زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۶۱۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
الان بچه ها مشغول سوالای تخصصی هستن:دی

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۶۱۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  اینکه در جامعه ما برخی دختران هستند که به برخی تقیدات مذهبی مثل هموون نماز و روزه و یا حلال و حروم بودن مال تاکید دارند. بیش از وضعیت مالی و موجودی حساب بانکی شما آقایون.
البته فکر کنم هر دو رو را با هم میخوان. هم میخوان طرف دین داشته باشه هم پول. البته برای تابلو نشدن میگن حداقل و اینا اما در عمل حداقل از ۱۱۴ تا سکه شروع میشه!
من خودم با مهر زیاد موافق نیستم یعنی برام اهمیت نداره ۱ سکه مهرم باشه یا ۱۰۰۰ سکه . چون مهر رو فقط بهش به چشم یه تشریفات الکی نگاه میکنم . ولی وقتی یه پسر میاد بهم میگه مهرت باید ۱۴ سکه باشه لجم میگیره . یعنی طرف فکر کرده من کالام اومده سر من نرخ میزاره!!!!!! دختری که قبول میکنه میاد احساس و روح و... رو دو دستی تقدیم پسر میکنه برای پول نیومده!!!! ارزش یه دختر با پول سنجیده نمیشه. وقتی شما جون یه دختر رو به لبش برسونین میگه پولت و همه چیت مال خودت فقط بزار برم!!!! تا زمانی که خودتون به چشم کالا یه دختر رو نگاه میکنین توقع داشته باشین اونم شما رو به چشم آهن پاره (ماشینBig GrinBig Grin)، تیکه آجر(خونهBig GrinBig Grin) و...... نگاه کنه.
یه دختر بیش از همه عشق و تکیه گاه قوی میخواد تا پول!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۷۶۱۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من خودم با مهر زیاد موافق نیستم یعنی برام اهمیت نداره ۱ سکه مهرم باشه یا ۱۰۰۰ سکه . چون مهر رو فقط بهش به چشم یه تشریفات الکی نگاه میکنم . ولی وقتی یه پسر میاد بهم میگه مهرت باید ۱۴ سکه باشه لجم میگیره . یعنی طرف فکر کرده من کالام اومده سر من نرخ میزاره!!!!!! دختری که قبول میکنه میاد احساس و روح و... رو دو دستی تقدیم پسر میکنه برای پول نیومده!!!! ارزش یه دختر با پول سنجیده نمیشه. وقتی شما جون یه دختر رو به لبش برسونین میگه پولت و همه چیت مال خودت فقط بزار برم!!!! تا زمانی که خودتون به چشم کالا یه دختر رو نگاه میکنین توقع داشته باشین اونم شما رو به چشم آهن پاره (ماشینBig GrinBig Grin)، تیکه آجر(خونهBig GrinBig Grin) و...... نگاه کنه.
خیلی شعاری بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Riemann
ارسال: #۲۷۶۱۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من خودم با مهر زیاد موافق نیستم یعنی برام اهمیت نداره ۱ سکه مهرم باشه یا ۱۰۰۰ سکه . چون مهر رو فقط بهش به چشم یه تشریفات الکی نگاه میکنم . ولی وقتی یه پسر میاد بهم میگه مهرت باید ۱۴ سکه باشه لجم میگیره . یعنی طرف فکر کرده من کالام اومده سر من نرخ میزاره!!!!!! دختری که قبول میکنه میاد احساس و روح و... رو دو دستی تقدیم پسر میکنه برای پول نیومده!!!! ارزش یه دختر با پول سنجیده نمیشه. وقتی شما جون یه دختر رو به لبش برسونین میگه پولت و همه چیت مال خودت فقط بزار برم!!!! تا زمانی که خودتون به چشم کالا یه دختر رو نگاه میکنین توقع داشته باشین اونم شما رو به چشم آهن پاره (ماشینBig GrinBig Grin)، تیکه آجر(خونهBig GrinBig Grin) و...... نگاه کنه.
خیلی شعاری بود.
قبل اینکه بگین شعاری بود خودتون بزارین جای بانوان محترمBig GrinBig Grin ببینین چه حسی به طرف دست میده وقتی بهش میگن اگه بگی سکه ۱۱۴ میزارم میرم!!!!!!۱ من که حس کفش بهم دست میده حالا این مغازه نه مغازه بعدی!!!!!! شما هم پس شعار میدین همینطور که شما حق دارین بگین ۱۱۴ زیاده پس ما هم میگیم تا خونه نداری نیا جلو ماشین نداری نیا جلوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ببینین نمیگم همه دخترا پول براشون بی ارزشه . ولی تعداد اونایی که حداقل گفتن به جای پول اخلاق داشته باش رئوف باش و.... زیاده!!!!
من دلیلی نداره شعار بدم چون نه من شماها رو میشناسم نه شماها منو میشناسین Big GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ele
ارسال: #۲۷۶۲۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  دخترا حتی اگه همش دم از عشق و محبت بزنن بازم اول و آخر اکثر ازدواج ها با مادیات و پول تعیین تکلیف میشه متاسفانه!
بقولی عشق و محبت شرط لازمه ولی کافی نیست. یجورایی درستم هست البته.
پسرای جوونم اگه بی عقلی کنن و بخوان ازدواج کنن پولشون کجا بود؟ این موچودات زنده (؛ پسرای جوون کم پول که میخوان ازدواج کنن) با حداقل شرایط مادی و به امید پیدا کردن نیمه گمشدشون میرن جلو، ولی احتمال زیاد بعد از مدتی بصورت یک موجود سرخورده برمیگرده خونه اولش. قسمت جالبش اینجاست که خود دختر پسرا نمیتونن یا نمیخوان مستقیم تو این مسائل دخالت کنن! اینطوره که این سیکل معیوب ادامه پیدا میکنه و دختر پسرا بهم نمیرسن و فساد بیشتر میشه و طلاق میره بالا و ... بگم
قبول دارم شرایط اقتصادی آقایون سخته. همین فشار اقتصادی رو خانمها هم هست . یعنی اگر شما N تومن پول حلقه برای دختر دادین دختر هم باید همون پول رو بده. حالا جهیزیه و.... به کنار. این که دختر پسر همو درک کنن و توقعشون رو بیارن پایین خیلی فرق میکنه به اینکه دختر ببینه اومدن سرش معامله دو دو تا چهار تا میکنن!!!!!!

