زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع دیرهنگام محاسبات

ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ ب.ظ
شروع دیرهنگام محاسبات
سلام دوستان.من تازه میخوام محاسبات وامار رو شروع کنم.به نظر شما میرسم؟خوندن کدام یک از این دو درس رو توصیه میکنید؟یا اگر فصول مهم محاسبات رو معرفی کنید ممنون میشم.و همین طور ارتباط بین فصول؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط maryami.)
شروع دیرهنگام محاسبات
سلام. من به شخصه آمار رو حذف کردم و استدلالم اینه که چون کمبود وقت دارم و هر دو تا رو نمی رسم بخونم با اینکه تستهای آمار رو راحت‌تر می شه حل کرد اما چون دانشگاه آزاد هم آمار رو حذف کرده منم برای حذف بین دو درس آمار و محاسبات آمار رو انتخاب کردم. اما تا جایی که می تونین هیچ درسی رو حذف نکنین. اگه مشکل کمبود وقت دارین می تونین مباحث و قسمتهای مهم این دروس که سالهای اخیر ازشون بیشتر سوال اومده رو مطالعه کنین. اینجا هم دوستان لطف کردن و توزیع موضوعی دروس طبق کنکورهای سالهای اخیر رو قرار دادن. موفق باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ق.ظ
شروع دیرهنگام محاسبات
اگه میتونید فرمول رو خوب حفظ کنید نمیشه گفت دیره اما این درس نیاز به تمرین زیادی داره تا مسلط بشی بهش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
شروع دیرهنگام محاسبات
یکی از دوستام که آزمون های پارسه رو میره گفت که مشاورش بهش گفته که ما تا ۱۰ بهمن هم میگیم اشکالی نداره که مبحث جدیدی رو بخونید . منم میگم حذف نکنید هیچ درسی را‌، شاید سوالات خیلی آسونی بیاد و ضرر کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ ب.ظ
شروع دیرهنگام محاسبات
حذف نکنید مخصوصا محاسبات رو چون محاسبات فرموله و اگه یه پیش زمینه ازش داری فقط کافیه فرمولها رو حفظ باشی تا بتونی در حد میانگین این درس رو بزنی .

واسه آمار هم یه نگاهی به جزوه ای که توی قسمت دانلود جزوات مشترک گذاشتم بنداز فصلهای اول سخت نیست میتونی راحت یاد بگیری.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
شروع دیرهنگام محاسبات
(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  واسه آمار هم یه نگاهی به جزوه ای که توی قسمت دانلود جزوات مشترک گذاشتم بنداز فصلهای اول سخت نیست میتونی راحت یاد بگیری.
ولی بیشتر سئوالات آمار از توزیع‌ها بوده که مربوط به آخر آماره. از طرفی آمار هم خیلی فرمول داره.من هم نمیدونم با این همه فرمول آمار چکار کنم
۰
۰
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط navid-p.)
شروع دیرهنگام محاسبات
من تا الان مشترک‌ها رو +گسسته+کامپایلر+کمی پایگاه خوندم و تا الان زیاد تست نزدم فکر کنم بهتر باشه همینا رو کامل کنم و تست بزنم +طراحی زبانها چون من برای محاسبات انتگرال ومشتق هم زیاد بلد نیستم باید واسه اونم وقت بذارم و دیگه شاید نرسم.ممنون و اگه نظری دارین خوشحال میشم
۰
۰
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: شروع دیرهنگام محاسبات
(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  من تا الان مشترک‌ها رو +گسسته+کامپایلر+کمی پایگاه خوندم و تا الان زیاد تست نزدم فکر کنم بهتر باشه همینا رو کامل کنم و تست بزنم +طراحی زبانها چون من برای محاسبات انتگرال ومشتق هم زیاد بلد نیستم باید واسه اونم وقت بذارم و دیگه شاید نرسم.ممنون و اگه نظری دارین خوشحال میشم
زیاد ربطی به مشتق گیری و انتگرال گیری نداره( اصلاً ربطی نداره )اینجا همه روش‌ها بصورت عددیه و یه فرمول داریم که بعضاً بصورت یک رابطه بازگشتی مقدار انتگرال یا مشتق و معادلات دیفرانسیل رو حل میکنه .
پس ربط خاصی به ریاضی عمومی نداره . در کل درس خوبیه اما تستاش وقت گیره پس نمیشه رو همه تستاش حساب باز کرد .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط hadi_m.)
RE: شروع دیرهنگام محاسبات
(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  من تا الان مشترک‌ها رو +گسسته+کامپایلر+کمی پایگاه خوندم و تا الان زیاد تست نزدم فکر کنم بهتر باشه همینا رو کامل کنم و تست بزنم +طراحی زبانها چون من برای محاسبات انتگرال ومشتق هم زیاد بلد نیستم باید واسه اونم وقت بذارم و دیگه شاید نرسم.ممنون و اگه نظری دارین خوشحال میشم

من به شخصه متعتقدم که تسلط صد در صدی روی هفتاد درصد مطالب بهتر از تسلط هفتاد درصدی روی تمام مطالبه .
حذف محاسبات مناسب نیست اما اگر میبینید باید حذف بشه حذفش کنید ونترسید و بقیه رو در حد عالی کامل کنید و به بقیه اش هم فکر نکنید.
وقتی نمیتونید تمام بار رو یکباره به منزل برسونید خب کمش کنید
و البته مواظب باشید
اونهایی رو حذف کنید که لطمه نبینید
منظورم اینه که دروس مشترک جزء دروسی که حتما لطمه خواهید خورد .
این تنها نظر شخصی خودمه .
حالا شما خودتان بهتر میدانید چیکار باید بکنید چون هر کسی بر اساس شرایط خودش راهنمایی میکنه و شما باید بر اساس شرایط خودت تصمیم بگیری واینکه چقدر روی سایر دورس مسلطی؟چقدر زمان میخوای روشون مسلط بشی ؟ چقدر نیاز داری تست کار کنی؟ همه اینها رو بسنج اگر وقت زیاد اوردی روی خوندنشون فکر کن وگرنه ...
امیدوارم درست تصمیم بگیرید.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , navid-p
ارسال: #۱۰
۰۵ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ب.ظ
شروع دیرهنگام محاسبات
من یه نگاهی به محاسبات انداخته بودم البته هنوز نخوندم.و دیدم که حدود ۱ یا ۲ تست رو راحت با حفظ فرمول میشه جواب داد. درسهای ریاضی خیلی مهمه (طبق کارنامه هایی که دیدم)ولی اگر وقت کافی ندارید بذارید وقتی همه دروس رو خوندید بعد این درس رو بخونید.به نظر من نباید تستهاش رو از دست داد مخصوصا وقتی که احتمال درست زدنشون زیاده.من هم با وقت کمی که دارم ولی میخوام این درس توی برنامه‌ام باشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۶۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  هندسه محاسباتی دی برگ gholamreza jalili ۳۰ ۱۸,۶۵۷ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: asma :)
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۶۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Question معرفی رشته الگوریتمها و محاسبات marvelous ۰ ۳,۲۰۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۶۱ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۲۵۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۰۹ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close