زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک تغییر مهم در کنکور کارشنارسی ارشد آزاد/ شانس قبولی بیشتر می شود

ارسال: #۱۶
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط Breeze.)
RE: یک تغییر مهم در کنکور کارشنارسی ارشد آزاد/ شانس قبولی بیشتر می شود
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حال باز اگه جواب بدهم ناراحت میشید و منفی لطف میکنید . ..
یه منفی دادن بهتر از قشون کشی منفی هستش... من هنوز مطلب رو ارسال نکردم ۴ تا منفی خوردمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ضمنا یه استاد اگه استاد باشه فرقی نمیذاره چون اعتبار خودش زیر سوال میره . اگه هم منظورتون سطح IQ بچه های آزاده که اونم .....

(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ح این هم از سیاستهای جذب دانشجو توسط دانشگاه آزاد در سالهای اخیر هست که اساتید دانشگاههای طراز اول را جذب میکنه. اساتید دانشگاه شریف و تهران و پلی تکنیک!! تا سه چهار سال پیش از این خبرا نبود. شما یکماه هم تشریف ببرید در کلاس این اساتید در دانشگاه خودشون و مقایسه کنید!...
ضمنا اگه اساتید دانشگاه سراسری اینقدر براشون افت کلاس داره میتونن قبول نکنن... فکر نمیکنم اجباری در کار باشهBig Grin

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۷
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sima2
ارسال: #۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا بد‌تر از درس خوندن تو دانشگاه آزاد ...
و اصلا منصفانه نیست که زحمت یه گروه خاص که کم هم نیستند رو با این پیش داوری های نا آگاهانه که فقط ازش یه حرفایی شنیدید و هیچ وقت تو محیطش قرار نگرفتید رو لگد مال کنید... منصف باشید .. سراسری میخونید نوش جونتون .... هیچ آزادی نمیخواد و نمیتونه که جای شما رو تنگ کنه که اینقدر براتون سخته و اینقدر بغض از دانشگاه آزاد دارید که تا حرف دانشگاه آزاد میآد هزاران هزار نفر شروع به درد دل و بدگویی میکنید ... والله زشته....
من در دانشگاه آزاد بمدت دو ترم ناقابل تدریس داشتم . در همین تهران! در امتحان و مصاحبه اش قبول شدم برای سربازی ولی سربازی جور نشد. اصلا" هم بغضی از دانشگاه آزاد ندارم. خیلی خوب میدونم که بعضی از دانشجویان هم باید درس بخونن و هم باید بفکر تامین شهریه سنگینش باشند. من که گفتم اگه اشکالی هم هست از دانشجویان نیست از عادتی است که گاهی به دانشجویان میدهند.
من هم مثل شما کنکور را ملاک درستی برای این تقسیم بندی درست نمیدونم. نمیخوام شعار بدم ولی دو چیز در دنیا از وظایف دولتهاست و متوجه شده اند که پول نباید درش دخالت کنه‌: آموزش و بهداشت و درمان. واسه همینه که تحصیلات در اکثر کشورها برای اتباعشون رایگانه یا با وامهای با پرداخت بعد از فارغ التحصیلی است.
بهر حال در دانشگاه دولتی هم درس و دانشجو و استاد بی تفاوت وجود داره!!! همانطور که گفتم امکانات الآن طوری هست که میشه در بهترین سطح بود. هر سال می بینید که تعداد قابل توجهی از رتبه های خوب ارشد از دانشگاه آزاد هستند. ولی حق بدین که دانشگاه آزاد بیشتر به پول فکر میکنه تا دانشجو و درس!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۸
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ
دوستان رشته کامپیوتر از جمله رشته هایی هست که بیشتر تخصص و مهارت و تجربه توش مهمه و زیاد مدرک مهم نیست کامپیوتر رو باید با برنامه ای که مینویسی یا هرکار دیگه ای به صورت عملی نشون بدی نه مدرک
و اینم قبلا گفته بودم که یه بار چه دانشگاه دولتی باشین چه آزاد ناکجا آباد این تلاش خودتون هست که باعث میشه موفق بشین یا نه
در ضمن به نظر من در مورد دانشگاه بحث کردن و به رخ کشیدن دانشگاه خودمون به دیگران کاره درستی نیست
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ارام , Fardad-A , Breeze , HighVoltage , انرژی مثبت , nina69
ارسال: #۱۹
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ
دوستان عزیز دانشگاه آزادی من تسلیم!!! الآن دستهام بالاست !Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

