زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۰۶۶
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کلا عدد "۲" بحث برانگیزه Big Grin
بله. هوا چطور بود امروز؟Smile
هوا پَس بود و دو نفره نبود! :/ Big Grin و منم راهی مطب پزشک و به قول بزرگ جثه ای، درگیر "چکامپ (همون چکاپ)" شدم :|

من به ضرس قاطع مطمئنم که پمپ اتم خورده بوده به مُخِ نویسنده ی "مادر قلب اتمی" که یه همچین وهمیاتی رو تونسته به عنوان یه فیلم نامه بنویسه :/ :o
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۰۰۶۷
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ ق.ظ
۱- شبی هوا دو نفره بود. Big Grin
۲- ترشی گوجه فرنگی (فرهنگی Smile ) خیلی خوبه. (بهش ترشی مشهدی هم میگن)
۳- ماست سنتی دامداران هم خوبه. Tongue
۴- یعنی شرایط جوریه که در حین وصفش ترشح بزاق دهنم زیاد میشه TongueBig Grin

پ.ن: بله درست فهمیدید. به هم ربطی نداشتن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۰۰۶۸
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  نمی‌تونم بدون استفاده از شنیده‌هام جواب بدم....

خب یعنی چی ؟ با استفاده از شنیده ها جواب بده Undecided

وقتی نمی‌دونیم بعد از مرگ زندگی جدیدی داریم یا تموم میشه، بهتره مثبت فکر کنیم چون به نفعمونه و بگیم جهان دیگه‌ای هست. وقتی جهان دیگه‌ای هست و بعد از این جهان میاد باید برتر از این جهان باشه. اگر فکر کنیم که پوچ نیستیم و جهان هدف دارد هم به نفعمونه و خوشبینانه است. پس این جهان رو مقدمه جهان بعدی می‌دونیم که شکل دهنده جهان بعدیه. سعی می‌کنیم بیشتر در این جهان زندگی کنیم تا بیشتر بفهمیم و بهتر عمل کنیم.

Big Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۰۶۹
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
این تبلیغ جدید بالای پست‌ها که از نظر فونت، رنگ زمینه، محتوا و چینش گزینه‌ها شباهت زیادی به رابط کاربری مانشت داره و شبیه تبلیغات بنری معمول نیست، من رو یاد اون وانت‌های میوه‌فروشی می‌ندازه که با فونت ۸۰۰ روی مقوا نوشتن آناناس ۲۵۰۰ تومان و وقتی با خیال اینکه چه خوب! پس بریم یه ۱۰ کیلو بخریم ۲۵ هزار، از ماشین پیاده می‌شی و نزدیک‌تر می‌شی می‌بینی در گوشه سمت راست بالا به شکل ظریفی با فونت ۱۸ نوشته ۱۰۰ گرم! DodgyDodgyDodgy اینجا هم در ابتدا ممکنه تصور بشه لینک‌ها واسه خود مانشته ولی وقتی کلیک می‌کنی و می‌ری تو یه سایت دیگه، می‌گی چه گولی خوردم! |: فکر نکنم اسمش زرنگی باشه، بیشتر یه جوری سوء استفاده از تجربه کاربری کاربراست! Dodgy

[تصویر:  445605_G_Ad_Man.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , MarkLand , pioneer01 , big cloud
ارسال: #۴۰۰۷۰
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  این تبلیغ جدید بالای پست‌ها که از نظر فونت، رنگ زمینه، محتوا و چینش گزینه‌ها شباهت زیادی به رابط کاربری مانشت داره و شبیه تبلیغات بنری معمول نیست، من رو یاد اون وانت‌های میوه‌فروشی می‌ندازه که با فونت ۸۰۰ روی مقوا نوشتن آناناس ۲۵۰۰ تومان و وقتی با خیال اینکه چه خوب! پس بریم یه ۱۰ کیلو بخریم ۲۵ هزار، از ماشین پیاده می‌شی و نزدیک‌تر می‌شی می‌بینی در گوشه سمت راست بالا به شکل ظریفی با فونت ۱۸ نوشته ۱۰۰ گرم! DodgyDodgyDodgy اینجا هم در ابتدا ممکنه تصور بشه لینک‌ها واسه خود مانشته ولی وقتی کلیک می‌کنی و می‌ری تو یه سایت دیگه، می‌گی چه گولی خوردم! |: از یه نظر زرنگی و از یه نظر دیگه یه جوری سوء استفاده از تجربه کاربری کاربرا! Dodgy
[تصویر:  445605_G_Ad_Man.jpg]
از یه بعد دیگه تبلیغاتی که با سایت هخوانی نداشته باشن تو چشم میزنن (به صورت منفی) و ظاهر سایت رو زشت می کنن.
شاید بشه به یه روشی هم حال و هوای سایت به هم نخوره و هم مشخص باشه که تبلیغه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۰۰۷۱
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
می خواهم اکلیپسم رو با workspace اش یک جایی آپلود کنم بعد لینکش رو برای جی میل یک نفر ارسال کنم اون دانلود کند. (حجمش ۶۰۰-۷۰۰ مگ است) کدوم سایت (انگلیسی) رو پیشنهاد می کنید؟ می خواهم خیلی سختش نباشه نیاز به عضویت نداشته باشه.
ارسال: #۴۰۰۷۲
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از یه بعد دیگه تبلیغاتی که با سایت هخوانی نداشته باشن تو چشم میزنن (به صورت منفی) و ظاهر سایت رو زشت می کنن.
شاید بشه به یه روشی هم حال و هوای سایت به هم نخوره و هم مشخص باشه که تبلیغه.

