زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۹۰۱
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
سلام
میدونم جواب دادن به این سوال تلف کردن وقتتونه و انتظار هم ندارم حتما به این سوال جواب داده بشه اما اگر کسی توضیح داد براش دعای خیر میکنمSmile

دوستان شما گروهی برنامه خاصی ریختین که چیا بخونین هر هفته یا اینکه هر کی خودش برنامه داره و میخونه و میاد اینجا اعلام میکنه؟!
اگه یه برنامه گروهی دارین میشه لطف کنید لینک اون پست رو بدین؟
من سال بعد کنکور میدم اما پست هاتون تو این تاپیک رو چند روزه میخونم... چون پایه ضعیفی دارم از شهریور شروع کردم به خوندن. میخوام بعد از امتحانات ترم تا آخر خرداد ۹۲ یک برنامه بریزم که همه درسا رو تا اون موقع تموم کنم...میخواستم اگه شما برنامه خاصی دارین از اون برنامه استفاده کنم.
با آرزوی موفقیت برای همه .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۰۲
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط deh-ab.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Abrane نوشته شده توسط:  سلام
میدونم جواب دادن به این سوال تلف کردن وقتتونه و انتظار هم ندارم حتما به این سوال جواب داده بشه اما اگر کسی توضیح داد براش دعای خیر میکنمSmile

دوستان شما گروهی برنامه خاصی ریختین که چیا بخونین هر هفته یا اینکه هر کی خودش برنامه داره و میخونه و میاد اینجا اعلام میکنه؟!
من سال بعد کنکور میدم اما پست هاتون تو این تاپیک رو چند روزه میخونم... چون پایه ضعیفی دارم از شهریور شروع کردم به خوندن. میخوام بعد از امتحانات ترم تا آخر خرداد ۹۲ یک برنامه بریزم که همه درسا رو تا اون موقع تموم کنم...میخواستم اگه شما برنامه خاصی دارین از اون برنامه استفاده کنم.
با آرزوی موفقیت برای همه .
با سلام:

نه دوست عزیز برنامه ریزی گروهی نیست هر کس خودش درساش را میخونه و اگر اشکال داشته باشه،اشکالش را تو بخش مربوطه خودش مطرح میکنه و اعضا کمکشون میکنن/...البته تو مانشت هر چیزی که درباره ارشد می خواهی پیدا میکنی و اکثر بچه ها مشاور خوبی هم هستن/...همچنین برای افزیش روحیه هم فوق العاده است من هر وقت از درس خسته میشه میام یه چند پست را میخونم دوباره میشینم پای درسم/...
به نظر من دوست عزیز شما داری خیلی زود برای ارشد شروع میکنی بازم خودتون میدونید/...
براتون آرزوی موفقیت یکنم یا حق/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , پوونه
ارسال: #۹۰۳
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  از اون سال به بعد دیگه مسئولش دکتر قدسی نیستند و به خاطر همین سوالات رو نذاشتن. من یادمه تو نت ۹۰ و ۹۱ بود اما کلیدهاش رو پیدا نکردم. ۹۱ رو که مدرسان توی نت گذاشته

Shy دوست عزیز سوالات آی تی ۹۱ رو نداری؟؟
ممنون

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۹۰۴
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ
آزمون ۵۰ درصد دوم اینترنتی به پایان آمد
واسه اولین بار از نتیجه ام راضیم...چون تو تخصصی هوش از ۵ درصد رسیدم به ۳۷ درصد و این ینی مخ آکبندم داره از آکبندی در میاد!!!
آزمون و پاسخ نامه رو هم آپلود کردم...از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید...!!! Tongue

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , ۸Operation , Engineer
ارسال: #۹۰۵
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط deh-ab.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  IT نداری دوست عزیز؟
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Shy دوست عزیز سوالات آی تی ۹۱ رو نداری؟؟
ممنون

با سلام:
اینم سوالات کنکور ۹۱ فناوری اطلاعات به همراه:
۱-تحلیل سوالات توسط موسسه ماهان
۲-پاسخ تشریحی توسط موسسه ماهان
۳-کلید اولیه سازمان سنجش برای سوالات به همراه دفترچه سوال مربوط به کلید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشید یا حق/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , virtual girl
ارسال: #۹۰۶
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  IT نداری دوست عزیز؟
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Shy دوست عزیز سوالات آی تی ۹۱ رو نداری؟؟
ممنون

با سلام:

لینک نمایش داده نشده

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , deh-ab
ارسال: #۹۰۷
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
دوست عزیز پیشنهاد من اینه که دور حل سوالات تشریحی که موسسه ماهان برای سوالات ۹۱ رو نت گذاشته نری کلا جواباش چرته من اکثر سوالاتش را حل کردم /...جالبش اینه که جواب سوالات با جواب سازمان سنجش فرق داره/...
ممنون از لطفت رفیق.آره اتفاقا خودمم میخواستم همینو آخر حرفام بگم ولی یادم رفت!به خاطر فشار کنکور ذهنم یاریم نکرد و فراموش کردم دیگه به بزرگی خودتون ببخشین.دیگه ظرفیت مغزم فول شده باید به فکر یه حافظه جانبی واسه خودم باشم!!! یا حداقل باید یکی از الگوریتم های مدیریت حافظه رو رو مغزم اجرا کنم!!!!!
ولی از هیچی بهتره و بعضی سوالات رو درست حل کرده.منم واسه همین در کنارش کلید سنجش رو گذاشتم تا دوستان خودشون جوابای ماهان رو با کلید سنجش تطبیق بدن ولی یادم رفت که این توضیحات رو بگم!

