زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر کلاس آیلتس برای کنکور ارشد !!

ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
یه کلاس آیلتس می خوام ثبت نام کنم به نظرتون برای کنکور چقدر تاثیر داره !! نگید الان دیره وووو بابا می دونم برای سال بعد میگم! برم این کلاس رو یا بعد کنکور و قبول شدنم(گوش شیطون کر!Big Grin )اون موقع برم .فکر کنم ۲ روز در هفته هست دوستانی که رفتن این نوع کلاسها چقدر وقت وانرژی میگیرن .؟
قبلترها کلاس زبان رفتم اما اون موقع شاید اینقدر کلاس جدی نبوده.میشه راهنمایی بفرمایید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ
فعلا به فکر کنکور باشین. بعدشم من جای شما باشم اگه دنبال مدرک و از این حرفا نباشین یه کلاس ترجمه می رم.ببینین استفاده از زبان مهمه. وقتی تونستین یه کتاب مثلا تخصصی انگلیسی رو بخونین آونوقت بگین که زبان یاد گرفتین. البته اینو بگم که در ترجمه متون شما فن ترجمه رو یاد می گیرین که همونطور که می دونین حدودا ۵۰ درصد امتحان های TOEFL و IELTS هم روی بحث فن ترجمه تمرکز داره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , setareh soheil
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  فعلا به فکر کنکور باشین. بعدشم من جای شما باشم اگه دنبال مدرک و از این حرفا نباشین یه کلاس ترجمه می رم.ببینین استفاده از زبان مهمه. وقتی تونستین یه کتاب مثلا تخصصی انگلیسی رو بخونین آونوقت بگین که زبان یاد گرفتین. البته اینو بگم که در ترجمه متون شما فن ترجمه رو یاد می گیرین که همونطور که می دونین حدودا ۵۰ درصد امتحان های TOEFL و IELTS هم روی بحث فن ترجمه تمرکز داره.
ممنون از راهنمایی شما این کلاس ترجمه به شکل هستش وتحت چه عنوانی هست؟ در کدوم آموزشگاه تشکیل میشه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
خودش یه عنوانه . خوب متاسفانه بیشتر آموزشگاه‌ها برا تبلیغ و برا اعتبار دادن به کار خودشون سعی می کنن روی مدارک بین المللی مانور بیشتری بدن و از این بدتر اینکه خیلی‌ها هم بیشتر دنبال مدرک زبان هستن بدون اینکه بدونن واقعا از زبان خوندن چی می خوان و هدفشون از زبان خوندن چیه. ولی در کنار این‌، اغلب موسسات روی ترجمه کار میکنن و می تونین به راحتی پیدا کنین.
من اینطور فکر میکنم . منی که تخصصم مشخصه در حال حاضر به ترجمه کتاب‌، متون و مقالات روز نیاز دارم . حالا من تو این موقعیت‌، مکالمه می خوام چیکار. بعدا اگه لازم شد یه چند ماه خوندن کفایت می کنه.
استاد رانکوهی در مورد مطالعه متون خارجی( که در پیشگفتار درس پایگاه داده نوشتن‌) می گن‌: یابنده مروارید غلتان باید غواص در ژرفا( خواندن منابع اصلی )باشد وگرنه با بازی در سطح دریا( مطالعه منابع فارسی )جز خس و خاشاک بر نخواهند یافت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Xilinx , پشتکار , ماه بانو , setareh soheil , IT.setareh91 , f2000
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: تاثیر کلاس آیلتس برای کنکور ارشد !!
(۱۸ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  یابنده مروارید غلتان باید غواص در ژرفا( خواندن منابع اصلی )باشد وگرنه با بازی در سطح دریا( مطالعه منابع فارسی )جز خس و خاشاک بر نخواهند یافت.

