زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۴۴۱
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ۹۹ درصد آدما تعریف غلطی از موفقیت دارن !!

بنظرم این بحث ازدواج به نتیجه نمیرسه.
بهتره راجع به موفقیت بحث کنیم و هرکسی بیاد تعریفش رو از یک آدم موفق بگهSmile
مشکل ازدواج خودت داره حل میشه بسلامتی حالا میخای بحثو عوض کنی کلاسای NLP بذاری؟ اینه؟ ای خودخواه! ای خودخواه! ای خودخواه! با همه یه با مام یه؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هر کی هر چی دوس داره بگه Wink ادمین دموکراسی برقرار کرده Big Grin

اصن از اول مشکلی نبوده که بخاد حل شهBig Grin من فقط تصمیم گرفتم اقدام کنم. با این شرایطی که من دارم فک نکنم تا ۵سال دیگه کسی پیدا بشه، مگه اینکه بساز باشهBig Grin بساز سراغ داشتی اطلاع بدهSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , salam5
ارسال: #۱۴۴۲
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۸ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ۹۹ درصد آدما تعریف غلطی از موفقیت دارن !!
...
بهتره راجع به موفقیت بحث کنیم و هرکسی بیاد تعریفش رو از یک آدم موفق بگهSmile
مشکل ازدواج خودت داره حل میشه بسلامتی حالا میخای بحثو عوض کنی کلاسای NLP بذاری؟ اینه؟ ای خودخواه! ای خودخواه! ای خودخواه! با همه یه با مام یه؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هر کی هر چی دوس داره بگه Wink ادمین دموکراسی برقرار کرده Big Grin
اصن از اول مشکلی نبوده که بخاد حل شهBig Grin من فقط تصمیم گرفتم اقدام کنم. با این شرایطی که من دارم فک نکنم تا ۵سال دیگه کسی پیدا بشه، مگه اینکه بساز باشهBig Grin بساز سراغ داشتی اطلاع بدهSmile
ینی واقعا فک میکنی اگه یه دختر خوب پیدا کنم میام به تو میگم؟؟؟Confused؟؟؟ تو در مورد من چی فک کردی آیا؟Exclamation خودم میرم میگیرمش Big GrinBig GrinBig Grin شیرینیشو حالا شااااااااااااااااااااید خبردار بشی، اونم اگه دلم بخاد بیام اینجا بگم Big Grin که بستگی داره Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Skyrim , pezhman.m-AI
ارسال: #۱۴۴۳
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
پسرها در چند سالگی ازدواج می کنن ؟ شما چند سالتونه ؟
ارسال: #۱۴۴۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ
تجربه ثابت کرده که زیاد سخت نگیرید Big Grin
وقتی میبینید طرفتون خوبه (ایده آل تون نیست) اگرخودتون اوکی هستین تمومش کنین بره Smile چون هر چی سن تون بره بالاتر سخت گیرتر میشین و دیگه همون خوبه هم براتون معمولی میشه بعد باید جنبه گیردادن های آشنا و فامیل و اینا رو داشته باشین که ازیه جایی به بعد دیگه میره رو اعصاب!بعد خب تنهاتر میشین چون دوستاتون اکثرن الان بچه دار شدن و باقی قضایا Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , pezhman.m-AI , blackhalo1989
ارسال: #۱۴۴۵
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به قول یکی از دوستان دختر باید فهمیده باشه که شوهر یا هر کسی که میاد سمتش ، باباش نیست Big Grin
منم این جمله رو زیاد استفاده کردم: مگه باباشم که ...
به نظرم بعضی از دختر ها به جای همسر بابا میخوان.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۴۴۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به قول یکی از دوستان دختر باید فهمیده باشه که شوهر یا هر کسی که میاد سمتش ، باباش نیست Big Grin
چه جالب این مدلی نشنیده بودم. ولی برعکسش رو زیاد شنیدم در مورد پسر: مامان می خواهد یا مثلا به یک دختر می گن مگه مامانشی،...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , ts2927
ارسال: #۱۴۴۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به قول یکی از دوستان دختر باید فهمیده باشه که شوهر یا هر کسی که میاد سمتش ، باباش نیست Big Grin