دوستانی که لینک کنکورهای دیگه رو خواسته بودن میتونن از سایت زیر کنکور ارشد سالهای گذشته رو به همراه کلید سنجش واسه تمامی رشته ها دانلود کنن:

اگه جایی جواب تشریحی آی تی رو دیدم حتما لینکشو میزارم

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , white bird , deh-ab , 8Operation
ارسال: #۹۰۸
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  سایت دکتر قدسی از سال ۸۱ تا ۸۹ تمام سوالات با کلیدشون رو داره ... اون هم اصل اصل. سال ۹۰ و ۹۱ هم که با سرچ در گوگل یافت میشه. حل هاشونم که در کتاب های کنکوری هست.

سایتی که کنکورهای آیتی رو داشته باشه سراغ ندارید؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۹۰۹
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
بچه ها معذرت میخوام
یه سوال بی ربط
میشه لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاعی ازش دارین؟

چرااا.... چرا....
۲
۱
ارسال: #۹۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  IT نداری دوست عزیز؟
ممنون

با سلام:

لینک نمایش داده نشده

لینک دانلود مشکلی نداره فقط روشش اینجوریه:
وقتی رو لینک کلیک می کنید وسط صفحه میزنه"برای دانلود ۳۰ ثانیه منتظر بمانید سپس بر روی دکمه کلیک کنید" بزارید این زمان سپری بشه (صفر بشه) سپس بر روی دکمه "ایجاد لینک دانلود مستقیم"کلیک نمایید در صفحه باز شده روی دکمه"download" کلیک نمایید تا فایل دانلود بشه/...

۲
۰
ارسال: #۹۱۱
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  آزمون ۵۰ درصد دوم اینترنتی به پایان آمد
واسه اولین بار از نتیجه ام راضیم...چون تو تخصصی هوش از ۵ درصد رسیدم به ۳۷ درصد و این ینی مخ آکبندم داره از آکبندی در میاد!!!
آزمون و پاسخ نامه رو هم آپلود کردم...از
دانلود کنید...!!! Tongue

Sad من فکر کردم تا ۱۲ یا ۱ وقت داریم! دیر رسیدم! Sad اینجا چرا شکلک گریه نداره؟!
آخه تا ساعت ۶ وقت میدن؟ این دفعه sms هم نزدن نامردا!!!!

(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  IT
با سلام:

Tongue لینک کو؟ با آبلیمو نوشتی؟ اتو بکشیم رو لپ تاپ دیده میشه؟!
ممنون از لطفتون اگه این لینکه هم دیده بشه خیلی خوب میشه Big Grin

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , deh-ab
ارسال: #۹۱۲
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
این دوستانی که درسها رو تموم کردن کی شروع کردن که تموم شده؟؟؟؟؟؟؟؟
من هرجور حساب میکنم زودتر از روز ۴ دی تموم نمیشه.

من به یه غیبت کوتاه مدت میرم.

امیدوارم همگی پیروز باشید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab
ارسال: #۹۱۳
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  این دوستانی که درسها رو تموم کردن کی شروع کردن که تموم شده؟؟؟؟؟؟؟؟

من اواسط مهر ماه شروع کردم! سال دومم بود و روزی میانگین ۵-۶ ساعت مطالعه میکنم با اینکه فول تایم بیکارم!!!!
سرعت خوب بود و درسا یادم مونده بودن، اما تست و مرورم در حد ۰ هستش هنوز و الان ۲-۳ روزه که تموم کردم واقعاً گیج میزنم چیکار کنم چی بخونم؟!
فکر میکردم یه دور بزنم دیگه اون موقع بهتر میتونم برنامه ریزی کنم! هی میگفتم آقا این یه دور تموم شه!
الان ۲-۳ روزه راندمانم اومده پایین!

خدایا!!!
۱
۰
ارسال: #۹۱۴
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  این دوستانی که درسها رو تموم کردن کی شروع کردن که تموم شده؟؟؟؟؟؟؟؟

من اواسط مهر ماه شروع کردم! سال دومم بود و روزی میانگین ۵-۶ ساعت مطالعه میکنم با اینکه فول تایم بیکارم!!!!
سرعت خوب بود و درسا یادم مونده بودن، اما تست و مرورم در حد ۰ هستش هنوز و الان ۲-۳ روزه که تموم کردم واقعاً گیج میزنم چیکار کنم چی بخونم؟!
فکر میکردم یه دور بزنم دیگه اون موقع بهتر میتونم برنامه ریزی کنم! هی میگفتم آقا این یه دور تموم شه!
الان ۲-۳ روزه راندمانم اومده پایین!

خوش به حالتون.من که اینقدر آشفته خوندم اصلا نمیدونم چی رو بلدم.

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , virtual girl
ارسال: #۹۱۵
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Abrane نوشته شده توسط:  ...دوستان شما گروهی برنامه خاصی ریختین که چیا بخونین هر هفته یا اینکه هر کی خودش برنامه داره و میخونه و میاد اینجا اعلام میکنه؟!
من سال بعد کنکور میدم اما پست هاتون تو این تاپیک رو چند روزه میخونم... چون پایه ضعیفی دارم از شهریور شروع کردم به خوندن. میخوام بعد از امتحانات ترم تا آخر خرداد ۹۲ یک برنامه بریزم که همه درسا رو تا اون موقع تموم کنم...میخواستم اگه شما برنامه خاصی دارین از اون برنامه استفاده کنم...

شمایی که وقت داری بشین قشنگ مصاحبه بچه های سال های اخیر رو بخون . بنظرم این بهترین کاره
خودت متوجه میشی چیا بخونی و چطور بخونی Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , white bird , deh-ab , پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۵۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۳۲۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۰۰۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close