زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۳۷۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  یکی از آرزوهای من اینه که وزیر آموزش و پرورش بشم و بابت هر غلطی که طراحای سوال تو کنکور دارن یک سال از حقوقشون کم کنم.

احمق ها یکسال بودجه وزارت علوم رو میخورن و دست آخر سوال غلط طرح میکنن و از یه طرف سوال را هم غلط حل میکنن و گزینه غلط واسه خودشون میدن.
البته میدونم نحوه طرح سوالات کنکور و انتخابشون از بانک تست سنجش و قرعه کشی و ... چه جوریه ولی حداقل میتونم اون کمیته چند نفره ای که سوال گزینش میکنه را یه توبیخی کرد.

پی نوشت: در حال تحلیل و بررسی کنکور ۹۲ کامپیوتر

داداش آتیشت توندها خخخ... داداش هر وقت داری تست میزنی نیا اینورا Big GrinBig GrinBig Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , masoud67
ارسال: #۳۷۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  یکی از آرزوهای من اینه که وزیر آموزش و پرورش بشم و بابت هر غلطی که طراحای سوال تو کنکور دارن یک سال از حقوقشون کم کنم.
خب رسیدن شما به این آرزو دردی از تحصیلات تکمیلی دوا نمیکنه Tongue
شما باید وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بشید تا چنین اختیاری داشته باشید
ببخشید منظورم همون وزیر علوم بود Big Grin. اشتباهی گفتم آموزش و پرورش.
اصلاحش کردم

(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  داداش آتیشت توندها خخخ... داداش هر وقت داری تست میزنی نیا اینورا Big GrinBig GrinBig Grin
دو ساله دارم شاگردی میکنم در زمینه شبکه. اوستا بهم میگه هر وقت میری جایی کار میکنی یه جای کارو لنگ بذار که طرف پولشو نداد یا چکشو وصول نکرد لااقل اون یه تیکه لنگی کار مجبورش کنه پولو بده و بعد کارشو درست تحویل بدیم. البته من وجدان کاریم بالاست و از این غلطها نکردم ولی حالا احساس میکنم سنجش یه همچین توقعی از طراحای سوال داره که شما سوال غلط هم لابلاش طرح کنید که خدای ناکرده کسی ۱۰۰ درصد نزنه و فکر نکنن سنحش یعنی آب خوردن.

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , AEM4949 , neda_Network , kh.jafarzade , kati , masume_ml , iammiti , sand , A V A , Riemann , remove
ارسال: #۳۷۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  یکی از آرزوهای من اینه که وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بشم و بابت هر غلطی که طراحای سوال تو کنکور دارن یک سال از حقوقشون کم کنم.

آرزوی منم اینه که بدونم با وجود تست های اشتباه بیشمار وجواب های به ظاهر تشریحی و جامعه آماری کم و هرینه بالا و ... چرا بچه های تو آزمون های آزمایشی موسسات مختلف ثبت نام میکنن؟TongueBig Grin

نمونه اش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , Mänu
ارسال: #۳۷۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)aem4949 نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  یکی از آرزوهای من اینه که وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بشم و بابت هر غلطی که طراحای سوال تو کنکور دارن یک سال از حقوقشون کم کنم.

آرزوی منم اینه که بدونم با وجود تست های اشتباه بیشمار وجواب های به ظاهر تشریحی و جامعه آماری کم و هرینه بالا و ... چرا بچه های تو آزمون های آزمایشی موسسات مختلف ثبت نام میکنن؟TongueBig Grin

نمونه اش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چون کتابها را واسه جذب بیشتر داوطلب یکی از اساتید مجرب کشور مینویسه و آزمون را چون کسی نمیفهمه کی داره طرح میکنه و اون پشت چه خبره معمولا نوچه های این اساتید حل میکنن نه اون اساتید کتاب بنویس.
حالا شما بگرد و پیدا کن پرتقال فروش را

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , AEM4949
ارسال: #۳۸۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
به نام خدا
سلام علیکم
اینجانب ابجی هستم ی ۲تا سوال دارم حلالتون نمیکنم اگه اومدین این تایپیکو ج منو ندادین!!!!
۱-تو قسمت گراف طراحی واسه ای تی که ایقد ازش سوال میاد روابط بین یال و راس(E.,V)از کجا بخونم؟تو مقسمی چیزی ندیدم ازش شما اگه خلاصه ای چیزی دارید اطلاع بدهید. گسسته هم یکمی نوشته بود، اگه ازکتابای مختلف خلاصه دارید لطفا اپش کنید
۲-من پایگاه مقسمی خوندم تستاشم زدم ولی سر کنکورا اصلا وابستگی تابعی و نرمال سازی نمیتونم حل کنم چاره چیست؟
باتششششکر