امکانش هست بفرمایید در چه مواردی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۴۴۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  امکانش هست بفرمایید در چه مواردی؟
اولین دسته دخترایی هستن که آدم احساس می کنه اینا با ازدواج نمیخوان مسیولیتی رو قبول کنن و عملا یه همسر میخوان تا اونارو در همه چیز حمایت کنه تا اونا به موفقیت های شخصی خودشون برسن.
دومین دسته اونایی که توقع دارن هر چیزی (مادی) باباشون همین الان داره رو پسر داشته باشه بدون اینکه در نظر بگیرن باباشون طی چندین سال به این مرحله رسیده.
یه دسته ای هم هستن که من راجع بهشون میگم: «اینا هنوز باید با عروسکاشون بازی کنن». کنایه از اینکه اینا هنوز به بلوغ فکری لازم برای ازدواج نرسیدن.

+ البته من فقط موردای مربوط به بعضی دخترا رو گفتم و منظورم این نیست که بعضی از پسرا مشکلی ندارن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , codin
ارسال: #۱۴۴۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط Menrva.)
.........

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۵۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما با حقوق ۱۸۰۰ میشه زندگی کرد؟ پسر خونه هم نداشته باشه.

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اولین دسته دخترایی هستن که آدم احساس می کنه اینا با ازدواج نمیخوان مسیولیتی رو قبول کنن و عملا یه همسر میخوان تا اونارو در همه چیز حمایت کنه تا اونا به موفقیت های شخصی خودشون برسن.
دومین دسته اونایی که توقع دارن هر چیزی (مادی) باباشون همین الان داره رو پسر داشته باشه بدون اینکه در نظر بگیرن باباشون طی چندین سال به این مرحله رسیده.
یه دسته ای هم هستن که من راجع بهشون میگم: «اینا هنوز باید با عروسکاشون بازی کنن». کنایه از اینکه اینا هنوز به بلوغ فکری لازم برای ازدواج نرسیدن.
همش که دسته های منفی رو گفتین.
بستگی داره تو چه شهری زندگی میکنید؟
برای مسکن بعد از ازدواج چه تصمیمی دارید؟ خانه ی پدر؟ اجاره؟ رهن؟
مطمینا بیشتر در امدتون برای مسکن هزینه میشه. خب هزینه ها تو شهرهای مختلف و نوع مسکن بسیار متفاوت خواهد بود.
کاری نداره . یه براورد از هزینه ها داشته باشید.
اگر هم دختر هستید باز فرقی ندارهShy. می تونید همین سوالات رو از اقا بپرسیدBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۴۵۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما با حقوق ۱۸۰۰ میشه زندگی کرد؟ پسر خونه هم نداشته باشه.
فقط شیرینی فراموش نشه. Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۴۵۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ
من که با ۱۸۰۰ نمیتونم زندگی کنم Big Grin شما رو نمیدونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۱۴۵۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
حالا که مجدد بحث ازدواج شده ، این اهنگ را بذارید بخونه.دلتون برای نیمه گمشدتون تنگ بشه Sad من که خیلی دلم براش تنگ شده.. شما چطور ؟ هییییی

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blx , virtual girl
ارسال: #۱۴۵۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا که مجدد بحث ازدواج شده ، این اهنگ را بذارید بخونه.دلتون برای نیمه گمشدتون تنگ بشه [تصویر:  sad.gif] من که خیلی دلم براش تنگ شده.. شما چطور ؟ هییییی

دلمون رو تیکه تیکه کردی، اصن آتیشم زدی ...

کجاست اون پدرسوخته ؟ هان؟؟؟ نیمه خودتو همین الان نشون بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice , blx
ارسال: #۱۴۵۵
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا که مجدد بحث ازدواج شده ، این اهنگ را بذارید بخونه.دلتون برای نیمه گمشدتون تنگ بشه Sad من که خیلی دلم براش تنگ شده.. شما چطور ؟ هییییی

کی هست اصلا که دلم براش تنگ بشه؟ Big Grin
نیمه کجایی دقیقا کجایی؟

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۳,۱۱۴,۲۷۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۱,۲۶۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۷۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۸,۰۳۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۵۳ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۸۲ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۳۵۵ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close