زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۱۸۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ق.ظ
مشکل بزرگ اینه که حالا خودت با خودت کنار میای یه جوری ولی انتظار استاد و همکلاسی و دوست و اشنا از ادم بیشتر از نگرانی خودم هستش.
اینی که الان دعا میکنید به نظرم باعث conflict میشه یعنی اکه دعای یکی بگیره یکی دیگه بدبخت میشه Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط A V A.)
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
یکی از دوستانم که ایران هم درس نمیخونه، بر خلاف افکار بقیه، ایمان جالبی داره
با خدا به معنای واقعی کلمه "رفیقه"
هروقت صحبت میکنیم میگه خدا میدونه تو چی میخوای، ولی خودش گفته ازم بخواه، بخواه تا برات فراهم کنم، میگفت من به اوج نا امیدی و بدبختی توو کشور غریب رسیده بودم، وقتی که جز خدا هیچکسه هیچکس نبود، باهاش حرف زدم، باهاش دعوا کردم، حتی سرش داد زدم، گفت من میخواااام زندگیم خوب باشه، باید باید باید برام فراهمش کنی، اصلا من بندتم خودت منو آفریدی پس باید کمکم کنی! میگه من با خدا خیلی رفیقم، مثل رفاقت دو تا ادم رفیق باز! قرار نیس با خدام خیلی دوستی رسمی و رودربایسی داشته باشم، باهاش حرف میزنم میخندم بحث میکنم دعوا میکنم! و مهمتر از همه خواسته هامو واضح و بلند و حتی طلبکارانه ازش میخوام! بعد از یه مدت شغل خیلی خوبی پیدا میکنه و از بین یه عده ی کم توو دانشگاش برای دریافت بورس انتخاب میشه
نمیخوام این حرفام به بحثای دینی کشیده شه، اعتقادات همه و همه محترمه، فقط میخوام بگم قرار نیس اتفاق خارق العاده ای بیوفته! اما باید بخوااایم ازش تا کمکمون کنه!حتی همینجا و برای نتایجمون! قرار نیس همه رتبه یک شیم! هرچند ممکنه خود من حتی مجاز هم نشم، امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...
صبح آدینه تون بخیر Smile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , mahyamk , artmiss , kora , Ms. Saba , directline , faza , behnaz110 , nillll
ارسال: #۱۸۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
دیشب بی خوابی زده بود بسرم داشتم فک میکردم ک مثلا از سنجش زنگ بزنن بهم بگن پاسخنامه شما گم شده!ما خیلی شرمنده شما هستیم حالا شما بیاین هرجا دوست دارین برین!!
چی میشددددددد

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۸۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ
من که دارم دیوانه میشم. پارسال ۳۴۰ شدم Sad جایی که می خواستم نیاوردم امسالم قضیه واسه خودم حل شده است اما نمیدونم چطور تو چشم خانوادم نگاه کنم حسابی شرمندشونم Sad((( بیاین دعا کنیم خدا آبرویه هیچ بنده ای نبره
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , mahyamk , nlp@2015 , kora , Ms. Saba
ارسال: #۱۸۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ
خدروشکر داریم به به لحظات پایانی انتظارمون نزدیک میشیم
من که چه قبول شم چه نشم دیگه اصلا سراغ ارشد نمیرم
انتظار واسه ارشد یه طرف و تلاش واسش یه طرف
صرفا بخاطره این انتظاره دوه ارشد خظ میکشم
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۸۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ
داریم میرسیم به لحظه های حساس آخر.
همه استرس داشته باشن.
یوهاهاهاها
ارسال: #۱۸۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  داریم میرسیم به لحظه های حساس آخر.
همه استرس داشته باشن.
یوهاهاهاها
ایشالا این استرس نصیبتون بشه یو ها ها ها ها

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , kora
ارسال: #۱۸۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  داریم میرسیم به لحظه های حساس آخر.
همه استرس داشته باشن.
یوهاهاهاها

دو حالت بیشتر نداره که یا مجاز میشیم یا نمیشیم.
مجاز بشیم هم یا دانشگاهی که میخوایم قبول میشیم یا نمیشیم
پس میشه ۱/۲*۱/۲=۱/۴
یعنی ۲۵% .. ۲۵% شانس قبولی داریم هممون Big Grin
من یکی که میدونم اون ۷۵% شانس قبول شدن رو دارم پس استرس اون ۲۵% رو هم ندارم. Big Grin
ارسال: #۱۸۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
من:خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدا:یامان.الان یادم افتادی؟برو از توکلی کمک بگیر!
من:Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: enigma2 , shamim_70 , ts2927
ارسال: #۱۹۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط nazan1.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من که دارم دیوانه میشم. پارسال ۳۴۰ شدم Sad جایی که می خواستم نیاوردم امسالم قضیه واسه خودم حل شده است اما نمیدونم چطور تو چشم خانوادم نگاه کنم حسابی شرمندشونم Sad((( بیاین دعا کنیم خدا آبرویه هیچ بنده ای نبره
همین بیشتر از همه ناراحتم کرده خیلی شرمندم خیلی سرم پایینه چقد خونوادم زحمتکشیدن چقد بهم امید داشتنن تا میگفتم ارشد همه میگفتن نازنین تو که قبولی.............خدا چرا کمکم نمیکنه چرا صدامو نمیشنوه دلم خیلی گرفته
راس مسگن نا شکر نباش شاید داشته ی تو ارزوی خیلیا باشه..اون ۳۴۰ شما الان برا من ارزو عه چون باهاش میتونم شبانه درام

