زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۵۹۱
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
به نظر من که مقطع ارشد تو نظام اموزشی ایران ی مقطع اضافیه چون که هم اونی که تو ۱۴۰ واحد کارشناسی چیزی یاد نگرفته با ۲۶ ۲۷ واحد دیگه چیز زیادتری به معلوماتش اضافه نمیشه (expertنمیشه ) وهم اونی که تو کارشناسی مباحثش رو خوب یاد گرفته و ملتفت شده تو ارشد هم با ۲۶ ۲۷ واحدچیزخیلی زیادتری به معلوماتش اضافه نمیشه البته نه خیلی !!! به نظر من یا بچسبوننش به دکتری یا نصفیش رو بدن به کارشناسی و نصف دیگه اش هم ببرن تو دکتری بهتر میشه با این کار اتفاق های خوب میفته مثل اتفاق های زیر :
۱-ی کنکور الکی حذف میشه (کلی بودجه بابت برگزاری خودامتحان صرفه جویی میشه و وقت دانشجو میتونه کمتر گرفته بشه و...)
۲-میشه رو نیروی کار و نیروی علمی رو تفاوت داد مثلا نیروی کار بیشتر دروس عملی ارائه بشه نیروی علمی دروس نظری (مثلا.........)
۳-مهمتر ازهمه دانشگاه ها از شر اساتید فوق لیسانس خلاص میشن Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad_95
ارسال: #۳۴۵۹۲
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
ارسال: #۳۴۵۹۳
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط آفتاب۰۱.)
........
ارسال: #۳۴۵۹۴
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)آفتاب۰۱ نوشته شده توسط:  سلام
فک می کنم لازمه برگشتنم و یه چیزایی رو توضیح بدم ...

بازگشت غرورآفرین شما رو به فروم تبریک میگم Big GrinTongue
میذاشتین ۲-۳ روز از قهر کردنتون میگذشت بعد میومدین. Big Grin

پ.ن: مزاح فرمودیم Wink ناراحت نشید یه موقع دوباره قهر کنید. قهر کاره خیلی بدیه SleepySleepy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۴۵۹۵
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بازگشت غرورآفرین شما رو به فروم تبریک میگم Big GrinTongue
میذاشتین ۲-۳ روز از قهر کردنتون میگذشت بعد میومدین. Big Grin

پ.ن: مزاح فرمودیم Wink ناراحت نشید یه موقع دوباره قهر کنید. قهر کاره خیلی بدیه SleepySleepy
به نظرت خامس قراره زمستون بره یا تابستون؟ Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۵۹۶
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)آفتاب۰۱ نوشته شده توسط:  حرف هایی که از قبل زدم تا حدودی از روی عصبانیت بود دلیلشم گفتم بیزارم از شخصی که تمایلی به ادامه تحصیل نداره. یک شخصیت فلک زده و ضعیف هست از دید من. خیلی رک میگم این حرفو چون داره تیشه میزنه به ریشه این جامعه.

اگر مشکل عقاید شما بود میشد اینجا خیلی دوستانه بحث کرد , مثل خیلی بحثای دیگه ای که اینجا میشه ( من جایی بهتر از مانشت سراغ ندارم برای بحث منطقی ! ) ولی شما طرز صحبت مناسبی ندارید . الآن شما با همین جمله دارید به خیلی از افراد توهین میکنید ! لزوما کسی که تحصیلات دانشگاهی نداره فرد فلک زده ای نیست و تیشه به ریشه جامعه نمیزنه ! خیلی از افراد هستند که تحصیلات دانشگاهی ندارن ولی بیشتر از استاد دانشگاه به جامعه خدمت میکنن و فهم و درک بیشتری از اوضاع جامعه دارن!
مطمئن باشید اگر طرز صحبت شما درست بود دوستان و خود من به جای اینکه اینجوری با شما برخورد کنیم خیلی دوستانه ( باز هم مثل تمام بحث هایی که توی مانشت میشه ) نظراتمون رو میگفتیم و با شما بحث منطقی (!) میکردیم

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۴۵۹۷
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط آفتاب۰۱.)
.....
ارسال: #۳۴۵۹۸
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرت خامس قراره زمستون بره یا تابستون؟ Smile

