زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۸۳۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  نظرتون درباره اینا چیه؟!
همینطوری رو هوا گفته اینارو؟ دلیلی داره برای حرفش؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۸۳۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
عــــــــــــــــــــــــجب بازی ای شده!
آسنسیو چه گودزیلایی شد!. چه شوتایی میزنه!
چه حرکاتی می کنن رئالیا! مودریچ، کواچیچ، بنزما...

بازی های ۱۲ به بعد رو نباید بدن به علیفرد Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال: #۳۷۸۳۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ ق.ظ
جای شکرش باقیه که بارسا روی دفاع خطی گل نخورد Tongue

ارسال: #۳۷۸۳۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  نظرتون درباره اینا چیه؟!
همینطوری رو هوا گفته اینارو؟ دلیلی داره برای حرفش؟

نمیدونم، منم همینه سوالم که بر چه اساسی میگن اینا رو؟! زیادن این چیزا، یه نمونه دیگه تو همین تاپیک دیدم براساس انگشتان دست بود!

(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عــــــــــــــــــــــــجب بازی ای شده!
آسنسیو چه گودزیلایی شد!. چه شوتایی میزنه!
چه حرکاتی می کنن رئالیا! مودریچ، کواچیچ، بنزما...

عجب بازیایی رو از دست دادما!
بارسا داغان است!
یه صحبتی داشته باشیم باهاشون که ساعت بازی ها رو میخان مشخص کنن به ساعت ایرانم توجه کننBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , alma1988 , blackhalo1989
ارسال: #۳۷۸۳۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ ق.ظ
به قول یکی از اساتیدم: تنها تفاوت ما با بعضی‌ ایده‌پردازان در زمینهٔ علمی اینه که کمی دیر به دنیا اومدیم. فقط همین!
پ.ن) به قول پدرم: زمینهٔ فرصت‌های شغلی رو هم بهش اضافه کن!
ارسال: #۳۷۸۳۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  به قول یکی از اساتیدم: تنها تفاوت ما با بعضی‌ ایده‌پردازان در زمینهٔ علمی اینه که کمی دیر به دنیا اومدیم. فقط همین!

من چیزی نفهمیدم HuhHuh
ارسال: #۳۷۸۳۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  به قول یکی از اساتیدم: تنها تفاوت ما با بعضی‌ ایده‌پردازان در زمینهٔ علمی اینه که کمی دیر به دنیا اومدیم. فقط همین!

من چیزی نفهمیدم HuhHuh

تا حالا شده در یک زمینهٔ تحقیقاتی، بارها ایده‌هائی به ذهن‌تون برسه اما بعدش متوجه بشید قبل از شما یکی دیگه به ذهنش رسیده و به نام خودش ثبتش کرده؟ اسم اون شده دانشمند و اسم شما شده دانشجوئی که چیز جدیدی به ذهنش نمی‌رسه!
تا حالا به این دقت کردید که شغل‌هائی که والدین ما به راحتی انتخابش کردند، الآن برای رسیدن بهش باید از هفت‌خوان (هفت‌خان؟) رستم رد شد؟
مثلاً پدر من زمان خودش خیلی راحت از بین ارتش و آموزش و پرورش یکی رو انتخاب کرد و مشغول شد. یا عموم خیلی راحت از بین آموزش و پرورش و بانک، یکی رو انتخاب کرد و مشغول شد. یا اصلاً همین ده سال پیش که فوق لیسانس رو که می‌گرفتی می‌تونستی تدریس کنی و واسه هیئت‌علمی هم اقدام کنی.
اما الآن ...
یهو یاد یه موضوع دیگه اُفتادم!
جائی بحث از خواستگاری و شرایط مالی خواستگار بود. یک آقای میانسال که در دوران جوانیش در دانشگاه نفت درس خونده بود و وارد مجموعه نفت شده بود و به مرور زمان به پست مدیریتی رسیده بود و خودش هم دختر جوان داشت برگشت بهم گفت: ببین باباجون! دیگه گذشت اون زمان که با دست خالی می‌شد تشکیل زندگی داد و از صفر شروع کرد و زندگی رو ساخت. الآن طرف از اول پول نداشته باشه نمی‌تونه کاری کنه. با این وضع درآمدها و نرخ تورم و... نمی‌تونه کاری کنه.
اون جوونی هم که الآن بعد از سال‌ها درس خوندن تونسته مشغول به کار بشه و آرزوش شده داشتن پول به اندازهٔ پول پیش و اجارهٔ خونه و خرجی زندگی و ازدواج، اونم چندسال دیر به دنیا اومده! فقط همین!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۷۸۳۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  به قول یکی از اساتیدم: تنها تفاوت ما با بعضی‌ ایده‌پردازان در زمینهٔ علمی اینه که کمی دیر به دنیا اومدیم. فقط همین!

