زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۶۶
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط sasanlive.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  فعلا که عکس این ثبتنام‌ها داره صورت میگیره کووووو کسی که وقتشون رو داشته باشه!Smile
غضنفر هم برای پیش مرگ شدن گفتمBig Grin
باور کنین نمیخوام قیمت جنسو ببرم بالا. ولی خوب باید در نظر داشت حداقلش اینه که یارانه هم بهش تعلق میگیره Big Grin.
آخرین مهلت ثبت نام تا ۲۸امه. هر کی ثبت نام نکنه ضرر کرده. غضنفر فوق لیسانس قبول بشه قیمتش میکشه آسمونا Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , firouzi.s
ارسال: #۱۶۶۷
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط maryami.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
حقیقتا بچه‌ها از این شوخیا گذشته همتون خواهرا و برادرای گلم هستین. دوستای خوب و مهربونم Heart
از راهنماییهای مفید و شوخی های با مزه تون واقعا ممنون. کلی روحیه‌ام refresh شد Big Grin
اینشالا امسال کنکورم می ترکونییییییییییییم هممون Angel

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , sasanlive , parimehraban , firouzi.s
ارسال: #۱۶۶۸
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به به مثل این که داره وصلت جور می شه
من از همین الان قول شام بگیرم Big Grin
این دوستان ما همه قول خوب میدن یکی منو نبرد شام بده بخورم Big Grin

سر سفره عقد: عروس خانم بنده وکیلم ؟ عروس رفتند کنکور بدن Big Grin محض مزاح بود جدی نگیرید خوب بفرمایید ادامه بحث (این بحث رو تو مباحث عمومی جمع می کنیم یه جای دیگه سر درمیاره Big Grin)

هم حق با شماست هم حق با مامانتون هم حق با اقایون . هر کسی از دید خودش نگاه می کنه .مامانا دیگه مامانن همیشه نگران بچه هاشونن .شما جای مادرتون نیستین از طرف دیگه مامانتون هم جای شما نیست و اهمیت کنکور واسه شما زیاده . البته حق با اقایون هم هست . خوب مادر بزرگا هم که می تونن نظر بدن نمی تونن Big Grin
خوب ببین مادر Big Grin (خانم بچه مثبت گفتن من می تونم مادربزرگ باشم Smile )به نظر من در صورتی که شرایط اون شخص به اون چه که شما می خواید نزدیکه (طبق حرف ما قدیمیا هیچ کس کامل نیست‌ Smile) از مادرتون بخواید که شرایط شما رو توضیح بدن و بخوان که به بعد از کنکور منتقل بشه البته گاهی مواقع در این جور موارد در همون مراجعه اول دو طرف به این تنیجه میرسن که بهم نمی خورن و دیگه درگیری فکری نداره (قصد ندارم طرف خاصی رو بگیرم هر کدوم از دو طرف ممکنه به این نتیجه برسن و این مسئله نه به خاطر اینه که دو طرف خدایی ناکرده مشکل دارن گاهی مواقع اخلاقشون بهم نمی خوره اگه این جور بود که هر دو تا ادم خوب می تونستن با هم ازدواج کنند) اگه به این نتیجه رسیدید که تا حدودی به شرایط شما نزدیکن می تونید جلسات بعد رو به بعد از کنکور منتقل کنید مطمئنن اون شخص اگه با اهداف شما همراه باشه با این مسئله مشکلی نخواهد داشت. Smile

خوب مادر از بس که حرف زدم دندون مصنوعیام درد گرفت Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , parimehraban , maryami , mamat , firouzi.s
ارسال: #۱۶۶۹
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  اینشالا امسال کنکورم می ترکونییییییییییییم هممون

دیگه مانشت نا امن شد.
تروریست پروری در روز روشن Big Grin.
حالا ما چرا خودمونو فدا کنیم. میگم غضنفر بیاد. خوراکش این کاراست. واسه انحراف اذهان میفرستیمش سر جلسه کنکور Big Grin. البته اگه راهو درست بره. بجای کنکور نره خواستگاری Big Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۶۷۰
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
عجب مسئله ای بوده دوستان رو نمی کردن Big Grin
خوب مثل این که مسئله خانم maryami هم حل شد خدا رو شکر Smile

ارسال: #۱۶۷۱
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط mamat.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من از همین الان قول شام بگیرم Big Grin
ماشاءالله فقط به فکر شکم هستین یا قول شام میگیرین یا قول شیرینیBig Grin

(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب مادر از بس که حرف زدم دندون مصنوعیام درد گرفت Big Grin

واسه یه شام اینقدر حرف زدین؟Big Grin
خانم maryami مراقب باشین خانم انرژی مثبت واسه شام شما رو به زور به خونه بخت نفرسته.Big Grin
ناراحت نشین فقط جهت مزاح بود.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت
ارسال: #۱۶۷۲
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط maryami.)
دوستان کنکوری شما پای سیستم درس می خونید؟ Big Grin
می خواستم برم درس بخونم دیدم هستین دوباره برگشتم. بد آموزی داره هااااااااا. بچه می خواست بره سر درسش Angel

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , redrose
ارسال: #۱۶۷۳
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  واسه یه شام اینقدر حرف زدین؟Big Grin
خانم maryami مراقب باشین خانم انرژی مثبت واسه شام شما رو به زور به خونه بخت نفرسته.Big Grin

