زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۲۴۱
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  نمیدونم کدوم دیوانه ایه جدیدا یکی دو روزه ،هر پیغامی میزارم چه مستقیما خودم و چه حتی جواب به دیگر تایپیکا منفی میده!! طرف پرسیده کتاب اهو واس کامپایلر خوندین یا نه! جواب میدم نه ... پوران خوندم... به مزاجش خوش نیومده . فرهنگ استفاده از یک محیط مجازی تو یه محیط درسی با این همه قشر تحصیل کرده و حتی آماده ورود به تحصیلات عالی خیلی بده انقدر بی ظرفیت باشه ! حالا اگه حرفای بی ربط تو تایپیک زده بشه منفی بخوریم درسته ...اما واس مسائلی که حتی جوابشو باید بدیم و دوستامون ازمون پرسیده چرا.نمیدونم والله .تو محیط مجازی هم آدما از یه شخصیت بدشون بیاد مجبورن حتما....... چقد آدم نچسبی

من سوال و پرسیدم
وازتونم ممنونم جواب دادین
ولی من هم تشکر کردم هم مثبت دادم
منظورتون بامن بود؟
شاید اشتباهی منفی دادم ببخشید
میشه فهمید کی مثبت میده کی منفی؟
بازم ببخشیدوممنونم بخاطر پاسختون

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۶
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92 , *farnaz* , forouzan
ارسال: #۲۴۲
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  [quote='skygirl_00' pid='139564' dateline='1351186376']
نمیدونم کدوم دیوانه ایه جدیدا یکی دو روزه ،هر پیغامی میزارم چه مستقیما خودم و چه حتی جواب به دیگر تایپیکا منفی میده!!....

من سوال و پرسیدم
وازتونم ممنونم جواب دادین
ولی من هم تشکر کردم هم مثبت دادم
....

نه دوست گلم Smile. منظورم با شما نبود. منظورم یکی دیگس کلا از هر کی خوشش نیاد بهش منفی میده.. گفتم یکی مثلا پرسیده کامپایلر اهو بخونیم یا نه منم جوابه دوستمو دادم . اومده منفی داده.. . حالا نه تو این ارسال تو ارسالای قبلیمم همینه....
Blush

۱۳
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92 , asiehmohammadian , *farnaz* , forouzan , شاپری
ارسال: #۲۴۳
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
بچه ها مهم نباشه واستون مثبت منفیا .... take it easy Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , sara_sb92 , asiehmohammadian , *farnaz* , شاپری , mohandes-abedi
ارسال: #۲۴۴
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
مهم که نیییییییییییییییییییس اصلااااااااااااااااااااااااا، این مگه آب و نونه که برامون مهم باشه....

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin یعنی خدایی این ادمه چچچچچچچچچچچقدر بیکاره رفته به همه ارسالای قبلیو بعدیو ماه قبل و ماه بعدو .... همه منفی داده... دارم میمیرم از خنده... خدایی آدم انقدر بی ظرفیت... . آدم انقدر بیکار؟؟؟؟؟!!کلی خندیدم مامانم دیگه صداش دراومد از انفجار خنده هام... بابا اگه پشت کنکوری برو درستو بخون منفی دادن به این و اون برات نون نمیشه..... چقدر بی عار و بیکاری .قربونت کلی خندیدم.ذ

۱۴
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , *farnaz* , maryam.raz , mohammadali1990 , MS.rezvan , 8Operation , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۲۴۵
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
خدا همه رو شفا بده
منم اولین منفی و خوردم
ببینم اگر به ماها منفی بدی یعنی ما رد میشیم و توقبول ؟
اینجا همه میان که بهم کمک کنن براقبولی در کنکور
هدف اینه!!
حالا منفی دادنت باعث میشه ما قبول نشیم؟
من فکر میکنم علاوه بر بیماربودنت خیلی بچه ای!
هدف دوستان اینجا خیلی بزرگتر از بچه بازیهای شماست
پس کار شما خدشه ای بهش وارد نمیکنه
خودتوخسته نکن

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۲۴۶
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
من که کارم شده مثبت کردن منفیا.. اینقدر واسم مهم شده که وقتی میام تو تاپیک اول منفیا رو مثبت میکنم بعد پستا رو میخونم.. نمیدونم این مدیرای سایت چرا رسیدگی نمیکنن DodgyExclamation
۱۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sir_ams , asiehmohammadian , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۲۴۷
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
آنگاه که ابراهیم، اسماعیل را به قربانگاه عشق برد این ذات اقدس الهی بود که جلوه گر شد. این عشق آموختنی است.عید سعید قربان مبارک.