من چیزی نفهمیدم HuhHuh

تا حالا شده در یک زمینهٔ تحقیقاتی، بارها ایده‌هائی به ذهن‌تون برسه اما بعدش متوجه بشید قبل از شما یکی دیگه به ذهنش رسیده و به نام خودش ثبتش کرده؟ اسم اون شده دانشمند و اسم شما شده دانشجوئی که چیز جدیدی به ذهنش نمی‌رسه!
تا حالا به این دقت کردید که شغل‌هائی که والدین ما به راحتی انتخابش کردند، الآن برای رسیدن بهش باید از هفت‌خوان (هفت‌خان؟) رستم رد شد؟
مثلاً پدر من زمان خودش خیلی راحت از بین ارتش و آموزش و پرورش یکی رو انتخاب کرد و مشغول شد. یا عموم خیلی راحت از بین آموزش و پرورش و بانک، یکی رو انتخاب کرد و مشغول شد. یا اصلاً همین ده سال پیش که فوق لیسانس رو که می‌گرفتی می‌تونستی تدریس کنی و واسه هیئت‌علمی هم اقدام کنی.
اما الآن ...
یهو یاد یه موضوع دیگه اُفتادم!
جائی بحث از خواستگاری و شرایط مالی خواستگار بود. یک آقای میانسال که در دوران جوانیش در دانشگاه نفت درس خونده بود و وارد مجموعه نفت شده بود و به مرور زمان به پست مدیریتی رسیده بود و خودش هم دختر جوان داشت برگشت بهم گفت: ببین باباجون! دیگه گذشت اون زمان که با دست خالی می‌شد تشکیل زندگی داد و از صفر شروع کرد و زندگی رو ساخت. الآن طرف از اول پول نداشته باشه نمی‌تونه کاری کنه. با این وضع درآمدها و نرخ تورم و... نمی‌تونه کاری کنه.
اون جوونی هم که الآن بعد از سال‌ها درس خوندن تونسته مشغول به کار بشه و آرزوش شده داشتن پول به اندازهٔ پول پیش و اجارهٔ خونه و خرجی زندگی و ازدواج، اونم چندسال دیر به دنیا اومده! فقط همین!

همه ی اینا رو گفتین درست ولی الان تکیلیف چیه هی بشینیم و از بدهای دنیا بگیم از نابرابری ها بگیم !؟

زندگی بدون دغدغه نه پول می خواد نه ازدواج می خواد نه هیچی فقط فکر درست می خواد
اینم درست نیست که همه چی گرون شده تورم بالا رفته بله وقتی که مثلا حقوق یه تومن می گیری بری یه یخچال ۸ میلیونی بخری و بری زیر قسط همین می شه آدم باید در آینده توان خودش حرکت کنه بعدشم چرا الان دیره اگه ایده به ذهنتون اومده و می تونید عملیاتی کنید و بتونید ازش پول دربیارید هیچ وقت دیر نیست
ارسال: #۳۷۸۳۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ
@جناب خیام
منم نگفتم که بشینیم دست روی دست بذاریم. واضحه که انسان در هر شرایطی محکومه به زندگی کردن و تلاش برای بهتر زندگی کردن. با همه سختی‌ها، تلاش نکنیم چیکار کنیم؟
اینائی که گفتم فقط یک درددل بود با هم‌نسل‌های خودم که تفاوت شرایط رو خوب لمس کردند. همین.
دیگه بین خودمون که می‌تونیم که صحبت و درددل کنیم.
ارسال: #۳۷۸۴۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  @جناب خیام
منم نگفتم که بشینیم دست روی دست بذاریم. واضحه که انسان در هر شرایطی محکومه به زندگی کردن و تلاش برای بهتر زندگی کردن. با همه سختی‌ها، تلاش نکنیم چیکار کنیم؟
اینائی که گفتم فقط یک درددل بود با هم‌نسل‌های خودم که تفاوت شرایط رو خوب لمس کردند. همین.
دیگه بین خودمون که می‌تونیم که صحبت و درددل کنیم.
ببنید نیازهای اولیه انسان از زمان پیدایش انسان تا به الان بوده و همیشه هم خواهد بود اما تفاوت در کمیت آن هستش مثلا زمان قدیم نه ماشین داشتن نه خونه تو ولنجک ! و نه متخصص بودن ولی همیشه بهترین زندگی رو می کردن ۱۰ تا هم بچه داشتن الان چون تفاوت دیدگاه ها اینقدر عوض شده و موفقیت رو در پول زیاد می دونن دیگه حتی یه جوان هم در تعریف مصداق زندگی مونده !؟

