زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۱۴۷۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  شریف و فردوسی چیییی
شریف شریف
فقط شریف
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  تا ساعت۲۱ امشب تاکید میکنم ۲۱امشب چند ساعت مووووونده؟؟؟
۷ ساعت و ۵۶ دقیقه و ۲۰ ثانیه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۱۴۷۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  تا ساعت۲۱ امشب تاکید میکنم ۲۱امشب چند ساعت مووووونده؟؟؟Dodgy

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  بحث های دو دسته کردن توو هر موردی خوشایند نیس، چه بحث بین خانوما و اقایون، چه حالا شصتو هفتاد
به نتایج و فردوسی میرسیم

شریف و فردوسی چییییBig Grin

هفت ساعت و پنجاه و شش دقیقه

وقتی درصدای آدم خیلی خوب باشه اینطوری میشه ها
واسه دیدن رتبش ثانیه شماری هم میکنه
مث شماBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۴۷۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ
شریفیا که تافته جدا بافتن افروز جان :-D دقت نداری؟ :-D
فقط فردوسی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , پوونه
ارسال: #۱۴۷۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  وقتی درصدای آدم خیلی خوب باشه اینطوری میشه ها
مث شما
اتفاقا ثانیه ش رو هم سریعا حساب کردم و نوشتم تو پست : ))))))

،

درصد من خوبه؟
افتضاحه. من فقط میخوام تکلیفم مشخص بشه. :دی
فعلا که میبینم همه رتبه یک ها من جمله خودتون تو این تاپیک هستید و همتون هم میرید شریف ایشالا.
ارسال: #۱۴۷۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
وای دارن اذان ظهر رو میگن ..دیگه دل از کف دادم..دلم خیلی شکسته...واقعا خدا بنده هاشو میشناسه که میگه غم را برای خودم افریدم که اگه نبود بنده یادی از من نمیکرد.
قشنگ حس مسافر داخل کشتی را دارم سرگردان سرگردان...
و دیگه فقظ خدا...بعد اون همه تلاش حالا میفهمیم که فقط تلاش ماکافی نیست...تلاش شرط لازمه و کافی نیست...همه چی الان دست اون بالاییه...منم خیلی درس خوندم..چه روزهایی که وسط درس اشکهام به یاد دخمل از دست رفتم میچکید روی کتابها ولی مقاومت میکردم..به خدا خیلی سخته...یا حتی روز کنکورم که وقتو از دست دادم...از بس حالم بد بود...هی یادم میومد سال قبل همچین موقعی.....وای...ولش کن...اما خب تلاشمو کردم...لازم شه بازم میکنم..به هرحال هزینه ای پرداخت شده و باید جوابشو دید...
چقدر خوبه ما مسلمونیم...دین داریم..خدا داریم...میدونیم اون قادر مطلقه...و هرچی بخواد میشه...خدایا هر چه صلاحمونه به همین وقت و ساعت عنایتمون کن....

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshad-a , afrooz-OMD , nlp@2015 , yagmur0022 , phontom , behnaz110 , rz.gh , alirezaei , siba
ارسال: #۱۴۷۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  تا ساعت۲۱ امشب تاکید میکنم ۲۱امشب چند ساعت مووووونده؟؟؟Dodgy

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  بحث های دو دسته کردن توو هر موردی خوشایند نیس، چه بحث بین خانوما و اقایون، چه حالا شصتو هفتاد
به نتایج و فردوسی میرسیم

شریف و فردوسی چییییBig Grin

هفت ساعت و پنجاه و شش دقیقه

وقتی درصدای آدم خیلی خوب باشه اینطوری میشه ها
مث شماBig Grin

هعی ConfusedConfused HuhHuh
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴۷۷
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام
امیدوارم همه دوستان به نتیجه ای که میخوان برسن
چه خبره اینجاSmile
آدم استرس هم نداشته باشه بیاد اینجا از استرس میمیره
تا اونجایی که من یادمه بچه های درسخون همیشه استرس داشتن، کسانی هم که اینجا استرس دارن معلومه حسابی خوندن و منتظر یه رتبه خیلی خوبن که انشااله میارن
ما تنبلا که نمیفهمیم استرس چی هست
الان یکی از تاپیکایی که قبل از کنکور زده بودم رو دیدم و این جمله مو خوندم
"من کار ندارم سوالات کنکور رو کی طرح میکنه و ماهیت کنکور چیه(البته اینو واسه خودم میگم)،ولی با تمام وجود به این اعتقاد دارم خدایی هست که مزد زحمات بنده هاشو میده و اینو تا حالا هزاران بار دیدم."

