زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۵۸۶
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ
الان خواهر زاده منو همه تو خونه به اسم «خواهر زاده کاربر بلک» صدا می کنن. حتی تو شناسنامه اش هم اومده. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۵۸۷
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ
مث اینکه دچار تناقض هویت دیجیتال میشیم Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۵۸۸
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ
یه سؤال بپرسم؟
ایمیل های دانشگاهی هر پیامی رو که اسپم تلقی کنن می فرستن تو Junk یا اینکه ممکنه که کلاً پیام موردنظر سر به نیست شه؟
ارسال: #۳۰۵۸۹
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
چقدر فوتبال ساحلی قشنگه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۵۹۰
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
یک سؤال دیگه هم دارم!
اینجا کسی با JSIM یا NS2 کار کرده؟
من برای تحقیقات و همچنین پایان نامه ام باید زودتر یاد بگیرم.
کلاس آموزشی ندارن؟
ارسال: #۳۰۵۹۱
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یک سؤال دیگه هم دارم!
کلاس آموزشی ندارن؟
ns2 یه کتاب فارسی داره
اگه انتخابهای دیگه میشه کرده من اینو انتخاب نمی کردم!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۵۹۲
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یک سؤال دیگه هم دارم!
کلاس آموزشی ندارن؟
ns2 یه کتاب فارسی داره
اگه انتخابهای دیگه میشه کرده من اینو انتخاب نمی کردم!

منظورتون خود NS2 هست یا کتاب آموزشیش؟
اگر منظور کتاب هست که منم موافقم. چون الآن یه کم که در موردش سرچ کردم متوجه شدم یک کتاب از انتشارات ناقوس براش هست که ظاهراً زیاد هم مشکل داره.
از طرفی من شخصاً کلاس رو ترجیح میدم. چون اشکالاتمو راحت میتونم از اُستاد بپرسم، اما تو کتاب که به مشکل بخورم باید از کی بپرسم؟ تازه اگه کتاب خودش بدون اشکال باشه!
اگر راهنمائیم کنید خیلی ممنون میشم.
ارسال: #۳۰۵۹۳
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  منظورتون خود NS2 هست یا کتاب آموزشیش؟
اگر منظور کتاب هست که منم موافقم. چون الآن یه کم که در موردش سرچ کردم متوجه شدم یک کتاب از انتشارات ناقوس براش هست که ظاهراً زیاد هم مشکل داره.
از طرفی من شخصاً کلاس رو ترجیح میدم. چون اشکالاتمو راحت میتونم از اُستاد بپرسم، اما تو کتاب که به مشکل بخورم باید از کی بپرسم؟ تازه اگه کتاب خودش بدون اشکال باشه!
اگر راهنمائیم کنید خیلی ممنون میشم.
هر دوشون Big Grin
اگه بخوای با ns2 کار کنی باید پایتون سی پلاس پلاس و tcl رو تا حدی بلد باشی البته بستگی به کارت داره و توی لینوکس هم نصبش کن
کلاس رو من اطلاع ندارم من خودم کلن منبعم اینترنت بود البته کار پایان نامه نبود نمی دونم کار شما در چه سطحیه و موصوعش چیه؟

ارسال: #۳۰۵۹۴
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  هر دوشون Big Grin
اگه بخوای با ns2 کار کنی باید پایتون سی پلاس پلاس و tcl رو تا حدی بلد باشی البته بستگی به کارت داره و توی لینوکس هم نصبش کن
کلاس رو من اطلاع ندارم من خودم کلن منبعم اینترنت بود البته کار پایان نامه نبود نمی دونم کار شما در چه سطحیه و موصوعش چیه؟

شما گزینه بهتری سراغ ندارین؟
موضوع دقیق که هنوز مشخص نیست. اما حوزه اش مشخصه. شبکه حسگر بی سیم.

من میتونم. Smile
یادم نبود به خودم قول دادم که نااُمید نشم و همیشه تمام تلاشم رو بکنم و به لطف خدا اُمیدوار باشم. Smile
ارسال: #۳۰۵۹۵
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  شما گزینه بهتری سراغ ندارین؟
موضوع دقیق که هنوز مشخص نیست. اما حوزه اش مشخصه. شبکه حسگر بی سیم.

من میتونم. Smile
یادم نبود به خودم قول دادم که نااُمید نشم و همیشه تمام تلاشم رو بکنم و به لطف خدا اُمیدوار باشم. Smile
بچه های شبکه دیدم با متلب هم شبیه سازی می کنن
البته اینم بد نیست اگه یادش بگیرین خوبه ولی یه کم سردرگمین اول بعدش دستتون میاد چی به چیه
رتبه دکتری نمی دونم چقد تاثیر داره باید از بچه هایی که رفتن مصاحبه پرسید
اگه خوب کار کنین من یه امیدهایی می تونم بهتون بدم استادا اکثرا دانشجوهای خودشون رو برای دکتری بر می دارن ولی من یه ادم منصف می شناسم حالا شما خوب کار کنین فک کنم مهم تر از رتبه باشه

ارسال: #۳۰۵۹۶
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۹ ب.ظ
کسی می دونه ArnoldC چیه؟
ارسال: #۳۰۵۹۷
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی می دونه ArnoldC چیه؟
این ساختار کلیش هست
IT'S SHOWTIME
[statements]
YOU HAVE BEEN TERMINATED
دستورات رو تو قسمت statement قرار بدین
مثلا برای یه پرنت ساده
IT'S SHOWTIME
"TALK TO THE HAND "hello world
YOU HAVE BEEN TERMINATED
نوشته زبان فانی هست و برای راحت تر بودن اینطوری شده Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۰۵۹۸
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یکبار جوابش رو نداده بودم داشت کل شهر رو خبر می کرد به یکی دیگه sms داده بود به gogooli بگو فلان چیز رو برام بفرستهSmile تا الان جوابش رو ندادم اتفاقا block اش کردم ولی فکر کنم اگر جواب ندم فردا پاش بیفته به استاد بگه من از این پرسیدم جوابم رو نداد.Smile
منم جواب یکی از همین دوستامُ نداده بودم، از شانس بد، شماره بابامُ داشت، به بابام S زده بود که چش شده چرا جوابمو نمیده :| میخواستم سرشُ بکوبم به دیوار Dodgy
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان خواهر زاده منو همه تو خونه به اسم «خواهر زاده کاربر بلک» صدا می کنن. حتی تو شناسنامه اش هم اومده. Big Grin
یاد پدر پسر شجاع افتادم!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , gogooli , blackhalo1989
ارسال: #۳۰۵۹۹
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی می دونه ArnoldC چیه؟
این ساختار کلیش هست
IT'S SHOWTIME
[statements]
YOU HAVE BEEN TERMINATED
دستورات رو تو قسمت statement قرار بدین
مثلا برای یه پرنت ساده
IT'S SHOWTIME
"TALK TO THE HAND "hello world
YOU HAVE BEEN TERMINATED
نوشته زبان فانی هست و برای راحت تر بودن اینطوری شده Big Grin
آهان این زبونه! فکر کردم ArnoldC چه چیز خاصیه!

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  منم جواب یکی از همین دوستامُ نداده بودم، از شانس بد، شماره بابامُ داشت، به بابام S زده بود که چش شده چرا جوابمو نمیده :| میخواستم سرشُ بکوبم به دیوار Dodgy
همون اس ام اس رو مینوشتید راحت تر نبود از عوض کردن زبون کیبورد؟ Big Grin

ارسال: #۳۰۶۰۰
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
جای تأمل داشت Big GrinBig Grin
[تصویر:  414189_photo_2016_07_08_00_54_59.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close