زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۱۵۱
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ ب.ظ
شیخی به زنی ***** گفتا: مستی.
هر لحظه به دام دگری پابستی؛

گفتا؛ شیخا، هر آن‌چه گویی هستم،
آیا تو چنان‌که می‌نمایی هستی؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۱۱۵۲
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  شیخی به زنی ***** گفتا: مستی.
هر لحظه به دام دگری پابستی؛

گفتا؛ شیخا، هر آن‌چه گویی هستم،
آیا تو چنان‌که می‌نمایی هستی؟
این شعر از خیام هست و خوب خیام:
گویند بهشت و حور عین خواهد بود / آنجا می‌ناب و انگبین خواهد بود
گر ما مِی و معشوقه گزیدیم چه باک؟/ چون عاقبت کار چنین خواهد بود
اینجور هم میشه توجیه کرد Big Grin
حالا اصن اون شیخ اونجور نبود که می بود!چه ربطی داره که مجوز ***کاری به کسی داده بشه؟ Big Grin
نهایتش اینه که اره تو خودتم همچین ادم کاملی نیستی خوب درست اما کار بد تو هم جای خودش چه شیخ گیر بده چه گیر نده

think positive
ارسال: #۵۱۱۵۳
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط sss.)
یک دست به مصحفیم و یک دست به جام
گه نزد حلال ایم و گهی نزد حرام

ماییم درین گنبد فیروزه ی خام
نه کافر مطلق، نه مسلمان تمام
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۱۱۵۴
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی چی بگمم اقلن اینجاا بیشترر اینجوریه ک وقتیی انتقاد میشهه اگه تونیسنده ش دختر باشهه مبیگه اینجاهارم شما درس میگیی ولی با این قسمتششم مخالفمم ولی تو نوشته هایی اقایونن خیلیی کمتر دیدم ی ذره م بگنن شمام فلاان حرفت درستته
نمیدنم شماا کجایین ولیی تاکسیی ک نرخش مشخصهه
تازه کلی از تجربیات کار تو شرکتی که مسول ارشدترمون یه خانم شده بود رو نگفتم یه نمونش فقط این بود که وقتی هنوز پست نگرفته کلی همه کمکش می کردن خود من بارها فقط یه بار دیدم واقعا کاریه که می تونه خودش کنه و کاری نکردم این همانا و پست گرفتن و انتقام سر همون یه مورد همانا یعنی فک کن nبار کمک کردی یه بار دیدی تنبلی خودشه گفتی نه همون یه بار شد انگیزه انتقام! ولی بر عکسش مردا فک کن n بار نه بگی یه بار کمکش کنی همون یه بار انگیزه اینه که ازت ممنون باشه!
اتفاقا تو ولات ما نرخ ها بسیار مشخص تره تا یه جایی مث تهران(غیر از حالا مثلا تاکسی خطی ها) نکته شگفت اور هم همینه با اینکه کرایه هر ۱۵۰۰ متر مشخصه و هر مسیر هم مشخصه چندتا از این ۱۵۰۰ تا میشه و حتی تاکسیرانی هم تابلو زده و مشخص کرده باز زیر بار نمیرن!

(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  تا این بحثها هست من بگم که به خودم قول دادم تا اونجایی که می تونم از طرف حساب شدن با خانمها اجتناب کنم به نظرم وقتی پستی می گیرن خیلی جوگیر میشن و خیلی هم اصرار به حرفشون دارن حتی اگه خودشونم بدونن منطقی نیست این حرف. یه جور لج بازی و نمایش قدرت به راه میندازن البته همه نه ولی اکثرا همینن بی تعارف
و سوار تاکسی راننده زن هم عمرا عمرا بشم دولا پهنا که بماند سه لا پهنا کرایه حساب می کنن ادم دیگه میگه اخه با این چه بحثی کنم یکی هم رد میشه سریع میگه عه خانمه پ حق باهاشه! بهترین راه اینه که وقتی بوق زدن سوار شم پیش خودم میگم صرف شده Big Grin
البته بازهم میگم همه اینجور نیستن ولی من به شخصه طرف بودن با یه مرد رو ترجیح میدم