میخواهید پاک کنم پستهام را!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

.
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۲۰
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان عزیز دانشگاه آزادی من تسلیم!!! الآن دستهام بالاست !Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

میخواهید پاک کنم پستهام را!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من آزاد نبودم ولی دوستانی دارم که دانشگاه آزاد بودن و واقعا قبولشون دارم و به این معتقدم که این معلومات کامپیوتری ما نبود که دانشگاهمون انتخاب کرد بلکه ریاضی و فیزیک دبیرستان بوده و واسه همینه که توی همین دانشگاه سراسری خیلی‌ها رو میبینیم که یه برنامه نویسی ساده رو هم بلد نیستن
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۲۱
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط Breeze.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)nekooh نوشته شده توسط:  دوستان رشته کامپیوتر از جمله رشته هایی هست که بیشتر تخصص و مهارت و تجربه توش مهمه و زیاد مدرک مهم نیست کامپیوتر رو باید با برنامه ای که مینویسی یا هرکار دیگه ای به صورت عملی نشون بدی نه مدرک
و اینم قبلا گفته بودم که یه بار چه دانشگاه دولتی باشین چه آزاد ناکجا آباد این تلاش خودتون هست که باعث میشه موفق بشین یا نه
در ضمن به نظر من در مورد دانشگاه بحث کردن و به رخ کشیدن دانشگاه خودمون به دیگران کاره درستی نیست
oخدا پدر و مادرتو حفظ کنه .... ما هم همینو داریم میگیم....
دانشگاه آزادی داریم که مدرکش به درد چیپ ترین کار هم نمیخوره ولی انصافا دانشگاههایی مثل قزوین ،علوم تحقیقات‌، کرج و تهران جنوب بخدا با سراسری رقابت می کنن.. میتونید برید مستند ببینید .. الان دانشگاه کرج و قزوین میدونم Rank جهانی شون از دانشگاههایی مثل تربیت مدرس و الزهرا تهران بالاتره...
ضمنا ما در همین دانشگاه آزاد کسایی داشتیم که در مسابقات جهانی برنامه نویسی ACM مقام اول اوردن .. یا همین مسابقه ساخت خودرو های هیبریدی که در دانشگاه شریف برگزار شد و دانشگاه قزوین نفر اول شد .. یا مسابقات روبوکاب که دقیقا نمیدونم چند ده بار قزوین مقام اول تا سوم آورده ....خواهش میکنم از بچه هایی که سراسری خوندین ... اینا رو هم ببینید

(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من در دانشگاه آزاد بمدت دو ترم ناقابل تدریس داشتم . در همین تهران! ....
حتما برای کاردانی تدریس داشتین ... خواهشا یکسان نکنید....
قبول دارم .. بعضی از اساتید خیلی کم لطفی میکنن ولی از این قبیل توی سراسری هم کم نیست .. ولی بخدا ما هم استادهایی داریم که پوستمونو میکنن ...
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  . ولی حق بدین که دانشگاه آزاد بیشتر به پول فکر میکنه تا دانشجو و درس!

کاملا قبول دارم .. مثلا جلسات دفاعیه ارشد رو به حدی سخت میگیرن( با مدیر گروه ،دو نفر داور یک استاد ممتحن و یک استاد راهنما به همراه استاد درس جمعا ۶ نفر )که ممکنه فقط ارائه پایان نامه چند ترم طول بکشه و متاسفانه شهریه ثابت میلیونی رو به ازای هر ترم میگیرن ...(که البته فکر میکنم از روی قصد و نیت هم باشه )
منم با پولکی بودن دانشگاه آزاد خیلی مخالفم چون کمر شکنه ... ولی این که بخواد کسی بگه مدرکش الکیه یا دانشجوهاش مشکل دارن رو اصلا قبول ندارم...

