زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۵۴۱
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
من هر مطلبی و از روی پوران میخونم نمیفهمم اما وقتی مقسمی و میخونم کاملا متوجه میشم

چیکار کنم؟؟فقط مقسمی بخونم؟؟آخه همه از پوران تعریف میکنن
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴۲
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من هر مطلبی و از روی پوران میخونم نمیفهمم اما وقتی مقسمی و میخونم کاملا متوجه میشم

چیکار کنم؟؟فقط مقسمی بخونم؟؟آخه همه از پوران تعریف میکنن

من درمورد تمام کتابای مقسمی اطلاعاتی ندارم ولی این رو می دونم که کتابای پورانم هم چین تعریفی نیس ،من خودم کتابای پوران رو بیشتر خریدم (به توصیه همون همه ها!!!)ولی هم غلط زیاد داره تو بعضی کتاباش و هم انگار کامل نیس.به نظرمن مقسمی رو خوب بخون ،بعد پورانم یه نگاه سرسری بنداز که اگه مطلب جدیدی داشت نخونده نمونه

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۵۴۳
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم.من سال ۸۶ فارغ اتحصیل شدم و می خواستم برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور که تا الان نشده.حالا تصمیم گرفتم امسال بخونم برای کنکور.به نظرتون اگه از الان شروع کنم میشه رتبه خوبی آورد؟من شاغل هم هستم
۰
۰
ارسال: #۵۴۴
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  آخ اخ بگم چی بشی توBig Grin
دلم یجوری شد...میگم بد پیشنهادی هم نیست ها...میخای نیا مانشتSmile
حداقل بحث روانی نداریم دیگه

گناه داشتم ها. Undecided
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۵۴۵
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط nina.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی جزوه زبان تخصصی پارسه رو داره؟خودم یکیش رو دارم هیچی فارسی توش نیس این همونه؟!!
نه واسه من چاپ جدیده فارسیم داره

[/quote]

چه قسمت هایی رو فارسی داره ؟ یعنی متن ها رو ترجمه کرده ؟ یا نکات رو فارسی توضیح داده؟ چه تغییراتی کرده زبان تخصصی پارسه؟
۰
۰
ارسال: #۵۴۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط **mahsa**.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  ّسلام
من تا حالا کتابهای پارسه رو نگرفتم اما چندتا pdf دارم نمی دونم کتابه ، جزوست چیه!!! مثلا برای مدارالکتریکی یه فایل pdf از همین مانشت گرفتم که فصل ۱ رو تو ۳۹ صفحه توضیح داده ، می خواستم بدونم همین کافیه؟ یا نه به جز این کتاب دیگه ای هم داره؟؟؟؟؟؟

سلام..من مدار رو خبر ندارم ولی کلا تا اینجا که دیدم pdfهای پارسه موجود تو نت همشون جزوه هستن و یه جورایی خلاصه..
کتاب ریاضی مهندسی که از خود اموزشگاه پارسه گرفتم یه ۶۰۰ صفحه ای میشه اما جزوش به زور به ۲۰۰ برسه!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran
ارسال: #۵۴۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
واسه گسسته و مدار منطقی سوال داشتم امیدوارم جوابی که میخوام بگیرم...

من این هفته گسسته و منطقی کامل خوندم با حدودا ۱/۵ تست ها
فصل اعداد واسه گسسته و فصل ۸ و ۹ منطقی اصلا کشش خوندنشون ندارم Sad

برم بخونم یادشون بگیرم یا ازشون بپرم؟!!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۴۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام کنکوری های مانشت
من آزمون های ۲۵% ۲ سال قبل پارسه رشته آی تی رو میخوام، اگر کسی داره ممنون میشم آپلود کنید، یا برام ایمیل کنید.
با تشکرHeart
۰
۰
ارسال: #۵۴۹
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط Mehran.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  واسه گسسته و مدار منطقی سوال داشتم امیدوارم جوابی که میخوام بگیرم...

من از رو مقسمی دارم میخونم ، کدوم فصل ها میشه دقیق؟؟؟ طراحی مدار ترکیبی سنکرون و آسنکرون؟؟؟
به نظر من یادش بگیری بهتر از رو مقسمی که من می خونم خوبه هم چیز ، اما مدار درسیه که باید تستهاش رو بیشتر کار کرد روشون...
واسه گسسته هم فصل اولش که مربوط به گذارهاست؟؟؟؟ نه اصلا ازش نپر راحته فقط تمرین می خواد!!!
در کل اگه می خوای از بحثی هم بپری ساده ازش نگذر که ذهنت به تنبدلی عادت می کنه!

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  سلام کنکوری های مانشت
من آزمون های ۲۵% ۲ سال قبل پارسه رشته آی تی رو میخوام، اگر کسی داره ممنون میشم آپلود کنید، یا برام ایمیل کنید.
با تشکرHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم اینجا باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafsheh68
ارسال: #۵۵۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
[/quote]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم اینجا باشه
[/quote]

ممکنه چک کنید ببینید این لینک ها قابل دانلود هست یا نه؟
من نتونستم دانود کنم متاسفانه
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۵۵۱
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mr13 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم.من سال ۸۶ فارغ اتحصیل شدم و می خواستم برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور که تا الان نشده.حالا تصمیم گرفتم امسال بخونم برای کنکور.به نظرتون اگه از الان شروع کنم میشه رتبه خوبی آورد؟من شاغل هم هستم

حقیقتشو بخوایی نه رتبه خوبی نمیاری Tongue چرا Huh چون هم شاغلی هم ۵ ، ۶ سال از درس و مشق دور بودی . واسه سال بعد آماده باش . موفق باشی

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۱
ارسال: #۵۵۲
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  واسه گسسته و مدار منطقی سوال داشتم امیدوارم جوابی که میخوام بگیرم...

من از رو مقسمی دارم میخونم ، کدوم فصل ها میشه دقیق؟؟؟ طراحی مدار ترکیبی سنکرون و آسنکرون؟؟؟
به نظر من یادش بگیری بهتر از رو مقسمی که من می خونم خوبه هم چیز ، اما مدار درسیه که باید تستهاش رو بیشتر کار کرد روشون...
واسه گسسته هم فصل اولش که مربوط به گذارهاست؟؟؟؟ نه اصلا ازش نپر راحته فقط تمرین می خواد!!!
در کل اگه می خوای از بحثی هم بپری ساده ازش نگذر که ذهنت به تنبدلی عادت می کنه!

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  سلام کنکوری های مانشت
با تشکرHeart

فکر کنم اینجا باشه
من همه رو دانلود کردم خودم و مشکلی نداره!
۰
۰
ارسال: #۵۵۳
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط آلبالو.)
استرس سرعت را کم میکند و اصلا هم حال نمی دهد!Dodgy
۲
۰
ارسال: #۵۵۴
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط Mehran.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mr13 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم.من سال ۸۶ فارغ اتحصیل شدم و می خواستم برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور که تا الان نشده.حالا تصمیم گرفتم امسال بخونم برای کنکور.به نظرتون اگه از الان شروع کنم میشه رتبه خوبی آورد؟من شاغل هم هستم

حقیقتشو بخوایی نه رتبه خوبی نمیاری Tongue چرا Huh چون هم شاغلی هم ۵ ، ۶ سال از درس و مشق دور بودی . واسه سال بعد آماده باش . موفق باشی

کار نشد نداره....
۰
۰
ارسال: #۵۵۵
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط x86.)
سلام
این اولین پست منه....
منم هستم
به خدا میسپارمتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , younes , jameshenas , Mehran

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۳۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۳۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۳۵۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close