زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۰۹۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ۱-بحث ها جوری پیش میره که انگار خیانت کردن یه قابلیته که خدا فقط روی پسرا اونو قرار داده !!
۲-از بیرون به این موضوع نگاه کردن خیلی ساده است; آدمی که خیانت کرده رو از زندگیمون میندازیم بیرون . ولی وقتی برای خود آدم پیش بیاد میتونه خیلی سخت تر باشه. شاید بیرون انداختن اون فرد از زندگیمون خیلی سخت تر از بخشیدنش و فرصت دوباره و سه باره دادن بهش باشه. شاید دلیل بخشیدن طرف این نباشه که بهش فرصت دوباره بدیم و فقط دلیلش ضعفیه که داریم و این ضعف هم از عشقی که بهش داریم میاد . میتونه خیلی دلیل های دیگه داشته باشه که وقتی از بیرون بهش نگاه میکنیم اصلا مشخص نباشه .

نه اتفاقا من ملمووس ملمووس به طور بسیااار کثیفش رو تجربه کردم

ینی اگه بمونی باهاشاا هر دفه که میبینیش تماام اون اتفاق کثیف جلوت تداعی میشه، برا همینه که تحملش بسیار بسیار سخته
یه مساله شدید سختی هست
میتونم بگم خداکنه کسی دچارش نشه فقط

هیچ دختر و پسری هم نداره جفتشون تیکه همن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Innocence , *tarannom* , shahraz
ارسال: #۳۶۰۹۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
چقدر تنهایی خوبه ; شاید سخت بیاد بنظر خیلیا
بالاخره ما انسانیم و نیازمند ارتباطات هستیم ولی تنهایی خیلی قشنگه و آرامشی که دارم رو با هیچ چیز و هیچ کس عوضش نمیکنم
سرگرم درس و زبان و کامپیوترم و حواسم هست خودم خرابش نکنم ; نه پامو توی زندگی کسی بزارم و نه اجازه بدم کسی ایده آلم رو خراب کنه و ذهنم رو مغشوش.
سعی میکنم از خدا بخوام آینده ای که خودش صلاح میدونه رو برام رقم بزنه
خواستم دعا کنم موفقم باشم ولی اینطوری تصحیح کردم دعام رو :
خدایا گره از کار هم سن و سالای من باز کن و موفقشون کن
بعدشم واسه خودم دعا کردم

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Hopegod , *tarannom* , khayyam , stateless , همیلا , shahlaj , Skyrim , RASPINA , sss , alireza01
ارسال: #۳۶۰۹۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به طور "فطری" دخترا وفادار ترن
جزو جملات مضحکی بود که تابحال شنیدم ; لا اقل شرایط اجتماع چیز دیگه ای نشون میده ; لا اقل به تحقیق و ریسرچ ربطش ندین تو رو خدا
من نگفتم که از من نقل قول کردید Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۶۰۹۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
دیروز با یکی از دوستان یه بحثی رو داشتیم در مورد معیار های اشتباه برای ازدواج (البته بحث در مورد معیارهای دخترا بود). آدم با معیار معقولم آرزوست!
معیارای هر کس اون چیزیه که ته دلشه نه اون چیزی که به زبون میاره.
معیارها در مقابل هم معنا پیدا می کنن مثلا همه میتونن وضعیت مالی رو به عنوان معیار بذارن اما باید دید یکی بین دو نفر که اولی وضعیت مالیش خوبه اما تیپش خوب نیست و دومی تیپش خوبه اما وضعیت مالیش خوب نیست کدوم انتخاب میشن.
تازه باید تو شرایطش قرار بگیرید تا معلوم بشه چطوری عمل می کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , Riemann , ele
ارسال: #۳۶۰۹۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به طور "فطری" دخترا وفادار ترن
جزو جملات مضحکی بود که تابحال شنیدم ; لا اقل شرایط اجتماع چیز دیگه ای نشون میده ; لا اقل به تحقیق و ریسرچ ربطش ندین تو رو خدا
من نگفتم که از من نقل قول کردید Big Grin
ای بابا
حواسم نبود داداشی
عذر تقصیر