ارسال: #۲۷۶۲۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  قبل اینکه بگین شعاری بود خودتون بزارین جای بانوان محترمBig GrinBig Grin ببینین چه حسی به طرف دست میده وقتی بهش میگن اگه بگی سکه ۱۱۴ میزارم میرم!!!!!!۱ من که حس کفش بهم دست میده حالا این مغازه نه مغازه بعدی!!!!!! شما هم پس شعار میدین همینطور که شما حق دارین بگین ۱۱۴ زیاده پس ما هم میگیم تا خونه نداری نیا جلو ماشین نداری نیا جلوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ببینین نمیگم همه دخترا پول براشون بی ارزشه . ولی تعداد اونایی که حداقل گفتن به جای پول اخلاق داشته باش رئوف باش و.... زیاده!!!!
من دلیلی نداره شعار بدم چون نه من شماها رو میشناسم نه شماها منو میشناسین Big GrinBig Grin
مهریه قراره هدیه باشه و باید با توجه به وضع مالی پسر گذاشته بشه. پس پسری که میگه ۱۴ تا سکه یعنی بیشتر از این مقدار پول داره و همینطور اونی که میگی ۱۱۴ تا سکه یعنی الان اندازه ۱۱۴ تا سکه تو حسابشه. علاوه بر این مهریه جنبه حقوقی داره یعنی زن میتونه از شوهرش بابت مهریه شکایت کنه. برای همین منطقی نیست که مرد بیش از داراییش مهریه رو تعیین کنه. از نگاه من مهریه مثل چک روز میمونه. کسی بیشتر از حسابش چک نمیکشه. به همین ترتیب هم کسی بیشتر از حسابش نباید مهریه تعیین کنه.
اگه شما به مهریه به چشم ارزش زن یا روز مبادا یا چنین چیزایی نگاه می کنید پس اصلا فلسفه مهریه رو بردید زیر سوال.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Riemann
ارسال: #۲۷۶۲۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  قبل اینکه بگین شعاری بود خودتون بزارین جای بانوان محترمBig GrinBig Grin ببینین چه حسی به طرف دست میده وقتی بهش میگن اگه بگی سکه ۱۱۴ میزارم میرم!!!!!!۱ من که حس کفش بهم دست میده حالا این مغازه نه مغازه بعدی!!!!!! شما هم پس شعار میدین همینطور که شما حق دارین بگین ۱۱۴ زیاده پس ما هم میگیم تا خونه نداری نیا جلو ماشین نداری نیا جلوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مهریه قراره هدیه باشه و باید با توجه به وضع مالی پسر گذاشته بشه. پس پسری که میگه ۱۴ تا سکه یعنی بیشتر از این مقدار پول داره و همینطور اونی که میگی ۱۱۴ تا سکه یعنی الان اندازه ۱۱۴ تا سکه تو حسابشه. علاوه بر این مهریه جنبه حقوقی داره یعنی زن میتونه از شوهرش بابت مهریه شکایت کنه. برای همین منطقی نیست که مرد بیش از داراییش مهریه رو تعیین کنه. از نگاه من مهریه مثل چک روز میمونه. کسی بیشتر از حسابش چک نمیکشه. به همین ترتیب هم کسی بیشتر از حسابش نباید مهریه تعیین کنه.
اگه شما به مهریه به چشم ارزش زن یا روز مبادا یا چنین چیزایی نگاه می کنید پس اصلا فلسفه مهریه رو بردید زیر سوال.

