زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۴۲۶
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسرا خیلییییییییییییییییی خوبن TongueBig Grin
حالا کیبورد آسیب نبینه زیر بار این همه تاکید Smile
نه کیبورد زیر دست پسرای دوست داشتنی و عزیز آسیب نمیبینه. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , big cloud
ارسال: #۴۰۴۲۷
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه کیبورد زیر دست پسرای دوست داشتنی و عزیز آسیب نمیبینه. Tongue
دسته بازی ها چطور؟Smile
ارسال: #۴۰۴۲۸
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه کیبورد زیر دست پسرای دوست داشتنی و عزیز آسیب نمیبینه. Tongue
دسته بازی ها چطور؟Smile
گیم پد من که برای سال۸۷-۸۸ هست و هنوز هم باهاش بازی می کنم. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۰۴۲۹
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط Skyrim.)
دلم میخاد بیشتر بیام اینجا ولی دیگه با موضوعات این تاپیک ارتباط برقرار نمی کنم DodgyCool
قبلا تعداد افرادی که میتونستم صراحتا باهاشون شوخی کنم و مخاطب قرارشون بدم بیشتر بود.
نمیدونم نام کاربریشون رو عوض کردن یا نمیان دیگه Confused

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۴۳۰
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۵۳ ق.ظ
اگه یکی تو تاکسی کنارتون همش با گوشی حرف بزنه بهش تذکر میدین؟!:|
ارسال: #۴۰۴۳۱
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگه یکی تو تاکسی کنارتون همش با گوشی حرف بزنه بهش تذکر میدین؟!:|
من تو اظهار نارضایتی تو چنین مواردی راحت هستم. Smile
رعایت حق بقیه الزامیه.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , big cloud
ارسال: #۴۰۴۳۲
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دارید خاطره تعریف میکنید منم یاد یه اتفاقی افتادم خخ

حدودا راهنمایی بودم یکی از دوستای بابام زنگ زد خونمون . بعد از سلام گفت ببخشید آقاتون هستند؟
منم گفتم : من مجردم آقا ندارم. خخخخخخخخ
خنده اش گرفت ولی خودشو کنترل کرد و گفت به آقاتون بگو فلانی زنگ زد.
وااای منم همون موقع فهمیدم چه گندی زدم گوشی را گذاشتم یکهو..خخ
فقط داداشم و مامانم اونطرف بالشت گذاشته بودن دم دهانشون که صدای خنده هاشون محله را نلرزونه
Sad

البته ناگفته نمونه ؛ الان هم خیلی زیاد سوتی میدم..ولی فقط به خواهرم میگم
گاهی که سوتی ام در حد فاجعه هست مجبور میشم به داداشم بگم که در جریان باشه و اگر صحبتی شد گندکاری منو بپوشونه
داداش هستن دیگه...مجبورن تحملمون کنن خخخ
از سوتی گفتین یاد یه خاطره افتادم
دبیرستانی بودم
یه روز داشتیم با مامانم برمیگشتیم خونه بابام خونه بودن اصلا هم متوجه نشدم که ممکنه کسی خونمون باشه
از در که وارد شدم گفتم پخخخخخ Big Grin
بعد دیدم دوست بابام سرشو بالا آورده و هنگ کرده چند لحظه کسی چیزی نگفت بعد همه زدن زیر خنده
خودم از صحنه فرار کردمConfused
هنوزم وقتی منو میبینه خندش میگیره و من کلی خجالت میکشمDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۰۴۳۳
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  دخترا میرن دنبال کوهنوردی و پرش از هواپیما و پارکور و ... و پسرا هم به کرات دیده شده به گلدوزی و ملیله‌دوزی و پختن غذا و نقاشی و مجسمه‌سازی و ... روی آوردن.. بالاخره تعادل جاممعه باید برقرار شه
و هم چنین خالی از لطف نیست که آقایون جدا از فقط پختن غذا ، آشپزی خوبی هم داشته باشند تا در آینده نزدیک خدای نکرده ضعف جسمانی باعث اتفاق ناگواری برای اونها نشهBig Grin
ارسال: #۴۰۴۳۴
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  دخترا میرن دنبال کوهنوردی و پرش از هواپیما و پارکور و ... و پسرا هم به کرات دیده شده به گلدوزی و ملیله‌دوزی و پختن غذا و نقاشی و مجسمه‌سازی و ... روی آوردن.. بالاخره تعادل جاممعه باید برقرار شه
و هم چنین خالی از لطف نیست که آقایون جدا از فقط پختن غذا ، آشپزی خوبی هم داشته باشند تا در آینده نزدیک خدای نکرده ضعف جسمانی باعث اتفاق ناگواری برای اونها نشهBig Grin

بیگ اگری Cool
من خودم الان به همه غذاهای سنتی مسلطم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۰۴۳۵
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ)angel* نوشته شده توسط:  از شنبه میرم[تصویر:  biggrin.gif]

اتفاقا منم خیلی وقته می‌خوام شنبه برم باشگاه! Big Grin

(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اخه چطور ممکنه؟ ینی گوسفند انقد قدرت داره که بزنه به یکی طرف مرگ مغزی میشه؟[تصویر:  smile.gif]

