زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۱۳۶
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  - به جنس مذکر به چشم پول و مقامش نگاه نکنن
- توی محیط کار سعی کنن با شایستگیشون به جایی برسن نه با عشوه اومدن برای رییس
- سعی کنن کار کنن و عضو مولد جامعه باشن نه این که مصرف کننده همسر یا پدر و مادرشون باشن
- به جای تمرکز روی ظاهرشون و ارایش و چیزای سطحی سعی کنن کتاب بخونن و سوادشونو زیاد کنن

چطور بود؟ همه را به یک چشم نگاه کردن اینطوریه به قول خارجیا taste your own medicine :دی

البته که همه را به یک چشم دیدن به هیچ وجه عاقلانه نیست ولی بیان این چند نکته هم خالی از لطف نیست :
-در خصوص مورد اول باید عرض کنم که البته اگر پول و مقامی در کار باشد چرا که اکثرجوانان در حال حاضر به قول معروف ششان گرو نهشان هست و این وضعیت به جنسیت خاصی تعلق نداره از طرفی شما که به این نکته اشاره کردیدچرا به گروه کثیری از خانم ها اشاره نمیکنید که اتفاقا کاملا ملاحظه وضعیت مالی طرف مقابل را میکنند و با گذشت و حتی فداکاری سعی به سازش حداکثری دارند و خواهان حفظ و تداوم زندگی خود با چنگ و دندان هستند که اتفاقا تعدادشان کم هم نیست و اگر دور واطرافتان را خوب نگاه کنید حتما چند موردی خواهید دید ضمن اینکه عواملی مثل نابرابر بودن فرصت های شغلی به کاربردن نهایت توان برای ازبین بردن اعتماد به نفس زنان از طرف برخی مردان و منزوی و خانه نشین کردن انها و حمایت همه جانبه پنهان واشکار از دیدگاه کپک زده ومتعفن مرد سالاری بالاخره یک سری عواقب و مشکلات جدی هم داره و بالاخره یه جا گریبان خود اقایون هم میگیره که به قول شما همین چشم دوختن به مال و مقام طرف مقابل یکی از انها است

-هرچقدر از زشت و قبیح وناپسند بودن مورد دوم بگیم باز هم کم گفتیم بله بنده هم در این مورد صد درصد موافق نظر جنابعالی هستم ولی هیچ وقت فراموش نکنید که اگرمتاسفانه گاهی شاهد چنان رفتار قبیحی در محیط های کاری هستیم همانقدر که خانم مقصر هست همانقدر هم طرف اقا مقصر هست پس انداختن تمام تقصیر ها به گردن یکی درست نیست

-در خصوص مورد سوم هم باید عرض کنم که حرف زدن راحت و شعار دادن از ان هم راحتتر هست واقعا کدام ادم سالمی به لحاظ روانی هست که دوست نداشته باشه عضو مفیدی برای خودش و خانوادش و جامعه اش باشه معلومه که هر ادمی از سربار و صرفا مصرف کننده بودن بیزار هست این موضوع کاملا بدیهی هست ولی فقط کافیه که شما یه سری به فرصت های شغلی بزنید خواهید دید که سهم خانم ها واقعا ناچیز هست از طرفی همانطور که در مورد اول اشاره کردم خانه نشین شدن خانم های تحصیل کرده و و عدم تناسب بین جمعیت فارغ التحصیل خانم ها با جمعیت خانم های شاغل یکی از عواقب جدی وخطرناک مرد سالاری هست نمیشه که هم از امتیازات پرشماری که مردسالاری برای اقایون به ارمغان اورده نهایت استفاده رو کرد هم از این طرف به خانم ها سرکوفت خانه نشین بودن و مصرف کننده بودن رو زد که بخش زیادی از ان حاصل همان مردسالاری است و این را بدانید که قطعا خیلی اوقات این خانه نشین شدن واقعا اجباری است نه انتخابی
پس شعار ممنوع لطفا کمی واقع بین باشیم