اجازه بدید بی تعارف عرض کنم در محیط کار متاسفانه اینکه یک خانم کارش بهتر از اقایون باشه و درنهایت به پست بلاتر برسه یا کارفرما انها بشه اکثرا به مذاقشان اصلا خوش نمیاد و یه جورایی چشم دیدنش را ندارند ( که اصلا هم مهم نیست البته Big Grin) یکی از اصلی ترین علت هاش هم این هست چون او یک زن هست پس نباید کارفرما یا رییس باشد ولی شاید چون نمیتوانند این علت را به راحتی ابراز کنند ( چون واقعا هم علت مسخره ای هست و ناشی از فقر فرهنگ و فرهنگ غلط مردسالاری ) پس با انواع اقسام بهانه تراشی ها و ایراد های بنی اسرائیلی مثل اینکه طرف با پارتی به این پست رسیده در صورتی که اتفاقا هیچ پارتی در کارنبوده بلکه براساس شایستگی ان خانم ارتقا پست پیدا کرده یا طرف جوگیر شده یا خواسته هاش بی منطق هست یا میخواد انتفام بگیره و... سعی در سنگ اندازی و بهانه تراشی دارند تا کار به درستی پیش نره و بعد نتیجه گیری بشه که ان خانم مدیر و کارفرما لایقی نبوده در صورتی که این را فراموش نکنید که پست بالاتر با خودش مسئولیت بیشتری هم به همراه می اورد پس اینکه کارفرما باید اندکی سختگیرتر باشد کاملا طبیعی است ضمن اینکه در چنین مواقعی وقتی خانم رئیس متوجه شود که افراد تحت مدیریتش حرف شنوی در جهت پیشبرد کار ندارند و با بهانه های واهی که در چند خط بالاتر گفتم سعی در متوقف کردن یا تاخیر انداختن در کار برای رسیدن به نتیجه مطلوب خودشان دارند چاره ای براش نمیماند جز اینکه با سختگیری وانضباط و به کارگیری دقت بیشتر مدیریت کند که در نهایت همه این سخت گیری باز هم به نفع کل سیستم هست چون باعث پیشرفت کار و حتی افرایش راندمان میشود که در نتیجه شاید پاداش قابل توجهی را برای همان کارمندان به ارمغان بیاورد پس این سخت گیری نمایش قدرت نیست و مقصر اصلی در چنین شرایطی واقعا خود اقایون هستند در کل در محیط کاری زمانی که شخصی چه به عنوان کارفرما و چه به عنوان کارمند معمولی کارش را درست انجام دهد و مورد توجه مدیران قرار بگیرند چون یه جورایی باعث میشه که ضعف و نقص سهوی یا عمدی سایرین خیلی بلد بشه معمولا مورد غضب سایرین قرار میگیرند حال اگر ان شخص خانم هم باشد که دیگه بدتر چرا که به انواع و اقسام دلایل مسخره مثل جو گیری – قدرت نمایی و.. یا مطیع صد درصدی و کور وکر بودن در برابر رئیس متهم میشود

در خصوص راننده تاکسی خانم هم اتفاقا با سر سوار تاکسی راننده خانم میشم چون هم ایمن تر رانندگی میکنند و احساس امنیت بیشتری به ادم میدهند هم ماشین را تمیزتر نگه میدارند و هم مجبور نیستم که فحاشی ها ی گاه وبیگاه راننده تاکسی بی ادب مرد رو که ناشی از کوچکترین خطا هم قماش های خودش در رانندگی هست را تحمل کنم و کلا خیلی بهتر هستند این یک واقعیته و شما مختارید که فقط سوار تاکسی راننده مرد بشید و خوشحال باشید !
در خصوص زیاد حساب کردن کرایه باید بگم واقعا اغراق امیز گفتید این موضوع اصلا ربطی به جنسیت خاصی نداره همه ما این مورد را اتفاقا توسط راننده های اقا تجریه کردیم برای خود من که مهم نیست حالا یه خورده کمتر یابیشتر کرایه بپردازم چون واقعا اعصابم رو از سر راه گیر نیاوردم ولی در چنین مواقعی اگر واقعا خیلی براتون مهم هست کد تاکسی + پلاک را به تاکسیرانی گزارش بدید بدون درگیری و اعصاب خوردی نمیدانم شاید کوتاهی از خودتان بوده که گزارش ندادید
اینی هم که گفتید که ( اخه با این چه بحثی کنم ) واقعا نمیشه از تحقیر موجود در کلام صرف نظر کرد مطمئن باشید که اگر حرفتان محترمانه و منطقی باشه احتمال پذیرشش خیلی بیشتر هست در کل به کاربردن این جملات که چون زنه پس باهاش بحث نمیکنیم در اکثر اوقات به دلیل این هست که واقعا برخی از اقایون توانایی گفتمان همراه با احترام ومنطق رو ندارند و شاید حتی حرفشان اصلا منطقی هم نیست پس از به کرسی نشستن حرف خانم و اینکه همه بگن حق با خانم هست که اتفاقا کاملا به جا هم هست واهمه دارند ویه جورایی برای خودشان افت میدانند (به دلیل فقر فرهنگی و همان فرهنگ غلط مردسالاری ) که این واقعا نشانه ضعفشان هست پس در چنین مواقعی همان طور که بالاتر گفتم منطقی و با احترام مشکل را مطرح کنید که حق خودتان هم ضایع نشه !
ارسال: #۵۱۱۵۵
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  در خصوص راننده تاکسی خانم هم اتفاقا با سر سوار تاکسی راننده خانم میشم چون هم ایمن تر رانندگی میکنند
اصن یادم رفت اینو بگم یعنی سوار ماشین با راننده خانم شدین کدین واسه سر درد فراموش نشه! گاز دادنهای زیاد بیجا و ترمزهای بسیار تیز! یعنی قشنگ مث دوغ ادم بهم میخوره Big Grin

