زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۴۶
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سنجش I hate u
با اون ۱۴ تومن می خواستم برم مسافرت خارج از کشور!Big Grinالهی خیر نبینی

من خرجتو متقبل می شم . واس منم بیلیط بگیر . Big Grin
پ . ن‌: نگران نباش بر می گرده به حسابت . بعد پول منو بر می گردونی .
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  راستش می خواستم بیام غر بزنم گفتم دیگه بقیه چه گناهی دارن که غرای منو بخونن
پس بی خیال خوش باشید Big Grin

اصولا هرکی میاد این تاپیک میاد که غر هارو بخونه . غرتون رو پذیراییم Smile .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۵۴۷
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
به بچه مثبت:
شماره حسابمو بدم؟Big Grin
در ضمن حساب اون ایش پک توت فرنگی جدا هستااااااااا!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۵۴۸
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  به بچه مثبت:
شماره حسابمو بدم؟Big Grin
در ضمن حساب اون ایش پک توت فرنگی جدا هستااااااااا!

آره جداس Big Grin با خامه و اسمارتیز .

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۵۴۹
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خوب پس غر بزنم Big Grin

غر اول: ای زبان سی هم عجب زبانیه !!!! هر چی می نویسیم غلط نمی گیره ولی درست اجرا نمی شه دست ادم رو میذاره تو پوست گردو حداقل نمی گه که واسه چی از دست ادم دلخوره که ادم از دلش دربیاره این قدر گیرای بی خود نده و ناز نکنه Big Grin

غر دوم‌: ای بابا نونت کم بود ابت کم بود ارشد خوندنت هم عجب کار خوبی بود Big Grin حداقل از بیکاری دراومدیم .یه کاری داریم بکنیم ادم اگه حرص نخوره که ادم نیست انسانه Big Grin (حضرت ادم خدابیامرز که یکی بیشتر نبود خدایش بیامرزد Smile ).

غر سوم‌: بچه چرا درس نمی خونی برو سر درست تزمم که مونده چیکارش کنم (هم اکنون نیازمند دعای خیرتان هستیم Smile )

غر چهارم‌: اعتیاد هم بد چیزیه !!!! این قرص ترک اعتیاد هم که ابداع نشد Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , SarahArshad
ارسال: #۱۵۵۰
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ب.ظ
در غر دوم هم دردیم . اصن نخوام ارشد بخونم کیو باید ببینم؟! .انگار یه جور سرنوشت مختوم ملعونه.
غر اول‌: کامپایلرت چیه؟ Big Grin

ارسال: #۱۵۵۱
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  در غر دوم هم دردیم . اصن نخوام ارشد بخونم کیو باید ببینم؟! .انگار یه جور سرنوشت مختوم ملعونه.

سال اول گفتن درس دارید به تزتون که برسید کاراتون کمتر می شه ما هم گول خوردیم Big Grin حالا که بهتر نشد اوضاع خوبه به سلامتی (دستم نمیره انرژی منفی بده Big Grin)
فعلا تو ویندوز نوشتیم (در اصل بیشتر پروژه دوستمه من اول فکر کردم که بخش هاییش مشترک می شه ولی الان فهمیدم که زیاد نه) ولی در نهایت باید تو لینوکس با جی سی سی کامپایلش کنیم. کلا با این پوینترها دردسر داریم ما !!! Big Grin

ارسال: #۱۵۵۲
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط هاتف.)
سلام
من چشام آس تیک مات (درست نوشتم؟) نیستا اما نمی دونم چرا این دو خانم "انرژی مثبت" و "bache mosbat" رو همش پشت هم میبینم، بعد قاطی می کنم باهم Big Grin
اصلا نمی تونم باهم تمیزشون بدم! فکر می کنم یک نفرند!
حالا خوبه نام کاربری لاتین و فارسی یه Big Grin

اومدم به قول یه بنده خدایی (برای جلوگیری از قاطی کردن) غـــر بزنم، دیدم مسافرکوچولو نوشته "سنجش I Hate you" اونقدر خندم گرفت غُرهام یادم رفت Big Grin