[تصویر:  search%3Fq%3D%25D8%25AA%25D8%25A8%25D8%2...p;dur=1764]

۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , asiehmohammadian , m@hboobe , white bird , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۲۴۸
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
امشب میخواستم فصل ۱ پورانو هم بخونم که دیگه ۳ فصلش تموم میشد ولی دیگه ذهنم نکشید
رفتم سراغ ریاضیات مهندسی نصیر، وای که چقدر آسون گفته وقتی میگیریش دستت دوست نداری ولش کنی تا مبحثو نخوندی.. اگه با ریاضیات مهندسی مشکل دارید این کتابو تهیه کنید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , m@hboobe , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۲۴۹
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امشب میخواستم فصل ۱ پورانو هم بخونم که دیگه ۳ فصلش تموم میشد ولی دیگه ذهنم نکشید
رفتم سراغ ریاضیات مهندسی نصیر، وای که چقدر آسون گفته وقتی میگیریش دستت دوست نداری ولش کنی تا مبحثو نخوندی.. اگه با ریاضیات مهندسی مشکل دارید این کتابو تهیه کنید

من خیلی باهاش مشکل دارمHuh
اینی که شما میگین کتابه یاجزوه؟
توتالارم هست؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , sara_sb92
ارسال: #۲۵۰
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امشب میخواستم فصل ۱ پورانو هم بخونم که دیگه ۳ فصلش تموم میشد ولی دیگه ذهنم نکشید

نمیدونم دقیقا چقدر تونسته آسون بگه اما من کتاب پارسه معقتدی رو دارم اولش خیلی ذوق و شوق داشتم و فوریه رو کامل خوندمگفتم همشو میخونم بجز اون بخش آخر که معادلات با مشتقات جزیی اما الان ... Undecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۱
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ

جداااااا ؟؟اتفاقا یکی از دوستان مانشتی هم نصیر رو بهم پیشنهاد کردن .پس برم بخرمش.واقعا من نمی دونم چرا موقع خوندن این درس اعصابم می ریزه به هم؟!!!!!!!!!Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۲
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
سلام خوبی؟

الان کجایی؟

راستی بهت تبریک میگم

واقعا باید خوشحال باشی ، نه؟

کاری که تو کردی واقعا شاهکار بود خیلی خیلی حرفه ای هستی

هیچکی فکرشم نمیکرد بتونی از زیر تیغ فرار کنی

تو باعث افتخار بقیه گوسفندایی !!

.
.
.

عید قربان بر همه مانشتی های گل مبارک

شادباشید و پرانرژی
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990 , esisonic , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۳
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط forouzan.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امشب میخواستم فصل ۱ پورانو هم بخونم که دیگه ۳ فصلش تموم میشد ولی دیگه ذهنم نکشید

نمیدونم دقیقا چقدر تونسته آسون بگه اما من کتاب پارسه معقتدی رو دارم اولش خیلی ذوق و شوق داشتم و فوریه رو کامل خوندمگفتم همشو میخونم بجز اون بخش آخر که معادلات با مشتقات جزیی اما الان ... Undecided

با نصیر تستا را هم میشه زد؟
پارسه کدومشا دارید اون ۲۵۰ صفحس یا اونی که ۶۰۰ صفحس؟

منم به جا درس خوندن فقط میام مثبت میدم به بچه ها
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۴
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط اوژن.)
سلام
ظاهرا این دوست بیمارمون علارقم دعاهایی که از مهر تا حالا واسش کردیم خوب که نشده هیچ اوضاع ش خیلی حادتر شده
دوست عزیز:

الهی که شفا پیدا کنی تو
واسه دردات دوا پیدا کنی تو

بچه ها این جریان خیلی بوداره یاد فیلم مقصد نهایی افتادم اوناهم یه گروه بودن.که باید یکی یکی میمردن به دلیل عوامل ناشناخته
ما هم حالا یه گروه هستیم که یکی یکی داریم منفی میخوریم اونم به دلیل عوامل ناشناخته اول آقای asus بود حالا خانم sky بعدیش رو خدا میدونه
خوبه حالا اتفاقی برامون نمی افته نمیمیریم . منفی میخوریم .

دوستان خواستم مزاح کنم یه کم جو عوض شه.

دوستان ازتون خواهش میکنم با منفی دادن های این دوست بیمارمون جهت تاپیک رو عوض نکنید شاید هدف این دوست بیمارمون همین جهت دادن به بحث های گروه باشه .ما برای رسیدن به یک هدف مشخص تو این تالار جمع شدیم وبحث های گروه هم باید در جهت همین هدف باشه .

مقبولیت ها مثبت منفی های مجازی برای ما اهمیتی نداره .

از اواسط مهر تا الان چند باری هستش بحث تالار رو عوض میکنن هر موقع on میشم یه نفر اومده گلایه میکنه من منفی خوردم من مثبت میخام من مثبت میدم، منفی نمیدم .دوستان اگه هدفتون به اومدن به این تالار مقبولیت هستش همون بهتر که نیاید.

یکی از دوستان خوب و فعال این گروه (آقا آرتا )یه حرف خیلی خوبی زدن گفتن که یه کمپین حمایت از آقای asus بزاریم وازش حمایت کنیم به خاطر اون اتفاقی که واسش اوفتاد .ولی با اجازه این دوستمون میخوام اسم کمپین رو عوض کنم .
اینایی که منفی خوردین و خیلی هم واستون مهمه ،میایم یه کمپین حمایت از منفی خورده ها میزاریم بیاید اونجا هر چند تا پست که دوست دارید بزارید ( خواهشا تو پستاتون نمیخواید چیزی بنویسید یه نقطه باشه کا فیه ) تا ما هم گلریزون راه بندازیم این قدر بهتون مثبت بدیم که دیگه نیاید روند صحیح این گروه رو به هم بزنید .
بابا ول کنید این بیمار روانی رو اهمیت ندید خودش ول میکنه میره شاید همین بیمار از خیلی از ما ها جلوتر باشه چه درسی ویا هر چیز دیگه ای و اوقات فراغتش میاد اینجا رو میریزه به هم چون میبینه که بهش اهمیت میدید اونم لذت میبره دوباره تکرارش میکنه .این دوست بیمار هم زرنگه میره سراغ کسایی که خیلی لوس هستن یا همون حساس (به قول دوست معتادمون amirv ) .
چرا نمیاد به من منفی بده تا اینقدر اهمیت ندم تا جونش دراد.

دوستان واقعا عذر میخوام ازتون پر حرفی کردم سرتون رو هم درد اوردم . قصد بی احترامی به هیچ کسی رو نداشتم .
دوستان چون دیدم جهت گروه هر چند وقت یه بار داره عوض میشه و دوست دارم این گروه با این بچه های خوب که خالصانه به بچه های دیگه کمک میکنن و خیلی تاثیر گذار هم هستن واین روند صحیح که گروه داره حفظ بشه این پست رو نوشتم .
دوستان انشالله این آخرین پستی باشه تو این گروه که در مورد این منفی مثبت ها هستش .(خواهشا این پست رو هم نقل قول نکنید )
تا روند صحیح گروه حفظ بشه .
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , esisonic , آرتا , ADELZX , jameshenas , forouzan , white bird , asiehmohammadian , armik , atti joon , skygirl_00 , sara_sb92
ارسال: #۲۵۵
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ
ایول اوژن --- لایک پستت Smile

۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: اوژن , white bird , asiehmohammadian , sara_sb92 , mohandes-abedi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۳۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۱۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۶۱۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۶۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close