آقا ما بریم جمع بندی کنیم ۴۰ روز دیگه باس بریم سر جلسه
یا علی مدد

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۶۰۹۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط Innocence.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  بودن با یه فرد نامناسب چه فایده ای داره وقتی هیچوقت کنارش آروم نیستی وقتی خوشحال نیستی و همش بهش شک داری ک نکنه بازم بهم خیانت کنه نکنه بازم داره چیزیو پنهان میکنه..
دقیقا منظورم این بود که شاید شما کنار این فرد خوشحال نباشی ولی یه نفر دیگه همین شرایط رو قبول کنه چون میتونه منار چنین فردی خشحال باشه ! یعنی کسی که توی اون شرایط قرار داره خودش میتونه تصمیم بگیره , فقط و فقط خودش . چون هیچکس دیگه شرایطش رو نمیدونه. من گفتم که از بیرون که نگاه کنی بهترین انتخاب اینه که ازش جدا بشی ولی توی رابطه که باشی شاید قضیه فرق کنه

(۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  بعدشم ب هیچ وجه منظور من این نبوده ک پسرها خیانت میکنن اما دخترا نمیکنن هممون میدونیم ک خوب و بد هم توی پسرا هست هم توی دخترا..
اما به صورت فطری دخترا وفادارترن اینو من نمیگم اثبات شده کلا توی تحقیقات زیادی ک انجام شده
میشه بگین چطور فهمیدید به طور "فطری" دخترا وفادار ترن ؟
لینک چند نمونه ازین تحقیقات رو اینجا میزارید لطفا ؟

هیچکس با کسی که بهش خیانت کرده نمیتونه خوشحال باشه شاید از صد نفر یه نفر اینجوری بشه ما هم نمیتونیم بنا رو بزاریم روی مواردی ک استثنا هستن
من به صورت کلی گفتم ک نرمالش اینجوریه..

بله چرا که نه میگم بهتون.. چند تا فیلم دیدم خیلی وقت پیش ک توی دانشگاه های خارج از کشور مصاحبه کرده بودن و یه سری تحقیقات انجام دادن نتیجه گیری کردن
این چیزیم ک گفتم مربوط ب چند سال پیشه من اصن یادم نیس اون فیلم ها رو کجا دیدم در هر صورت اگه مضحکه یا هرچی حرف من نبوده چیزی بود ک دیدم و عنوانش کردم اگر هم مطمئن نبودم یا چیزی بر این مبنا نبود هیچوقت حرفشو نمیزنم
یه جوری میگین انگار من میخوام جانب داری کنم من بی طرفانه اون حرف رو زدم

(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  

شرایط اجتماع دقیقا خلاف حرف شما رو داره میگه دوست عزیز
اگه یه سر به مراکز مشاوره و دادگاه ها بزنید و درصد بگیرین مشخص میشه چند ب چنده.. دخترایی هم هستن ک خیانت میکنن من نگفتم وجود ندارن اما ب صورت فطری اونجوری گفته شد توی اون تحقیقاتی ک من دیدم
متاسفانه چون مال خیلی وقت پیشه نمیدونم چه جوری پیداش کنم وگرنه لینک دانلودشو میزاشتم ببینید
ارسال: #۳۶۰۹۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگه یه سر به مراکز مشاوره و دادگاه ها بزنید و درصد بگیرین مشخص میشه چند ب چنده...
در این زمینه آماری دارید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , kilookiloo
ارسال: #۳۶۰۹۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط Hopegod.)
چ فرقی داره دخترا بیشتر خیانت میکنن یا پسرا اهمیتی نداره. ب نظر من که خیانت یک زن خیلی زشتر از خیانت یک مرد هست و تحمل این مسائل برا مردا خیلی خیلی سختتره.
و واقعا تنهایی از همه چیز بهتره. ادم یه وقتایی دلش میگیره یه اهنگ گوش میده یه کم گریه میکنه بعد خوب میشه. ادم تو تنهایی پیشرفت میکنه. اما اگر بخوای بدبینانه نسبت ب همه فکر کنی هم کار درستی نیست.
بحث فوتبال شیرینتره. من خیلی فوتبالی نیستم ولی کریستین رونالدو رو خیلی دوست دارم. حرفاش خیلی ب ادم انگیزه میده.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , delete4all , Riemann
ارسال: #۳۶۰۹۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
منچستر نیمه اول اخراجی داد :O

ارسال: #۳۶۱۰۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط jazana.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ب قول شهاب حسینی

بیچاره نویسنده اون دیالوگ، فرهادیBig Grin

(۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اما به صورت فطری دخترا وفادارترن اینو من نمیگم اثبات شده کلا توی تحقیقات زیادی ک انجام شده

پسرام بالاخره با یک دختری خیانت می کنند دیگه.

خیانت خیلی بیشتر مردان قبلا ها صحیح بود ولی مقدمه به نظر درست نیست چون آمار خیانت زن و مرد در جوامع آزاد خیلی نزدیک به هم شده و در برخی جوامع برابره.

