زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۹۲۶
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Paraande.)
ماه دومی که به طور پیوسته ۴ ، ۵ روز در هفته تو خونه ورزش میکنم ولی هنوز خیلی چیزا هست که تو سبک ورزش و غذاییم باید یاد بگیرم
برای اولین بارم آووکادو خوردم امروز هییییچ مزه خاصی نداشت فقط ته مزه تخم مرغ میداد :|
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۹۲۷
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  ماه دومی که به طور پیوسته ۴ ، ۵ روز در هفته تو خونه ورزش میکنم ولی هنوز خیلی چیزا هست که تو سبک ورزش و غذاییم باید یاد بگیرم
برای اولین بارم آووکادو خوردم امروز هییییچ مزه خاصی نداشت فقط ته مزه تخم مرغ میداد :|
خدا قوت Smile
اا تو ذهنم خوشمزه تر بود! حداقل کلاس اسمشو نگه میداشت Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Paraande
ارسال: #۴۷۹۲۸
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  لپ تاپمو کجا بفروشم تو تهران؟ پیچ گوشه اش شکسته حوصله ندارم بزارم دیوار هی بیان و نپسندن [تصویر:  confused.gif]
لپتاپت چیه مدلش؟

Lenovo z5070
I7
Ram 16
ارسال: #۴۷۹۲۹
۲۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  خدا قوت Smile
اا تو ذهنم خوشمزه تر بود! حداقل کلاس اسمشو نگه میداشت Undecided
قربانننت
آره خودمم خیلی ذوقشو داشتم انقد تو این فیلما میدیدم ولی بدکم نبود میشه تحملش کرد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , negarin_
ارسال: #۴۷۹۳۰
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
چند روزیه کالری روزانمو به ۱۳۰۰ رسوندم برای کاهش وزن همش گشنمههههههه
ارسال: #۴۷۹۳۱
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  چند روزیه کالری روزانمو به ۱۳۰۰ رسوندم برای کاهش وزن همش گشنمههههههه

فک کنم ۱۳۰۰ کم باشه ها برای یک آقا... البته بستگی به هدفش داره ولی در کل مصرف پروتئین باعث میشه احساس سیری طولانی تر بشه.
من خودم دو روزه طبق تحقیقاتم تصمیم گرفتم کالریمو ببرم رو ۲۰۰۰ Big Grin
ارسال: #۴۷۹۳۲
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  چند روزیه کالری روزانمو به ۱۳۰۰ رسوندم برای کاهش وزن همش گشنمههههههه

فک کنم ۱۳۰۰ کم باشه ها برای یک آقا... البته بستگی به هدفش داره ولی در کل مصرف پروتئین باعث میشه احساس سیری طولانی تر بشه.
من خودم دو روزه طبق تحقیقاتم تصمیم گرفتم کالریمو ببرم رو ۲۰۰۰ Big Grin
من چون باشگاه میرم باید کالریمو در کمترین زمان ممکن بسوزونم که عضلاتم تحلیل نره. بله پودر پروتیین هم مفیده. ایشالا جفتمون موفق شیم Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۷۹۳۳
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من چون باشگاه میرم باید کالریمو در کمترین زمان ممکن بسوزونم که عضلاتم تحلیل نره. بله پودر پروتیین هم مفیده. ایشالا جفتمون موفق شیم Smile)
دقیقا منم برای همین میگم. اینجوری که من خوندم مصرف کالری کم باعث میشه بدن بجای چربی سوزی عضله سوزی کنه. راه چاره ش هم پروتئینه فقط
پودر پروتئین رو خییلی میترسم نمیدونم چرا Sad
من که نسبتا موفق شدم خیلی راضیم Big Grin