think positive
ارسال: #۵۱۱۵۶
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط sss.)
دلیل خیلی از این اختلاف ها، افکار مسمومیه که سال ها بهمون تزریق شده. همیشه تو جبهه های مقابل هستیم؛ همیشه خودمون رو برای بدترین تعبیر از هر گفتار و رفتاری آماده می کنیم و با همون تعبیر هم واکنش نشون می دیم بدون این که توجه کنیم به گفتار/رفتاری که در واقعیت اتفاق افتاده.
بدترین حرفی که میشه زد اینه که "حیف که زنی" و معادل معکوسشم به همون اندازه بده.

این سال های عمری که تو مدرسه و دانشگاه گذروندیم، نباید ثمری داشته باشه؟ نباید از جایی دیدن انسانیت آدم ها رو شروع کنیم؟
در مورد هر اختلافی میشه منطقی و درست صحبت کرد و راه حلشو پیدا کرد نه ابزاری برای تحقیر دیگری و اثبات برتری خود

-----------------------------------------------
افسانه ای هست درباره حقیقت:

حقیقت
آیینه‌ای بود که از آسمان
به زمین افتاد و شکست.

هر کس تکه‌ای از آن را برداشت
و خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست،
حال آنکه حقیقت نزد همگان پخش بود!
----------------------------------
کاش بهم اجازه دیدن حقیقت در آینه های [هم]دیگه رو بدیم.
ارسال: #۵۱۱۵۷
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  دلیل خیلی از این اختلاف ها، افکار مسمومیه که سال ها بهمون تزریق شده
این سال های عمری که تو مدرسه و دانشگاه گذروندیم، نباید ثمری داشته باشه؟
چرا فهمیدیم این افکار مسموم Tongue از پایه علمی و منطقی هم برخورداره Big Grin Big Grin Big Grin
(شوخیه ها جدی نگیرین Wink )

think positive
ارسال: #۵۱۱۵۸
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  دلیل خیلی از این اختلاف ها، افکار مسمومیه که سال ها بهمون تزریق شده
این سال های عمری که تو مدرسه و دانشگاه گذروندیم، نباید ثمری داشته باشه؟
چرا فهمیدیم این افکار مسموم Tongue از پایه علمی و منطقی هم برخورداره Big Grin Big Grin Big Grin
(شوخیه ها جدی نگیرین Wink )
از منظری دور از حقیقت نیست، خیلی آموزه های اشتباه هم در دوران تحصیل دریافت کردیم.
ولی آموزش هایی درباره این که اشتباهات رو میشه نقد کرد، درباره این که میشه نظریه ها رو اصلاح کرد و ... هم وجود داشته.
حالا این ما هستیم که تصمیم می گیریم کدوم بخش رو بپذیریم و به کار ببندیم.
ارسال: #۵۱۱۵۹
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  در خصوص راننده تاکسی خانم هم اتفاقا با سر سوار تاکسی راننده خانم میشم چون هم ایمن تر رانندگی میکنند
اصن یادم رفت اینو بگم یعنی سوار ماشین با راننده خانم شدین کدین واسه سر درد فراموش نشه! گاز دادنهای زیاد بیجا و ترمزهای بسیار تیز! یعنی قشنگ مث دوغ ادم بهم میخوره Big Grin

خب میبینم که همانطور که پیش بینی میشد خبری از جواب منطقی نیست (چه در این پاسخ چه در پاسخ به دوست خوبم sss)که البته قبول دارم که در بیشتر مواقع این انتظار از برخی اقایون واقعا انتظار خیلی زیاد وبیجایی هست ولی خب این طور جواب های به ظاهر طنز ولی در باطن کنایه امیز یک خوبی هم داره ان هم اینکه نشان میده حق با کیه
پس بنده نیزبه زبان خودتان جواب خواهم داد
اجازه بدید که من هم برای شما واقایونی مثل شما که هنگام سوار تاکسی شدن انقدر حساس هستند یک توصیه ایمنی داشته باشم ! ان هم اینکه هنگامی که سوار تاکسی راننده اقا میشید حتما وسایل ایمنی مثل کلاه کاسکت و کمربند و زره اهنیین و چیزهایی از این قبیل به همراه داشته باشید چون ممکنه همچنان که دارید از دست فرمون و رانندگی فوق حرفه ای این شوماخرها بهره مند میشوید و لذت میبرید هر ان مرزهای شیشه ماشین را نوردیده و همچون کتلتی وارفته از کف اسفالت سر دربیارید Big Grin
البته خدای نکرده و دور از جون همگی
ارسال: #۵۱۱۶۰
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۵ ب.ظ
این همه تو سر و کله هم میزنن یکی جواب سوال منو نمیده.
میدون جنگه اینجا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۱۶۱
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این همه تو سر و کله هم میزنن یکی جواب سوال منو نمیده.
میدون جنگه اینجا.
اگر برای شما مهم نیست، می تونید مشارکت نکنید ولی برچسب هم نزنید لطفا.
من حداقل سعی کردم، این رفتارو نکنم.