کی گفته باید حتما خیلی چیزا باشه بعد آدم بعد از اون دیگه دغدغه نداره !
هر چقدر توقعات بالاتر بشه زندگی هم سخت تر میشه اینو به وضوع می بینیم !

الان شما خودتون هم می دونید تو تهران یه کوچه بالاتر با یه کوچه پایین تر کلی فرق می کنه اجاره یه خونه

ولی نمی دونم چرا طرف خودشو تو سختی و بدبختی می ندازه ولی می ره اون خونه ای که تو کوچه بالایی هست رو انتخاب می کنه ! مشخصه دلیل این کار به خاطر چشم رو هم چشمی چیزی که در قدیم نبود ولی الان هست !

در ضمن بنده هم هم سن و سال شما هستم !
ارسال: #۳۷۸۴۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ
@جناب خیام
شما گفتید زندگی بدون دغدغه نه پول می‌خواد، نه ازدواج، نه هیچی.
منم گفتم اینطور نیست. همین.
حالا اینکه آدم به چه کیفیتی از زندگی راضی باشه قضیه‌اش فرق می‌کنه و بستگی به چیزای دیگه‌ای داره.
ارسال: #۳۷۸۴۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  @جناب خیام
حالا اینکه آدم به چه کیفیتی از زندگی راضی باشه قضیه‌اش فرق می‌کنه و بستگی به چیزای دیگه‌ای داره.

بله الانم می گم !

آیا عارفان بزرگ آیا همه ی اینا رو داشتن !؟

همین خیام نیشابوری نه ازدواج کرد و نه فکر کنم پول زیادی داشت !
ارسال: #۳۷۸۴۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
از اونجایی که من مدت زیادی است که بیکارم حرف های کاربر reticent را با تمام وجود درک میکنم
منم آرزو میکنم کاش ۴-۵ سال دیر تر به دنیا اومده بودم حداقل اش این بود که به اون همه ازدحام کنکور ریاضی برخورد نمیکردم و مطئنا موقعیت های کاری دولتی هم بهتر فراهم میشد
من همیشه فکر میکنم زندگی بدون دغدغه هم مربوط میشه به آدم های خفته در قبرستان اونم به شرط اینکه اعمال نیک و باقیات صالحاتی داشته باشن

عادت ما آدم ها ناشکریی از آنچه داریم .یکی بیکاره حسرت کار داره یکی کار داره حرص درآمد بیشتر را میخوره یکی کار و پول و... داره در حسرت سلامتیه یکی سلامتی داره ...
اگه با چیزایی که داریم شاد نباشیم هیچ وقت نمی تونیم از زندگی لذت ببریم و به شادی برسیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۷۸۴۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
این ماهی ها هم قیافه های جالبی دارن.TongueBig Grin
مثلا این ماهی فک پایینش جلوعه:
[تصویر:  441673_orangespottedgrouper.jpg]
این ماهی غمگینه:
[تصویر:  441673_52ad_1.jpg]
این عصبانیه:
[تصویر:  441673_swf22.jpg]
تو چهره این ماهی یه حسودی خاصی هست:
[تصویر:  441673_Beautiful-fish-21.jpg]
این یکی تعجب کرده:
[تصویر:  441673_twobarseabream.jpg]
این آخری هم یه قیافه مهربونی داره:
[تصویر:  441673_karanteen_seabream.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , moslem73421 , RASPINA , shahlaj , pioneer01 , gogooli
ارسال: #۳۷۸۴۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  @جناب خیام

بله الانم می گم !

آیا عارفان بزرگ آیا همه ی اینا رو داشتن !؟

همین خیام نیشابوری نه ازدواج کرد و نه فکر کنم پول زیادی داشت !

مگه قراره همه صوفی و عارف و گوشه‌نشین باشند؟
چرا آدم‌ها یا از اینور بوم میفتن یا از اونور بوم؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close