شما میخوای هدیه بدی میری به طرف میگی ۱۰ تومن بیشتر برات هدیه نمیخرم؟!!!!!!!!!! سر هدیه دادن چونه میزنین؟؟؟ سر هدیه دادن خانواده داماد و عروس بحث میکنن؟!!!!!!!!

ارسال: #۲۷۶۲۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  شما میخوای هدیه بدی میری به طرف میگی ۱۰ تومن بیشتر برات هدیه نمیخرم؟!!!!!!!!!! سر هدیه دادن چونه میزنین؟؟؟ سر هدیه دادن خانواده داماد و عروس بحث میکنن؟!!!!!!!!
رفتارها متقابله. اول پسر به حسابش نگاه می کنه و یه چیزی رو پیشنهاد میکنه. حالا بعد اگه دختر و/یا خانواده اش مخالفت کردن و بیشتر خواستن تکلیف چیه؟ اگه قبول کنه که بیشتر از حسابش داره مهریه میذاره. اگه قبول نکنه به قول شما مجبوره چونه بزنه.
ارسال: #۲۷۶۲۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  شما میخوای هدیه بدی میری به طرف میگی ۱۰ تومن بیشتر برات هدیه نمیخرم؟!!!!!!!!!! سر هدیه دادن چونه میزنین؟؟؟ سر هدیه دادن خانواده داماد و عروس بحث میکنن؟!!!!!!!!
رفتارها متقابله. اول پسر به حسابش نگاه می کنه و یه چیزی رو پیشنهاد میکنه. حالا بعد اگه دختر و/یا خانواده اش مخالفت کردن و بیشتر خواستن تکلیف چیه؟ اگه قبول کنه که بیشتر از حسابش داره مهریه میذاره. اگه قبول نکنه به قول شما مجبوره چونه بزنه.
طرز بیان شما مهمهBig GrinBig GrinBig Grin که یه جوری پیشنهاد بدین انگار دارین زرنگ بازی در میارین یا جوری پیشنهاد بدین که صداقتتون رو نشون میده Big GrinBig Grin

ارسال: #۲۷۶۲۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  طرز بیان شما مهمهBig GrinBig GrinBig Grin که یه جوری پیشنهاد بدین انگار دارین زرنگ بازی در میارین یا جوری پیشنهاد بدین که صداقتتون رو نشون میده Big GrinBig Grin
بعید میدونم پدر دختر (و شاید حتی خود دختر) کاری به طرز بیان داشته باشن. خانواده ای که میخوان ۳۰۰ تا سکه مهریه بذارن اگه من صادقانه بیان کنم ۱۴ تا سکه مهریه میذارن؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۶۲۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  طرز بیان شما مهمهBig GrinBig GrinBig Grin که یه جوری پیشنهاد بدین انگار دارین زرنگ بازی در میارین یا جوری پیشنهاد بدین که صداقتتون رو نشون میده Big GrinBig Grin
بعید میدونم پدر دختر (و شاید حتی خود دختر) کاری به طرز بیان داشته باشن. خانواده ای که میخوان ۳۰۰ تا سکه مهریه بذارن اگه من صادقانه بیان کنم ۱۴ تا سکه مهریه میذارن؟!
بله از قدیم گفتن با زبون خوش مار از لونه میکشن بیرونTongueTongueTongue ولی یه چیزی بگم این صحبتای شامل همه خانواده ها نمیشه. خانواده ای که روز خواستگاری همون اول به جای ابنکه بگن پسر اخلاق داری یا نه پسر فرهنگت چطوره همون اول میگه ماشین داری یا نه خونه داری یا نه و... اون پدر خودش دخترش رو کالا میبینه چه برسه به پسر و خانواده پسر

سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۶۲۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  بله از قدیم گفتن با زبون خوش مار از لونه میکشن بیرونTongueTongueTongue
اینم از اون حرفا بود! ضرب المثل جایی تو بحث منطقی نداره.
ارسال: #۲۷۶۲۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  بله از قدیم گفتن با زبون خوش مار از لونه میکشن بیرونTongueTongueTongue
شما قدرت مخالفتتون خیلی بالاست اینم یه هنره هاBig GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۲۷۶۲۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  بله از قدیم گفتن با زبون خوش مار از لونه میکشن بیرونTongueTongueTongue
پدر دختر بچه نیست که با زبون خوش گول بخوره.
ارسال: #۲۷۶۳۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
پدر دختر بچه نیست که با زبون خوش گول بخوره.

خب پس شما میخواین گول بزنین صادق نیستینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close