-اساسا اینطور اظهار نظر صفر وصدی درست نیست که البته مطمئنا نظر شما هم این طور نیست خداوند انسانها رو موجوداتی چند بعدی افریده بنابرین رسیدگی به اراستگی ظاهری هیچ گونه تناقضی با ارتقا سطح سواد و افرایش ساعات مطالعه ندارد .
=================================
کاربر elect واقعا دمت گرم مثل همیشه نظراتت درست و سنجیده بود Smile
کاربر رنگی رنگی خوشحالم که باز هم اومدی و مارو از نظرات ارزشمندت مستفیض کردی Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , elect , RangiRangi
ارسال: #۵۱۱۳۷
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۱۰ ق.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بخشی از این مشکلاتی که الان شما عنوان کردید دلیلش شما هم هستید همه ی تقصیرها رو نندازید گردن مردها ، به نظر شما چرا یه زن با ترس سوار ماشین میشه به نظرتون چرا عقده جنسی تو ایران هست ؟ به نظرتون چرا تو محیط کار ؟ و ...
اگر توقعات خودتون رو به متناسب با وضعیت جامعه می کردید و در ازدواج سخت گیری نمی کردید پسر هم نمی رفت دنبال راهکارهای جایگزین و با حس بد و تنفر به غیرهم جنس خودش نگاه کنه ...
داری حیوون بودن یه عده رو با توجیهات آخوندی normalize می‌کنی.
مملکت اخوندیه و فکرها هم اخوندی شده شما به بزرگواری خودتون ببخشید که اونور آب هستید !
ارسال: #۵۱۱۳۸
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بخشی از این مشکلاتی که الان شما عنوان کردید دلیلش شما هم هستید همه ی تقصیرها رو نندازید گردن مردها ، به نظر شما چرا یه زن با ترس سوار ماشین میشه به نظرتون چرا عقده جنسی تو ایران هست ؟ به نظرتون چرا تو محیط کار ؟ و ...
اگر توقعات خودتون رو به متناسب با وضعیت جامعه می کردید و در ازدواج سخت گیری نمی کردید پسر هم نمی رفت دنبال راهکارهای جایگزین و با حس بد و تنفر به غیرهم جنس خودش نگاه کنه ...
باز جای شکرش باقیه که مقصر بخشی هستیم نه مقصر تمام و کمال!
نکته جالب اینه که اخبار حوادث رو پیگیری کنید، می بینید عامل تعداد زیادی از این موارد مردانی هستند که حتی پدر فرزندانی هم هستند.
مشکل از نگاهیه که وجود داره.

(۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  - به جنس مذکر به چشم پول و مقامش نگاه نکنن
- توی محیط کار سعی کنن با شایستگیشون به جایی برسن نه با عشوه اومدن برای رییس
- سعی کنن کار کنن و عضو مولد جامعه باشن نه این که مصرف کننده همسر یا پدر و مادرشون باشن
- به جای تمرکز روی ظاهرشون و ارایش و چیزای سطحی سعی کنن کتاب بخونن و سوادشونو زیاد کنن

چطور بود؟ همه را به یک چشم نگاه کردن اینطوریه به قول خارجیا taste your own medicine :دی
- فقط به عنوان یه سوال، واقعا ندیدین خانمی رو که متفاوت عمل کنه؟ (سوال کلیه، نه از شخص ایشون)
- بله، وجود دارن این افراد، ولی آیا مجوزی برای داشتن توقعات نامناسب از همه خانم هاست؟
- آدمای با این روحیه هم وجود دارن در هر دو جنس هم هستند. ولی آیا به این نکته هم توجه کردین که واقعا شرایط فراهم بوده و کوتاهی کردن؟ خانم های زیادی هستن که هم انگیزه و هم توان اشتغال و حتی کارآفرینی دارن، ولی از طرف مردان خانواده شون منع میشن. آیا با شایستگی یکسان، دستمزد یکسان دریافت می کنن؟
- زیبایی لزوما نقطه مقابل دانایی نیست.

من بیشتر از متن شما برداشت همه رو به یک چشم دیدن کردم.