به مصلحتم نبود
ارسال: #۳۸۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط sahar-it88.)
Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
سوال اولتونو نمیدونم اماسوال دوم منم پارسال مقسمی خوندم مشکل شمارو داشتم امسال مدرسان خوندم مشکلم حل شد!مدرسان شریف!!!!!!!!!!!!!!!!!البته شاید امسال بهتر خوندم

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۳۸۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
بروبچ یه نگاهی به این سوال معماری سال ۹۲ بندازید. سوال ۶۶
سوال حل شده ولی یه ابهامی توش دارم، اگه میشه یاری برسونید

New LifeHeart
ارسال: #۳۸۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ
آبجی حلال کن من یکی که جواب هیچ کدوم از سوالاتو بلد نیستم
شرمنده
Big Grin
منم ارزوم اینه خلاصه هامو بخونم

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , abji22 , neda_Network
ارسال: #۳۸۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ
بچه ها پاسخنامه تشریحی کنکور۹۱ ای تی از پارسه رو میخوام کسی داره؟

به مصلحتم نبود
ارسال: #۳۸۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
دوباره ریلکس و شنگول شدمBlush

انقد شنگولم میترسم آقا گرگه بیاد منو بخوره

Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , dzzv_13 , remove
ارسال: #۳۸۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
من آرزوم اینه به کل کارام توی این مدت برسم.توکل به خداShy
بچه ها با یه انرژی تقویت شده و توپ برید جلو من مطمئنم که اگه این روزا حرف از خستگی نزنیم و فکر کنیم ١٠ روز دیگه فرصت داریم و با انرژی ادامه بدیم هممون به چیزی که می خوایم می رسیم به هم روحیه می دیم و همه موفق میشیم
خوشحالم که توی شرایط کنکور این چند ماه در کنارتون بودم و اومدن توی سایت مانشت و در کنار شما بودن این روزارو واسم آسون کرد و همیشه وقتی میام بهتون سر می زنم یه انرژی دوباره می گیرم برای طی کردن ادامه ی راهHeart
با آرزوی موفقیت برای هممون میرم که تا شب بکوب بخونمSmile

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , minami , ایزدی , Engineer , kh.jafarzade , neda_Network
ارسال: #۳۸۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
سعی میکنم به خودم بگم اره قبولی
ولی تو دلم ی موجود بی تربیت میگه نه

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , kh.jafarzade , Riemann , Mänu , neda_Network , izadan11
ارسال: #۳۸۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
دوستان یه کمک برسونین!!

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
ارسال: #۳۸۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ
بچه ها من دیگه نمیکشم ... محض رضای خدا یکی از کنکورای سالای پیش بدون غلط نیست دیگه خسته شدم از بس بین جوابا تناقض دیدم از بس سوال غلط دیدم . من از کجا بفهمم چی مد نظر طراحه ... واقعا جای تاسف داره چطوری با اینده ی جوونا بازی میکنن واقعا با این ازمون چطوری بار علمی رو می سنجند؟؟
دیگه بریدم نمیتونم. درس خوندن رو خیلی دوست داشتم ،تا وقتی که نرسیده بودم به این دو هفته اخر خیلی خوب بود لذت میبردم از درس خوندن برا کنکور اما الان حس میکنم همش بی خود بوده و فقط درس خوندن نیس
شاید شانسه که من ندارم الانم دارم گریه میکنم تنها چیزی که ارومم میکنه ، نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟؟
ارسال: #۳۹۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  بچه ها من دیگه نمیکشم ... محض رضای خدا یکی از کنکورای سالای پیش بدون غلط نیست دیگه خسته شدم از بس بین جوابا تناقض دیدم از بس سوال غلط دیدم . من از کجا بفهمم چی مد نظر طراحه ... واقعا جای تاسف داره چطوری با اینده ی جوونا بازی میکنن واقعا با این ازمون چطوری بار علمی رو می سنجند؟؟
دیگه بریدم نمیتونم. درس خوندن رو خیلی دوست داشتم ،تا وقتی که نرسیده بودم به این دو هفته اخر خیلی خوب بود لذت میبردم از درس خوندن برا کنکور اما الان حس میکنم همش بی خود بوده و فقط درس خوندن نیس
شاید شانسه که من ندارم الانم دارم گریه میکنم تنها چیزی که ارومم میکنه ، نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟؟
قول میدم امسال یکی از پر غلط ترین سالهای اخیر باشه Big Grin
یعنی هممون مثل "..." تو گل بمونیم

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , neda_Network , izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۱۳۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۹۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close