میشینم پیج دخترای برنامه نویس خارجیو فالو میکنم بعد اینا هر هفته میرن کنفرانس و ایونت، خب ما هم میخوایم کنفرانس های علمی و برنامه نویسی Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۷۹۳۴
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من چون باشگاه میرم باید کالریمو در کمترین زمان ممکن بسوزونم که عضلاتم تحلیل نره. بله پودر پروتیین هم مفیده. ایشالا جفتمون موفق شیم Smile)
دقیقا منم برای همین میگم. اینجوری که من خوندم مصرف کالری کم باعث میشه بدن بجای چربی سوزی عضله سوزی کنه. راه چاره ش هم پروتئینه فقط
پودر پروتئین رو خییلی میترسم نمیدونم چرا Sad
من که نسبتا موفق شدم خیلی راضیم Big Grin

میشینم پیج دخترای برنامه نویس خارجیو فالو میکنم بعد اینا هر هفته میرن کنفرانس و ایونت، خب ما هم میخوایم کنفرانس های علمی و برنامه نویسی Sad

برای عضله سازی و کات کردن عضلات از مکمل های زیر استفاده شود !
پروتئین وی
آمینو اسید شاخه ای
گلوتامین و ویتامین ها
ارسال: #۴۷۹۳۵
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۷ ق.ظ، توسط negarin_.)
نمی‌دونم کی تو پیج های قبلی صحبت از آپ ورزشی کرد و من ازش یه آپ ورزشی خواستم.. میخواستم بگم مررسی واقعا، از اون روز دارم ورزش میکنم و از همون روز تا به امروز با روزی حداقل ده دقیقه ، موفق شدم لاغری شکم رو استارت بزنم که با همین روش الان دو یا سه هفته هست، به نصف اونکه میخواستم رسیدم....
پ.ن : بحث ها دیگه از ازدواج رفت به سمت غذا، اونم غذاهای مجردی درست کردن .. حالا هم تناسب اندام ?
ارسال: #۴۷۹۳۶
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۰ ق.ظ
دلم واسه اون روزایی که گذشت تنگ شده

دلم واسه قبلنای خودم تنگ شده

شاید؟
نه حتما!
الان یه آدم دیگه شدم
ارسال: #۴۷۹۳۷
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ ق.ظ
از خوندن پستهای تلاش برای کاهش وزن خیلی ذوق کردم که من هرچی بخورم حتی ۱ کیلو هم وزنم زیاد نمیشه. یه همکلاسی داشتم سلف که میرفتیم چن قاشق بیشتر نمی خورد می گفت آبم که می خورم چاق میشم. اون می گفت دراز نشست برای لاغری شکم خیلی خوبه‌. به تلاشتون ادامه بدید خوش بحال خودم
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Paraande , diligent
ارسال: #۴۷۹۳۸
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  از خوندن پستهای تلاش برای کاهش وزن خیلی ذوق کردم که من هرچی بخورم حتی ۱ کیلو هم وزنم زیاد نمیشه. یه همکلاسی داشتم سلف که میرفتیم چن قاشق بیشتر نمی خورد می گفت آبم که می خورم چاق میشم. اون می گفت دراز نشست برای لاغری شکم خیلی خوبه‌. به تلاشتون ادامه بدید خوش بحال خودم
مگه ورزش فقط واسه وزن کم کردنه؟ هزار فایده جسمی و روحی دیگه داره!

think positive
ارسال: #۴۷۹۳۹
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  از خوندن پستهای تلاش برای کاهش وزن خیلی ذوق کردم که من هرچی بخورم حتی ۱ کیلو هم وزنم زیاد نمیشه. یه همکلاسی داشتم سلف که میرفتیم چن قاشق بیشتر نمی خورد می گفت آبم که می خورم چاق میشم. اون می گفت دراز نشست برای لاغری شکم خیلی خوبه‌. به تلاشتون ادامه بدید خوش بحال خودم
مگه ورزش فقط واسه وزن کم کردنه؟ هزار فایده جسمی و روحی دیگه داره!

صد البته! من درباره کاهش وزن صحبت کردم نه ورزش! ورزش به قصد لاغری طور دیگه ای باید باشه از بدنسازی و تردمیل و اینا خوشم نمیاد. علاقه من تنیس روی میزه والیبالم دوس داشتم ولی توپش سنگینه برام
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۹۴۰
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ق.ظ
شوهرِ خواهر شوهرِ دختر عمه ام فوت شده! روابط فامیلی در حد تیم ملی! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close