زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۲۸۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما را به ساده گیری در زندگی و بی خیالی در امور اینجوری نصیحت می کنم. خودخوری نکنید. این روز ها میگذره. جایی میرسه که خودتون هم یادتون میره همه این روز ها. اما اثرات این استرس ها با شما میمونه و به موقعش گریبانتون رو میگیره.
من واقعا استرس ندارم یه کم کنجکاو شدم Smile
کامل درسته اثرات استرس واقعا توی بلند مدت خودشو نشون میده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۲۸۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
من هر جا دیدم nodejs رو با mongodb استفاده کرده بودن. غیر از اینکه mognodb دیتا رو json ذخیره می کنه و با جاوا اسکریپت هم رابطه خوبی داره (مثلا تابع map و reduce رو با جاوااسکریپت مینویسن) دلیل دیگه ای هم داره؟
اگه از دیتابیس رابطه ای با نود استفاده بشه چیز خوبی از آب در نمیاد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۲۸۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
حس میکنم وارد استادیوم شدمBig GrinBig Grin:

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۹۲۸۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  همه که مثل ایتالیا تموم نشدنی نیستن !
خخخخ
دقیقاً باید تجزیه و فسیل بشه که بگیم تموم شده؟ Big Grin
یا تیمای باشگاهیش خیلی خفنن [تصویر:  407794_icon_child.gif]
پنجاه ساله توو اروپا جام نگرفته. در اولین مرحله‌ی حذفی حذف می‌شید [تصویر:  407794_w01.gif]
آخه برادر من یکی از افتخار حرف می زنه که پرچم انگلیس رو آواتارش نباشه! اونم دقیقا رو عکس طرفدار فاینورد!
به هر حال من دقیقا نمیفهمم تعریف شما از افتخار چی هست؟
ایتالیا فقط تو کنکورای سازمان سنجش ما رتبه اول نیاورده!

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۹۲۸۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من هر جا دیدم nodejs رو با mongodb استفاده کرده بودن. غیر از اینکه mognodb دیتا رو json ذخیره می کنه و با جاوا اسکریپت هم رابطه خوبی داره (مثلا تابع map و reduce رو با جاوااسکریپت مینویسن) دلیل دیگه ای هم داره؟
چشمم روشن با جاوااسکریپت هم رابطه دارههههه.Dodgy...این رابطه حرام است اقااا،حرام است حراااام...Big Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۲۸۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
............
ارسال: #۲۹۲۸۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من هر جا دیدم nodejs رو با mongodb استفاده کرده بودن. غیر از اینکه mognodb دیتا رو json ذخیره می کنه و با جاوا اسکریپت هم رابطه خوبی داره (مثلا تابع map و reduce رو با جاوااسکریپت مینویسن) دلیل دیگه ای هم داره؟
چشمم روشن با جاوااسکریپت هم رابطه دارههههه.Dodgy...این رابطه حرام است اقااا،حرام است حراااام...Big Grin.
نه این فرق داره. اینا رابطه شون حسنه است. Big Grin
مثل اینکه اثرات ساندوچ مغز هنوز باقیه. Tongue

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نکته مهمش اینجا بود. [تصویر:  tongue.gif]
میخواستم یه نشونه بدم که مطمئن شم خودشه دیدم فقط خوشتیپ بودنش یادم مونده Big Grin
هر کسی اون نکته ای که از دید اون پر رنگه تو ذهنش میمونه. Big GrinTongue

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ایتالیا فقط تو کنکورای سازمان سنجش ما رتبه اول نیاورده!
اونم ایشالا زمانی که رانیری سرمربی ایتالیا شد میاره. به بچه ها میگن مقدماتشو فراهم کنن. Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Menrva
ارسال: #۲۹۲۸۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه این فرق داره. اینا رابطه شون حسنه است. [تصویر:  biggrin.gif]
مثل اینکه اثرات ساندوچ مغز هنوز باقیه. [تصویر:  tongue.gif]
رمزی میگیننننن حسنه(حُسنی) کیه اقااااای بلککککککککک هی وای منننننننن
: ))))) ، نه نه نه اون واسه سحربووودگذشت،افطار آبگوشت و آش ویه دوسه قاشقی حلیم، زولبیا بامیه و کاستر میل کردم Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۹۲۸۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...................
ارسال: #۲۹۲۹۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه این فرق داره. اینا رابطه شون حسنه است. [تصویر:  biggrin.gif]
مثل اینکه اثرات ساندوچ مغز هنوز باقیه. [تصویر:  tongue.gif]
رمزی میگیننننن حسنه(حُسنی) کیه اقااااای بلککککککککک هی وای منننننننن
: ))))) ، نه نه نه اون واسه سحربووودگذشت،افطار آبگوشت و آش ویه دوسه قاشقی حلیم، زولبیا بامیغبامیغهه و کاستر میل کردم Big Grin
Huh
فقط اسم من بد در رفته که زیاد میخوردم!