اوهوم، حرف درستیه، امیدوار نیت اونا هم این بوده باشه! Smile
ولی باید حداقل گوشه سمت چپ یا راست خیلی ظریف یا حتی به صورت Transparent لوگو یا یه نشونه‌ای از خودش رو می‌گذاشت. یا رنگ زمینه رو یه مقدار متفاوت می‌کرد مثل طوسی کم‌رنگ که هم مکمل بقیه رنگ‌ها باشه و باعث زشتی سایت نشه هم از اون طرف انقدر نزدیک نباشه که بگیم جزئی از خود مانشته. یا حتی دقیقا مثل شکل فعلی بود اما حداقل وقتی موس روش Hover می‌شد یه نشونه‌ای واسه تصمیم‌گیری درست به کاربر می‌داد.

(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می خواهم اکلیپسم رو با workspace اش یک جایی آپلود کنم بعد لینکش رو برای جی میل یک نفر ارسال کنم اون دانلود کند. (حجمش ۶۰۰-۷۰۰ مگ است) کدوم سایت (انگلیسی) رو پیشنهاد می کنید؟ می خواهم خیلی سختش نباشه نیاز به عضویت نداشته باشه.

من از
خیلی راضی هستم؛
۱۰ گیگ فضای رایگان و سرعت آپلود و دانلود خوب و ماندگاری بالای فایل‌ها؛ ثبت‌نامش هم سه چهار فیلد بیشتر نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , blackhalo1989
ارسال: #۴۰۰۷۳
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  وقتی نمی‌دونیم بعد از مرگ زندگی جدیدی داریم یا تموم میشه، بهتره مثبت فکر کنیم چون به نفعمونه و بگیم جهان دیگه‌ای هست. وقتی جهان دیگه‌ای هست و بعد از این جهان میاد باید برتر از این جهان باشه. اگر فکر کنیم که پوچ نیستیم و جهان هدف دارد هم به نفعمونه و خوشبینانه است. پس این جهان رو مقدمه جهان بعدی می‌دونیم که شکل دهنده جهان بعدیه. سعی می‌کنیم بیشتر در این جهان زندگی کنیم تا بیشتر بفهمیم و بهتر عمل کنیم.

Big Grin
منم دیدم همینه ولی با همین دید هم فکر نکنم بشه برای خودکشی ضرری رو مثال زد . حداقل ذهن من نمیتونه

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۰۰۷۴
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می خواهم اکلیپسم رو با workspace اش یک جایی آپلود کنم بعد لینکش رو برای جی میل یک نفر ارسال کنم اون دانلود کند. (حجمش ۶۰۰-۷۰۰ مگ است) کدوم سایت (انگلیسی) رو پیشنهاد می کنید؟ می خواهم خیلی سختش نباشه نیاز به عضویت نداشته باشه.
شاید راه ساده تر و تمیز تری برای کار شما باشه. صرفا یه حدسه، بر اساس تجربه های قبلی.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۰۰۷۵
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می خواهم اکلیپسم رو با workspace اش یک جایی آپلود کنم بعد لینکش رو برای جی میل یک نفر ارسال کنم اون دانلود کند. (حجمش ۶۰۰-۷۰۰ مگ است) کدوم سایت (انگلیسی) رو پیشنهاد می کنید؟ می خواهم خیلی سختش نباشه نیاز به عضویت نداشته باشه.
شاید راه ساده تر و تمیز تری برای کار شما باشه. صرفا یه حدسه، بر اساس تجربه های قبلی.
نمی دونم. چند هفته است درگیرم.
ابزار روی یک سیستم عامل وسط اجرا crash می شه، نویسنده اش گفت اکلیپست رو zip کن با workspace اش. لینک دانلودش رو برام بفرست.
ارسال: #۴۰۰۷۶
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ
مدرسه شکار شوهر (husband hunting):

یه موقع مثل دایناسورا منقرض نشیم Big Grin

ارسال: #۴۰۰۷۷
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ
دیروز بازی پرسپولیس و استفلال رو دیدم، بازی خیلی معمولی‌ای بود، پرسپولیس تسلط و موقعیت‌هاش نسبتا بیشتر بود، بازی رو هم برد اما خیلی سرتر نبود. تو کنفرانس مطبوعاتی یه خبرنگار از برانکو پرسید که شما بازی رو شانسی نبردید؟ جوابش خیلی برام جالب بود:

"شانس سراغ افرادی می‌آید که شجاع هستند. یعنی اگر شجاع باشید، برای برد بروید و برای برد بجنگید، آن وقت شانس هم برای شما خواهد بود."
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , salam5 , MarkLand , mostafaheydar
ارسال: #۴۰۰۷۸
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۵۰ ب.ظ
ریمل انواع مختلفی داره: ۱- بلند کننده. ۲- جدا کننده ۳- حالت دهنده ۴- حجم دهنده
یه نوع هم هست نون گیرنده. این نوع صبحا قبل از اینکه بیدار بشید خودش میره براتون نون میگیره. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۰۰۷۹
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ریمل انواع مختلفی داره: ۱- بلند کننده. ۲- جدا کننده ۳- حالت دهنده ۴- حجم دهنده

چقدر هم خوب به این چیزا واردی کاربر بلک! Tongue من عمرا یکی‌شم نمی‌دونستم! Smile
یادم باشه هر وقت خواستم چنین چیزایی بخرم، حتما ازت مشاوره تخصصی بگیرم! BlushConfusedBig GrinTongueSmile
ارسال: #۴۰۰۸۰
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۴۷ ب.ظ
گلستان افتخار داده روی مرورگرای دیگه بجز IE هم اجرا شه ولی هنوز روی همه مرورگرا اجرا نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close