زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۲۸۶
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
....................
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲۸۷
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  آقای سیاه از این قرتی بازیا که موس رو حرکت میدیم تغییرشکل میده و رنگی رنگی میشن و حرکت میکنن هم بلدین؟ مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه تاپیک هم برای عکس بچه های کچل مچل تیمشون باید باز کنیمTongue
نفهمیدم منظورتون چیه.
تو اون آدرسی که گذاشتم، تو ستون سمت راستش دوتا از این کارایی که گفتم رو داره. حالا خیلی هم جالب نبودن البته به نظر من ولی برای بعضی سایتها میتونه بدرد بخوره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۲۸۸
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  آقای سیاه از این قرتی بازیا که موس رو حرکت میدیم تغییرشکل میده و رنگی رنگی میشن و حرکت میکنن هم بلدین؟ مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه تاپیک هم برای عکس بچه های کچل مچل تیمشون باید باز کنیمTongue
نفهمیدم منظورتون چیه.
تو اون آدرسی که گذاشتم، تو ستون سمت راستش دوتا از این کارایی که گفتم رو داره. حالا خیلی هم جالب نبودن البته به نظر من ولی برای بعضی سایتها میتونه بدرد بخوره.
svg هستن. یه کار svg تو همین تاپیک گذاشتم که با illustrator درست کرده بودم. svg رو کار نکردم تا حالا اما به خاطر قدرتش علاقه دارم بهش. مثلا یکی از کاربرداش رسم نمودار هست (راه های دیگه رسم نمودار استفاده از div و استفاده از canvas هست).

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۲۸۹
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ
خودمو کشتم توو رده بندی هفتگی ممرایز از یکی از کاربرای اینجا که احتمالا مدتی بود سر نمیزد تقریبا ۱۰۰۰ تا جلو زدم.
الان اومده ۲۰۰۰۰ تا ازم جلو زده Big Grin قشنگ حس میکنم با تریلی از روم رد شده که حساب کار دستم بیاد Confused با خاک یکسان شدم Sad

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Iranian Wizard , Menrva , arefeh.hp
ارسال: #۳۳۲۹۰
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خودمو کشتم توو رده بندی هفتگی ممرایز از یکی از کاربرای اینجا که احتمالا مدتی بود سر نمیزد تقریبا ۱۰۰۰ تا جلو زدم.
الان اومده ۲۰۰۰۰ تا ازم جلو زده Big Grin قشنگ حس میکنم با تریلی از روم رد شده که حساب کار دستم بیاد Confused با خاک یکسان شدم Sad
شما میرید ممرایز براتون موثر بوده؟
برای من نه چندان، هر چی میخوندم چند وقت بعدش یادم میرفت. Sad
ولی خوندن لغت با لیسینینگ مخصوصا پادکست های موضوعی
خیلیییییی بهتر جواب داد. چون همزمان تصویرسازی قشنگی میشه. مکالماتش واقعا جالب هستن.
ارسال: #۳۳۲۹۱
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  شما میرید ممرایز براتون موثر بوده؟

واسه من که خیلی موثر بوده ولی همیشه باید آبیاری بشه دیگهههه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Skyrim , zarisa
ارسال: #۳۳۲۹۲
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  مرایز براتون موثر بوده؟

من قبلا کتاب اون کورس هایی که تو ممرایز برمیدارم رو خوندم. الان دارم فقط برای یادآوری و ثبت لغات تو حافظه بلند مدت ازش استفاده میکنم. روال کارش مثل لایتنر هست تقریبا. در حال حاضر که خوبه ولی تاثیرش رو باید توو بلند مدت ببینم چی میشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۲۹۳
۱۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
...........................
ارسال: #۳۳۲۹۴
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  تصمیم گرفتم بجای ارشد خوندن، در یک زمینه‌ای از برنامه‌نویسی، کسبِ مهارت کنم. تصمیم درستی گرفتم؟Huh
یکی از مشکلاتی که در ابتدای راه باهاش مواجه شدم، نبود شرکت برنامه‌نویسی در شهرمان است. با وجود این مشکل، باز هم می‌تونم کسب درآمد کنم؟Huh
به خاطر پستای من؟Huh

ارسال: #۳۳۲۹۵
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به خاطر پستای من؟Huh

ببین چیکار داری میکنی ؟!! Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۲۹۶
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به خاطر پستای من؟Huh
خیر
مدتیه که این تصمیم را گرفتم.
ولی امروز که سایت سازمان نظام صنفی شهر خودم را نگاه کردم، شرکت برنامه نویسی وجود نداشت. برای همین یکم مردد شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۲۹۷
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به خاطر پستای من؟Huh
ببین چیکار داری میکنی ؟!! Dodgy
ای بابا. از این به بعد باید کارا رو بسازم و دیلیت کنم (به سبک قدیما که میریختن تو آتیش) TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۳۲۹۸
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  واقعا غیر خودیا رو جذب میکنن یا بازم سرکاریه؟!
مگه قبلا سرکاری بود؟!
من خبر نداشتم سرکاریه.
تازه چقدر هم برای اینکه رشته‌ی من رو نمی‌خوان ناراحت شدم.
کدوم آزمونا سرکاری نیست؟ Big Grin من اتفاقا وقتی میبینم رشته منو نمیخواد خیلی هم خوشحال میشم چون بعدا اگه کسی گیر داد چرا ثبت نام نمیکنی، میگم رشته مو نمیخواست

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۳۲۹۹
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فامیل ما اپلای کرده رفته نروژ، طرف برگشته بهش گفته تو ایرانی هستی؟ (قیافه اش شبیه ایرانیا نیست)
:|:|:|:|

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۳۳۰۰
۱۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ
........................

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close