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان که منتظر نتایجم و همه چی رو هواست از خودم پرسیدم آیا هنوزم همین حرفو میزنی؟
به نظرم باید مزد زحمات منو بده چون در غیر این صورت خیلی از سوالا بوجود میاد و خیلی از بنده های خوبشو ناراحت میکنه
درسته که من ناکجااباد درس خوندم، درسته که معدلم پایین بود، درسته که دو ترم مشروط شدم و در آستانه اخراج قرار گرفتم، درسته که ۴ سال از درس دور بودم(دوسالش که سربازی بودم و دوسالش هم که کارشناسی ناپیوسته بود. تو این دو سال کارشناسی ناپیوسته اگرچه میرفتم سر کلاس ولی در مجموع من دو هفته هم درس نخوندم و هر چی که بلد بودم به لطف شاگرد اولی دوره کاردانیم بود). ولی وقتی که تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم همه چیز فرق کرد
من حدود ۱۰ ماه واسه ارشد درس خوندم
صبح زود اولین نفری بودم که میرفتم کتابخونه و شب هم آخرین نفری بودم که از کتابخونه می اومدم بیرون
بعضی وقتا موقع بلند شدن از روی صندلی سرم گیج میرفت و چشام جایی رو نمیدید
شبا که می اومدم خونه، دیگه نمیتونستم بخونم اما به جاش ویس و فیلم گوش میدادم و بعضا با همین صداها خوابم میبرد
من خیلی از ویسای آقای یوسفی استفاده کردم. دوست داشتم رتبه یک بشم تا سکه ای که پارسه قرار بود بهم بده رو بدم به ایشون بابت تشکر. اما متاسفانه نشد
تو این ۱۰ ماه همه چی تعطیل بود. کار ، زندگی ، تفریح و.... فقط درس میخوندم
حتی گوشیمم خاموش کرده بودم و از نزدیکترین دوستام هم خبری نداشتم
الان دارم فک میکنم یعنی ممکنه حاصل ۱۰ ماه تلاش من بر باد بره. چون اصلا انگیزه و حال و حوصله اینکه دوباره بخوام امتحان بدم رو ندارم
این حرفارو بگذاریم کنار که میگن کنکور دکترا رو حذف کردن و قراره ارشد هم همین کار کنن، که اگه این کارو کنن واسه منی که ناکجااباد درس خوندم و با اون معدل درخشانم، شانس کمی وجود داره که بتونم یه دانشگاه خوب قبول شم
میگم اگه تموم این حرفارو هم نادیده بگیرم و بهم بگن اگه شما سال آینده کنکور بدی، نفر اول میشی بازم حال و حوصله ندارم. چون واسه امسال تمام تلاشمو کردم
واسه دانشگاه هم خیلیا میگن هوش دانشگاه تهران از شریف بهتره. خیلیا هم از محیط دانشگاه تهران تعریف میکنن. به هر حال آدم قرار نیست که فقط تو دانشگاه درس بخونه، باید خیلی چیزای دیگه هم یاد بگیره
یه جورایی الان ارزش شریف و تهران برا من یکی شده، حالا شاید بخوام از خود گذشتگی کنم و امیر کبیر هم کنارشون بذارمSmile
تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان حاضر نیستم به دانشگاهی غیر از این سه تا فک کنم
منظورم این نیست که دانشگاه های دیگه خوب نیستن، اگه آدم بخواد درس بخونه تو هر دانشگاهی میتونه درس بخونه ولی تو این مدت اتفاقاتی واسه من افتاد که حاضر نیستم به بقیه دانشگاه ها فک کنم
حالا هم دو حالت وجود داره
حالت اول اینه که رتبه من به یکی از این سه تا دانشگاه میخوره
حالت دوم هم اینه که رتبه من به یکی از این سه تا دانشگاه میخوره چون در غیر این صورت تلاش ۱۰ ماهه من نابود میشه. با توجه به شناختی که من از خدا دارم و یه جاهایی دستمو گرفته که اگه نمیگرفت معلوم نبود از کجا سر در می آوردم، امکان نداره بذاره تلاش من هدر بره