(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۵ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  -در خصوص مورد سوم هم باید عرض کنم که حرف زدن راحت و شعار دادن از ان هم راحتتر هست واقعا کدام ادم سالمی به لحاظ روانی هست که دوست نداشته باشه عضو مفیدی برای خودش و خانوادش و جامعه اش باشه معلومه که هر ادمی از سربار و صرفا مصرف کننده بودن بیزار هست این موضوع کاملا بدیهی هست ولی فقط کافیه که شما یه سری به فرصت های شغلی بزنید خواهید دید که سهم خانم ها واقعا ناچیز هست از طرفی همانطور که در مورد اول اشاره کردم خانه نشین شدن خانم های تحصیل کرده و و عدم تناسب بین جمعیت فارغ التحصیل خانم ها با جمعیت خانم های شاغل یکی از عواقب جدی وخطرناک مرد سالاری هست نمیشه که هم از امتیازات پرشماری که مردسالاری برای اقایون به ارمغان اورده نهایت استفاده رو کرد هم از این طرف به خانم ها سرکوفت خانه نشین بودن و مصرف کننده بودن رو زد که بخش زیادی از ان حاصل همان مردسالاری است و این را بدانید که قطعا خیلی اوقات این خانه نشین شدن واقعا اجباری است نه انتخابی
پس شعار ممنوع لطفا کمی واقع بین باشیم

-اساسا اینطور اظهار نظر صفر وصدی درست نیست که البته مطمئنا نظر شما هم این طور نیست خداوند انسانها رو موجوداتی چند بعدی افریده بنابرین رسیدگی به اراستگی ظاهری هیچ گونه تناقضی با ارتقا سطح سواد و افرایش ساعات مطالعه ندارد .
=================================
نگاه دقیقی داری، مردسالاری در نهایت به زیان مردان هم هست.

(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۱۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مملکت اخوندیه و فکرها هم اخوندی شده شما به بزرگواری خودتون ببخشید که اونور آب هستید !
قرار نیست، وقتی جماعتی به راه خطا میرن، باهاشون همرنگ بشیم. انسانیت یه اصله، ربطی به مرزها نداره.

(۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ کار کنم واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب رو براتون فرستادم.

باز هم میگم، تقسیم شدن به دو گروه و مقصر دونستن همدیگه، ما رو به جایی نمی رسونه. روزی به سمت حل مسائل میریم که همه رو یک جامعه ببینیم و با هم برای حل مشکلات و بهبود شرایط تلاش کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۱۱۳۹
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط MarkLand.)
تا این بحثها هست من بگم که به خودم قول دادم تا اونجایی که می تونم از طرف حساب شدن با خانمها اجتناب کنم به نظرم وقتی پستی می گیرن خیلی جوگیر میشن و خیلی هم اصرار به حرفشون دارن حتی اگه خودشونم بدونن منطقی نیست این حرف. یه جور لج بازی و نمایش قدرت به راه میندازن البته همه نه ولی اکثرا همینن بی تعارف
و سوار تاکسی راننده زن هم عمرا عمرا بشم دولا پهنا که بماند سه لا پهنا کرایه حساب می کنن ادم دیگه میگه اخه با این چه بحثی کنم یکی هم رد میشه سریع میگه عه خانمه پ حق باهاشه! بهترین راه اینه که وقتی بوق زدن سوار شم پیش خودم میگم صرف شده Big Grin
البته بازهم میگم همه اینجور نیستن ولی من به شخصه طرف بودن با یه مرد رو ترجیح میدم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۵۱۱۴۰
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۷ ق.ظ
کار توی معدن خیلی سخته و فرسایشیه ولی باور کنید یا نه یادگیری زبان از کار توی معدن فرسایشی تره بارDodgy چرا انقدر سخته نیم ساعت از روز رو برای زبان بزاری کنار؟ Big Grin

