زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک تغییر مهم در کنکور کارشنارسی ارشد آزاد/ شانس قبولی بیشتر می شود

ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ق.ظ
Lightbulb یک تغییر مهم در کنکور کارشنارسی ارشد آزاد/ شانس قبولی بیشتر می شود
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به تغییرات اساسی در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱، تاکید کرد که با تفاوت در شیوه پذیرش، قبولی داوطلبان عادلانه‌تر و منصفانه‌تر می شود.

عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر اضافه کرد: دفترچه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال جاری تغییر اساسی می کند.

وی ادامه داد: در پذیرش داوطلبان برای کنکور کارشناسی ارشد سال آینده مواد امتحانی در این آزمون کاملاً تفاوت می شود تا بتوان داوطلبان را در گرایشهای مختلف دیگری به جز آنچه خود آنها انتخاب کرده اند، گزینش کرد و اگر داوطلبی در آزمون سال آینده در گرایشی موفق نبود اما از نمره بالایی برای یک گرایش دیگر برخوردار بود، بتواند در آن گرایش پذیرفته شود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه گزینش داوطلب در گرایشهای دیگر منجر می شود تا داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ موفق شود، اضافه کرد: این اقدام به داوطلب کمک می کند که آزادی عمل بیشتری در پذیرش داشته باشد.

سجادی جاغرق در ادامه به ذکر مثالی پرداخت و گفت: تا سال گذشته روال پذیرش و درس خواندن داوطلبان به این شکل بود که به عنوان مثال اگر تمایل داشتند در رشته روانشناسی بالینی پذیرفته شوند باید یک سری درس برای روانشناسی بالینی یا یک سری درس برای سایر گرایشهای روانشناسی مطالعه کنند تا برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد آماده شوند.

وی ادامه داد: دروسی که داوطلبان برای هر گرایش از رشته روانشناسی مطالعه می کردند تقریباً متفاوت بود لذا داوطلبی که در آزمون روانشناسی عمومی شرکت می کرد ممکن بود نمره ای به دست نیاورد از سوی دیگر ما نمراتی از این داوطلب نداشتیم که بتوانیم او را در گرایش دیگر روانشناسی گزینش کنیم.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، افزود: از این رو مرکز آزمون به دلیل اینکه از داوطلبان در گرایشهای مختلف رکورد نمره داشته باشد تا هنگام بررسی نمرات بتواند منصفانه و عادلانه‌تر داوطلبان قوی را گزینش کند، درسها را یکسان سازی کرد و به هر رشته ۸ درس اختصاص داد.