مطمئنم که این بارم هوامو داره
من اواخر سربازی که تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم، فرمانده مون کارایی رو که من باید انجام میدادم رو خودش انجام میداد و به من میگفت تو بخون تا یه دانشگاه خوب قبول شی
امکان نداره قرار باشه من برم به همچین ادم خوبی بگم زحمات شما بی فایده بود و من قبول نشدم
تو دوره کاردانی یکی از استادام بهم گفت من میدونم تو درستو بلدی، نمیخواد سر کلاس من بیای، به جاش بشین واسه کنکور کاردانی به کارشناسی بخون
یعنی قراره من برم بهش بگم نتونستم درسمو ادامه بدم؟
خانم معلم دبستانمون که خیلی هوای ما رو داشت، از وقت خودش میذاشت تا ماها بیشتر یاد بگیریم، همیشه به من میگفت تو آدم موفق میشی. چند وقت پیش مامانمو دیده بود و گفته بود میثم چکار میکنه. مامانمم گفته بود داره درس میخونه
تو این مدت خیلی از کارامو مامانم انجام میداد تا وقت من کمتر گرفته شه
خواهر زادم هر موقع می اومد تو اتاق تا باهام بازی کنه، بهش میگفتم بذار دایی درس بخونه تا بتونه قبول شه و جایزه بگیره، اونوقت جایزه شو میده به تو. الانم همش میپرسه کی جایزه تو میگیری تا بدی به من
یه عصر داشتم با موتور میرفتم کتابخونه، یه پیر مرد کنار خیابون وایستاده بود و دست گرفت بالا
گفتم سوارش میکنم و میرسونمش، حالا چی میشه عصری نیم ساعت کمتر بخونم. کارش زیاد طول کشید و اون عصر من درس نخوندم. وقتی رسوندمش خونه، خیلی ازم تشکر کرد. گفتم فقط واسه من یه دعا کن که دانشگاه قبول شم. اون دستای لرزونشو برد بالا و یه دعا قشنگ کرد
یه هفته قبل از کنکور مریض شدم و رفتم دکتر محله مون(فک نکنین همه دکترا پولکین، بعضیاشون هم با مرامن)
حدود یه رب باهام حرف زد و نصیحتم کرد، گفت من خیلیا رو میشناسم که از همین محله های پایین شهر تلاش کردن و به جاهای خوب رسیدن که الان تو آمریکا و کانادا واسه خودشون کسی شدن
گفت من ازت ویزیت نمیگیرم به شرطی که کارنامه قبولیتو واسم بیاری
به قول یکی از بچه های مانشت که میگفت من هر موقع چیزی از خدا بخوام بقیه رو واسطه میکنم. منم این دفعه میخوام این بندگان خوبشو واسطه کنم
یعنی خدا دلش میاد این بندگان خوبشو خوشحال نکنه؟
اگه بعد از اعلام نتایج خبری از من نشد بدونین که رفتم خودمو از بالای کوه پرت کنم پایین Smile
چون حتی یه لحظه هم نمیتونم به این فک کنم که رتبم خراب بشه و قرار بشه به این افراد بگم قبول نشدم
خسته نباشید بابت تلاش هاتون. ولی یه سوالی ازتون دارم! کی گفته اگر شما رتبه بیارید الزاما حاجت روا شدید و خدا بتون نظر مثبت داشته! همیشه خیر رو به خدا واگذار کنید! اگر قبول شدن مثلا توی شریف منجر به شر اخروی و دنیایی یا حتی بلایی بشه، خوبه؟ پس به خداوند و صلاحش چه در شکست ظاهری و چه در موفقیت ظاهری اعتماد کنید!Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , phontom , rz.gh , alirezaei
ارسال: #۱۴۷۸
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  وقتی درصدای آدم خیلی خوب باشه اینطوری میشه ها
مث شما
اتفاقا ثانیه ش رو هم سریعا حساب کردم و نوشتم تو پست : ))))))

