زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب

ارسال: #۱۲۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ
خوب این بخش بخش نویگیشن لایوت هست که درست کردم البته بخش چپ و راستش مونده
[تصویر:  400753_2ltftie.png]

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sara9009
ارسال: #۱۲۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ق.ظ
سلام
برنامه امروز من
۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰
پروژه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۱۲۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من
۱۰:۴۰ تا ۱۱:۴۰
ام وی سی
خوب باید من مدیریت بحران را یاد بگیرم
خب الان هر کاری به غیر پروژه را انجام دادم
خب من تازه الان کارهام تموم شد اما هنوز برای پروژه کاری نکردم
Smile ایا دیگه انرژی مونده تا پروژه انجام بدم نه این نشد وضع زندگی باید یه راه حلی وجود داشته باشه ....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من :
۹:۴۵ تا ۱۰:۵
پروژه
۱۵ تا ۱۷:۳۰
پروژه
ای بابا چرا dropdown collaspse ام وقتی که دکمه را که کلیک می کنم مخفی نمیشه ...اعصابم خورد شده دیگه دراپ دون درسته مخفی میشه اما نویگیشن مخفی نمیشه
خب خدا را شکر درست شد به علاوه یه مشکل کوچیکی که داره

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من:
۱۱:۱۰ تا ۱:۱۰
پروژه
خب collaspse چرا کار نمی کرد چون اول باید لینکهای بوت استرپ را می زاشتم بعد جی کوئری را. خوب از الان وقتی که صفحه را کوچیک می کنم باید هر کدوم از li هام یه سطر را بگیرن که اینطور نیست هنوز باید درستش کنم نمی دونم چرا درست نمیشه مگه خودش نباید به اندازه کل صفحه بشه هر li. من نویگیشنمو تو یه row 12 ستونی گذاشتم نمی دونم به چه چیزهایی ربط داره که درست نمیشه ، ای بابا چرا درست نمیشه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من :
۱۶:۳۰ تا ۱۸
پروژه
ای بابا float:right را حذف کردم درست شد حالا من li هام برعکس نشون داده میشه... دیگه رو اعصابه واقعا
این تصویر اعصاب خورد کنی منه برعکس نشون میده زیر منو را
[تصویر:  401157_24fb478.png]
۱۱:۲۰ تا ۱۲:۲۰
پروژه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من :
۱۱ تا ۱۲
پروژه
خوب مشکلم حل شد
[تصویر:  401197_2zrm442.png]
خوب حالا یه مشکل دیگه همین نویگیشن داره اونم اینه که من دو قسمتیش کردم چپ و راست گذاشتم که سمت چپ منوهاش و سمت چپ ثبت نام و ورود گذاشتم همین باعث شده که نوبار چپم خیلی درست تنظیم نشه وقتی صفحه را کوچیک می کنم یعنی اندازه لیستم کل سطر را نمی گیره نمی دونه چه طوری پیداش کنم
[تصویر:  401197_21j2f85.png]
خوب این حالا یه مشکل ، بعد حالا باید بخش راست و چپ لایوتم را درست کنم خوب بخش راستم باید چی کار می کردم فعلا بخش دسته ها را بزارم یه کوئری باید بنویسم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ،
من چون به دلیل کاری که اموزشش سخته تازه رفتم برنامه نویسیم تعطیل شد البته فعلا اولویتم نیست...انشالله همه موفق شن منم مثل بقیه سخته ....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ
سلام
خب خدا را شکر مرحله ازمایشیم تمام شد و قبول شدم البته مسئولیتش سخت تر هست اما انشالله خدا کمکمون کنه حالا فعلا کمی وقت ازاد پیدا کردم کمی به برنامه نویسی هم می تونم فکر کنم باید از اول یه مرور کلی کنم اصلا چرا از ام وی سی استفاده می کنیم صفحاتم را کجا ایجاد کنم بعد مثلا می خوام یه سری فایل را تو یه صفحه خاص بزارم که با زدن شناسه مربوطه اون فایل را تو یه صفحه جداگانه بیاره و امکان دانلود باشه یعنی اپلود و دانلود فایل این یه بخش هست که باید درست کنم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۱۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ : بوت استرپ
..................................................
جمعه
ساعت ۱۵ تا ۱۶ بوت استرپ

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه زمانی تو این تاپیک از PHP‌ ایراد گرفته بودم. چند نمونه عینی:
۱- نامگذاری ها inconsistent هستند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و کلا مثلا در بخش
میتونید مواردی رو ببینید که نام تابع ها consistent نیست.
۲- مستندات ناقص:
این متد
تحت شرایطی استثنا پرتاب می کند اما در مستندات رسمی چیزی گفته نشده بلکه در کامنت های کاربران گفته شده. مستندات رسمی باید مرجع برنامه نویس باشند تا با یک نگاه مواردی مثل ورودی، خروجی و استثناها مشخص بشن.

۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
واقعا هرچیزی موفق باشد براش می زنن Big Grin
php هم حتما خیلی موفق استSmile

آقای بلک یک وقتی آواتارتون php بود هروقت نگاه می کردم خنده ام می گرفتSmile

(من درست نخواندم ایرادهایی که گفتید رو) با فرض این که چیزهایی که شما می گین درست باشه دیگه این همه حسن داره دو تا بدی هم توش باشه چیزی نمی شه. بقیه زبان ها هم هرکدوم یه ایرادهایی دارن
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ
RE: برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  این که ایراد محسوب نمیشه ، کاربرد هر تابع رو بدونید میتونید خودتون براش تابع بنویسید با اسم مناسب تر و استفاده ی راحت تر
این ایراد محسوب میشه. هر کتابخانه ای باید نظم و فلسفه مشخصی داشته باشه تا قابل پیش بینی باشه و راحت در ذهن قرار بگیره. در stackoverflow هم به این اشاره شده و رای بالایی هم داره:

این یعنی از دید برنامه نویس ها ایراد محسوب میشه.
این چیزی هم که شما گفتید یه workaround هست نه راه حل.

۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ
RE: برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  این که ایراد محسوب نمیشه ، کاربرد هر تابع رو بدونید میتونید خودتون براش تابع بنویسید با اسم مناسب تر و استفاده ی راحت تر
این ایراد محسوب میشه. هر کتابخانه ای باید نظم و فلسفه مشخصی داشته باشه تا قابل پیش بینی باشه و راحت در ذهن قرار بگیره. در stackoverflow هم به این اشاره شده و رای بالایی هم داره:

این یعنی از دید برنامه نویس ها ایراد محسوب میشه.
این چیزی هم که شما گفتید یه workaround هست نه راه حل.
از بین این همه برنامه نویس فقط ۲۱۲ تا موافق اون نظر بودن. به نظر شما زیاده؟!
چیزی که واضح است php هنوز هم جز بهترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری در ۲۰۱۶ است. حالا شما خیلی ازش بدت می آد خب استفاده نکن.
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ
من روی زبان خاصی تعصب ندارم و نقاط قوت و ضعفشون رو همزمان میبینم. برای همین هم ممکنه از زبان های مختلف از جمله PHP استفاده کنم.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۶۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۶۹ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close