زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۸۵۶
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بله با نیمه گمشدتونTongue
: )) ینیااااااااااا Big GrinBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۸۵۷
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
صفحه نذارید.
بحثو هم منحرف نکنید. بحث نیمه گمشدتون بود.Big Grin
همینکه چند روزه در مورد نیمه گمشدتون سکوت اختیار کردید و بحثو منحرف می کنید یعنی پیشرفتی در مذاکرات حاصل شده CoolWink
ارسال: #۲۴۸۵۸
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  جدیدا کاربر بلک بسیار مشکوک به نظر می رسندCool
مثل اینکه نیمه گمشده پیدا شدهBig Grin
شیرینیش فراموش نشهBig Grin
آره سارا تازه فهمیدییییییییBig Grin... تازه ازونور اهنگ شیدا شدم و فال حافظ واینا... هَی وایِ منننن آقای بلک از دست رفتندBig Grin
شیرینیش ازهمون شیرینیهای ملات یزد باشه ازونا هست که لوزیه نارگیلی و زعفرونی و رنگای مختلف داره میرازی تودهن زود اب میشه خیلییییییی خوشمزسسسسسس وای دلم خواااااااست.

(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحثو هم منحرف نکنید. بحث نیمه گمشدتون بود.Big Grin
همینکه چند روزه در مورد نیمه گمشدتون سکوت اختیار کردید و بحثو منحرف می کنید یعنی پیشرفتی در مذاکرات حاصل شده CoolWink
: ))))نبابااا دکتر (ازعمد بخاطر سافتور گفتمBig Grin خندم گرفت) رو میگین دکتر نیمه گمشده نیست باباBig Grin اوه نباباااااBig Grin دکتر حالا حالاها باید تلاش کنه تا بدستم بیاره Big Grin خندم گرفتهBig Grin.

"ناگفته نماند که آخر هفته دعوتمان کردند به منزلشان...Big Grin منکه عمراااا برم

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۸۵۹
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  آره سارا تازه فهمیدییییییییBig Grin... تازه ازونور اهنگ شیدا شدم و فال حافظ واینا... هَی وایِ منننن آقای بلک از دست رفتندBig Grin
شیرینیش ازهمون شیرینیهای ملات یزد باشه ازونا هست که لوزیه نارگیلی و زعفرونی و رنگای مختلف داره میرازی تودهن زود اب میشه خیلییییییی خوشمزسسسسسس وای دلم خواااااااست.
اون لوزیا پسته ای و بادامی و پسته ای-بادامی داره که بهتره از نارگیلیه. نارگیلی ارزونه مزه اش هم خوب نیست. TongueBig Grin

(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  : ))))نبابااا دکتر (ازعمد بخاطر سافتور گفتمBig Grin خندم گرفت) رو میگین دکتر نیمه گمشده نیست باباBig Grin اوه نباباااااBig Grin دکتر حالا حالاها باید تلاش کنه تا بدستم بیاره Big Grin خندم گرفتهBig Grin.

"ناگفته نماند که آخر هفته دعوتمان کردند به منزلشان...Big Grin منکه عمراااا برم
روند مذاکرات از شکلک های این پست کاملا معلومه!Wink
ارسال: #۲۴۸۶۰
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ
مینروا اطلاعاتت دقیییقه به بهBig Grin
شیرینی های یزدیBig Grin
از همینا که مینروا میگه خوبهههههههههBig Grin

البته بحث از نیمه پیدا شده کاربر بلک منحرف نشه یه وقتBig Grin
ارسال: #۲۴۸۶۱
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط ماه بانو.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نرم افزاز برای یادگیری TOEFL Essential Wordsمیخوام هر چی سرچ زدم نسخه موبایل بود .اگر میشه نرم افزار معرفی کنیدHuh