جمله‌ی جالبی بود.Heart
ولی به نظر من واسه کنکور ارشد(واسه درس زبان) نیازی نیست اینقد خودمونو اذیت کنیم.من نرم افزارهای نارسیس(یادگیری ماکزیمم) رو گرفتم تا بتونم اون ۱۰ تا تست اول رو بزنم.الان که حدودا نصف لغت ۵۰۴ و تافل رو خوندم.تاثیرشو میبینم.فکر میکنم اگه تا کنکور همشو تموم کنم.حداقل ۷تا از اون ۱۰تا تست لغت رو میتونم درست بزنم.به توصیه خانم Bache Mosbat واسه زبان گوش کنیدWink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ب.ظ
معمولا کسی که قصد داره بره کلاس IELTS یه چند سالی کلاس زبان رفته و با رفتن سر کلاس های IELTS فقط می خواد با آزمون و یه سری تکنیک های کسب نمره خوب آشنا بشه.سر کلاسای IELTS تقریبا چیز جدیدی به شما یاد نمیدن.یه سری مطالب مرور میشن و بیشتر تمرکز روی آشنایی با بخش های مختلف آزمون IELTS هستش.این که یه نفر بخواد کلاس رفتن رو شروع کنه و از همون اول بخواد بره سر کلاس IELTS یکم غیر منطقی به نظر میرسه و اون نتیجه مطلوب رو نخواهد داشت.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mohamadsedigh , banou , setareh soheil , Dark Knight
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  معمولا کسی که قصد داره بره کلاس IELTS یه چند سالی کلاس زبان رفته و با رفتن سر کلاس های IELTS فقط می خواد با آزمون و یه سری تکنیک های کسب نمره خوب آشنا بشه.سر کلاسای IELTS تقریبا چیز جدیدی به شما یاد نمیدن.یه سری مطالب مرور میشن و بیشتر تمرکز روی آشنایی با بخش های مختلف آزمون IELTS هستش.این که یه نفر بخواد کلاس رفتن رو شروع کنه و از همون اول بخواد بره سر کلاس IELTS یکم غیر منطقی به نظر میرسه و اون نتیجه مطلوب رو نخواهد داشت.
پیشنهادتون چه کلاسیه قبلش؟
زیاد هم پرت نیسم اما خوب عالی هم نیست وضعم.خود خوانی هم تاثیر داره؟

۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط maryami.)
RE: تاثیر کلاس آیلتس برای کنکور ارشد !!
(۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پیشنهادتون چه کلاسیه قبلش؟
زیاد هم پرت نیسم اما خوب عالی هم نیست وضعم.خود خوانی هم تاثیر داره؟

زبان آموزها معمولا قبل از کلاسهای IELTS چند ترم کلاسهای مکالمه شرکت می کنن تا از نظر همه مهارتها سطحشون بالا بیاد بعد یه آزمون Sample که شبیه IELTS هست می دن اگه بتونن مینیمم نمره رو کسب کنن تو کلاسهای آمادگی واسه IELTS می تونن ثبت نام کنن و بر اساس نمره ای که تو آزمون Sample کسب کردن سطحشون تو کلاسهای IELTS مشخص می شه.

کتابهای Self-study مثل Grammar in use و Vocabulary in use رو بگیری می تونی تا یه حدی مهارتهاتو بهبود ببخشی که واسه شرکت تو کلاسهای IELTS آماده بشی اما کلاس مکالمه خیلی تاثیر بیشتری داره مخصوصا از نظر Speaking و Listening.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار , Dark Knight
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ق.ظ
بهترین و جدیدترین محصولات آموزش زبان
سریال،کارتون،سریهای صوتی و...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
ارسال: #۱۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
کلاس آیلتس برای کنکور ارشد تاثیر مثبت نداره که هیچ بلکه تاثیر منفی هم داره.چون در دوره آیلتس شما بایستی روی مهارت هایی مثل speaking ، writing و listening تمرکز کنید که هیچ فایده ای در کنکور برای شما نداره و برای شخص کنکوری فقط وقت گیر هستش. اشتباهی که من مرتکب شدم و زمان خیلی زیادی از من گرفت چون علاوه بر خود کلاس باید روزی حداقل ۳ ساعت براش وقت بزارید و تمرین کنید. توی این کلاس ها چیز جدیدی به شما یاد نمیدن بلکه فقط تکنیک های تست زدن بهتر و گرفتن نمره بهتر رو به شما یاد میدن. به نظر بنده خودتون کلمه حفظ کنید مثل ۵۰۴ ( نه این که فقط کلمه بخونید. کلمات رو باید با معنی فارسی و مترادف های انگلیسی و حداقل یک مثال حفظ کنید و مدام مرور کتید چون به شدت فرار هستش) . گرامر کار کنید و برای reading کنکور هم میتونید کتاب های reading تهیه کنید و بخونید.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۰۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۲۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۱۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close