۶
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)nekooh نوشته شده توسط:  د
حالا من هم بخوام جواب ندهم نمیگذارید.اصلا" اینجوری قضاوت نکنید. نمیدونم چرا وقتی یک بحث منطقی پیش میاد سعی میکنیم با آوردن بعضی چیزها طرف مقابل را ساکت کنیم. من بیش از صد امتیاز منفی را بخاطر اینکه از یکی دو دانشگاه دولتی انتقاد کردم و اتفاقا" خودم در یکیش درس خوندم گرفتم.
o
(13 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  حتما برای کاردانی تدریس داشتین ... خواهشا یکسان نکنید....

نه من هیچوقت کاردانی تدریس نکرده ام. دانشگاه آزاد تهران و البته یک درس هم ساوه بوده که اجبارا" میرفتم.

.
۴
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۳
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط narges_r.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا سخت‌تر از درس خوندن تو دانشگاه آزاد تدریس در دانشگاه آزاده:
از یکطرف دانشجویی که پنج شش ترم با یک جزوه ۵۰ صفحه ای و یک سری سوال روتین درسهای سه واحدی و چهار واحدی را پاس کرده براش مشکله بگی بابا اینجا دانشگاه است . البته من از دانشگاه آزاد فلان شهر کوچک نمیگم از همین جا تو تهران دارم حکایت میکنم.!!!Smile
دانشجویی که عادت نداره یک جلسه یکساعت و نیم را سرکلاس دوام بیاره . در هر مطلبی دنبال یک فرمول ساده میگرده که اول را به آخر وصل کنه و جواب را مشخص کنه.
ممکنه در یک گروه پنجاه نفری دو نفر هم واقعا" مفهومی درس بخونن ولی اکثرا" اینطوری نیستن.

از طرف دیگه مسئولین محترم دانشگاه‌، که پول گرفتن واسه شون مثل آب خوردنه ولی پول دادن سخت!!!! البته شنیدم اخیرا" خوب شده ودیگه سال بعد پول سال قبل را نمیدن.Tongue
اینه که بچه های سراسری که برای تدریس میرن آزاد کمتر دوام میارن. مگر اینکه از اول واسه خودشون این مطلب را جا بندازن که اینجا ازاده . یکی از اساتیدی که هیئت علمی دانشگاه تهران هست و پنجشنبه‌ها علوم تحقیقات درس میده، اخیرا"میگفت ۳-۴ سال طول کشید تا بتونم با دو سیستم تدریس کنم.Big Grin