وی گفت: حال ممکن است یک درس در رشته ای ضریب یک، سه و چهار داشته باشد، این تقریباً شبیه مدل کنکور سراسری وزارت علوم است و داوطلبان به صورت انحصاری تنها برای یک گرایش امتحان نمی دهند.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
RE: یک تغییر مهم در کنکور کارشنارسی ارشد آزاد/ شانس قبولی بیشتر می شود
یعنی راهی به کشک‌تر شدن مدرک آزاد .دقیقا آزاد همون بلایی که سر کارشناسی کامپیوتر آورد وهر جا آب رد میشد دانشگاه آزاد یه شعبه زده بود اولین رشته ای هم که پذیرش داشت کامپیوتر بود حالا همین روند رو داره برای ارشد هم انجام میده !!!!!!! تا چند وقت دیگه ارزش ارشد هم میشه مثل کارشناسی وبعد نوبت دکترا می رسه بعد به جایی میرسیم مثل هند که برای آبدارچی بانک مدرک دکترا می خوان این است قصه زندگی ما با دانشگاه آزاد !!! یه موقع هایی فکر می کنم همین پشت کنکور موندن خیلی بهتره تا هی بریم آزاد می دونی چرا چون وقتی رفتی ارشد وبعد هم دکترا با سیستم ده بار در سال تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اون موقع توقعت هم میره بالا از خودت از جامعه نسبت به خودت از خانوادت از همه وهمه اما ....... چه فاجعه ای بشه تا چند سال دیگه دقیقا میشیم هند وتحصیلکرده هاش مخصوصا در رشته محترم کامپیوتر .اگه صد سال هم بمونم پشت کنکور سراسری دیگه حاضر نیستم برم آزاد که یه سیستم یه طرفه است که تو موظفی فقط وفقط پول بدی اما هیچ انتظاری نداشته باشی نه انتظار داشته باشی امکاناتی داشته باشی نه استاد خوب ودرست ودر مون به چشمت می بینی نه حتی درست وحسابی نمره می دن برای اینکه ترم بعد هم پول بدی هی می اندازن هی می اندازن .دانشگاه آزاد با این کارها می خواد چی رو ثابت کنه خداییش هیچی فقط برای چند سال سر بچه‌ها رو دوباره گرم کنن وآخرش هم هیچ!!!! اه که دیگه حالم داره بهم می خوره از این چرخه مزخرفی که هیچ کس نمی دونه داره چه می کنه این وسط بدا به حال خانمها که مسولین محترم تازه مثل عصر جاهلیت یادشون اومده با حذف خانمها از صحنه کار می تونن عرصه رو برای آقایون باز‌تر کنن مگه نه اینکه ما هم درس خوندیم پس چرا موقعی که می خوان پول بگیرن خانمها هم هستن اما موقع کار فقط آقایون حتی بانکها هم الان دیگه فقط آقا میگیرن موقعی که قرار ه پول بگیرن وهمین دختر خانم درس بخونه کی داره پول میده پدر یا شوهر همین خانم پس می بینی که مردها هم دارن با این سیستم ضرر می کنن سرمایه گذاریه بر نمی گرده .میبینی چه چرخه مزخرفیه حتی خودشون هم نمی دونن که این کارا یعنی مسکن نه راه حل!!!!
خیلی نوشتم اما راستش وقتی این چیزها رو میبینم بد جوری آمپر می چسبونم !!!!۱۱DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱۵
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , luna
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اگه صد سال هم بمونم پشت کنکور سراسری دیگه حاضر نیستم برم آزاد!!!!۱۱DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

دقیــــــــــــقا موافــــــــــــــــــقم Smile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۶
۵
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ب.ظ
مشکل از جای دیگه است اگه فقط آزاد مهندسی کامپیوتر رو تو واحد های مختلفش داشت حرفی نبود تنها رشته ای که البته به همراه حسابداری در اولین واحد های دانشگاهی از غیر انتفایی بگیر تا پیام نور‌، علمی کاربردی دایر میشه همین مهندسی کامپیوتره اونم نه الان از حدود ۸،۷ سال پیش.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۸
۱
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ
ولی به نظر من بهتر میشه ...
این ربطی به این موضوع نداره که مدرک آزاد کشکیه یا دوغیه یا اینکه بعضی‌ها دوست دارن آزاد برن و بعضی‌ها ترجیح میدن صد سال هم که طول بکشه بشینن و تلاش کنن برای سراسری و یا هر چیز دیگه .. مسلمه که مدرک سراسری قابل مقایسه با آزاد نیست و مدرک سراسری( البته نه هر دانشگاهی چون الان غیر انتفاعی و پیام نور هم کرکری سراسری میان) رو اگه رو سنگ بذاری آب میشه ... بحث این حرفا نیست .. فقط مهم اینجاست که از بین کسایی که داوطلب ارشد آزاد هستند هم کسانی حق ادامه تحصیل پیدا میکنن که حقشونه حداقل ترازشون بالای ۶۰۰۰ باشه نه مثل امسال که ترازهای ۴۰۰۰ و خورده ای هم قبول شدن .. لااقل کسانی که داوطلب نرم افزار هستند و معمولا تراز هاشون بالاست و قویتر از بقیه هستن هدر نمیرن و میتونن در صورت تمایل تو یه گرایش دیگه ادامه تحصیل بدن

۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , انرژی مثبت
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
ولی به نظر من بهتر میشه ...
این ربطی به این موضوع نداره که مدرک آزاد کشکیه یا دوغیه یا اینکه بعضی‌ها دوست دارن آزاد برن و بعضی‌ها ترجیح میدن صد سال هم که طول بکشه بشینن و تلاش کنن برای سراسری و یا هر چیز دیگه .. مسلمه که مدرک سراسری قابل مقایسه با آزاد نیست و مدرک سراسری( البته نه هر دانشگاهی چون الان غیر انتفاعی و پیام نور هم کرکری سراسری میان) رو اگه رو سنگ بذاری آب میشه ... بحث این حرفا نیست .. فقط مهم اینجاست که از بین کسایی که داوطلب ارشد آزاد هستند هم کسانی حق ادامه تحصیل پیدا میکنن که حقشونه حداقل ترازشون بالای ۶۰۰۰ باشه نه مثل امسال که ترازهای ۴۰۰۰ و خورده ای هم قبول شدن .. لااقل کسانی که داوطلب نرم افزار هستند و معمولا تراز هاشون بالاست و قویتر از بقیه هستن هدر نمیرن و میتونن در صورت تمایل تو یه گرایش دیگه ادامه تحصیل بدن
دقیقا مشکل همین جاست دوست عزیز این دوستان محترمی که قوی هم هستن و معمولا توی همون دور اول وارد میشن وشاید با بدشانسی سراسری رو نیاوردن با کسایی که به قول شما با تراز ۴۰۰۰ وخورده ای توی تکمیل ظرفیت دهم وارد شدن یکی میشن چون وقتی وارد شدید همه با هم یکی هستید وبعضی اوقات میبینی طرف با هزار تا راه حل آخرش معدلش هم از تویی که شاید استحقاقت هم بیشتر بوده بالاتر شده.دوست من من نه غیر النتفاعی بودم نه پیام نور خودم آزادی بودم وتمام این مراحل رو کشیدم در ضمن خود من کسی بودم که این بلا سرم اومد وقتی برای لیسانس امتحان دادم چون شمال سراسری قبول شده بودم پدرم بهم گفت همین هزینه ای که می کنی بری شمال بیا برو دانشگاه آزاد بیخ گوشت من اهواز بودم .توی ورودی های خودم دومین نفر بودم حالا حساب کن تا آخرین نفر میشدیم ۳۰۰ نفر تراز من ۶۹۰۰ بود آخری نمی دونم ... آخرش فکر می کنی چه شد؟ طرف با هزار قر و قمیش وامدادهای غیبی و راه حل هایی که به فکر جن هم نمی رسید با معدل ۱۸ درسش تمام شد اما منی که همیشه از روشهای عادی وجاری استفاده کردم ...... پس میبینی که تجربه کردم که می گم دوست عزیز. متاسفانه دانشگاه آزاد بیشترین ظلم رو به همین تیپ بچه‌ها می کنه تازه چون انتظارت خیلی بیشتر از اون چیزی بود که نصیبت شده دچار دپرس روحی هم میشی اما طرفی که با ۴۰۰۰ وخورده ای اومده چون از سرش هم زیادیه انرژی مضاعف هم داره ..............

در ضمن یه چیزی هم در مورد پیام نوری‌ها بگم وختم کلام (من کاری به غیرانتفاعی‌ها ندارم )
توی سیستم پیام نور چون بچه‌ها SelfStudyدرس می خونن و مجبورن کل سر فصل‌ها رو بخونن توی ارشد خیلی بهتر از ما آزادی‌ها وشاید بهتر از بعضی از بقیه داوطلب‌ها باشن می دونی چرا چون عادت دارن به منبع خو.نی وخود خوان هستن .حیفم اومد اینو در مورد این بندگان خدا نگم جون واقعیت هست .

حالا هر چقدر دلتون خواست رتبع منفی بدید اما من مرد ومردونه حرفم رو می زنم و از هیج نمره منفی هم نمی ترسم این واقعیت جامعه کامپیوتری های ایرانه اگه خودمون با خودمون صادق نباشیم کی می خواد باشه !!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , ssjj , saba1000 , mamat , jeraldin , انرژی مثبت , parimehraban , sina_bhh , popp , Taranom65 , nina69
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ....

حالا هر چقدر دلتون خواست رتبع منفی بدید اما من مرد ومردونه حرفم رو می زنم و از هیج نمره منفی هم نمی ترسم این واقعیت جامعه کامپیوتری های ایرانه اگه خودمون با خودمون صادق نباشیم کی می خواد باشه !!!!!
دوست عزیزم من به شما منفی ندادم .. حرف شما کاملا درسته و این تلاشی که برای سراسری میکنی قابل تحسینه . و من با تمام وجودم برات دعا میکنم که امسال قبول بشی .
ضمنا من به هیچ دانشگاهی بی احترامی نمیکنم چون همه اونهایی که تلاش میکنن چه سراسری چه آزاد و چه پیام نور و .... همه شایسته احترامند و تلاششون قابل تقدیره...
موفق و موید باشی
ضمنا من خودم هم آزادی و آزاد پرورده امBig Grin

۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ
ممنون از هم مانشتی عزیز وهم آزادی خوبم خانم Saam
من نگفتم که شما منفی دادید که بابا اما دیدم بعضی دوستان منفی دادن اونم از نوع خفنش همین !!!
ما چاکر هر چی آزادی با حال هم هستیم .از شوخی گذشته دانشجو که گناهی نداره این سیاستهای غلط هست که اذیت می کنه نه دانشجوی بیچاره ای که پولش میره اعصابش هم میره !!!!!!!

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , پشتکار
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ...این سیاستهای غلط هست که اذیت می کنه نه دانشجوی بیچاره ای که پولش میره اعصابش هم میره !!!!!!!
سعی کن خونسرد باشی .. میدونم به خاطر کنکور فکرت خرابه اما لازمه موفقیتت اول ریلکس بودنته.
موفق و موید باشی و در نهایت راضی و خشنود از نتیجه اتWink

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۰
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط nasogh.)
من هم پیشنهاد می کنم کمی در پاسخ دادن‌ها آرامش بیشتری داشته باشید کاربر saraharshad . همه‌ی ما فقط برای کمک به هم اینجا دور هم جمع شدیم .
موفق باشید .

چارلی چلپلین میگه :
همه چیز آخرش خوبه . اگه خوب نشد ، هنوز آخرش نشده .
۳
۱
ارسال: #۱۱
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
امسال دوست من با منفی ۱۸% دانشگاه آزاد شاهرود قبول شد . تو استان سمنان واحد علوم و تحقیقات سمنان و آزاد شاهرود هم ارشد نرم افزار از مهر ۹۰ اضافه کردن.کلا مدرک دانشگاه آزاد خیلی کشکیه ارزش نداره.هرکی پول بده مدرکم میگیره
۷
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۲
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ ب.ظ
من دانشگاه ازاد را دوست دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان درستون رو بخونید این چیزیه که نمیتونیم تغییرش بدیم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۸
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۳
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
حالا سخت‌تر از درس خوندن تو دانشگاه آزاد تدریس در دانشگاه آزاده:
از یکطرف دانشجویی که پنج شش ترم با یک جزوه ۵۰ صفحه ای و یک سری سوال روتین درسهای سه واحدی و چهار واحدی را پاس کرده براش مشکله بگی بابا اینجا دانشگاه است . البته من از دانشگاه آزاد فلان شهر کوچک نمیگم از همین جا تو تهران دارم حکایت میکنم.!!!Smile
دانشجویی که عادت نداره یک جلسه یکساعت و نیم را سرکلاس دوام بیاره . در هر مطلبی دنبال یک فرمول ساده میگرده که اول را به آخر وصل کنه و جواب را مشخص کنه.
ممکنه در یک گروه پنجاه نفری دو نفر هم واقعا" مفهومی درس بخونن ولی اکثرا" اینطوری نیستن.

از طرف دیگه مسئولین محترم دانشگاه‌، که پول گرفتن واسه شون مثل آب خوردنه ولی پول دادن سخت!!!! البته شنیدم اخیرا" خوب شده ودیگه سال بعد پول سال قبل را نمیدن.Tongue
اینه که بچه های سراسری که برای تدریس میرن آزاد کمتر دوام میارن. مگر اینکه از اول واسه خودشون این مطلب را جا بندازن که اینجا ازاده . یکی از اساتیدی که هیئت علمی دانشگاه تهران هست و پنجشنبه‌ها علوم تحقیقات درس میده، اخیرا"میگفت ۳-۴ سال طول کشید تا بتونم با دو سیستم تدریس کنم.Big Grin