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من که دارم دیوانه میشم. پارسال ۳۴۰ شدم Sad جایی که می خواستم نیاوردم امسالم قضیه واسه خودم حل شده است اما نمیدونم چطور تو چشم خانوادم نگاه کنم حسابی شرمندشونم Sad((( بیاین دعا کنیم خدا آبرویه هیچ بنده ای نبره
همین بیشتر از همه ناراحتم کرده خیلی شرمندم خیلی سرم پایینه چقد خونوادم زحمتکشیدن چقد بهم امید داشتنن تا میگفتم ارشد همه میگفتن نازنین تو که قبولی.............خدا چرا کمکم نمیکنه چرا صدامو نمیشنوه دلم خیلی گرفته

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم که ایران هم درس نمیخونه، بر خلاف افکار بقیه، ایمان جالبی داره
با خدا به معنای واقعی کلمه "رفیقه"
هروقت صحبت میکنیم میگه خدا میدونه تو چی میخوای، ولی خودش گفته ازم بخواه، بخواه تا برات فراهم کنم، میگفت من به اوج نا امیدی و بدبختی توو کشور غریب رسیده بودم، وقتی که جز خدا هیچکسه هیچکس نبود، باهاش حرف زدم، باهاش دعوا کردم، حتی سرش داد زدم، گفت من میخواااام زندگیم خوب باشه، باید باید باید برام فراهمش کنی، اصلا من بندتم خودت منو آفریدی پس باید کمکم کنی! میگه من با خدا خیلی رفیقم، مثل رفاقت دو تا ادم رفیق باز! قرار نیس با خدام خیلی دوستی رسمی و رودربایسی داشته باشم، باهاش حرف میزنم میخندم بحث میکنم دعوا میکنم! و مهمتر از همه خواسته هامو واضح و بلند و حتی طلبکارانه ازش میخوام! بعد از یه مدت شغل خیلی خوبی پیدا میکنه و از بین یه عده ی کم توو دانشگاش برای دریافت بورس انتخاب میشه
نمیخوام این حرفام به بحثای دینی کشیده شه، اعتقادات همه و همه محترمه، فقط میخوام بگم قرار نیس اتفاق خارق العاده ای بیوفته! اما باید بخوااایم ازش تا کمکمون کنه!حتی همینجا و برای نتایجمون! قرار نیس همه رتبه یک شیم! هرچند ممکنه خود من حتی مجاز هم نشم، امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...
صبح آدینه تون بخیر Smile
گاهی خسته میشی اونقد صداش میکنی و جواب نمیگیری........شایدم من بلد نیستم درست دعا کنم شایدم صدای منو دوس نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۱۹۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط nasrinn.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  مشکل بزرگ اینه که حالا خودت با خودت کنار میای یه جوری ولی انتظار استاد و همکلاسی و دوست و اشنا از ادم بیشتر از نگرانی خودم هستش.
اینی که الان دعا میکنید به نظرم باعث conflict میشه یعنی اکه دعای یکی بگیره یکی دیگه بدبخت میشه Big Grin
بستگی به تابع هشی داره که خدا برامون قرار داده انشالا که درست بهترین باشه
ارسال: #۱۹۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط kora.)
هیچی بدتر از نا امیدی نیست ! گناه بزرگی است اما اگه بیاد و گریبون آدم رو بگییره!!!!!!!!!!! Sad من الان خودم ته ته جهنمم! علی الخصوص وقتی دیدم سوالایی که من درست زدم بچه هامیگن حذف میشه یعنیییییییی گفتم ای شانسConfused
ارسال: #۱۹۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
نَبِّیٌ عِبادِی أننی أنَا الغَفُورُ الرَّحِیمُ

"بندگانم را آگاه کن من بخشنده ی مهربانم"
نا امید نباشین دوستان گلم

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , kora , Sadi_gh , Ms. Saba , so@
ارسال: #۱۹۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
دست از طلب ندارم تا کام دل برآید یا جان رسد به جانان یا جان ز تن برآید
امسال نشد ساله دیگه چون واقعا چاره ای جز ارشد تهران قبول شدن ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , Ms. Saba
ارسال: #۱۹۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ
من که تکلیفم در هر صورت مشخصه یا کرمانم یا اردبیل یا مجازی بهشتی ولی نمیدونم استرسم از کجا ناشی میشه Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۹۸۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۸۴۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۷۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۹۴۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۴۵۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۷۰۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۹۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۹۴۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close