البته موضوع این تاپیکو تغییر سیستم دانشگاه آزاد و ایجاد شرایط برای راحت شدن جذب دانشجو طبیعی است. این همه واحد و کارمند و ساختمان خرج دارند و باید راهی برای تامین هزینه آنها ایجاد کرد. خصوصا" اینکه در بعضی رشته‌ها‌ی پرطرفدار مثل حقوق دیگه کسی دانشگاه آزاد نمیره چون پیام نور ارزانتره و دولتی هم هست !!!! جالبه که دیگه پزشکی هم از تب و تاب افتاده و نمیشه ظرفیتش را زیاد کرد.
پیام نور از نظر اداره با وجود داشتن تعداد زیادی دانشجو شرایط بهتری داره. پیام نور حداقل اینقدر فضا و کارمند و هیئت علمی به اندازه آزاد نداره که بخواد فکر تامین هزینه هاش در آینده باشه و مهمتر اینکه پیام نور بودجه دولتی قابل توجهی هم داره و در صورت لزوم میشه یک انشعاب از درآمد نفتی را بهش وصل کرد!!!!! Big Grin
بهر حال دعوای آقای احمدی نژاد و آقای رفسنجانی اگه فرض کنیم یک بازنده در سالهای اخیر داشته باشه دانشگاه آزاده که درآمدش بشدت افت کرد!!!!
ولی شما اگه دانشجو هستید و اگه در دور افتاده ترین دانشگاه هم درس میخونید با امکانات امروز میتونید در بهترین سطح علمی بایستید. بقول آقا سهیل(رحمت خدا بر او باد): سخته ولی ممکنه!!!
فکر نمیکنم بشه اینطور قضاوت کرد
من کسی هستم که دانشگاه ازاد درس خوندم، درسته خیلی از دانشجوها دوست دارن تنبلی کنن که از این دست دانشجوها تو همه دانشگاهها هست حالا بعضی جاها بیشتر وبعضی جاها کمتر ولی استادهم وقتی میبینی دانشجو دوست داره از سر و ته کلاسش بزنه اون هم از خدا خواسته شونه خالی میکنه
من استادی داشتم که خیلی به کلاسش اهمیت میداد و براش اهمیت نداشت که اینجا ازاده یا سراسری و از سر وظیفه و دلسوزی کارشو به درستی انجام میداد
الانم استادی رو میشناسم که از هفته اول که کلاسا شروع میشه از دقیقه اول تا دقیقه اخر تا هفته اخر سر کلاسه و کلا دانشجوهاش میدونن که این استاد روشش اینه و باید از لحظه اول تا اخر سر کلاس باشن جالبه که بدونید که این استاد سال گذشته شاگردش نفر اول ازمونه کانون وکلا در کل کشور شد از همین دانشگاه ازاد، کاش همه استادا اینقدر وظیفه شناس بودن.
کلا میخوام بگم همین اساتید محترمی هم که از دانشگاه سراسری تشریف میارن برای تدریس به دانشگاه ازاد خودشون مزید بر علت برای پایین اون اومدن سطح علمی دانشجوها هستن
جسارت به همشون نباشه انگار اومدن تعطیلات تو دانشگاه ازاد!
کلا ساختار کلاسو استاد باید مشخص کنه نه دانشجو!
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , sima2
ارسال: #۲۴
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ
من بدلایلی ضمن احترام بنظر همه دوستان‌، با نظراتشون موافق نیستم. بعنوان مثال در مورد آخرین پست ارسالی،معتقدم در دانشگاه یکی از وظایف استاد اینه که عمق و حتی گگاهی سرفصلهای ارائه مطالبش را با توجه به پارامترهای کلاس که دانشجوها هستند تنظیم میکنه. این تفاوت اصلی دانشگاه با دبیرستانه. طبیعی است که یک درس را حتی در دو ترم متوالی با دانشجویان متفاوت ،گاهی باید متفاوت ارائه کرد. ساده ترین مثالش هم وقتی است که در ارائه یک درس گاهی نیاز به مطالب پیش نیاز میشه. ممکنه این مقدمه را ده دقیقه بشه برگزار کرد و گذشت و ممکنه دو ساعت وقت لازم داشته باشه. خب همه اش بعهده دانشجویان نیست و اساتید هم حتما" قسمتی از تقصیر را بدوش میکشند. این در دانشگاههای دولتی هم هست .
ولی در کل بنظرم موضوع تاپیک داره عوض میشه. موضوع تاپیک در مورد راحت‌تر شدن پذیرش در ارشد دانشگاه آزاد بود ولی فکر کنم توسط من منحرف شد و تبدیل به تحلیل ساختار دانشگاه آزاد شد. بنابراین ضمن عذرخواهی از همه دوستان آزادی، فکر کنم بهتره این موضوع انحرافی را دیگه در اینجا ادامه ندیم.
۱
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , انرژی مثبت
ارسال: #۲۵
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
آدم وقتی قراره ۴‌، ۵ سال از بهترین سالای عمرشو بذاره برای درس خوندن بهتره بره یه جایی که ارزش داشته باشه . مشکل اینه که دوران دانشجویی می شه یه نوع اشتغال و تو این مدت بعضا خیلی‌ها هیچی به مهارتشون اضافه نمی شه و به اسم دانشجو بودن تن پروری می کنن‌! به نظرتون چند سال وقت تلف کردن تو یه محیط کیفیت پایین و کار نکردن یعنی بالا بردن سطح علمی ؟ . .
من ۳ ترم دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران ارشد خوندم‌! انقدر برام سنگین بود که دیگه نمی تونستم تحملش کنم! چون:
۱/ تو آزاد با دانشجو در حد .........برخورد می شه! (ببخشید برای جسارتم) . کلاس‌ها پر دانشجو . شما دو دقیقه بعد از کلاس حق ندارین سر کلاس بشینین‌! باید برین بیرون سری بعدی بیان! حتی یه محیط استراحت تو دانشگاه برای نشستن دانشجو نیست!
۲/ هیچ اهمیتی به حس تعلق دانشجو به دانشگاه نمی دن!
۳/ تقریبا هیچ چیزی به عنوان آزمایشگاه استاد وجود نداشت! همه‌ی استادا تو یه محیط با پارتیشن های دو در دو بودن . که باید نوبت می گرفتن برای بودن توی پارتیشن ها!
۴/ کاملا مثل کارشناسی دانشجو می ره واحد هاشو پاس می کنه! بعد واحد سمینار اخذ می کنه‌! یه استاد از بیرون که آشناست باهاش پیدا می کنه نمرش رد می شه(یه چیزی مثل کارآموزی لیسانس).
۵/ بعد می ره واحد تز رو می گیره! دیگه دانشگاه پیداش نمی شه (چون اگه پیداش شه جایی وجود نداره که حتی کیفشو بذاره یا بشینه!) بعد از اینکه تزو انجام داد بر میگرده و دفاع می کنه . اگه خیلی دانشجوی فعالی باشه می ره دانشگاه اصلیه استاد پایان نامش !
۶/جرئت ندارین به کارمند دانشگاه نگاه چپ بکنین چون یه کارمند توانایی داره نمره‌ی شما رو تغییر بده! توانایی اخراج شما رو هم داره!!!
۷/دیگه به نظرم فاجعه‌تر از این وجود نداره که یه استاد تو یه درس ارشد سوالای امتحانی رو پیش پیش به بچه‌ها بده که بخونین و بیاین امتحان بدین. در ضمن این استاد محترم‌، استاد تمام، و جزو اساتید خیلی خیلی به نام مملکت تو رشته‌ی مکانیک و دینامیک هستن!
....
پ . ن‌: البته همه جا دانشجو هایی هستن که استثنا هستن! بحث من اصلا راجع به دانشجو نیست! راجع به کیفیت محیط آموزشیه .
پ . ن ۲: یه البته‌ی دیگه اینکه محیط علوم تحقیقات از نظر تمیزی‌، سرعت اینترنت، آسانسور: دی کیفیت غذا و بوفه به مراتب از علم و صنعت و دانشگاه تهران که بودم بهتره! البته دوستان تهران جنوبی ازین وضعیتم شکایت دارن .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۸
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , انرژی مثبت , popp , nfe89 , Lantern , nina69
ارسال: #۲۶
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ق.ظ
اگه دانشگاه مجانی وضعیت اشتغال پس از فارغ التحصیلی خوب بود و یکی از چیزهای مهم اینکه تخصص و رتبه افراد را بعد از ورود به دانشگاه و با توجه به توانایی و سطح درسهای پاس شده توسط فرد تعیین میکردند بهتر بود مثلا همه می تونستند وارد بشن اما کسانی که واقعا لیاقت داشتن بیرون میومدند
دانشگاه آزاد چون پول میگیره و سطح علمی و امکانات اغلب دانشگاهای آزاد پایینه جالب نیست اما یک نیازه با توجه به شرایط ادامه تحصیل تو مملکت.