-----------------------------------------------------------------------

به نظرتون اگه تخصص خوبی توی زمینه خودمون داشته باشیم امکان پیدا کردن امریه سربازی با حقوق هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , big cloud
ارسال: #۵۱۱۴۱
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  تا این بحثها هست من بگم که به خودم قول دادم تا اونجایی که می تونم از طرف حساب شدن با خانمها اجتناب کنم به نظرم وقتی پستی می گیرن خیلی جوگیر میشن و خیلی هم اصرار به حرفشون دارن حتی اگه خودشونم بدونن منطقی نیست این حرف. یه جور لج بازی و نمایش قدرت به راه میندازن البته همه نه ولی اکثرا همینن بی تعارف
و سوار تاکسی راننده زن هم عمرا عمرا بشم دولا پهنا که بماند سه لا پهنا کرایه حساب می کنن ادم دیگه میگه اخه با این چه بحثی کنم یکی هم رد میشه سریع میگه عه خانمه پ حق باهاشه! بهترین راه اینه که وقتی بوق زدن سوار شم پیش خودم میگم صرف شده Big Grin
البته بازهم میگم همه اینجور نیستن ولی من به شخصه طرف بودن با یه مرد رو ترجیح میدم
ی چی بگمم اقلن اینجاا بیشترر اینجوریه ک وقتیی انتقاد میشهه اگه تونیسنده ش دختر باشهه مبیگه اینجاهارم شما درس میگیی ولی با این قسمتششم مخالفمم ولی تو نوشته هایی اقایونن خیلیی کمتر دیدم ی ذره م بگنن شمام فلاان حرفت درستته

نمیدنم شماا کجایین ولیی تاکسیی ک نرخش مشخصهه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۱۴۲
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی چی بگمم اقلن اینجاا بیشترر اینجوریه ک وقتیی انتقاد میشهه اگه تونیسنده ش دختر باشهه مبیگه اینجاهارم شما درس میگیی ولی با این قسمتششم مخالفمم ولی تو نوشته هایی اقایونن خیلیی کمتر دیدم ی ذره م بگنن شمام فلاان حرفت درستته
تازه کلی از تجربیات کار تو شرکتی که مسول ارشدترمون یه خانم شده بود رو نگفتم یه نمونش فقط این بود که وقتی هنوز پست نگرفته کلی همه کمکش می کردن خود من بارها فقط یه بار دیدم واقعا کاریه که می تونه خودش کنه و کاری نکردم این همانا و پست گرفتن و انتقام سر همون یه مورد همانا یعنی فک کن nبار کمک کردی یه بار دیدی تنبلی خودشه گفتی نه همون یه بار شد انگیزه انتقام! ولی بر عکسش مردا فک کن n بار نه بگی یه بار کمکش کنی همون یه بار انگیزه اینه که ازت ممنون باشه!
اتفاقا تو ولات ما نرخ ها بسیار مشخص تره تا یه جایی مث تهران(غیر از حالا مثلا تاکسی خطی ها) نکته شگفت اور هم همینه با اینکه کرایه هر ۱۵۰۰ متر مشخصه و هر مسیر هم مشخصه چندتا از این ۱۵۰۰ تا میشه و حتی تاکسیرانی هم تابلو زده و مشخص کرده باز زیر بار نمیرن!

think positive
ارسال: #۵۱۱۴۳
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی چی بگمم اقلن اینجاا بیشترر اینجوریه ک وقتیی انتقاد میشهه اگه تونیسنده ش دختر باشهه مبیگه اینجاهارم شما درس میگیی ولی با این قسمتششم مخالفمم ولی تو نوشته هایی اقایونن خیلیی کمتر دیدم ی ذره م بگنن شمام فلاان حرفت درستته
تازه کلی از تجربیات کار تو شرکتی که مسول ارشدترمون یه خانم شده بود رو نگفتم یه نمونش فقط این بود که وقتی هنوز پست نگرفته کلی همه کمکش می کردن خود من بارها فقط یه بار دیدم واقعا کاریه که می تونه خودش کنه و کاری نکردم این همانا و پست گرفتن و انتقام سر همون یه مورد همانا یعنی فک کن nبار کمک کردی یه بار دیدی تنبلی خودشه گفتی نه همون یه بار شد انگیزه انتقام! ولی بر عکسش مردا فک کن n بار نه بگی یه بار کمکش کنی همون یه بار انگیزه اینه که ازت ممنون باشه!
اتفاقا تو ولات ما نرخ ها بسیار مشخص تره تا یه جایی مث تهران(غیر از حالا مثلا تاکسی خطی ها) نکته شگفت اور هم همینه با اینکه کرایه هر ۱۵۰۰ متر مشخصه و هر مسیر هم مشخصه چندتا از ۱۵۰۰ تا میشه و حتی تاکسیرانی هم تابلو زده و مشخص کرده باز زیر بار نمیرن!
من ک نمیگمم سما دروغغ میگیی. میگم ینی ی دفهم برعکسش نبوده؟

