زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوران جمع‌بندی

ارسال: #۳۱
۱۰ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
به نظر شما آخرین زمانی که میشه مطلب جدید خوند کی هست ؟ یعنی از چه زمانی به بعد دیگه کلا باید مطلب جدید رو بست و فقط دوره کرد؟

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۱ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
فکر نمی‍کنم وقت خاصی داشته باشه. شما باید الان دیگه کلیات همه دروس رو بلد باشید و از این به بعد ممکنه که یه سری نکته‍های ریز رو بخواید یاد بگیرید که زمان خوبیه واسه این کار. چرا که نکات ریز به یاد نمی‍مونه و بهتره که نزدیک به کنکور بیشتر خونده بشن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88 , mosavat , Maryam-X , sina_n , anita86 , مازیار صفایی , Msccom , Aurora
ارسال: #۳۳
۱۳ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۳۰ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
دکتر برنامم خوب پیش نمیرهSad((((((
سرعتم افتضاحا اعصابم خورده اشکال از برنامم فکر نکنم باشههههه چیکار کنم!!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۵ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط setaiesh.)
دوران جمع‌بندی
چه قدر تاپیک مفیدی بود. از همه ممنونم
اما مشورت میخوام:
۱)من سیستم عامل+ کامپایلر+ گسسته+آمارم مونده.(خصوصا دوتا آخری تقریبا صفر هستم!!!)Confused
چی کار کنم؟

و ۲) آیا آزمونهای آزمایشی و جامع آموزشکده‌ها با این شرایط برام مفیده؟

۳)آیا کلاسهای نکته وتست برام مفیده؟

احساس میکنم خیلی از بچه‌ها عقبم؟ چی کار باید بکنم؟ آقای تنهایی اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم

اینجا همه هر لحظه می پرسند :
ــ« حالت چطور است؟»
اما کسی یکبار از من نپرسید:
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۰۴:۲۵ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
سلام به همه دوستان
من تازه عضو این سایت شدم و خیلی ناراحتم که اینقدر دیر به جمع شما ملحق شدم واقعا فروم عالی ایه.
و این مبحث جمع بندی هم مساله بسیار مهمیه که به نظرم جای بحث زیادتری داره
راستی بنظرتون جمع بندی تو سه هفته مونده به کنکور خیلی دیره؟ (فکر نمیکنم چاره ای غیر از این داشته باشم!)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou
ارسال: #۳۶
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۱ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
نه اصلا دیر نیست دوست عزیزم به امید خدا شروع کن دیر نیست

۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۸ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: دوران جمع‌بندی
(۱۵ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ)setaiesh نوشته شده توسط:  چه قدر تاپیک مفیدی بود. از همه ممنونم
اما مشورت میخوام:
۱)من سیستم عامل+ کامپایلر+ گسسته+آمارم مونده.(خصوصا دوتا آخری تقریبا صفر هستم!!!)Confused
چی کار کنم؟

و ۲) آیا آزمونهای آزمایشی و جامع آموزشکده‌ها با این شرایط برام مفیده؟

۳)آیا کلاسهای نکته وتست برام مفیده؟

احساس میکنم خیلی از بچه‌ها عقبم؟ چی کار باید بکنم؟ آقای تنهایی اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم

خوب به نظرم شما بقیه دروس رو جمع‍بندی کنید و این دو تا درس رو هم توی این مدت بخونید. یعنی به موازات هم کار کنید. در هر حال باید قبول کنید که اندکی از بقیه دوستان عقب هستید اما نباید باعث بشه که روحیه خودتون رو از دست بدین. کنکور تنها خوندن و دوره کردن نیست و ممکنه شما یه درس رو حتی نخونده بتونید بهش جواب بدین. دو تا درس سیستم‍عامل و آمار رو می‍تونید به سرعت بخونید، اما درس‍های کامپایلر و گسسته وقت‍گیر هستند.

بهتره شما خودتون از خودتون آزمون بگیرید. در این شرایطی که شما هستید آزمون‍های آزمایشی جامع براتون مضره و شدیداً میره روی اعصاب و روانتون.

کلاس نکته و تست رو نمی‍دونم چی چیه! اما این کلاس‍ها معمولاً برای کسی مفیده که درس رو حداقل یک‍بار مرور کرده باشه.