drink 8 glasses of water a day

۲
۲
ارسال: #۲۷
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ ق.ظ
در همه جای دنیا اگه وارد یه سیستم دانشگاهی پولی بشید بخاطر پولی که می دید بهترین خدمات آموزشی رو بهتون ارائه می دن اینجا برعکسه.بهترین خدمات رو واسه دانشگاههای دولتی می دن و عملا هیچ خدماتی درست درمونی به آزادیها نمیدن.چراشو نمی دونم.آخرشم اینهمه پول خرج کردی هرجا بری بگی مدرکم آزاده نگاهش هم نمی کنن.این عجیبه ولی واقعی؟مگه نه؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۲۸
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  در همه جای دنیا اگه وارد یه سیستم دانشگاهی پولی بشید بخاطر پولی که می دید بهترین خدمات آموزشی رو بهتون ارائه می دن اینجا برعکسه.بهترین خدمات رو واسه دانشگاههای دولتی می دن و عملا هیچ خدماتی درست درمونی به آزادیها نمیدن.چراشو نمی دونم.آخرشم اینهمه پول خرج کردی هرجا بری بگی مدرکم آزاده نگاهش هم نمی کنن.این عجیبه ولی واقعی؟مگه نه؟
نه!!
من خودم مادیران کار میکردم .. اکثرا از سراسری میگرفتن ولی من چون معدلم بالا بود اصلا بی چون و چرا قبولم کردن
بستگی داره چقدر تو رشته ای که خوندی کار بلد باشی ...