احتمالا دلیلش آزادی های فردی، کم هزینه تر بودن خیانت واسه زنان باشه.(نگاه جامعه، فرصت بیشتر و بهتر،استقلال در درآمد و ...)

تو ایران که نمیشه آمار گرفت، ولی از آمار طلاق و افزایش آزادی و استقلال خانم میشه حدس زد احتمالا خیانت دختران هم در حال افزایش و نزدیک شدن به درصد مردان هست.(مثلا شاید الان یک سوم تا دو سوم آمار مردان خیانتکار باشه)

البته میگن مردا هدفشون بیشتر رابطه جنسی صرف هست ولی زنان دنبال برقراری احساسات هستند.(برا همین مردا ممکنه با روسپی هم خیانت کنند ولی زنان احتمال خیانتشان با همکار/همکلاسی یا در شبکه اجتماعی بیشتره تا با یک جیگولو)

به نظرم خیانت بده، اگر زن که موافق همسر دوم ایناس که هیچی همه راضی هستن ولی معمولا رابطه قبلی رو کامل تموم کنن بعد نوش جون هر ۴ تاشون.
ارسال: #۳۶۱۰۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  واقعا تنهایی از همه چیز بهتره. ادم یه وقتایی دلش میگیره یه اهنگ گوش میده یه کم گریه میکنه بعد خوب میشه
بعضی آهنگ ها خیلی نامردن
امان از دست این هندزفری ها
چون خودم زیاد گوش میدم

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Hopegod , shahlaj
ارسال: #۳۶۱۰۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ
چه بحث جالبی شده خیانت !

متاسفانه بی اعتمادی در جامعه بخصوص در شهر تهران اینقدر زیاد شده که کسی دنبال ازدواج نیست کسی هم دنبال ازدواج نباشه دنبال نیاز عاطفی و جنسیش می ره ! و همین می شه اولین پیش زمینه های خیانت در خیانت کردن خیلی چیزا دخیله اگر دختر با اون پوشش جذب کننده نیاد بیرون و حجاب خودش رو رعایت کنه آیا درصد خیانت کم نمیشه !؟ خیلی راحت بگم آیا پسری که به دختری که از نظر اون خوشگله درخواستی می ده و اون دختر قبول نکنه آیا خیانتی صورت می گیره !

این وسط هم دخترا مقصرن هم پسرا ....

بعضی از پسرا دارن تلاش می کنن تا شرایط اولیه ازدواج رو از لحاظ مالی مهیا کنن ولی با این موج بی اعتمادی که در جامعه می بینیم فکر نکنم اگر مشکل مالی و کار هم حل بشه پسری بتونه به دختری اعتماد کنه جدیدا آدم از سایه خودش هم می ترسه !

مجردی خوبه و مسئولیتی نداره به قول دوستان در آرامش هستی ولی این آرامش همیشه نخواهد ماند !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , stateless
ارسال: #۳۶۱۰۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط Innocence.)
مهم گوینده دیالوگ بوده ک شهاب حسینی گفته..
پیشاپیش عید رو به همه تبریک میگم برای همه توی سال ۹۶ آرزوی بهترین ها رو دارم
من برم تا پسرا نزدن منو
شاید بعد از عید دوباره بیام آخه میخوام برم دنبال آمار گیری
ولی ب خدا انتظارتون از من بالاست هاااا
آخه خود سازمان آمار و اطلاعات هم فکر نکنم آمار دقیق داشته باشه در این مورد بنده خداها گفتن از بس طلاق زیاد شده دیگه آمار رو اعلام نمیکنیم اما چون شما گفتی من میرم دنبالش چشم
خخخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , همیلا
ارسال: #۳۶۱۰۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
آقا کی بحث این خیانتو باز کرد اصلا ؟
بیخیال تو رو خدا
یه کم فضا رو درسی کنید جان من
جاتون خالی یه سر رفتیم امیرکبیر سر حال اومدیم
آخرشم فکر کنم سر از صنعتی شیراز در آرم خدایی کرده یا ناکرده!
هر چی خدا بخواد

خلاصه اینکه این ۴۰ روز رو نبریم ان شا الله
خودمو میگم

(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  نظرم خیانت بده، اگر زن که موافق همسر دوم ایناس که هیچی همه راضی هستن ولی معمولا رابطه قبلی رو کامل تموم کنن بعد نوش جون هر ۴ تاشون.
شما یه رساله بده بیرون
حیف میشی اینطوری که
کلی مقلد پیدا میکنی

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , jazana , stateless
ارسال: #۳۶۱۰۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ
چقدر طرحاش خوشگله:

سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close