زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم تحقیقات تهران یا رازی کرمانشاه ؟

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط Br2012.)
RE: علوم تحقیقات تهران یا رازی کرمانشاه ؟
من پیشنهادی نمیدم که کجارو بری اما:

آزاد توی کشور خودمون وجه خوبی نداره حتی اگه فوق phd بگیری این یه واقعیت هست اما ممکنه همون مدرک از لحاظ بار علمی از خیلی از دانشگاه های دولتی بهتر باشه اما در مورد دانشگاه رازی باید بگم که از بهترین دانشگاه های غرب کشور هست من خودم این دانشگاهو یه علاقه خاصی بش دارم(الان نگی چرا خودت نزدیSmile )چون نرم افزار نداشت نزدم و . در مورد این دانشگاه رازی تحقیقتو کامل انجام بده

اما در کل اگه من باشم(چه مشکل مالی داشته باشم چه نه) رازی رو میرم.
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003 , Ofogh , blackhalo1989 , ronaldo , parimehraban , Morteza_s
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ
آقای دکتر تنهایی من خیلی مخالفم که شما اینقدر مطمئن از جایگاه آزاد صحبت میکنید،تا اونجایی که اطلاع دارم دانشگاه های دولتی مثل شریف ،تهران ،امیرکبیر کسانی را برای دکترا میپذیرند که واقعا عملکرد مثبتی داشته اند مثل مقاله های معتبر.الانم که دکترا داره کنکوری میشه !من اگر رفتم آزاد به شما و کسانی دیگر که چنین فکر کنند نشان خواهم داد که هیچ وقت نمیشه مطمئن صحبت کرد،البته اگه تا اون روز دانشگاه های دولتی ایران را قبول داشته باشم واسه دکترا..انشاالله.

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ofogh , shahryar , luna , saria
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
دوستای عزیز مانشتی‌، نمیخام کلیشه ای صحبت کنم یا شعار بدم‌، خودتون تو جامعه هستید و میبینید‌: دید خوبی تو جامعه نسبت به آزاد نیست و چند تا از دانشگاه های آزاد هستند که خوب عمل میکنن ولی خیلیاشون ........ و من به شخصه دولتی شهرستان رو به آزاد حتی تهران ترجیح میدم( گفته باشم‌، دانشجوی آزاد نیستم )

تا حالا رفتید جایی برا کار ؟؟؟ میپرسن کجا خوندی ؟؟ همین که میگی آزاد ............... چیکار میشه کرد وجهه خوبی نداره

اگه سراسری قبول نشده بودی‌، اونوقت میتونستی بگی دیگه حال ندارم برا کنکور بخونم‌، حرف شما درست
ولی الان شما دوتا صندلی رو اشغال کردی و داری انتخاب میکنی که رو کدوم بشینم ؟؟؟ چه کسایی هستند که شب و روز زحمت کشیدن و آرزوشون همون شهرستانی که شما دو دلی و نمیخای بری رو از خدا می طلبیدن‌، اینطوری شما با سرنوشت یه نفر دیگه هم بازی کردی‌، و در آخر‌: حاضرم بی سواد باشم ولی این اسم روم نباشه که بگن آزاد میخونه .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  و در آخر‌: حاضرم بی سواد باشم ولی این اسم روم نباشه که بگن آزاد میخونه .

این تیکه آخر دیگه خیلی احساسی و غیر منطقیه !
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: eced , saria , R.SH
ارسال: #۲۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
احساسی کجا بود ؟؟ حاجی عین واقعیته‌! دارم میبینم که میگم‌، رونالدو الکی رونالدو نشده هااااااااااا

