1_1379095801.gif]

سلام به روی ماهتون درسای بدجنس [تصویر:  63908_2_1379095801.gif]
دقیقا منم همین طور...از جمعه شروع کردم از خودم آزمونه جامع گرفتن...آزمونه کنکور IT 83 رو دادم..خیلی دپم کرد..
وقت کم آوردم...خیلی چیزا یادم رفته بود...مخصوصا نرم و مدیریت.....حتی شبکه ای که خودمو واسش کشتم !!!
درصدای کم...
ولی خوب جای جبران هست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۶۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  انبوه کتابها و جزوه‌ها دارن بهم سلام میکنن. همه شونو قبلا خوندم، تجزیه تحلیل کردم، فهمیدم، اما بازم مشکل دارم، یادم میره، حجم مطالب زیاده [تصویر:  64076_1_1379095801.gif]

سلام به روی ماهتون درسای بدجنس [تصویر:  64076_2_1379095801.gif]
دقیقا منم همین طور...از جمعه شروع کردم از خودم آزمونه جامع گرفتن...آزمونه کنکور IT 83 رو دادم..خیلی دپم کرد..
وقت کم آوردم...خیلی چیزا یادم رفته بود...مخصوصا نرم و مدیریت.....حتی شبکه ای که خودمو واسش کشتم !!!
درصدای کم...
ولی خوب جای جبران هست...
خانم گل اصلا نا امید نشو اصلا داری کنکور از خودت می گیری ببینی کجاها مشکل داری دیگه .هنوز وقت هست پس وقتهایی که در طول روز می خونی رو بیشتر کن وباز هم بخون .تو می تونییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash , Sunshine Off
ارسال: #۶۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
(۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  خانم گل اصلا نا امید نشو اصلا داری کنکور از خودت می گیری ببینی کجاها مشکل داری دیگه .هنوز وقت هست پس وقتهایی که در طول روز می خونی رو بیشتر کن وباز هم بخون .تو می تونییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!
ممنونم خانم مهربون: -* ایشالا همین طوره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۷۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
دوستان یه سوالی داشتم.برای مجموعه تستهای سال گذشته آی تی پوران رو گرفتم. بعضی از کلیدهاش با کلید اولیه سنجش فرق میکنه. کلید نهایی سنجش رو از کجا پیدا کنم؟ تو بعضی تستها مثل هوش ۹۰ جواب پوران درست تره.

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۱
۰
ارسال: #۷۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
من میخواستم پوران بگیرم...با اینکه رفته بودم پاساژ مهتاب.. یه مغازه بود گفتن نمایندگی پورانه...بعد گفت ما همیشه جدیدترین کتاب های پورانو داریم اما تست های جامع کنکورهای IT رو نداشت..گفت اصلا همچین کتابی نداره
حالا شما میگین گرفتین...Sad
البته من مدرسان شریف رو گرفتم اونم خوبه..
۱
۰
ارسال: #۷۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  من میخواستم پوران بگیرم...با اینکه رفته بودم پاساژ مهتاب.. یه مغازه بود گفتن نمایندگی پورانه...بعد گفت ما همیشه جدیدترین کتاب های پورانو داریم اما تست های جامع کنکورهای IT رو نداشت..گفت اصلا همچین کتابی نداره

من گفتم برام از تهران بگیرن و پست کنن. برای کامپیوتر مدرسان شریف گرفتم. پوران گزینه هاش اشتباهه!
از سایت خود پوران دو هزار تخفیف می دن +پول پست هم خودشون می دن.

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash
ارسال: #۷۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط saghi.)
دوران جمع‌بندی
(۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  من میخواستم پوران بگیرم...با اینکه رفته بودم پاساژ مهتاب.. یه مغازه بود گفتن نمایندگی پورانه...بعد گفت ما همیشه جدیدترین کتاب های پورانو داریم اما تست های جامع کنکورهای IT رو نداشت..گفت اصلا همچین کتابی نداره

شما برو پاساژ مهتاب کتاب فروشی پویا داره ولی پیشنهاد میکنم کتاب مقسمی مال کنکوره ۹۰ رو هم بگیرید
من همین دو روز پیش رفتم ۲ تا گرفتم واسه کسی

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)saghi نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  من میخواستم پوران بگیرم...با اینکه رفته بودم پاساژ مهتاب.. یه مغازه بود گفتن نمایندگی پورانه...بعد گفت ما همیشه جدیدترین کتاب های پورانو داریم اما تست های جامع کنکورهای IT رو نداشت..گفت اصلا همچین کتابی نداره

شما برو پاساژ مهتاب کتاب فروشی پویا داره ولی پیشنهاد میکنم کتاب مقسمی مال کنکوره ۹۰ رو هم بگیرید

سلام.
من کتاب تستهای ۸۳ تا ۹۰ it پوران رو خریدم.جواباش هم تا جایی که با مقسمی چک کردم درست بوده.پاسخهاش هم تقریبا تشریحی هستش.ولی جامع توضیح نداده.در کل کتاب خوبیه.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
(۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)saghi نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  من میخواستم پوران بگیرم...با اینکه رفته بودم پاساژ مهتاب.. یه مغازه بود گفتن نمایندگی پورانه...بعد گفت ما همیشه جدیدترین کتاب های پورانو داریم اما تست های جامع کنکورهای IT رو نداشت..گفت اصلا همچین کتابی نداره

عزیزم اتفاقا منم رفته بودم کتاب فروشی پویا.....حتما درست بعد از اینکه من رفتم آورده
ولی این مدرسان شریفم خوبه...راضیم ازش
مقسمی کنکوره ۹۰؟ یعنی فقط یک ازمون ۹۰ آی تی داره!؟ به چه خاطر پیشنهادش میکنید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۵ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۱۱ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۱۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۹۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  دوران در درخت جستجوی دودویی tarane.68 ۵ ۵,۸۴۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۹۳ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۰۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اولویت بندی دانشگاه های شهر تهران در ارشد IT AmirrezaHatef ۱۳ ۷,۷۵۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close