آها، یادم اومد، من چرا اینقدر تنبل ام؟ Sad
پ.ن: راستی هر دو بزرگوار، مدیر هستند، رنگشون یکیه، اینم مزید بر علت!
البته منو شطرنجی بفرمائید، مدیران محترم، من نبودم که شوخی کرد، یکی دیگه بود Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mosaferkuchulu , Bache Mosbat , parimehraban
ارسال: #۱۵۵۳
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
مگه خنده داره؟
من خسارت دیده ام!سفر خارجم کنسل شد!
تازه جای این ۱۴ تومنه که از دلم کنده شده درد می کنه!فکر کن می تونستم باهاش چند تا معجون شانار بخورم؟؟؟؟Sad
۷ تاااا!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , parimehraban
ارسال: #۱۵۵۴
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
ما دو روحیم در یک بدن!!! Big Grin(درست گفتم)
اختیار دارید من که از شوخی استقبال می کنمBig Grin
به نظر میاد شما گزینه خوبی برای گیر دادن هستید Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , هاتف
ارسال: #۱۵۵۵
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سلف سزویس دانشگاههای دنیا!!!!!

[تصویر:  2hpj6v9.png]
ارسال: #۱۵۵۶
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  در غر دوم هم دردیم . اصن نخوام ارشد بخونم کیو باید ببینم؟! .انگار یه جور سرنوشت مختوم ملعونه.

سال اول گفتن درس دارید به تزتون که برسید کاراتون کمتر می شه ما هم گول خوردیم Big Grin حالا که بهتر نشد اوضاع خوبه به سلامتی (دستم نمیره انرژی منفی بده Big Grin)
فعلا تو ویندوز نوشتیم (در اصل بیشتر پروژه دوستمه من اول فکر کردم که بخش هاییش مشترک می شه ولی الان فهمیدم که زیاد نه) ولی در نهایت باید تو لینوکس با جی سی سی کامپایلش کنیم. کلا با این پوینترها دردسر داریم ما !!! Big Grin

خب چرا با cygwin تو یه محیطی مثل netbeans ننوشتین که ویندوز با لینوکسش تفاوت نداشته باشه؟ . آره پونترا دردسره! برنامه نویسای سی فکر می کنن بدون پوینتر نمی شه زندگی کرد . جاوا عشق است Big Grin

ارسال: #۱۵۵۷
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب چرا با cygwin تو یه محیطی مثل netbeans ننوشتین که ویندوز با لینوکسش تفاوت نداشته باشه؟ . آره پونترا دردسره! برنامه نویسای سی فکر می کنن بدون پوینتر نمی شه زندگی کرد . جاوا عشق است Big Grin

اینی که گفتید چیه؟
من شبیه سازم با سی هست و تو لینوکسه اگه با این چیزی که گفتید بنویسم مثل سی باید بنویسم ؟ یعنی syntax اون مثل سی هست ؟

ارسال: #۱۵۵۸
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  سلف سزویس دانشگاههای دنیا!!!!!
ژاپنش برای غذا خوبه . فرانسه برای دسر: دی این واقعا غذاس فرانسویا می خورن؟ قوه نداره که . قرمه سبزی خودمون خوشمزه تره واقعا البته اگه چمنای دانشگاهو درو نکرده باشن .
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اینی که گفتید چیه؟
من شبیه سازم با سی هست و تو لینوکسه اگه با این چیزی که گفتید بنویسم مثل سی باید بنویسم ؟ یعنی syntax اون مثل سی هست ؟
cygwin کامپایلر gcc تو محیط ویندوزه .
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  D
آها، یادم اومد، من چرا اینقدر تنبل ام؟ Sad
درد مشترک Big Grin

ارسال: #۱۵۵۹
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خوب فکر کنم اگه اینجا ادامه بدیم دوباره دوستان قاطی می کنن Big Grin
فقط یه سوال دیگه یعنی با همون syntax سی تو این محیط می نویسم و اون واسش فرقی نمی کنه که کد نوشته شده واسه ویندوز نوشته شده یا لینوکس؟

ارسال: #۱۵۶۰
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب فکر کنم اگه اینجا ادامه بدیم دوباره دوستان قاطی می کنن Big Grin
فقط یه سوال دیگه یعنی با همون syntax سی تو این محیط می نویسم و اون واسش فرقی نمی کنه که کد نوشته شده واسه ویندوز نوشته شده یا لینوکس؟

بله Smile

لینک مفید‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک دانلود cygwin‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک دانلود نت بینز:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close