زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۸۵۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۳ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  .....
چرا پاک کردی رویت شد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۰۸۵۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۴۵ ب.ظ
... از روی ناامیدی فال تاروت گرفتم، جواب مثبت درومد!
"شهامت، انتخاب، عشقی که بر تنفر پیروز می گردد"
عجیب نیاز دارم که اتفاق بیوفته!

پ.ن: دیدن اشکِ مادر و غصه پدر یکی از بدترین صورت های عذاب دنیویِ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۸۵۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  ... از روی ناامیدی فال تاروت گرفتم، جواب مثبت درومد!
"شهامت، انتخاب، عشقی که بر تنفر پیروز می گردد"
عجیب نیاز دارم که اتفاق بیوفته!

پ.ن: دیدن اشکِ مادر و غصه پدر یکی از بدترین صورت های عذاب دنیویِ...
من فکر می کنم شما زود عاشق شدین و این اصلا خوب نیست ! پسر می زاره می ره اینطوری
ارسال: #۵۰۸۵۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من فکر می کنم شما زود عاشق شدین و این اصلا خوب نیست ! پسر می زاره می ره اینطوری
چراا خوب نیس؟
چراا بذاره بزه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۵۰۸۵۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ب.ظ
سلامٌ علی رسائل لم تبعث
خوفاً من برودة الرَّد

سلام بر پیام هایی که
از ترس سردی پاسخ ها
فرستاده نشدند...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۸۵۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ق.ظ
چقدر بد است وقتی نه مذهبی هستی و نه غیر مذهبی انگار جایی در این جامعه نداری. قشر خیلی مذهبی که دایم می خواهند عقایدشون رو بهت تحمیل کنند. غیرمذهبی ها هم که مسخره ات می کنند (تو هم با اون روسری ات کشتی ما رو ...).
+ چیزهایی در این دو روز از یک سری از غیرمذهبی ها دیدم که حالم ازشون بهم می خورد. جامعه اسلامی است این است. حجاب به اختیار شه رسما آدم رو می خورند. طرف گوشی اش رو بر می داره در باشگاه راحت عکس، ... می گیره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra , Avril89
ارسال: #۵۰۸۵۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من فکر می کنم شما زود عاشق شدین و این اصلا خوب نیست ! پسر می زاره می ره اینطوری
چراا خوب نیس؟
چراا بذاره بزه؟

به این دلیل خوب نیست که باید یه دختر به صورت حضوری عاشق بشه یعنی حداقل یکسال با طرف ارتباط واقعی نه مجازی داشته باشه تا بتونه دربارش نظر بده و اگه خوب بود عاشقش بشه در غیر این صورت پسر می زاره میره ، من خودم پسر ببینم یه دختر از طریق فضای مجازی عاشق من میشه می زارم میرم اون دختر قبل من با ده تا پسر دیگه هم دوست بوده و دلیلی نمی بینم باهاش ادامه بدم
ارسال: #۵۰۸۵۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من فکر می کنم شما زود عاشق شدین و این اصلا خوب نیست ! پسر می زاره می ره اینطوری
چراا خوب نیس؟
چراا بذاره بزه؟

به این دلیل خوب نیست که باید یه دختر به صورت حضوری عاشق بشه یعنی حداقل یکسال با طرف ارتباط واقعی نه مجازی داشته باشه تا بتونه دربارش نظر بده و اگه خوب بود عاشقش بشه در غیر این صورت پسر می زاره میره ، من خودم پسر ببینم یه دختر از طریق فضای مجازی عاشق من میشه می زارم میرم اون دختر قبل من با ده تا پسر دیگه هم دوست بوده و دلیلی نمی بینم باهاش ادامه بدم

ما هیچ...
ما نگاه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۰۸۵۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۱۷ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چقدر بد است وقتی نه مذهبی هستی و نه غیر مذهبی انگار جایی در این جامعه نداری. قشر خیلی مذهبی که دایم می خواهند عقایدشون رو بهت تحمیل کنند. غیرمذهبی ها هم که مسخره ات می کنند (تو هم با اون روسری ات کشتی ما رو ...).
+ چیزهایی در این دو روز از یک سری از غیرمذهبی ها دیدم که حالم ازشون بهم می خورد. جامعه اسلامی است این است. حجاب به اختیار شه رسما آدم رو می خورند. طرف گوشی اش رو بر می داره در باشگاه راحت عکس، ... می گیره!

این مشکل توی توییتر کاملا مشهوده ... خیلی جالبه
society is a crazy breed ...
جماعتی که خودشون ادعای آزادی دارن و همیشه اعتراض دارن که حقشون برای آزادی نادیده گرفته شده؛ خودشون به معنی واقعی آزادی اعتقادی ندارن!
اینکه هرکسی آزاد باشه عقیده خودش رو داشته باشه بدون اینکه نگران هجمه دیگران باشه. حتی گاهی هجمه ها این گروه نسبت به یه آدم مذهبی، خیلی بیشتر از هجمه های حاکمیت نسبت به یه آدم غیر مذهبی میشه!!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ghaderZ , Avril89
ارسال: #۵۰۸۶۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به این دلیل خوب نیست که باید یه دختر به صورت حضوری عاشق بشه یعنی حداقل یکسال با طرف ارتباط واقعی نه مجازی داشته باشه تا بتونه دربارش نظر بده و اگه خوب بود عاشقش بشه در غیر این صورت پسر می زاره میره ، من خودم پسر ببینم یه دختر از طریق فضای مجازی عاشق من میشه می زارم میرم اون دختر قبل من با ده تا پسر دیگه هم دوست بوده و دلیلی نمی بینم باهاش ادامه بدم
قبول دارم روابط حضوری قوی هستن و بهتر میشه رو طرف شناخت پیدا کرد، اما این دلیل نمیشه که روابط لانگ دیستنس را زیر سوال ببریم. خیلی از این روابط از رابطه های حضوی قوی تر هستند و ازدواج های موفقی اتفاق افتاده . کلا رای مطلق دادن برای هیچ چیزی درست نیست.