Dodgy

(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  چرا همیشه سایت ها یه دکمه پرش به بالا داره چرا پرش به پایین نداره؟

DodgyDodgy

(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دخترا سیب گلابن

DodgyDodgyDodgy

(۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  و برس ۵کاره صورت [تصویر:  tongue.gif]

در زمینه کاربردهای این دستگاه مقداری بیشتر روشن‌گری کن کاربر بلک! Big GrinSmile
کنجکاو شدم بدونم! Big Grin

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگه یکی تو تاکسی کنارتون همش با گوشی حرف بزنه بهش تذکر میدین؟!:|

بستگی به پارامترهای مختلفی داره: موضوع صحبت، میزان فورس ماژور بودن، تن صدا و...
ولی تو فاز اول سعی می‌کنم از طریق Body Language باهاش ارتباط برقرار کنم! Sleepy مثلا یه نگاه این شکلی >> Dodgy احتمالا اثربخشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ANGEL*
ارسال: #۴۰۴۳۶
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگه یکی تو تاکسی کنارتون همش با گوشی حرف بزنه بهش تذکر میدین؟!:|

بستگی به پارامترهای مختلفی داره: موضوع صحبت، میزان فورس ماژور بودن، تن صدا و...
ولی تو فاز اول سعی می‌کنم از طریق Buddy Language باهاش ارتباط برقرار کنم! Sleepy مثلا یه نگاه این شکلی >> Dodgy احتمالا اثربخشه!
این زبانBuddy Language تو کشور ما اغلب جواب گو نیست،یکبار انقدر به یه نفر کج نگاه کردم فقط چشام کج شد و طرف بعد سه ساعت باز هم به کارش ادامه داد و بنده را هویج تصور کردUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۰۴۳۷
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
من که صبح از زبان بدن هم استفاده کردم ولی جواب ندادSmileConfused
اون موقع که پست رو گذاشتم ایشون کنارم بودن و کلشون تو گوشی بنده ولی باز هم به روی خودشان نیاوردند.Smile

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  و برس ۵کاره صورت [تصویر:  tongue.gif]

در زمینه کاربردهای این دستگاه مقداری بیشتر روشن‌گری کن کاربر بلک! Big GrinSmile
DodgyDodgyDodgyDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۴۳۸
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۰۲ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  من خودم الان به همه غذاهای سنتی مسلطم

به به چقدر خوب، پس فقط این دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! Smile
منم یه سری چیزهای کمی بلدم اما درست نیست جلوی اساتید اسائه ادب کنم! Smile

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۳۶ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  این زبانBuddy Language تو کشور ما اغلب جواب گو نیست،یکبار انقدر به یه نفر کج نگاه کردم فقط چشام کج شد و طرف بعد سه ساعت باز هم به کارش ادامه داد و بنده را هویج تصور کرد[تصویر:  undecided.gif]

همونطور که عرض کردم! Smile من فقط در مورد فاز یک که Body Language بود صحبت کردم و در مورد فازهای بعدی نظیر اعتراض کلامی، برخورد فیزیکی نرم و سخت مثل استفاده از نانچیکو، دمپایی و امثالهم هنوز صحبتی نکردم! Big Grin

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اون موقع که پست رو گذاشتم ایشون کنارم بودن و کلشون تو گوشی بنده ولی باز هم به روی خودشان نیاوردند.[تصویر:  smile.gif]

خب به نظر میاد راه‌حل‌های فوق‌الذکر برای این دسته از افراد خیره به گوشی اثربخش نیست! Smile در همین راستا پیشنهاد می‌کنم شما همیشه یه کلیپ ترسناک تو گوشی خودتون داشته باشین و تا دیدین دارن نگاه می‌کنن یهویی و خیلی غافلگیرانه پخشش کنید! Big Grin پیشنهاد بنده در این زمینه فیلم The Conjuring هست! Smile

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  dodgy.gif]

چه نگاه سنگینی! Confused
خب گناه من چیه که از قدیم گفتن زگهواره تا گور دانش بجوی؟ Big GrinSmile

----------------------------------------------------------------------------------------------------

پی‌نوشت ۱: بامیلو! من از تو شاکی‌ام! Undecided
پی‌نوشت ۲: کفش Buddy خیلی بده! UndecidedBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , big cloud , so@
ارسال: #۴۰۴۳۹
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
با توجه به عنایتی که دوستان به قضیه ماگ داشتن، ماگ های ما خریدش کنسل شد. میریم که از یه جای دیگه بخریم. Smile

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  در زمینه کاربردهای این دستگاه مقداری بیشتر روشن‌گری کن کاربر بلک! Big GrinSmile
کاربران دختر سایت گویا اطلاعات دارن ازش. شما سوالی در مورد رئال مادرید داشتی میتونی از من بپرسی. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Milestone
ارسال: #۴۰۴۴۰
۱۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با توجه به عنایتی که دوستان به قضیه ماگ داشتن، ماگ های ما خریدش کنسل شد. میریم که از یه جای دیگه بخریم. Smile
شما هنوز نخریدین این ماگ ها رو Smile
(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربران دختر سایت گویا اطلاعات دارن ازش. شما سوالی در مورد رئال مادرید داشتی میتونی از من بپرسی. Big Grin
پاسخ کاربران دختر:
mind your own businessDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , ANGEL*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close