احساستون درسته! اما می‍تونید با یه تلاش مضاعف خودتون رو برسونید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: setaiesh , mosavat , - rasool -
ارسال: #۳۸
۱۹ دى ۱۳۸۹, ۰۴:۲۳ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
ممنونم hsh88 عزیز.راستش منم یه جورایی مشکل دوستمونو دارم. یه خورده ناامیدم برای رسیدن به بقیه
چون خیلی دیر شروع به خوندن کردم(از اواسط مهر) تا حالا ریاضی مهندسی و محاسبات و طراحی الگوریتم رو اصلا نتونستم بخونم و معماری و هوش رو هم کامل نخوندم مخصوصا معماری. تصمیم گرفتم تو این فرصت کم باقیمونده بعضی بخش های مهم این درسها رو بخونم همراه با دوره بقیه درسا و تو دو هفته آخر تستای کنکور رو بزنم. مشکل من اینه که با این وجود دیگه نمیرسم زیاد تست کار کنم.مخصوصا اینکه تا الان زیاد تست هم کار نکردم و اکثرا وقتمو گذاشتم واسه مفهومی خوندن مطالب و تست زنی رو گذاشتم واسه دوره جمع بندی
واقعا سردرگمم.دلم نمیخواد هیچ درسی رو حذف کنم ولی میترسم با شروع این درسایی که تا حالا نخوندم اونایی که خوندم رو نرسم دیگه جمع بندی و مرور کنم.
شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟ ممنون میشم اگه نظرتونو بگین
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۹ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط hsh88.)
دوران جمع‌بندی
حرف دکتر یعنی موازی عمل کن پارسال یکی از دوستام دو هفته مونده به کنکور کتاب معماری پوران را خواند و همه‌ی سوالا رو جواب داد-الانم عزمتو جزم کن شروع کن به دوره‌ی مطالبی که خواندی و خواندم معماری حداکثر روزی ۳-۴ ساعت مطلب جدید بخون بقیشم دوره کن و تست-التماس دعا
در ضمن من خودم از آخر مهر شروع کردم اصلا جای هیچ نا امیدی نیست با وجود خدا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال: #۴۰
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۵۳ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
بچه‌ها جاتون خالی اینقدر خوش میگذره دوران طلایییییییی:دی

۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
مرسی روش جالبی بود

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط marge_setare.)
سلام بچه ها
من خیلی اوضام افتضاحه
هنوز یه دور که هیچ تازه الان تونستم شروع کنم به خوندن
بچه‌ها من روزانه میخوام
به نظرتون چیکار کنم
خیلی عقبم
دو درس ریاضی مهندسی و کامپایلر رو حذف کردم و فقط سیستم عامل و گسسته رو نصفه خوندم
خواهشا منو راهنمایی کنید
من حتی به جمع بندی نمیرسم
ConfusedHuh
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ
دوران جمع‌بندی
راهنمایی فقط این که خودتو نباز با تلاش بیشتر می تونی جبران کنی خودت رو نباز تا استرس راندمانت رو کم نکنه هنوز ۴ ماه و نیم مونده و تو می تونی تو این مدت هر کاری بکنی

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marge_setare
ارسال: #۴۴
۰۱ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ق.ظ
دوران جمع‌بندی
ممنون از راهنماییتون، مفید بود
البته میدونم کسانی هستن که درسهایی از تخصصی(مثل زبانهای برنامه نویسی) یا درسهایی از ریاضی(مثل آمار و محاسبات) رو که نسبتا فرار هستن گذاشتن برای ماه های آخر، چنین کسانی که شامل من هم میشه چطور باید جمع بندی و مطالعه‌ی این دروس رو موازی پیش ببرن؟ فک میکنید باید بیخیال اون درسها شد البته با توجه به اینکه بخواهیم مباحث مهمتر اونا رو بخونیم؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۱ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ق.ظ)b.hoseini نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون، مفید بود
البته میدونم کسانی هستن که درسهایی از تخصصی(مثل زبانهای برنامه نویسی) یا درسهایی از ریاضی(مثل آمار و محاسبات) رو که نسبتا فرار هستن گذاشتن برای ماه های آخر، چنین کسانی که شامل من هم میشه چطور باید جمع بندی و مطالعه‌ی این دروس رو موازی پیش ببرن؟ فک میکنید باید بیخیال اون درسها شد البته با توجه به اینکه بخواهیم مباحث مهمتر اونا رو بخونیم؟

محاسبات درس راحتیه. اگه توی یک هفته روزی ۲ ساعت وقت بذارید تموم می شه. مشکل این درس فقط در حل طولانیه سوالاته.
ولی آمار به نظرم دیره. چون تحلیل می خواد . اگه بفهمی فرار نیست.

زبان های برنامه سازی هم اگه برنامه نویس باشی کاری نداره وگرنه نسبتا مشکله. به خاطر اینکه کتاب خوب با ترجمه روانی نداره.

محاسبات و زبان های برنامه سازی رو بخونید، در مورد آمار نظری ندارم

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: b.hoseini

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۲ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۸۸۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۰۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۸۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  دوران در درخت جستجوی دودویی tarane.68 ۵ ۵,۸۴۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۸۲ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۸۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اولویت بندی دانشگاه های شهر تهران در ارشد IT AmirrezaHatef ۱۳ ۷,۷۲۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close