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هر کسی اون نکته ای که از دید اون پر رنگه تو ذهنش میمونه. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
من بچه بودم از قیافه کلینزمن هم خوشم میومد Big Grin Big Grin بعدها که کلینزمن مربی شد شدم فن کلوزه Big Grin ولی نمیدونم چرا بین این همه خوشتیپ، توز و رونالدو و رونالدینیو زیدان و اینا هم یادم مونده (اسماشون رو نمیدونم درست گفتم یا نه ..خیلی وقته دیگه فوتبال نمیبینم اسما یادم رفته ) Big Grin
گفتم کلینزمن یاد تیم ملی آلمان افتادم. عجیبه که تو مانشت هیشکی طرفدار المان نیست.

راستی الان تو این تاپیک جو فوتبال منو گرفت و رفتم گروه ها رو ببینم هلند رو ندیدم. حذف شده یعنی؟ :|
من طرفدار این تیم بودم یه زمانی Big Grin
بله هلند نتونست بیاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , RangiRangi
ارسال: #۲۹۲۹۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [تصویر:  huh.gif]
فقط اسم من بد در رفته که زیاد میخوردم!
Big Grin Big GrinCoolCool
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بله هلند نتونست بیاد.
دقیقا کجا..Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۹۲۹۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  الان تو این تاپیک جو فوتبال منو گرفت و رفتم گروه ها رو ببینم هلند رو ندیدم. حذف شده یعنی؟ :|
من طرفدار این تیم بودم یه زمانی [تصویر:  biggrin.gif]

هویجا رو امسال سرما زد رشد نکردن

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۲۹۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ
میشل اوباما در مراسم فارغ التحصیلی دخترش، روی کلاه فارغ التحصیلی نوشته شده است: "بهترین هدیه ای که پدر میتواند به فرزندش بدهد، آموزش است."
حضرت محمد(ص)

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۹۲۹۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
تو تاپیک گروه درسی از صبح همه استرس نتایج رو دارن! پس من چرا انقدر بی خیالم و برام مهم نیست چی میشه؟Big Grin دروغ چرا لحظه اول درصدهای یکی از بچه ها رو دیدم شوکه شدم ولی بعد بی خیال و بی خیال تر شدم!
کسی باید بی خیال باشه که یا میدونه خیلی خوب داده کنکورو یا بد.. :| عجیبه :| من هیچ کدومش نیستم! :|
خدا آخر و عاقبتمونو بخیر کنه.. خدایا راضیم به هرچی که تو میخوای واسم فقط ظرفیتش رو هم به من بده چه خوب چه بد.
ارسال: #۲۹۲۹۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  تو تاپیک گروه درسی از صبح همه استرس نتایج رو دارن! پس من چرا انقدر بی خیالم و برام مهم نیست چی میشه؟Big Grin دروغ چرا لحظه اول درصدهای یکی از بچه ها رو دیدم شوکه شدم ولی بعد بی خیال و بی خیال تر شدم!
کسی باید بی خیال باشه که یا میدونه خیلی خوب داده کنکورو یا بد.. :| عجیبه :| من هیچ کدومش نیستم! :|
خدا آخر و عاقبتمونو بخیر کنه.. خدایا راضیم به هرچی که تو میخوای واسم فقط ظرفیتش رو هم به من بده چه خوب چه بد.
میخواستم اونجا پست استرسی بذارم ترسیدم باهام برخورد فیزیکی از نوع سوم بشه. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۳۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close