،

درصد من خوبه؟
افتضاحه. من فقط میخوام تکلیفم مشخص بشه. :دی
فعلا که میبینم همه رتبه یک ها من جمله خودتون تو این تاپیک هستید و همتون هم میرید شریف ایشالا.

پونه با من شوخی نکنBig Grin
رتبه ۱؟ من؟؟
انقد درصدای بچه ها بالاس ماشالله که من خیلی شیک و مجلسی دارم به مثبت بی نهایت فک میکنم Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۴۷۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یعنی همه دیشب خواب رتبه دیدن؟
شب انقدر استرس داشتم بیخوابی گرفتم. نشستم تا ۵ صبح فیلم دیدم یه کمی آروم بشم. همون چند ساعتی هم که خوابیدم به امید این خوابیدم که ببینم رتبه ام چن میشه (آخه من خواب هام معمولا تعبیر داره) ولی به جای رتبه تو خوابم داشتم یه قاتل زنجیره ای رو میگرفتم و تعقیبش میکردم Big Grin

جالبه ها منم دیشب توی فاز عروسی بودم .منم دیشب خواب دیدم داماد شدم دور از جونم یه زن زشتی هم داشتم که تا صبح درگیر بودم با خودم که من مطمعنم خواستگاری این نرفتم [تصویر:  354769_monkey.gif]
صبح صدقه دادم اما الان میبینم دلم برای خانمم تنگ شده.راست میگن عشقای بعد ازدواج بهتره [تصویر:  354769_inlove2.gif] Big Grin

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , yasmin.jll , doost4 , پوونه , nlp@2015 , yagmur0022 , phontom , rz.gh , Nesyan , atish69 , mohaddeseh70 , ts2927 , maryam.raz , so@ , ghazal dl , mahzin
ارسال: #۱۴۸۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  سلام بر عزیزان شیفت شب که تازه بیدار شدن. ۲۰ صفحه قبل رو میخونم میرسم خدمتتون Tongue

خب خوندم تموم شد Tongue لب مطلب اینکه ۱-به صفحه ۹۴ رسیدیم و نتایج نیومد ۲-این قدر به اون عروس و داماد گیر ندین هرکی ناراحته بره ازدواج کنه خودش Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , rz.gh , ts2927
ارسال: #۱۴۸۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ
من شریف رو به شما می دم، امیرکبیر رو به من برگردونین
ارسال: #۱۴۸۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پونه با من شوخی نکنBig Grin
رتبه ۱؟ من؟؟
انقد درصدای بچه ها بالاس ماشالله که من خیلی شیک و مجلسی دارم به مثبت بی نهایت فک میکنم Tongue
شوخیم کجا بود؟
به خدا.
اینجا چن نفر هستند که مسلما رتبه زیر ۲۰ هستن که کاملا مشخصه کیا هستن.
ولی زیاد هم به درصدهایی که میشنوه اهمیت نده. به خصوص تازه واردهایی که میان و درصدهای عجیب غریبی میگن
سال قبل هم این موردها زیاد بود.
اون یکی سال هم.
ایشالا که از بهترین هایی.

راستی این عکس خودته تو آواتارت؟
اگه عکس خودت باشه باید بهت بگم کپی یکی از همکلاسی های من هستی. یعنی اصلااااااا یه ذره تفاوت هم نیست بینتون.
همش اواتارت رو میبینم یاد اون همکلاسیم میفتم.
ارسال: #۱۴۸۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  من شریف رو به شما می دم، امیرکبیر رو به من برگردونین
فردوسی معاوضه با پیامنوره من :-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۴۸۴
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یعنی همه دیشب خواب رتبه دیدن؟
شب انقدر استرس داشتم بیخوابی گرفتم. نشستم تا ۵ صبح فیلم دیدم یه کمی آروم بشم. همون چند ساعتی هم که خوابیدم به امید این خوابیدم که ببینم رتبه ام چن میشه (آخه من خواب هام معمولا تعبیر داره) ولی به جای رتبه تو خوابم داشتم یه قاتل زنجیره ای رو میگرفتم و تعقیبش میکردم Big Grin

جالبه ها منم دیشب توی فاز عروسی بودم .منم دیشب خواب دیدم داماد شدم دور از جونم یه زن زشتی هم داشتم که تا صبح درگیر بودم با خودم که من مطمعنم خواستگاری این نرفتم [تصویر:  354775_monkey.gif]
صبح صدقه دادم اما الان میبینم دلم برای خانمم تنگ شده.راست میگن عشقای بعد ازدواج بهتره [تصویر:  354775_inlove2.gif] Big Grin

چقد جدی گرفتی خوبه بچه دار نشدی تو خواب Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , sara9009 , rz.gh , maryam.raz
ارسال: #۱۴۸۵
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  من شریف رو به شما می دم، امیرکبیر رو به من برگردونین

شما از اون دسته داوطلبانی هستی ک میتونه فقط یه انتخاب داشته باشهBig Grin چون انتخاب اولو میاره
خودمونیم دیگهTongueتعارف نکنBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۳۰۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۵۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۷۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۶۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۸۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۶۳۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۸۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۸۵۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close