زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ویس مدار الکتریکی پارسه

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط Morris.)
ویس مدار الکتریکی پارسه
سلام خدمت دوستان عزیز.
از آنجایی که کمبود ویس درس مدار الکتریکی در مانشت احساس می شد، این ویس را در این موضوع قرار داده ام.
شخصا از این ویس ها استفاده نکرده ام و تنها آن ها را دانلود کردم و دوباره در مدیافایر آپلود کردم که شاید دوستانی که امکانات بیشتری دارند، نسخه بهتری قرار دهند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , parstoog , mj.vb.net , GLUKTI63 , مهربان مادر , d_felfelak
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
ویس مدار الکتریکی پارسه
سلام
میشه لطف کنید جزوشو هم رو سایت قرار بدین؟چون فقط با صدا چیزی دستگیرمون نمیشهSad((((((((((
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
RE: ویس مدار الکتریکی پارسه
(۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ)eli_r1359 نوشته شده توسط:  سلام
میشه لطف کنید جزوشو هم رو سایت قرار بدین؟چون فقط با صدا چیزی دستگیرمون نمیشهSad((((((((((

سلام دوست عزیز.
سال نو مبارک.
راستش این ویس ها رو از یکی از موضوعات مانشت دانلود کردم و در مدیافایر قرار دادم و جزوه اش را ندارم. البته فکر می کنم کیفیت صدا ها هم خیلی خوب نباشه. اگر کسی از دوستان ویسی جدید قرار بده، این موضوع را حذف می کنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۱۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۹ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۷۱۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۴۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۴۸ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۳,۰۲۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
Thumbs Up کتاب فیلم جزوه ویس Perfect_Dream_Man ۰ ۱,۹۹۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Perfect_Dream_Man
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۵۷۲ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۵۳ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close