بذار بره ... اضافه وزن هم که داره Big Grin
ما تا ایسکو رو داریم جایی برای خامس تو ترکیب نیست. Big Grin
مصدومیت بیل هم داره تموم میشه ... چه شود Cool ... هالا مادرید Smile

پ.ن: به این عکس پروفایل جدید نمیتونم بیشتر از ۱۰ ثانیه نگاه کنم. اشکم در میاد :|

ارسال: #۳۴۵۹۹
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بذار بره ... اضافه وزن هم که داره Big Grin
ما تا ایسکو رو داریم جایی برای خامس تو ترکیب نیست. Big Grin
مصدومیت بیل هم داره تموم میشه ... چه شود Cool ... هالا مادرید Smile
بفروشن جاش اوبامیانگ رو بگیرن که هلاکه رئاله. Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , kilookiloo
ارسال: #۳۴۶۰۰
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط آفتاب۰۱.)
.......
ارسال: #۳۴۶۰۱
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بفروشن جاش اوبامیانگ رو بگیرن که هلاکه رئاله. Cool

اوبامیانگ که عالیه ... ولی یک فکری برای دفاع راست بکنن!! بعد سالگادو دیگه دفاع راست درست درمون نداشته رئال.

ارسال: #۳۴۶۰۲
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ)آفتاب۰۱ نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  [quote='آفتاب۰۱' pid='428492' dateline='1482518604']

اگر مشکل عقاید شما بود میشد اینجا خیلی دوستانه بحث کرد , مثل خیلی بحثای دیگه ای که اینجا میشه ( من جایی بهتر از مانشت سراغ ندارم برای بحث منطقی ! ) ولی شما طرز صحبت مناسبی ندارید . الآن شما با همین جمله دارید به خیلی از افراد توهین میکنید ! لزوما کسی که تحصیلات دانشگاهی نداره فرد فلک زده ای نیست و تیشه به ریشه جامعه نمیزنه ! خیلی از افراد هستند که تحصیلات دانشگاهی ندارن ولی بیشتر از استاد دانشگاه به جامعه خدمت میکنن و فهم و درک بیشتری از اوضاع جامعه دارن!
مطمئن باشید اگر طرز صحبت شما درست بود دوستان و خود من به جای اینکه اینجوری با شما برخورد کنیم خیلی دوستانه ( باز هم مثل تمام بحث هایی که توی مانشت میشه ) نظراتمون رو میگفتیم و با شما بحث منطقی (!) میکردیم
دارید بد برداشت می کنید. من دارم میگم علاقه نداشتن به ادامه تحصیل یک ضعفه. همین
دست از بدبینی بردارین.
الآن این شد ی نظر و عقیده که شما دارید . اگر از اول اینجوری میگفتید کسی مشکلی نداشت .
من خودم علاقه به ادامه تحصیل دارم و از اینکه مطالب جدید یاد بگیرم خیلی خوشحال میشم .
ولی به نظرم علاقه نداشتن به تحصیل عیب یا ضعف نیست . پیشرفت و موفقیت خیلی خیلی خوبه و شاید ی نفر پیشرفت خودش رو توی ادامه تحصیل نبینه ! اینکه متوجه این موضوع بشه و بره سراغ فعالیتی که حس میکنه موفقیتش توی اونه خودش یه نقطه قوت حساب میشه Blush اگه شما غیر از این فکر میکنید دلیل بیارید
اینکه تحصیلات برای شما ملاک باشه هم نقطه ی ضعف شما نیست و صرفا نظر شماست Blush

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۴۶۰۳
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  اوبامیانگ که عالیه ... ولی یک فکری برای دفاع راست بکنن!! بعد سالگادو دیگه دفاع راست درست درمون نداشته رئال.
جالبه که مارسلو، بهترین دفاع چپ دنیا، تو تیم منتخب یوفا نیست!

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۴۶۰۴
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط آفتاب۰۱.)
.....
ارسال: #۳۴۶۰۵
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
آواتار جدید Big GrinTongue

به این بکگراند زمستونی که قسمت سر تیتر هر انجمن میاد توجه نکرده بودم Idea

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close