البته موضوع این تاپیکو تغییر سیستم دانشگاه آزاد و ایجاد شرایط برای راحت شدن جذب دانشجو طبیعی است. این همه واحد و کارمند و ساختمان خرج دارند و باید راهی برای تامین هزینه آنها ایجاد کرد. خصوصا" اینکه در بعضی رشته‌ها‌ی پرطرفدار مثل حقوق دیگه کسی دانشگاه آزاد نمیره چون پیام نور ارزانتره و دولتی هم هست !!!! جالبه که دیگه پزشکی هم از تب و تاب افتاده و نمیشه ظرفیتش را زیاد کرد.
پیام نور از نظر اداره با وجود داشتن تعداد زیادی دانشجو شرایط بهتری داره. پیام نور حداقل اینقدر فضا و کارمند و هیئت علمی به اندازه آزاد نداره که بخواد فکر تامین هزینه هاش در آینده باشه و مهمتر اینکه پیام نور بودجه دولتی قابل توجهی هم داره و در صورت لزوم میشه یک انشعاب از درآمد نفتی را بهش وصل کرد!!!!! Big Grin
بهر حال دعوای آقای احمدی نژاد و آقای رفسنجانی اگه فرض کنیم یک بازنده در سالهای اخیر داشته باشه دانشگاه آزاده که درآمدش بشدت افت کرد!!!!
ولی شما اگه دانشجو هستید و اگه در دور افتاده ترین دانشگاه هم درس میخونید با امکانات امروز میتونید در بهترین سطح علمی بایستید. بقول آقا سهیل(رحمت خدا بر او باد): سخته ولی ممکنه!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۹
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , popp , hamid164
ارسال: #۱۴
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط Breeze.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا بد‌تر از درس خوندن تو دانشگاه آزاد ...
والله دانشگاه آزاد به این راحتی‌ها هم که شما میگید نیست .. الان ما در دانشگاه قزوین اساتیدی مثل دکتر برومند نیا و دکتر فائز و دکتر معین و دکتر افتخاری مقدم رو داریم که پلی تکنیک هم تدریس میکنن ... یا مثلا خانم دکتر باستان فر که تنها فوق دکتری گرافیک کامپیوتری در ایران هستن یا دکتر گویا و دکتر سرشار و یا دکتر علی برومند نیا و یا دکتر مصطفی حق جو که معرف همه هستن و هزار تای دیگه که همه از اساتید معروف دانشگاههای سراسری تهران هستن... که در حد المپیک پوست از سر دانشجو میکنن ... اصلا منصفانه نیست که زحمت یه گروه خاص که کم هم نیستند رو با این پیش داوری های نا آگاهانه که فقط ازش یه حرفایی شنیدید و هیچ وقت تو محیطش قرار نگرفتید رو لگد مال کنید... منصف باشید .. سراسری میخونید نوش جونتون .... هیچ آزادی نمیخواد و نمیتونه که جای شما رو تنگ کنه که اینقدر براتون سخته و اینقدر بغض از دانشگاه آزاد دارید که تا حرف دانشگاه آزاد میآد هزاران هزار نفر شروع به درد دل و بدگویی میکنید ... والله زشته....

۱۰
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin77 , sima2 , HighVoltage , hamid164
ارسال: #۱۵
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا بد‌تر از درس خوندن تو دانشگاه آزاد ...
والله دانشگاه آزاد به این راحتی‌ها هم که شما میگید نیست .. الان ما در دانشگاه قزوین اساتیدی مثل دکتر برومند نیا و دکتر فائز و دکتر معین و دکتر افتخاری مقدم رو داریم که پلی تکنیک هم تدریس میکنن ... یا مثلا خانم دکتر باستان فر که تنها فوق دکتری گرافیک کامپیوتری در ایران هستن یا دکتر گویا و دکتر سرشار و یا دکتر علی برومند نیا و یا دکتر مصطفی حق جو که معرف همه هستن و هزار تای دیگه که همه از اساتید معروف دانشگاههای سراسری تهران هستن... که در حد المپیک پوست از سر دانشجو میکنن ...
حال باز اگه جواب بدهم ناراحت میشید و منفی لطف میکنید . ولی امیدوارم ناراحت نشید.(حالا منفی اش مهم نیست) این هم از سیاستهای جذب دانشجو توسط دانشگاه آزاد در سالهای اخیر هست که اساتید دانشگاههای طراز اول را جذب میکنه. اساتید دانشگاه شریف و تهران و پلی تکنیک!! تا سه چهار سال پیش از این خبرا نبود. شما یکماه هم تشریف ببرید در کلاس این اساتید در دانشگاه خودشون و مقایسه کنید!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۵۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۳,۹۸۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۳۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close