زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۵۶۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ببین گوگولی جان اینقد بحث نکن تو خدتم اگه الان شریف و امیرکبیرو تهران بودی الان طرف ما بودی پس بیا اینور دیگه هم حرف نباشه Big Grin
من کنکور لیسانس رو خراب کردم اما هیچ وقت مثل شما کنکور رو زیر سوال نبردم. میدونستم که تصیر خودم بوده و میدونستم که کجای کارم مشکل داره. برای ارشد فقط یه مورد از اشتباهات لیسانس رو تکرار نکردم که شد چیزی که میبینید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۵۶۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
,.........
ارسال: #۲۹۵۶۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ببین گوگولی جان اینقد بحث نکن تو خدتم اگه الان شریف و امیرکبیرو تهران بودی الان طرف ما بودی پس بیا اینور دیگه هم حرف نباشه Big Grin
من کنکور لیسانس رو خراب کردم اما هیج وقت چهارچوب رو زیر سوال نبردم. میدونستم که تصیر خودم بوده و میدونستم که کجای کارم مشکل داره. برای ارشد فقط یه مورد از اشتباهات لیسانس رو تکرار نکردم که شد چیزی که میبینید.

من که طرف شمام چرا منو نقل قول میکنی من همه نقل قولام موازی حرفای شماس
خوب دیگه برای ارشد مهارتتو برای کنکور دادن بردی بالا هدفم اینه که چجوری کنکور بدی نه چیز دیگه ای...

یکی هم نبود بازیا رو پیش بینی کنه گویا همه تو مسابقه پیش بینی شرکت کردن نمیخوان به ضرر خودشون عمل کنن Smile

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۲۹۵۶۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ببین گوگولی جان اینقد بحث نکن تو خدتم اگه الان شریف و امیرکبیرو تهران بودی الان طرف ما بودی پس بیا اینور دیگه هم حرف نباشه Big Grin
من کنکور لیسانس رو خراب کردم اما هیچ وقت مثل شما کنکور رو زیر سوال نبردم. میدونستم که تصیر خودم بوده و میدونستم که کجای کارم مشکل داره. برای ارشد فقط یه مورد از اشتباهات لیسانس رو تکرار نکردم که شد چیزی که میبینید.
آخه کنکور کارشناسی منصفانه تر است. اشکالاتش مثل ارشد نیست.
ارسال: #۲۹۵۷۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  من که گفتم تسلیمم و با کنکور موافقم چرا به من گیر دادی [تصویر:  biggrin.gif]
نه عزیزم... من گیر ندادم. فقط جالبه برام که مخالف سرسخت کنکور هستی ولی راه حلش رو نمیگی.
خب معمولا همه وقتی با روشی مخالفن یک روش هم برای مقابله با روش فعلی دارند که به همین علته اصلا مخالفتشون. برای همین گفتم راه حلت رو ارائه بده والا قصدم نه گیر دادن بود نه هیچی دیگه امیدوارم به دل نگیری : )

دوستم چرا با کلمات بازی میکنی و از حرفای من سوء برداشت میکنی، من مخالف کنکورم دلیل اینکه دیگه اصراری به حرفم ندارم اینه که تا فردا هم اینجا بحث کنم به جایی نمیرسه،
بحث من اینه که اگه قراره کنکور باشه استاندارد باشه ( استاندارد نبودن سوالات رو حتی اساتید دانشگاه هم تایید کردن حرف خودم نیس، چون من کسی نیستم که بخوام در این باره نظری بدم)
بازم من کسی نیستم که بخوام راه حلی ارائه بدم ولی میشه از دانشگاه های برتر الگو دید اونا صرفا با یه کنکور با سوالات غیر استاندارد دانشجو نمیپذیرن

ارسال: #۲۹۵۷۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آخه کنکور کارشناسی منصفانه تر است. اشکالاتش مثل ارشد نیست.
به نظرم من اینطوری نیست. کنکور کارشناسی باید حتما کتاب تست داشته باشید اما ارشد کمتر اینطوریه.