۳
۲
ارسال: #۲۹
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ق.ظ
Lightbulb RE: یک تغییر مهم در کنکور کارشنارسی ارشد آزاد/ شانس قبولی بیشتر می شود
وقتی که یکسری سرشان را مثل کبک در برف فروکنن و غرور اونا رو بگیره و بجز خودشون کسی رو نبینن دیگه منطقشون هم از بین میره . این افراد دنیا براشون کوچیک میشه و همیشه نگرانن که مبادا کسی بیاد و جاشونو بگیره . اگه از دانایی و توان خودمون مطمئن باشیم دیگه هیچ نیرویی نمیتونه تکونمون بده مگر خدا
دوستانی که به دارایی تون مغرور شدید.. بترسید از روزی که قهر خدا دامنتونو بگیره ... میدونید که برای خدا هیچ کاری نداره که تو یه لحظه همه دارایی آدمهای مغرور رو ازشون بگیره
هم تو دین و هم تو عرف داریم که غرور و فخر فروشی به دیگران قهر خدا رو به دنبال داره و همیشه نفی شده .
البته اگه غرور و خودپسندی و خودستایی نوری از خدا در دل کسی به جا گذاشته باشهConfused
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۳۰
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
دوستان عزیز دانشگاه آزاد:
من برای چندمین بار از تک تک تون عذر میخوام و با کمال فروتنی و تواضع عرض میکنم هدف از آنچه گفته شد فقط انتقال تجربه ای بود که داشتم. مدرک تحصیلی چیزی نیست که کسی بهش بباله و اگر اینطور بود صبح و شب من و دوستانم در این سایت وقت نمیذاشتیم. خیلی بچه گانه است که دنیای بیرون را کسی رها کنه و بیاد با یک مدرک الکی(فقط خودم را میگم )بخواد به چند نفر بچه هایی که اکثرشون مشخصه از من و امثال من مستعدترند فخر بفروشه. ولی باز دلم نمیاد یه چیز رو نگم و اون اینه که ما همه بالاخره تو یک دانشگاهی درس خوندیم. بهترین دانشگاههای این مملکت ۲۰۰-۳۰۰‌ام دنیا هستند. بنابراین خیلی هم با هم فرق نمیکنن. بهتره اگه کسی انتقاد واردی را به دانشگاه محل تحصیل من وارد کرد. من بخاطر مدرکی که از آنجا دارم ناراحت نشم و بهم برنخوره. آخه من که کارمند یا شریک اونجا نیستم. و اگه هر نقدی بر دانشگاه محل تحصیل من میشه را ساکت کنم بمعنای بهتر شدن اوضاع نیست. فقط مسئولان دانشگاه خیالشون راحت‌تر میشه که هر چی بیشتر فارغ التحصیل پیدا میکنند لشکر شون برای مقابله با انتقادات سازنده قویتر میشه. در اینصورت دیگه جای تعجب نیست که یک نفر ۲۷ سال ریاست ۳۰۰-۴۰۰ واحد دانشگاهی را داشته باشه!!!! و رکورد مدیریت آموزشی را بشکنه!!! هر سیستمی با نقد رشد میکنه و دانشجویان قدیم همیشه جلو دار تغییر بسمت کمال بودند و روشنفکری و بحث منطقی از مشخصات واضح دانشجو بوده. اینکه مدام بگیم همین که هست عالیه و کسی چیزی نگه یکهو بدتر میشه اشتباه است!!
ختم کلام!

با وجود این اگه بخواهید من تمام پستهام را حذف میکنم و مخلص تک تک شما هم هستم.Heart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , SarahArshad , Lantern

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۷۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۹۳ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۳۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۴۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۳۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۹۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۵۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۷۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close