اون مشکلل اگه باشه ب جمسیتت راننده ربط ندارهه زنگ میزنیمم تاکسیرانیی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۱۴۴
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  من ک نمیگمم سما دروغغ میگیی. میگم ینی ی دفهم برعکسش نبوده؟
بله حتما بوده منم گفتم همه اینجور نیستن
خانمها یه جا خیلی خوب تا می کنن اونم با بالا دستشونه و تقریبا هر حرف غیر منطقی و نشدنی رو هم می پذیرن در صورتی که اگه یه مرد بود خیلی کمتر احتمال این داشت که زیر بار حرف غیر عملی بره حتی طرف بالا دستش باشه. یه جور مطیع مطلق، حاکم مطلق میشن. البته بازم میگم همه اینجور نیستن

think positive
ارسال: #۵۱۱۴۵
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  من ک نمیگمم سما دروغغ میگیی. میگم ینی ی دفهم برعکسش نبوده؟
بله حتما بوده منم گفتم همه اینجور نیستن
خانمها یه جا خیلی خوب تا می کنن اونم با بالا دستشونه و تقریبا هر حرف غیر منطقی و نشدنی رو هم می پذیرن در صورتی که اگه یه مرد بود خیلی کمتر احتمال این داشت که زیر بار حرف غیر عملی بره حتی طرف بالا دستش باشه. یه جور مطیع مطلق، حاکم مطلق میشن. البته بازم میگم همه اینجور نیستن

ولیی بازم ی جورایی شد همونن همه هستن, ۹۹/۹۹۹۹۹۹۹۹۹% هسن Smile
ی دونم برعکسشش یادتون نبودد تعریف کنینن
/////////
خ وقتاا توییتر میخونم ک ی اقایی فلانن رفتارر اشتباه دوست یاهمکارشو با ی خانمیی تعریفف کرده .یعد ازش میپرسنن اعتراضیم کردیی ؟ هنوزمم باش دوستی؟ کمترر جوابیی هس ک غیر متاسفف شدن کار دیگه م کردهه باشن ک اثری داشتهه باشه

ارسال: #۵۱۱۴۶
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی دونم برعکسشش یادتون نبودد تعریف کنینن
ایشالا شما بشین ما هم برای بقیه تعریف کنیم Smile

think positive
ارسال: #۵۱۱۴۷
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی دونم برعکسشش یادتون نبودد تعریف کنینن
ایشالا شما بشین ما هم برای بقیه تعریف کنیم Smile

نیست اگه ما دعا کنیمم شاید بعدناا بشهUndecided
مرسیی واقن

ارسال: #۵۱۱۴۸
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  نیست اگه ما دعا کنیمم شاید بعدناا بشهUndecided
مرسیی واقن
Big Grin Big Grin
البته متاسفانه مستجاب الدعوه هم نیستیم Tongue

think positive
ارسال: #۵۱۱۴۹
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  نیست اگه ما دعا کنیمم شاید بعدناا بشهUndecided
مرسیی واقن
Big Grin Big Grin
البته متاسفانه مستجاب الدعوه هم نیستیم Tongue
شماا حرف جن دقیقهه پیش خودتونوو رد کردینن حتا برا اینده م و خوشخالین

دنیاا ی عجیبیهه واقن

ارسال: #۵۱۱۵۰
۱۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۰ ب.ظ
چطوری میشه phrasal verb ها رو حفظ کرد؟ مخصوصا وقتی به هم نزدیک هستن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close