ممرایز بهترینه
ازهمین مانشت باهاش آشنا شدم
نرم افزار نیست ولی خب سایت خوبیه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۴۸۶۲
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
نه نه پسته ای بادومی واینا اصلا دست ندارم بی زحمت شیرینی خواستین بدین بدون پسته و این مخلفات باشه فقط خالص باشهBig Grin نارگیلی واینا خیلی خوشمزس مدلای دیگه یزدیم خوردم اوناهم خیلی ملاااااات بود اما نمیدونم چجوری بگمBig Grin وایییییی من شیرینی یزدی میخوااااااااااااام... وای سارا چ کردی بامن حرف شیرینی زدیBig Grin حالا من تا چند روز فکر شیرینی یزدی میمونمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۸۶۳
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  نه نه پسته ای بادومی واینا اصلا دست ندارم بی زحمت شیرینی خواستین بدین بدون پسته و این مخلفات باشه فقط خالص باشهBig Grin نارگیلی واینا خیلی خوشمزس مدلای دیگه یزدیم خوردم اوناهم خیلی ملاااااات بود اما نمیدونم چجوری بگمBig Grin وایییییی من شیرینی یزدی میخوااااااااااااام... وای سارا چ کردی بامن حرف شیرینی زدیBig Grin حالا من تا چند روز فکر شیرینی یزدی میمونمBig Grin
قطاب
باقلوا
لوز (نارگیلی - پسته ای - بادامی - زعفرانی - ترکیبی)
سوهان یزدی
کیک یزدی
...
ارسال: #۲۴۸۶۴
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  روند مذاکرات از شکلک های این پست کاملا معلومه!Wink
نه نه اصلااااا هیچگونه مذاکره ای با خواستگارمان برقرار نیست ونمیشهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۸۶۵
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  نه نه پسته ای بادومی واینا اصلا دست ندارم بی زحمت شیرینی خواستین بدین بدون پسته و این مخلفات باشه فقط خالص باشهBig Grin نارگیلی واینا خیلی خوشمزس مدلای دیگه یزدیم خوردم اوناهم خیلی ملاااااات بود اما نمیدونم چجوری بگمBig Grin وایییییی من شیرینی یزدی میخوااااااااااااام... وای سارا چ کردی بامن حرف شیرینی زدیBig Grin حالا من تا چند روز فکر شیرینی یزدی میمونمBig Grin
ببین خودم چه حالیم دیگه
همش تقصیر خودتهBig Grin
دیگه نمیشه باید حتما عروس شی راه نداره فرار کنی
منم شیرینی می خوامBig Grin
ارسال: #۲۴۸۶۶
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قطاب باقلوا لوز (نارگیلی - پسته ای - بادامی - زعفرانی - ترکیبی)سوهان یزدی کیک یزدی
واااااااای قطاب وباقلوااااااااااااااااااااااااااااا بووووووووود مخصوصااااا باقلوااااااااااااااااااااااا دیگ با احساسات من بازی شدهههههBig Grin باقلواش فکرکنم اینم مدلش لوزی بود. سوهان و کیک یزدی کمتردوست میدارم اما اونا واییییییی چیکارکردین بامن

(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  ببین خودم چه حالیم دیگههمش تقصیر خودتهBig Grinدیگه نمیشه باید حتما عروس شی راه نداره فرار کنی..منم شیرینی می خوامBig Grin...
Big GrinBig Grin. الان دیگه اقای بلک باید دامااااااد بشن شیرینی یزدی بدن اونم چند کیلووووووووو تازه بعدشم ما چندکیلو ببریم خونموووووون اصن هرچی شیرینی توی شیرینی فروشیه خالی کنیم ببریم باخودمون..

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۸۶۷
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اصن هرچی شیرینی توی شیرینی فروشیه خالی کنیم ببریم باخودمون..
یه دیس شیرینیش به گمونم چند صد هزار تامن باشه.
تازه شما درجه یکشو نخوردین احتمالا. اونا دیگه خیلی خفنه.
ارسال: #۲۴۸۶۸
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه دیس شیرینیش به گمونم چند صد هزار تامن باشه. تازه شما درجه یکیشو نخوردین احتمالا. اونا دیگه خیلی خفنه.
عاااااا Big Grin یه دیس ک انگار یدونه باقلواس فقط...خیلی کمه یه دیسسسسس یه دقیقه ای تموم میشهههه .
واااااااای نگیننننننننن من دیگ الان تا اخرماه یادم نمیرهههههههه باید پاشم بیام یزد چند کیلو بخرم ببرم باخودمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۸۶۹
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  عاااااا Big Grin یه دیس ک انگار یدونه باقلواس فقط...خیلی کمه یه دیسسسسس یه دقیقه ای تموم میشهههه .
واااااااای نگیننننننننن من دیگ الان تا اخرماه یادم نمیرهههههههه باید پاشم بیام یزد چند کیلو بخرم ببرم باخودمBig Grin
مگه شما حاج خلیفه های اصلی رو میشناسید؟ اون معروفاشو؟ فقط دو تا حاج خلیفه تو یزد معروفن (که هر کدوم چند تا شعبه دارن). بقیه متفرقه محسوب میشن.
من تو دفاعم شیرینی یزدی می دادم. اینجا هم دعوت کردم که فقط یه نفر اومد.
ارسال: #۲۴۸۷۰
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مگه شما حاج خلیفه های اصلی رو میشناسید؟ اون معروفاشو؟ فقط دو تا حاج خلیفه تو یزد معروفن (که هر کدوم چند تا شعبه دارن). بقیه متفرقه محسوب میشن.
نههه نمیشناسم اسماشون چیه؟؟؟؟؟ ما هربار میومدیم نمیدونستیم از کجا بخریم از هرشیرینی فروشی میشد میخریدیم..
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من تو دفاعم شیرینی یزدی می دادم. اینجا هم دعوت کردم که فقط یه نفر اومد.
جدیییی حیف شدددد ما ک خبر نداشتیمممممم. چ بی خبررررروبی سروصداBig Grin یبار دیگه شیرینی بدینBig Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close