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۲
۱
ارسال: #۲۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
من با صحبتهای اقای تنهایی کاملا موافقم من خودمم دانشگاه ازاد بودم به هیچ عنوان دیگه حاضر نبودم ارشد برم ازاد دقیقا اینکه استاد دانشگاه شریف با دانشجوهای دانشگاه ازاد و شریف یکسان برخورد نمیکنه موافقم استادی داشتیم از دانشگاه شریف که هر ۲ هفته یکبار میومد کیفیت کلاسشم خوب نبود اخلاق خیلی خوبی داشتن ولی من که از کلاسش راضی نبودم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۲۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط admin.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  به کسی برنخوره‌، من خودم آزاد خوندم ولی فکر میکنم فارغ التحصیل های آزاد ،در نظر مردم و به خصوص تو محافل علمی به نظر درس نخون یا کم هوش میان !
قبول دارید ؟
بله متاسفانه.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  آقای دکتر تنهایی من خیلی مخالفم که شما اینقدر مطمئن از جایگاه آزاد صحبت میکنید،تا اونجایی که اطلاع دارم دانشگاه های دولتی مثل شریف ،تهران ،امیرکبیر کسانی را برای دکترا میپذیرند که واقعا عملکرد مثبتی داشته اند مثل مقاله های معتبر.الانم که دکترا داره کنکوری میشه !من اگر رفتم آزاد به شما و کسانی دیگر که چنین فکر کنند نشان خواهم داد که هیچ وقت نمیشه مطمئن صحبت کرد،البته اگه تا اون روز دانشگاه های دولتی ایران را قبول داشته باشم واسه دکترا..انشاالله.
ثابت کنید!. برای ما افتخاره که اعضای مانشت پله‌های موفقیت رو طی کنند.
من خبر کاملی از جریانات مصاحبه دانشگاه شریف دارم، به طور ۱۰۰ درصد مطمئن هستم. تازه اینکه چیزی نیست اگه حتی کارشناسی رو هم دانشگاه آزاد باشی با مکافات می‌تونی خودت رو از اتهام تبرئه کنی.
خیلی افراد باهوش تو این دانشگاه هستند (چه استاد و چه دانشجو) و احتمالاً بنابه‌دلایلی نتونستند در کنکور موفق بشوند،‌ اما هیچ‌گاه رفتارهایی که با بچه‌های دانشگاه آزادی در مصاحبه‌های دکتری می‌شه رو فراموش نمی‌کنم. یکی از دوستان خوب خود من همین‌جوری حذف شد. من دیدم و نظر می‌دم و شما ندیدی و نظر می‌دی. جوی که وجود داره طوریه که حتی اگه چند تا مقاله خوب جورنال هم داده باشی و دانشگاه آزادی باشی یه جوری به مقاله‌هات نگاه می‌کنند و حتی ممکنه به تقلب علمی و ... محکوم بشی.
دلیل به وجود اومدن این جو هم مشخصه: درسته افراد باهوش و با استعداد تو دانشگاه آزاد کم نیست،‌اما جو غالب رو کسانی تشکیل می‌دن که توانایی رقابت با دانشجوهای دانشگاه‌های دولتی ندارند، و متاسفانه تو این جو‌تر و خشک با هم می‌سوزند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , sina_bhh , Br2012 , -Ali-
ارسال: #۲۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط parvaz_hj.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من خودم به شخصه دانشگاه آزاد رو قبول ندارم. متاسفانه اساتیدی که از شریف میرن اونجا تدریس می‌کنند کیفیت تدریسشون متفاوته. یعنی یه استاد تو شریف همه توانش رو می‌گذاره ولی تو دانشگاه آزاد هیچی. این از دانشگاه آزاد.
اما دانشگاه رازی هم دانشگاه نوپایی هست. چند تا از هیات علمی‌هاش رفیقم هستند. جو هیات علمیش خیلی جوونه و طبیعتاً برخی چیزها تا توی اون جا بیافته طول می‌کشه.
اما یه واقعیت کاملاً تلخ رو خدمتتون عرض می‌کنم: اگه فوق رفتید آزاد دیگه به هیچ عنوان به دکتری دولتی فکر نکنید. تو شریف و خیلی از دانشگاه‌های دیگه اولین کاری که می‌کنند حذف بچه‌های آزاد هست. ضمناً یه واقعیت تلخ دیگه هم وجود داره: در صورتی که دکتری از دانشگاه آزاد گرفتید خیلی به هیات علمی شدن تو دانشگاه‌های خوب دولتی امیدوار نباشید. من بخش‌نامه‌ای رو دیدم که توی اون جذب هیات علمی از دانشگاه‌ آزاد رو یه خرده با مشکل مواجهه کرده بود.
از لحاظ هزینه‌ای هم خوب دانشگاه آزاد یه هزینه اضافی بهتون تحمیل می‌شه. ولی تو رازی این‌طوری نیست. و البته اینجا رفت و آمد ندارید و تو رازی رفت و آمد خواهید داشت و هزینه‌ اضافی اون.
من جای شما نیستم که تصمیم‌گیری کنم، هیچگاه هم توی کنکور‌های دانشگاه آزاد (برای هیچ مقطعی) شرکت نکرده‌ام که مجبور باشم بین این دو تا انتخاب کنم.
در ضمن کرمانشاه و محیط خوابگاه خودش می‌تونه تجربه جالبی باشه (هر چند که خوابگاه‌های دانشگاه رازی خیلی دلچسب نیستند و تغییر کاربری یافته زندان‌های رژیم سابق هستند!)
آقای تنهایی این حرفهای شما متین اما به نظرتون برای شخصی که مجازی شهید بهشتی تهران اورده و آزاد نجف آباد هم...کدوم بهتره؟؟؟ روحیه ای هم ندارم که فقط با کلاس و حس رقابت بخوام جلو برم ...
با توجه به اینکه ادامه تحصیل یا ایران یا خارج از کشور خیلی برام مهمه و تا به حال ۱ مقاله اکسپت شده و دو تای نیمه کاره‌ی دیگه بعد دوران کارشناسی و در حال حاضر در حال انجام هستم...و همچنین کارمند هم هستم و نمی خوام اینو از دست بدم...با این وضعیت و تحقیق اصلا به مجازی شهید بهشتی با چه دیدی نگاه می کنند اساتید معروف دولتی و....در حالی که می دونم همه‌ی سخت گیری های روزانه هم براشون هست...ولی...کدوم انتخاب درست تره با چیزهایی که گفتم؟؟
لطفا حتما راهنماییم کنید....
چون دیدم اینجا از آزاد حرف زدید
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط alireza3742.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  آقای تنهایی این حرفهای شما متین اما به نظرتون برای شخصی که مجازی شهید بهشتی تهران اورده و آزاد نجف آباد هم...کدوم بهتره؟؟؟ روحیه ای هم ندارم که فقط با کلاس و حس رقابت بخوام جلو برم ...
با توجه به اینکه ادامه تحصیل یا ایران یا خارج از کشور خیلی برام مهمه و تا به حال ۱ مقاله اکسپت شده و دو تای نیمه کاره‌ی دیگه بعد دوران کارشناسی و در حال حاضر در حال انجام هستم...و همچنین کارمند هم هستم و نمی خوام اینو از دست بدم...با این وضعیت و تحقیق اصلا به مجازی شهید بهشتی با چه دیدی نگاه می کنند اساتید معروف دولتی و....در حالی که می دونم همه‌ی سخت گیری های روزانه هم براشون هست...ولی...کدوم انتخاب درست تره با چیزهایی که گفتم؟؟