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  بازم من کسی نیستم که بخوام راه حلی ارائه بدم ولی میشه از دانشگاه های برتر الگو دید اونا صرفا با یه کنکور با سوالات غیر استاندارد دانشجو نمیپذیرن
منم میتونم راجع به هزار تا چیز ایراد بگیرم بعد هم بگم «برید ببینید نمونه های موفق چیکار کردن». اسم این انتقاد نیست. صرفا ایرادگیریه.
راه حل دانشگاه های برتر برای شرایط اوناست. هر شرایط الزامات خودشو داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , afrooz-OMD
ارسال: #۲۹۵۷۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۹۵۷۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم میتونم راجع به هزار تا چیز ایراد بگیرم بعد هم بگم «برید ببینید نمونه های موفق چیکار کردن». اسم این انتقاد نیست. صرفا ایرادگیریه.
راه حل دانشگاه های برتر برای شرایط اوناست. هر شرایط الزامات خودشو داره.

شما بهتره تمام حرفای منو بخونی بعد زیر سوال ببری، البته اصراری نیس که همه رو بخونیا ولی حرفم اینه اگه میخوای حرفای منوز زیر سوال ببری کامل بخونی
اولش گفتم که کنکور باید استاندارد باشه
جای دیگه ای هم گفتم که نظام آموزشی از ریشه ایراد داره، با این حساب فکر کنم شمایین که یه بخش از حرفای منو نقل قول میکنین از سر و تهش میزنین که ایراد بگیرین نه من

ارسال: #۲۹۵۷۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط gogooli.)
این هکره که آوردن چه باحاله

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آخه کنکور کارشناسی منصفانه تر است. اشکالاتش مثل ارشد نیست.
به نظرم من اینطوری نیست. کنکور کارشناسی باید حتما کتاب تست داشته باشید اما ارشد کمتر اینطوریه.
منظورم اشتباه در سوالات و کلید بود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۹۵۷۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  شما بهتره تمام حرفای منو بخونی بعد زیر سوال ببری، البته اصراری نیس که همه رو بخونیا ولی حرفم اینه اگه میخوای حرفای منوز زیر سوال ببری کامل بخونی
اولش گفتم که کنکور باید استاندارد باشه
جای دیگه ای هم گفتم که نظام آموزشی از ریشه ایراد داره، با این حساب فکر کنم شمایین که یه بخش از حرفای منو نقل قول میکنین از سر و تهش میزنین که ایراد بگیرین نه من
این قسمتایی که بولد کردم از دید شما واقعا راه حله؟
«کنکور باید استاندارد باشه» مثل این میمونه که بگیم نظام اقتصادی باید سالم باشه!

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۵۷۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این قسمتایی که بولد کردم از دید شما واقعا راه حله؟
«کنکور باید استاندارد باشه» مثل این میمونه که بگیم نظام اقتصادی باید سالم باشه!

ConfusedConfusedConfused

ارسال: #۲۹۵۷۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ
بیان درست مساله نصف راه حل استSmile...راه حل هم می شه داد...
این بحث ما به هیچ نتیجه ای نمی رسه تمومش کنیم بهتره
ارسال: #۲۹۵۷۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
........
ارسال: #۲۹۵۷۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  ماه عسل انگار امروز در مورد یه هکر بود که دستگیر شده
همین چند دقیقه پیش زنگ زدیم به خواهرم ببینیم خانوم افطار کرده یا نه دیدیم خانوم هق هق گریه میکنه
بابا با نگرانی پرسیده چی شده؟ گفته دلش سوخته هکره بچه بوده اشتباه کرده الان باید ۸ سال بره زندان: ))))))
دروغ چرا منم دلم سوخت یه کم واسش ولی حقش بود پول مردم رو از حساب برمیداشت قانون برخورد نکنه که نمیشه اگه دستگیر نمیشد بازم به کاراش ادامه میداد هرچند الان پشیمونه..اتفاقا دستگیر نمیشد الان بیشتر زندگیش خراب میشد تا الان.. حالا نمیدونم خواهر من برای چی اینجوری از ته دل گریه میکنه : )))))))))))))
۱۸ سالش شده بود؟

پ.ن: اون قسمتای بولد چقدر نکته داشت!Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۵۸۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ
من هم گفتم کاش رضایت بدن گناه داره...آدم خوبی بود. بیشتر سر کنجکاوی این کار رو کرده بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close