پاسخ سوال شما هم اینه که در context حفظ کنید. اگر مطمئن نیستید، به هیچ وجه استفاده نکنید؛ استفاده از حرف اضافه اشتباه، میتونه یه جمله معمولی رو به توهین تبدیل کنه.
ارسال: #۵۱۱۶۲
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط sss.)
حافظ اگر سجده تو کرد مکن عیب
کافر عشق ای صنم گناه ندارد

عاشقی خواهی که تا پایان بری
بس که بپسندید باید ناپسند

زشت باید دید و انگارید خوب
زهر باید خورد و انگارید قند

توسنی کردم ندانستم همی
کز کشیدن سخت‌تر گردد کمند
--------------------------------
یه زمانی چقدر شعر می خوندم
ارسال: #۵۱۱۶۳
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط Javad Street.)
باد امد و بوی عنبر اورد بادام شکوفه بر سر آورد

مخلص هر چی دایی به ویژه اگر بلک باشه هستیم Smile

--------------------------------------------------------------------
مصرع اول را برای داش crevice نوشتم.دو روز بعد بای بای کرد.امیدوارم برگرده .
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۱۱۶۴
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۹ ب.ظ
روباه گفت: "اهلی کردن" چیز بسیار فراموش شده‌ایست. یعنی "علاقه ایجاد کردن"...
شازده کوچولو گفت: علاقه ایجاد کردن؟
روباه گفت: البته. تو برای من هنوز پسر بچه‌ای بیش نیستی؛ مثل صدها هزار پسر بچه‌ی دیگر و من نیازی به تو ندارم. تو هم نیازی به من نداری. من نیز برای تو روباهی هستم شبیه به صدها هزار روباه دیگر. ولی تو اگر مرا اهلی کنی هر دو به هم نیازمند خواهیم شد. تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنیا یگانه خواهم بود...

روباه گفت: هیچ چیز را تا اهلی نکنند نمی‌توان شناخت. آدم‌ها دیگر وقت شناخت هیچ چیز را ندارند. آنها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می‌خرند، اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدم‌ها بی دوست مانده‌اند. تو اگر "دوست" می‌خواهی مرا اهلی کن!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۱۶۵
۱۵ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ ق.ظ
They got a lot of girls
Who know they got it goin' on
But nothing's ever a comparison to you
Now can't you see
That you're the only one I really want
And everything I need,
Is everything you do?

Any girl walk by, don't matter
'Cause you're lookin' so much better
Don't ever need to get
Caught up in jealously
She could be a super-model
Every magazine, the cover
She'll never, ever mean a thing to me

She's no you, oh no
You give me more than I could ever want
She's no you, oh no
I'm satisfied with the one I've got
'Cause you're all the girl
That I ever dreamed
She's only a picture on a magazine
She's no you, she's no you

They got a lot of girls
Who dance in all the videos
But I prefer the way you do,
The way you move
You're more than beautiful
And I just want to let you know
That all I ever need
Is what I've got with you

Any girl walk by, don't matter
Every time you're looking better
I think you're perfect
There ain't nothin' I would change
She could be a super-model
Every magazine, the cover
She'll never, ever take my heart away

She's no you, oh no
She's no you, oh no
That I ever dreamed
She's no you, she's no you

No one's ever gonna get to me
Oh, the way you do,
Now baby can't you see,
That you're the one, the only one
Who's ever made me feel this way?

Nothing's ever coming even close
No, no one's ever been comparable to you

I don't want nothin' I don't got
I don't need nothin' but you
I can't get more than you're giving me
Don't stop anything you do
You're all that, all that, and then some
You know what, just what I need
And no girl, no place, nowhere
Could mean a thing to me

She's no you, oh no
She's no you, oh no
That I ever dreamed
She's no you, (she's no you girl)
She's no you

She's no you (They got a lot of girls who know they got it goin' on)
She's no you (Now can't you see that you're the only one I really want)
That I ever dreamed
She's no you, (she's no you girl)
She's no you

چ تجربه ی عجیبیه کسیی برات متفاوتهه با همه . برا یکی متفاوتی باهمه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close