دوست عزیز ۱۰۰% شهید بهشتی( حتی مجازی )بهتر از آزاد نجف آباد که هیچ‌، به نظر من از آزاد علوم تحقیقات هم بهتره . اگه شما مجازی بخونید تنها فرقی که داره ۲ سالی هست که بصورت مجازی تحصیل میکنید . چون دسترسی کمی به اساتید دارید‌، درس خوندن در سیستم مجازی کمی سخت‌تر از روزانه هست . وگرنه کسی مدرک و اساتید خوب شهید بهشتی رو نمی تونه نادیده بگیره‌! تازه برای شما که کارمند هستید مجازی درس خوندن خیلی راحتتره چون از کارتون واسه شرکت در کلاسها نمی افتید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  بچه‌ها بین علوم تحقیقات و رازی کرمانشاه(روزانه) کدوم رو انتخاب میکنید ؟
هر دو معماری کامپیوتر
ضمنا من ساکن تهران هستم

لطفا دلیل انتخابتون رو هم بگید ممنون
سلام رتبه معماری شما در سراسری چند شد؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  آقای تنهایی این حرفهای شما متین اما به نظرتون برای شخصی که مجازی شهید بهشتی تهران اورده و آزاد نجف آباد هم...کدوم بهتره؟؟؟ روحیه ای هم ندارم که فقط با کلاس و حس رقابت بخوام جلو برم ...