دختر فقط میتونه در مجازی دوست بشه با چند نفر؟ چرا در دنیای واقعی نمیتونه؟ اتفاقا در دنیای واقعی خیلی بیشتر این اتفاق رخ میده. چه برای پسرا و چه برای دخترا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , αɾια
ارسال: #۵۰۸۶۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  البته این اولین مصاحبه از این نوع خاص بود، امیدوارم از پس مصاحبه های بعدی بربیام و فصل جدیدی رو در زندگانی خویشتن رقم بزنم SmileRolleyes

بهترین راه برای یادگرفتن یه کار، انجام دادن آن می باشد. - اسکایریم Cool

خب ... یه HR عزیزی خواست ما را بیازماید ... زهی خیال باطل ای پَلَشت SmileBig Grin
یک سوال خیلی مرسوم و به ظاهر ساده، که باید با دقت پاسخ داده بشه:

furthermore:

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۵۰۸۶۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به این دلیل خوب نیست که باید یه دختر به صورت حضوری عاشق بشه یعنی حداقل یکسال با طرف ارتباط واقعی نه مجازی داشته باشه تا بتونه دربارش نظر بده و اگه خوب بود عاشقش بشه در غیر این صورت پسر می زاره میره ، من خودم پسر ببینم یه دختر از طریق فضای مجازی عاشق من میشه می زارم میرم اون دختر قبل من با ده تا پسر دیگه هم دوست بوده و دلیلی نمی بینم باهاش ادامه بدم
تا جایی ک من دیدم ایشونن نگفتن مجازی عاشق شدن. حتا اگه این شرایط باشه بازم نمیتونم بفهمم براساس چه استدلالی اگه عاشق Z شدم قبلش حتما عاشق A-Y هم شده بودم؟
تفکرتون بدبینانه اس , با این طرز فکر کسی که حضوری و به فرمایش شما بعد یک سال عاشقش بشه هم ممکنه در گذشته نسبت به فرد دیگه ای حس مشابه داشته باشه. آدم بدون گذشته وجود نداره حتا اگه اینجوری باشه, با این دید منفی چه تضمینی هست که در آینده چنین چیزی پیش نیاد.
با یه وکیل خانوادگی مشورت کنید میبینید خیلی از خیانتهای بعد از ازدواج رو کسانی(چه خانم چه آقا) انجام دادن که معتقدن قبل ازدواج جوونی نکردن و تازه بعد از ازدواج دنبال رابطه هستن.

نظریه تون در مورد یک سال زمان هم غیر واقع بینانه است. اگر مناسب نیست که خیلی سریعتر از اینا باید تکلیفش معلوم شه. اگرم مناسبه هم اکثر صاحب نظرا میگن ۶ماه.بعدم عشق حساب۲ ۲تا۴تا نیست . شاید بشه گفت اگر این شرایط بود رابطه رو رسمی میکنم ولی برا عاشق شدن نمیشه خیلی شرط گذاشت

ارسال: #۵۰۸۶۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۰ ب.ظ
دوستانی که اینجا بحثتون زیاد راجع به عشق و ازدواج و اینا هستش.
یه سر برید اینستاگرام لطفا
کلا مفاهیم و منابع تغییر کرده انگار Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۸۶۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  دوستانی که اینجا بحثتون زیاد راجع به عشق و ازدواج و اینا هستش.
یه سر برید اینستاگرام لطفا
کلا مفاهیم و منابع تغییر کرده انگار Big Grin

حتا نیااز ب این کاارم نیس. داریمم خودمونن میبینیم اطراف
حتا بعضیاا تو سریالای جم تیوی زندگیی میکننUndecidedConfused
اوناا ب دینن خود بقیم ب دینن خود

ارسال: #۵۰۸۶۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  وام ازدواج به چه دردی میخوره جداً ؟
اگه ۳۰% از پولی که تا آخر تابستون درمیارمُ بذارم روی وام میتونم بلیت رفت و برگشت به مقصد معلوم بگیرم و با بقیه پولم یه هفته رو تو یه هتل ۳ستاره بگذرونم.... یا اینکه ۵۰% دستمزدمُ خرج بلیت رفت و برگشت میلان کنم و با بقیه ش + وام ۳هفته رویایی در مثلث ایتالیا - سوئیس - فرانسه داشته باشم!
البته همه این محاسبات با نرخ ۱۵۰۰۰ تومن محاسبه شده!!

پ.ن۱: خودمونیم ۳۹ساعت تو آسمون؟
پ.ن۲: هرکسی کو دور ماند از اصل خویش؟
پ.ن۳: ببخشید که تو قضاوتاتون زندگی میکنم؟

+ مرسی هوادار Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close