ای بابا من فقط می گم شد یکی به من شام یا شیرینی بده نشد دیگه Big Grin(عید هم هیشکی شام نداد بخوریم البته جای همه خالی دیشب رهتیم مهمونی خونه مامان بزرگم شام خوردیم خیلی هم چسبید Tongue)
فقط اسمم بد در رفته Big Grin واسه خودتون گفتم من که دندون ندارم چیزی بخورم Big Grin (حالا خودم تنهایی ازشون شام گرفتم می بینید Big Grin) مسئله شام خوردن نیست شرکت در شادیه (فقط جهت منحرف کردن اذهان عمومی بود TongueBig Grin)
از اون جایی که اقایون شام دوست ندارن منو تنهایی ببرید شام

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , parimehraban
ارسال: #۱۶۷۴
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط sasanlive.)
خانم انرژی مثبت من که نفهمیدم چی گفتین.
یه خط مینوشتین شام چیه. منم بهتون میگفتم خورشت بادمجون با نون اضافه. دیگه این همه نوشتن نداشت Big Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , redrose , انرژی مثبت
ارسال: #۱۶۷۵
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من از همین الان قول شام بگیرم Big Grin
ماشاءالله فقط به فکر شکم هستین یا قول شام میگیرین یا قول شیرینیBig Grin

(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب مادر از بس که حرف زدم دندون مصنوعیام درد گرفت Big Grin

واسه یه شام اینقدر حرف زدین؟Big Grin

ای بابا من فقط می گم شد یکی به من شام یا شیرینی بده نشد دیگه Big Grin(عید هم هیشکی شام نداد بخوریم البته جای همه خالی دیشب رهتیم مهمونی خونه مامان بزرگم شام خوردیم خیلی هم چسبید Tongue)
فقط اسمم بد در رفته Big Grin واسه خودتون گفتم من که دندون ندارم چیزی بخورم Big Grin (حالا خودم تنهایی ازشون شام گرفتم می بینید Big Grin) مسئله شام خوردن نیست شرکت در شادیه (فقط جهت منحرف کردن اذهان عمومی بود TongueBig Grin)
از اون جایی که اقایون شام دوست ندارن منو تنهایی ببرید شام

فکر کنم ۱۰ تا ارسال هم واسه این موضوع داسته باشین توش باز درخواست شام و شیرینی موجود هستBig Grin

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
ارسال: #۱۶۷۶
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  خانم انرژی مثبت من که نفهمیدم چی گفتین.
یه خط مینوشتین شام چی. منم بهتون میگفتم خورشت بادمجون با نون اضافه. دیگه این همه نوشتن نداشت Big Grin.
نه دیگه مطلب رو نگرفتید اگه از اول جدی بگیم که نمی شه میگن شما مادربزرگا حرف ما جوونا رو نمی فهمین باید با شوخی شروع کرد بعد حرفای جدی زد حالا ان شالله بزرگتر شدید می فهمیدBig GrinTongue

شما عروسیاتون خورشت بادمجون میدید ؟ من همه نوع خورشت بادمجونی نمی خورم زیاد دوست ندارمHuh پس من عروسی شما نمیام بعدش میام خونتون شام می خورم نون اضافه هم نمی خوام همون هم زیادهBig GrinTongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sasanlive
ارسال: #۱۶۷۷
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  دوستان کنکوری شما پای سیستم درس می خونید؟ Big Grin
می خواستم برم درس بخونم دیدم هستین دوباره برگشتم. بد آموزی داره هااااااااا. بچه می خواست بره سر درسش Angel

واقعا راست میگید. این مانشتو دارو دستش با این کشتی پرندشون مارو از درس خوندن میندازن Big Grin. خدا از سر تقصیراتشون بگذره Big Grin.

ارسال: #۱۶۷۸
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
بذارید یه تبلیغی هم اینجا بکنم حالا که جمعمون جمعه. یه تاپیک زدم تو قسمت مشاوره ارشد ۹۱ راجع به ترتیب تست زدن سر جلسه. می شه یه کم راهنماییم کنین لطفا؟ یه کم گیج شدم. باز داره اتفاقات تروریستی می افته. انفجار و اینا.

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , parimehraban
ارسال: #۱۶۷۹
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  شما عروسیاتون خورشت بادمجون میدید ؟ من همه نوع خورشت بادمجونی نمی خورم زیاد دوست ندارمHuh پس من عروسی شما نمیام بعدش میام خونتون شام می خورم نون اضافه هم نمی خوام همون هم زیادهBig GrinTongueBig Grin

نه بابا ما سخاوتمندتر از این حرفاییم شب عروسی به هرکی یه بادمجون خام میدم. حالا بره هر خورشتی دوست داره باهاش درست کنه. Big Grin.

(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  بذارید یه تبلیغی هم اینجا بکنم حالا که جمعمون جمعه. یه تاپیک زدم تو قسمت مشاوره ارشد ۹۱ راجع به ترتیب تست زدن سر جلسه. می شه یه کم راهنماییم کنین لطفا؟ یه کم گیج شدم. باز داره اتفاقات تروریستی می افته. انفجار و اینا.
من نظرم رو همین جا میگم. اول مشترک. بعد زبانو بزن چون زبانت قویه. بعد برو سر ریاضیات. چون اگه بعد از مشترک بری سر ریاضیات فکرت همش درگیره زبانه(البته اینو واسه تو گفتم که زبانت قویه) چون هر دو تا تست زبان میشه یه تست ریاضی. ولی خوب یه تست ریاضی به اندازه ۵ یا شش تست زبان وقت میبره. موقع تست ریاضی زدن خیالتم راحته که زبانو زدی .

ارسال: #۱۶۸۰
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ
خوب ادامه این بحث از طرف من بزرگتر جایز نیست (الانه که از مدیریت خلع بشم از س که نمیذارم بچه‌ها برن سر درساشون)
من از تمامی دوستان عذر می خوام اگه شوخی هم کردم ببخشید البته همش شوخی نبودا حالا همه برن سر درسشون Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , maryami , redrose

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close