تاپیک رو منحرف نکنید. اگه سوال دارید در یه تاپیک جداگانه مطرح نمایید. این تاپیک مربوط به رازی یا علوم تحقیقات هست.

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ ب.ظ
من بین شبانه شهرستان و آزاد تهران شمال ،آزاد رو انتخاب کردم . و معتقدم که اگه واقعا علاقه به کتاب و درس و... داشته باشی بدترین جا میتونی باشی و از درس خوندنت لذت ببری.
اما در مورد جو کاری و نگاه به بچه های آزاد: من دانشگاه پیام نور خوندم اولین بار که تو شرکت خصوصی قرارداد بستم رو یادمه، که همین دیدها وجود داشت ولی بعد گذشت چند ماه که تونستم تواناییهامو نشون بدم کلا نگاه و موقعیتم با همدیگه عوض شدند.
تو شرکت های خصوصی با اطمینان کامل و تضمین شده فقط به توانایی هات و مفید بودنتون تو شرکت نگاه میکنند(۳سال تجربهBig Grin)
همین جا هم به شدت از اقای دکتر تنهایی که انقدر به نظر من منعصبانه نسبت به دانشگاه دولتی نظر میدن و تو یه سایت خوبی مثل مانشت این نظرهای باز هم به نظرم متعصبانه رو رواج میدن انتقاد میکنم .
۵
۳
ارسال: #۲۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)saria نوشته شده توسط:  همین جا هم به شدت از اقای دکتر تنهایی که انقدر به نظر من منعصبانه نسبت به دانشگاه دولتی نظر میدن و تو یه سایت خوبی مثل مانشت این نظرهای باز هم به نظرم متعصبانه رو رواج میدن انتقاد میکنم .
کجای حرف‌های من متعصبانه بود؟ من بحثم در مورد کار نبود. در مورد ادامه تحصیل بود، آیا تا به حال برای مصاحبه دکتری یکی از دانشگاه‌های دولتی تشریف بردین؟
در مورد شرکت‌های خصوصی من اصلاً نظری ندادم، کلاً توی شرکت خصوصی حتی اگه دیپلم هم نداشته باشی ولی تخصص مورد نظر رو داشته باشی از شما استقبال می‌شه. تازه اکثر شرکت‌ها دنبال چنین افرادی هستند. چون هم حقوق کمتری دریافت می‌کنند و هم کنترلشون راحت‌تره.

۳
۰
ارسال: #۲۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ
[quote='admin' pid='40922' dateline='1314901659']
من خودم به شخصه دانشگاه آزاد رو قبول ندارم.
من حرفام بیشتر واسه این جمله خیلی منفی تون بود دکتر...
اگه بخوایم از لحاظ ادامه تحصیل اونم فقط تو ایران بگیم با نظر شما موافقم
۰
۱
ارسال: #۳۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ب.ظ
من بعنوان کسی که حرفهای دکتر را تجربه کرده‌ام عرض میکنم که واقعا" درست میگن. در مصاحبه دکترا اساتید محترم دانشگاه شریف حتی بعضی از دانشگاههای دولتی را هم بحساب نمی آورند چه برسد به آزاد. البته در مورد فارغ التحصیلان آزاد حتی دانشگاههای دولتی دیگه هم در مقایسه با دولتی‌ها تبعیض آمیز عمل میکنند دانشگاههایی مثل علم وصنعت!
جور دیگری هم من این را تجربه کردم . وقتی میخواستم برای سربازی امریه دانشگاه آزاد بگیرم و رفتم مصاحبه دو نفر از اساتید محترم شریف هم حضور داشتند که البته یکیشون عضو هیئت امناء دانشگاه آزاد هستند و حتما" میشناسیدشون. آنجا هم با وجودیکه به آزاد مربوط میشد باز برخوردشون با من که فارغ التحصیل دولتی بودم با دوستان آزاد تفاوت داشت.من به درست و غلط بودنش کار ندارم به واقعیت امر کار دارم که وجود داره و نمیشه منکرش شد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۸۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۰۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۸۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۴۰۱ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close