زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات PL مهندسی کامپیوتر ۹۲

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
- اگر به جای == از = در زبان C استفاده کنیم چه خطایی میده؟ گزینه ۱ : Syntax اما الان فکر می کنم شاید اشتباه زدم چون C در تخصیص مقدار برمی گردونه ... نمی دونم
- ساختار repeatUntil : گزینه ۱ که اول عملیات بود بعد شرط
- کدام زبانها جمع آوری خودکار زباله رو انجام میدن ؟ یعنی ستم بود همه حالت اینزبانها رو حفظ کرده بودم جز این موردشون رو
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
RE: بررسی سوالات PL مهندسی کامپیوتر ۹۲
من خطایه منطقی زدم

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , moka69
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  من خطایه منطقی زدم

خط نحوی درست بود اونم خذژدا لعنتش کنه چی بود داده بود آخه مرتیکه چه می دانم کدوم زباله جمع می کنه بابات جمع می کنه
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperous , mohsen.srn , maneshty , nazaninzahra2
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  من خطایه منطقی زدم

منم منطقی زدم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۴
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط teacherpc.)
من زدم معنایی
این سوال کامپایلر بود
چک میکنم مطمئن شدم میگم

repeat until رو درست زدید

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ
منم زدم معنایی... کاش همین باشـــــــــــــه

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط younes.)
میشه منطقی چون برنامه خطا نمیگیره و اجرا میشه اما جواب منطقی نداره . اگه خطای نحوی باشه کمپایلر error میده

سوال Repeat- Until هم میشه گزینه ۱ دفترچه C , D . اول جعبه دستور (مستطیل) بعد پایینش جعبه شرطی (لوزی میاد )

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۴
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط fsi2013.)
ادرس مجازی ۲۰۱۷ میشد ولی من زدم ۲۰۲۵ بین این دوتا شک داشتم اینو زدم Sad((( ولی اشتباه بوده

من از سی پلاس پلاس یادم بود که این ارور میده پس زدم معنایی ولی نمی دونم کامپایلر C هم ارور میده یا نه
زباله هارو زدم همشون به جز ادا گفتم به قد و قواره ادا نمیخوره زباله جمع کنه Smile)

HeartTongue
۱
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط teacherpc.)
lمنطقی نمیشه
منطقی = مثلن فراخونی بی نهایت بار
لغوی=املای اشتباه کلمه
نحوی =استفاده از + بجای =
معنایی =استفاده از عمگرهای ناسازگار
پوران ص ۴۴
حالا بین نحوی و معنایی فقط شک دارم

اخه تاپیک زدین بررسی بررسی سوالات PL مهندسی کامپیوتر ۹۲
خب این سوال که گفتین میشه کامپایلر مگه شما اشتباهن فکر کردین که اینا پیاره سازی هستن!
خطاهای نحوی و .. جز درس کامپایلر هستن خجالت ندین ما رو!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط Payam92.)
من میگم نحوی .
چه سوالی بود با سه تا از دوستام هر کدوم یه گزینه رو زدیم همه هم مطمئن ، که درسته!!

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
جواب اون سوال که گفته بود نوع خطا به نظرم معنایی میشه با این نگاه که = واسه انتساب هستش ولی == واسه چک کردن برابری و کلا معناش یه چیز دیگست و مشکل سینتکس نداره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc
ارسال: #۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط svk7.)
تو سوال قید شده بو در زبان C:

به نظرم:
اگه خطایه لغوی یا نحوی و یا معنایی باشه کامپایلر سی ایراد میگیره
ولی این دستور تو سی مشکلی نداره در واقع دستوره انتسابه که بعد از انتساب بررسی میشه اگه مقداریکه منتسب میشه مخالف صفر بود
بعنوان true در نظر گرفته میشه
پس این خطا منطقیه

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  زباله هارو زدم همشون به جز ادا گفتم به قد و قواره ادا نمیخوره زباله جمع کنه Smile)

شانس آوردی خانم ادا اینجا نیس Big GrinBig GrinBig GrinTongue

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  تو سوال قید شده بو در زبان C:

به نظرم:
اگه خطایه لغوی یا نحوی و یا معنایی باشه کامپایلر سی ایراد میگیره
ولی این دستور تو سی مشکلی نداره در واقع دستوره انتسابه که بعد از انتساب بررسی میشه اگه مقداریکه منتسب میشه مخالف صفر بود
بعنوان true در نظر گرفته میشه
پس این خطا منطقیه

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  زباله هارو زدم همشون به جز ادا گفتم به قد و قواره ادا نمیخوره زباله جمع کنه Smile)

شانس آوردی خانم ادا اینجا نیس Big GrinBig GrinBig GrinTongue

یعنی ادا هم تو شهرداری کار نمیکنه! Sad بعدشم من اقا هستم اینم دخترمه Smile

HeartTongue
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7
ارسال: #۱۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  - اگر به جای == از = در زبان C استفاده کنیم چه خطایی میده؟ گزینه ۱ : Syntax اما الان فکر می کنم شاید اشتباه زدم چون C در تخصیص مقدار برمی گردونه ... نمی دونم
- کدام زبانها جمع آوری خودکار زباله رو انجام میدن ؟ یعنی ستم بود همه حالت اینزبانها رو حفظ کرده بودم جز این موردشون رو

دوست عزیز جواب گزینه ۳ دفترچه ۵۱۱B بود که می شد ایراد منطقی چون عمل انتساب انجام می شود و اگر مقدار بیش از صفر باشه True فرض می کنه کامپایلر و در نهایت شرط برقرار عکسشم شرط برقرار نمی شه
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  - اگر به جای == از = در زبان C استفاده کنیم چه خطایی میده؟ گزینه ۱ : Syntax اما الان فکر می کنم شاید اشتباه زدم چون C در تخصیص مقدار برمی گردونه ... نمی دونم

دوست عزیز جواب گزینه ۳ دفترچه ۵۱۱B بود که می شد ایراد منطقی چون عمل انتساب انجام می شود و اگر مقدار بیش از صفر باشه True فرض می کنه کامپایلر و در نهایت شرط برقرار عکسشم شرط برقرار نمی شه

من در مورد کامپایلر c مطمئن نیستم ولی مطمئنم C++ اینو خطا اعلام میکنه و چون از نظر ساختاری ایرادی نداره خطای معنایی هستش ولی اگ اینی که شما میگی باشه جواب درست جواب شماست اگ ایراد نگیره پاسکال رو می دونم ایراد نمیگیره ولی c رو نمی دونم الان کتاب پرات ندارم نگاه کنم

HeartTongue
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۷۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۷۷۷ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h
  ۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان Ms. Saba ۵ ۳,۳۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۴۵۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف asemane_nili ۷ ۶,۶۷۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sanaz90
  راهنمایی برای زبان تخصصی ارشد کامپیوتر sparrow7000 ۶ ۵,۰۳۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI
  مشخصات کلی،برنامه و سرفصل دروس دوره کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار banou ۴ ۳۵,۹۳۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Question سوال در رابطه با گروه مستقل مهندسی رباتیک دانشگاه امیرکبیر y.s ۱ ۲,۸۵۱ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: y.s

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close